Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-05-2011, 01:33   #81
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Microsoft ma sposób na piratów

A nie jest czasem tak, że gra jest na płycie a KOD pozwoli pobrać 1szą część przygód Alicji ?
Stary 02-05-2011, 08:20   #82
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Mani Zobacz post
A nie jest czasem tak, że gra jest na płycie a KOD pozwoli pobrać 1szą część przygód Alicji ?
Chyba właśnie tak jest. Nic nie słyszałem o tym, żeby takie radykalne posunięcie, jakie opisał Somber, chciano zastosować.
W sumie, to jakiś czas temu zastanawiałem się, kiedy ktoś na coś takiego wpadnie, ale spotkałem się z opinią, ze to jest niemożliwe z prawnego punktu widzenia, bo kodem typu "online pass" nie można ograniczyć dostępu do całości produktu (dodatkowe mapy itp. są traktowane jako bonus, a nie przywracanie wyciętej częsci, chyba), a jedynie do jakiejś usługi z nim związanej (czyli multi).

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-05-2011, 09:29   #83
marekgtw
Uzależniony
marekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykład

marekgtw's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 512

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 16

@up
Szczerze mówiąc nie sądzę aby jakikolwiek przepis prawa zabraniał wydawcy wydać grę tak jak mu się podoba ( nie łamiąc żadnego z oczywistych przepisów dotyczących praw autorskich itd).

Nawiązując jednak do tematu piractwa, to w moim odczuciu - niestety - MS pomysłu na walkę z piractwem nie ma, lub ma ale nie chce rozpoczynać wojny. Jeden znajomy z mojej listy na xbl nie kryje się z tym że ma flasha na konsoli. Jedyne o czym mówi, to, że pilnuje się z datą wrzucenia gry do konsoli, tak żeby było już po premierze. Mam go w znajomych od zeszłej jesieni i do tej pory bez ograniczeń grywa w BF BC 2. Pewnie do czasu... ale jednak.
marekgtw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-05-2011, 10:33   #84
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 

Zdziwi sie jak wyjdzie nowy dash (a to na dniach). Dostanie ładny flash napędu do oryginalnego fw
Stary 02-05-2011, 10:41   #85
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

To by była najlepsza akcja tego typu w historii
Stary 02-05-2011, 10:44   #86
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

No właśnie kiedy ten update wychodzi? Bo ja słyszałem coś o końcówce kwietnia, że miało być.
Stary 02-05-2011, 10:56   #87
marekgtw
Uzależniony
marekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykład

marekgtw's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 512

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 16

Jest jakaś lista zmian na tym nowym sofcie?
marekgtw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-05-2011, 12:31   #88
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 1619

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Widz Aniołek Your e-penis must be huge! 

tak tylko obawiam się drogi snejku że jak to już zwykle bywało update dascha powstrzyma piratów na kilka dni może tygodni i sytuacja się unormuje więc jakoś już na updaty flesha napędu za bardzo nie wierzę
Stary 02-05-2011, 12:43   #89
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Wiem ale marzy mi się, żeby ich chociaż konta pobanowali
Frezer musiałby zacząć od nowa i znowu jego gemskor byłby żałosny hehehe
Stary 02-05-2011, 12:47   #90
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Lista Osiągnięć

snejku obawiam się że rozpoczynanie w tym temacie rozmów na temat banowania kont i zerowania gamescore jest chyba niezbyt dobrym pomysłem biorąc pod uwagę co działo się ostatnio z okazji właśnie rozmów o zerowaniu

i błagam niech już nikt nie wyskakuje bynajmniej z tematem lukka bo znowu syf się zrobi a to wszystko i tak było wałkowane 1 000 razy
Stary 02-05-2011, 12:52   #91
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja bynajmniej nie mam zamiaru wyskakiwać z tematem lukka bo prawdziwi wyjadacze mnie tu zaraz zjadą bo naszą gwiazdę znowu obrażam.
Chodzi mi bardziej o to, że fryzjer nie kryje się z tym, że jest piratem i jeszcze na swój bezczelny sposób się z tym okazuje. Także jakby on dostał bana i musiałby zaczynać od nowa nagrywać Verbatimki to chyba bym się poszedł nayebać
Stary 02-05-2011, 13:00   #92
somber86
Stały bywalec

somber86's Avatar

Lista Osiągnięć

coś w tym jest że tak powiem "hehehe" pierdziele chociaż wolę ocenić działania microsoftu już po fakcie zobaczymy co tam nam update da a jak wiadomo gdybając to raczej nie dowiemy się prawie niczego co tam ludzie Billa G. kombinują

No to podowiadywałem się paru rzeczy na temat update'u dascha a dokładniej na temat wersjii beta która wyciekła tak przeflaschowywuje ona napędy czyli wszystkie przerobione konsole już takie nie będą.
również blokuje ona możliwość sczytania klucza napędu który do przeróbki jest niezbędny
jednakże osoby które przerobioną konsole mają i mają w posiadaniu swój klucz napędu, narażone na brak możliwości ponownego przerobienia nie są. jedynie przez zakładam że jeszcze spory czas opcja przerobienia jakiej kol wiek innej konsoli tzn. która nie była tykana przed update'em, będzie niemożliwa tak jak to ma miejsce w najnowszej wersji slima

no i jeszcze małe 2 dno takiej sytuacji problem z serwisem pogwarancyjnym, w razie uszkodzenia napędu, co w konsolach nie jest tak rzadką usterką również może oznaczać to mogiłe z powodu braku możliwości sczytania klucza który adekwatnie potrzebny jest do przypisania nowego napędu

Ostatnio edytowane przez somber86 : 02-05-2011 o 13:41
somber86 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-05-2011, 14:30   #93
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 

Nowy dash flasuje napęd, to jest fakt i główny "ficzer"
Stary 02-05-2011, 17:20   #94
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

To ja odpinam neta - Gold i tak się skończył, nie dam się banować... A serio - jak się ściągnie to spoczko, podłączam się pod prośbę o listę zmian.
Stary 12-05-2011, 11:35   #95
somber86
Stały bywalec

somber86's Avatar

Lista Osiągnięć

chociaż z tego co właśnie się dowiedziałem chłopaki znowu coś kombinują jak na razie udało im się przerobić napędy benq już nawet na nowy format zapisu gier.
więc obawiam się ze znowu to tylko kwestia czasu zanim wszystko wróci do normy.
ale pożyjemy zobaczymy chociaż banów to raczej nie ma się co spodziewać.
Stary 12-05-2011, 12:42   #96
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Na najbardziej zatwardziałych piratów ban i tak raczej za bardzo nie wpłynie. Oszczędzają tyle kasy że bardziej im się opłaci kupować co 2 lata nową konsolę niż oryginały, wymiana PS3 też raczej by w grę nie weszła bo skoro i tak musieli by wbijać GS od początku to moga to równei dobrze dalej robić na klocku w nowych grach powtarzając tylko łatwe calaczki. Może chociaż odstraszą resztę 'chołoty'.
Gospodarz po to stawia płot. Lis obejdzie, wąż się prześlizgnie ale stado bydła zatrzyma ^^.

Nigdy się wszystkich nie złapie/zniechęci ale takie akcje MS musi powtarzać jak najczęściej a nie raz na 2 lata.

Kokodżambo i do przodu.

Ostatnio edytowane przez igor8472 : 12-05-2011 o 12:48
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-05-2011, 16:41   #97
evilonePL
Znajomy
evilonePL Można na niego liczyćevilonePL Można na niego liczyćevilonePL Można na niego liczyć

evilonePL's Avatar

Miasto: Tarnowskie Góry
Reputacja: 269

nie taki ban straszny jak go malują profilu na pewno nie wyzerują bo zmniejszy to ilość nowych nabywców Ja nie mam przerobionej konsoli bo mi się nie chce z tym bawić ale kupujesz xsa za 650zł dostajesz bana sprzedajesz konsole za 400-450zł i za + cenę oryginalnej gry kupujesz nową konsole znam delikwentów co tak mają już 5-10 konsole Mi się osobiście nie chce od kiedy są Games on Demands

evilonePL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-05-2011, 16:59   #98
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał evilonePL Zobacz post
nie taki ban straszny jak go malują profilu na pewno nie wyzerują bo zmniejszy to ilość nowych nabywców Ja nie mam przerobionej konsoli bo mi się nie chce z tym bawić ale kupujesz xsa za 650zł dostajesz bana sprzedajesz konsole za 400-450zł i za + cenę oryginalnej gry kupujesz nową konsole znam delikwentów co tak mają już 5-10 konsole Mi się osobiście nie chce od kiedy są Games on Demands
a to dziwne bo od premiery x360 ( 2005 rok ) były jedynie dwie fale banów wiec po co mieliby tak czesto zmieniać konsole ? hehehe
Stary 12-05-2011, 17:48   #99
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

A nie czasem trzy były bany?

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-05-2011, 17:54   #100
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
a to dziwne bo od premiery x360 ( 2005 rok ) były jedynie dwie fale banów wiec po co mieliby tak czesto zmieniać konsole ? hehehe
Ktoś tu jakiś czas temu wkleił jakiś link i ktoś tam napisał w jakimś w swoim artykule , że ma teraz swojego dwunastego Xboksa 360.
Mi pierwszy X360 padł na E74, gwarancja tego nie obejmowała, a serwis twierdził, że niema sensu tego naprawiać, bez wymiany płyty głównej która była droga. Drugi za 25 razem otwierał napęd i padła karta sieciowa czy coś, sprzedałem za 500 zł jak była okazja i kupiłem Elite, który służy mi do dziś (może dlatego, że ma sporo wolnego ).
Teraz weź osoby które nie mają marnego GS jak ja czy Ty czyli powyżej 150 tys. , piracą, grają 24/7, nie dbają o sprzęt, mają pecha. 10 konsol jest w zasięgu takich ludzi, przez 5 lat.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania