Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-09-2011, 13:48   #1
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 1619

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Widz Aniołek Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Wasze ulubione komiksy

Temat tak z okazji zbliżającego się 22. między narodowego festiwalu komiksów i gier w łodzi.
wiem może że nie jest to dziedzina którą wszyscy uwielbiają ale może macie swoje ulubione tytuły.

no to może zacznę

the darkness
Lobo
Wanted
Universe
Sin city
Iron Man
no i jeszcze kilka innych

Stary 06-09-2011, 16:20   #2
ramzes5a
Znajomy
ramzes5a Można na niego liczyćramzes5a Można na niego liczyćramzes5a Można na niego liczyć

ramzes5a's Avatar

Miasto: Bristol
Reputacja: 275

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Wyginam śmiało ciało I love Apple Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Odp: Wasze ulubione komiksy

ja mam małą kolekcję komiksów DK (Dobry Komiks), niestety już nie wychodzą, pamiętam jak byłem mniejszy to kupowałem co tydzień jedno wydanie w kiosku więc uzbierałem kilka kolekcji. Bardzo dobra jakość, więc moją ulubioną serią będzie X-Men.

Mam jeszcze kilka komiksów DC ale to takie pojedyncze wydania jak np. Batman Detective Comics 876. Także moja ulubiona seria komiksów, ale niestety wątpię abym kiedyś przeczytał pierwsze egzemplarze chyba że wygram w LOTTO. Ostatnio kupiłem pierwszą część Batmana Knightfall więc możliwe że będę wiedzieć jak się mniej więcej potoczy fabuła w ostatnim filmie Nolana Dark Knight.

Ostatnio jeszcze kupiłem dwie części komiksu z serii Gears of War. Wydarzenia pomiędzy pierwszą częścią a drugą. Więc może zaliczy się do ulubionych.
Stary 06-09-2011, 16:52   #3
Sicku
Nowy
Sicku Wkroczył na dobrą drogę

Sicku's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 21

Lobo (kurde bele rulz)
Spawn (kurde mogliby zrobić jakąś zajebistą szpile na next genie)
Asterix
Thorgal
Kajko i kokosz
Tytus Romek i Atomek
Kaczor Donald

Retail completed (1000+):GTA IV (1420G) Timeshift (1125G)
Retail completed (1000)(no dlc)
:Resident evil 5, Mirror Egde, Call of Duty: WaW, Bioshock 2

Ostatnio edytowane przez Sicku : 06-09-2011 o 17:01
Sicku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-09-2011, 18:36   #4
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Kajko i Kokosz to seria, z której teksty czerpię do dziś. Kiedy siedzę z kumplem w towarzystwie i on mówi do mnie: "Bierz chipsy Krzychu, głupi kat specjalnie je tuczył" (Woje Mirmiła) to tylko my się śmiejemy. Kiedy się zaś nawalimy jeden zawsze powie: "Pozwól mi tak zostać" (Rozprawa z Dajmiechem). No kuźwa, jak można się nie śmiać z Niesława?
Nigdy nie rozumiałem zachwytów nad seriami Marvel'a. Sam czytałem i były ok, ale klimat mają tylko najlepsze polskie komiksy lub komiksy, przy których maczali paluchy Polacy: Yans, Funky Koval, Szninkiel.
Stary 07-09-2011, 15:16   #5
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 1619

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Widz Aniołek Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 30

Swoją drogą szkoda iż już DK nie istnieje całkiem porządnie wydawali swoje komiksy mi się jeszcze gdzieś ich avp leży,
swoją drogą jakiś czas temu byłem na spotkaniu z rysownikiem komiksowych girsów i halo
(żeby nie było lobo też robił) Bizem swoją drogą zapowiada się drugie jeżeli dobrze pamiętam 29 września w łodzi na międzynarodowym festiwalu gier i komiksów.
Stary 16-02-2012, 22:58   #6
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Czy ktorys forumowicz mial do czynienia z ta seria?Dobre toto?Przegladam sobie Amazona randomowo i wpadlo mi w oko.

http://www.amazon.co.uk/Hack-Slash-Omnibus-Third-Printing/dp/1607062739/ref=pd_rhf_ee_p_t_4
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-02-2012, 02:53   #7
Ognista Sucz
Stały bywalec
Ognista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumny

Ognista Sucz's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 1063

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Aniołek Lubiany 

Thorgal...nie ma lepszego komiksu!
Kajko i Kokosz...też fajne.
A numer jeden to SZNINKIEL...przy tym komiksie pierwszy raz waliłem konia.
Ognista Sucz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-02-2012, 02:58   #8
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

kaznodzieja
Stary 23-02-2012, 03:11   #9
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Ognista Sucz Zobacz post
Ze co?!Do sceny z Volga?

Swoja droga piekny komiks.
Stary 19-07-2012, 21:23   #10
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Moze ktos obeznany polecic komiksy z Deadpool-kompletnie nie znam tej postaci, tylko ze slyszenia i okladek, a chcialem sie zainteresowac. Czy wydania na Amazonie zbierajace poszczegolne zeszyty daja rade?

http://www.amazon.co.uk/s/ref=sr_pg_1?rh=n%3A266239%2Ck%3Adeadpool%2Cp_n_binding_browse-bin%3A492563011&bbn=266239&keywords=deadpool&ie=UTF8&qid=1342721539
Stary 19-07-2012, 21:44   #11
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Napisał Ognista Sucz Zobacz post
Ty Ognik, my chyba się razem wychowaliśmy bo te komiksy też są moimi ulubionymi

Po za tym komiksy Marvela i Tytus, Romek i A'Tomek
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2012, 22:17   #12
rafal198011
Stały bywalec
rafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innych

Reputacja: 714

szninkiel
thorgal
kajko i kokosz
kapitan kloss
rafal198011 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-07-2012, 00:19   #13
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Dzieki chlopaki, nie wiem co bym bez was zrobil.
Stary 20-07-2012, 03:11   #14
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Czyżby ci się Deadpool przypomniał dzięki mojemu avatarowi?

Ja ostatnio ściągnąłem sobie skany serii '...Reborn!' i są spoko. Aczkolwiek na komiksach słabo się znam i dopiero zaczynam poważniej się interesować, więc moja opinia jest raczej nic nie warta.

Na zachętę wycinek z #57:

A tak bardziej poważnie to rysunki widziałem lepsze (aczkolwiek źle nie jest), fabuła też raczej przeciętna, ale z ciekawym zamysłem (Deadpool traci moc regeneracji), natomiast humor gniecie jajca.

Ostatnio edytowane przez kubek : 20-07-2012 o 03:14
kubek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-07-2012, 09:41   #15
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Dawniej (dobrych parę lat temu) bardzo mnie interesowały przygody Hellboya. Uważałem opowieści o nim za komiksy wyższej klasy (w Polsce dodatkowo były bardzo ładnie wydawane, a i do tłumaczenia nie można się było przyczepić), ale z czasem mój entuzjazm do tej postaci osłabł (po serii "Czerw zwycięzca" kiedy Hellboy opuścił Biuro ds.Paranormalnych), ale nadal podobało mi się uniwersum wykreowane przez Mike'a Mignolę. Po latach odkryłem serię B.P.R.D. czyli jakby "Hellboy bez Hellboya" i bardzo mi się spodobała. Dotychczas za najlepszą część serii uważałem mini-serię "Killing Ground" opowiadającą o Wendigo i jaguarołaku (sic!), ale wczoraj przeczytałem "Rosję" i teraz to jest moja ulubiona mini-seria w obrębie B.P.R.D.. Wciągająca i dobrze napisana historia na czasie (odwołania do afery z Wikileaks), są nietypowe zombie i pradawne zabójcze zło oraz kozaccy żołnierze Specnazu, a także cameo jednej z najciekawszych postaci w serii. W dodatku zmienił się rysownik co mi bardzo odpowiada (większość numerów narysował Guy Davis, do którego stylu się przyzwyczaiłem, ale od zawsze nie podobał mi się jego zbytni dadaizm i jakby umyślna niedbałość).

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-07-2012, 10:43   #16
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

@ Kubek- tak, plus trailer do gry.

@Jaskier- nie wiem jak w PL, ale te z Amazonu wygladaja przekozacko, wielka plachty czerni na stronie, a takiej czerni chyba jeszcze nie widziales. Mam dopiero pierwszy tom, ale mam tez zamiar sobie zrobic kolekcje z Hellboyem, oczywiscie B.P.R.D. rowniez kiedys sie tam znajdzie, wydania chyba bardzo podobne. Mignole uwielbiam, bo kupe w nim z Lovecrafta wstawek, styl ma bardzo inny od typowego komiksowego.

http://www.amazon.co.uk/B-P-R-D-Plague-Hardcover-Collection-Volume/dp/1595826092/ref=wl_it_dp_o_piT1_nS_nC?ie=UTF8&coliid=I3RASEYCNES59L&colid=1L6G1B1D1EUAJ
Na pytanie o Deadpool nie dostalem i tak satysfakcjonujacej odpowiedzi.

---------- Wiadomość dodana 08:43 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 08:36 ----------

I zeby nie bylo: Szninkiel, komiks ktory czytalo sie czesto ukradkiem. Czy mozecie mnie poinformowac o tej edycji? Wiem ze komiks zostal wznowiony w kolorze w trzech zeszytach, co jest zgroza, hanba i powinno sie palic na stosie za takie dzialania-malowanie starych seriali chyba rozpoczelo proces, ale ta edycja Egmontu to wznowienie tej oryginalnej, si?
Jesli tak, to juz wiem co kupie sobie w PL.

http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/w...omiks,311.html
Stary 20-07-2012, 11:06   #17
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Jak byłem przez ostatni weekend w UK to odwiedziłem sklep Forbidden Planet. Tam mogłem sobie porównać wydanie Hellboya w twardej oprawie z drugim tomem "Plague of Frogs" - oba są eleganckie, ale jednak Hellboy ma lepsze (ale i droższe) edycje. Ja się zadowalam wydaniami cyfrowymi póki co (a sklep internetowy Dark Horse jest wyraźnie tańszy od Comixology). W Polsce czasy kiedy Hellboy gościł na półkach w księgarniach już minęły, ale jak trwały to zbiorcze edycje kolejnych mini-serii trafiały na półki w twardej oprawie, a nie jako trade paperbacks jak na Zachodzie.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-07-2012, 11:37   #18
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Polecam appy do komiksow od Marvela i DC, jakis z Image tez jest. Kiedys uzywalem, ale mi sie znudzilo:masa darmowego stuffu, ale cyfrowka to nie to samo, jednak nic nie zastapi papieru.
Stary 07-12-2012, 11:30   #19
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

http://www.kolekcjakomiksow.pl/opis.php

Pierwszy numer w domu. REWELACJA. Prenumerata zamówiona. 2 lata zajmie zanim uzbieram 60 tomów
Stary 07-12-2012, 11:33   #20
flacha00
Znajomy
flacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumny

flacha00's Avatar

Miasto: Żnin
Reputacja: 1228

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Your e-penis must be huge! Stary dziad! Swój! 

chyba, ze w polowie Ci przerwa tak jak bylo z figurkami

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania