Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-12-2012, 11:35   #21
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Domyślnie Odp: Wasze ulubione komiksy

Chyba, że. Się zobaczy.
Stary 07-12-2012, 16:53   #22
flacha00
Znajomy
flacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumny

flacha00's Avatar

Miasto: Żnin
Reputacja: 1228

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Your e-penis must be huge! Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 15

mnie na figurkach wyrabali w powietrze przy 80-kilku sztukach, moze i lepiej bo zaczynal sie robic problem z miejscem na polce
Stary 08-12-2012, 01:36   #23
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał KoBik Zobacz post
http://www.kolekcjakomiksow.pl/opis.php

Pierwszy numer w domu. REWELACJA. Prenumerata zamówiona. 2 lata zajmie zanim uzbieram 60 tomów
To jakaś kupa jest. Nie trzetrwa do 20 tomu.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-12-2012, 14:36   #24
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Faktycznie może nie przetrwać, ale nie nazwałbym tego crapem. W planach mają wydanie wielu ciekawych mini-serii. Prócz świetnego "Welcome Back, Frank" (podzielili na dwie częsci, bo to aż 12 zeszytów) mają choćby "Weapon X" czy "World War Hulk". "Road to Damnation" (Ghost Rider) też tam chyba jest.

Ja ostatnio nabyłem drogą kupna:

Kupienie całego "Kaznodziei" w wydaniach kolekcjonerskich uznałem za zbyt drogie (promocję na Amazon.co.uk przegapiłem niestety), ale czwarty tom ma świetną okładkę i zawiera "One Man's War", IMO najlepsze opowiadanie w całej serii, pomimo tego, że Steve Dillon go nie ilustrował.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-12-2012, 17:21   #25
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Komiksów jako tako nie czytam, kiedyś kupowałem giganty i kaczory donaldy, do 2007 roku bodajże miałem praktycznie całą kolekcje gigantów, nie licząc może 3 tomów z 1 serii z 1991/1992 roku

Ale po co piszę, troszkę interesuje się mangami, a to takie japońskie komiksy, tylko w innym stylu rysowania i mogę w sumie polecić dwie serie, jedna która się skończyła a jedna, która trwa
Great Teacher Onizuka - zakończona i
Berserk < Można o niej dużo poczytać, rysowana jest od 1991 roku i dla mnie jest to ewenement, bo fabuła jest niemożliwie wciągająca, na dodatek wszystkie tomy co wyszły są na internecie i można je poczytać po polsku nawet, polecam zdecydowanie, kreska na początku może wydawać się dziwna ale z czasem ewouluje i rozwala system, przykład:
http://www.online.berserkfan.info/ma...ep08str157.png

I przede wszystkim nie jest typowo japońska, całość można poczytać tu:
http://www.online.berserkfan.info/Tom_01

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-12-2012, 17:35   #26
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Faktycznie może nie przetrwać, ale nie nazwałbym tego crapem. W planach mają wydanie wielu ciekawych mini-serii. Prócz świetnego "Welcome Back, Frank" (podzielili na dwie częsci, bo to aż 12 zeszytów) mają choćby "Weapon X" czy "World War Hulk". "Road to Damnation" (Ghost Rider) też tam chyba jest.

Ja ostatnio nabyłem drogą kupna:

Kupienie całego "Kaznodziei" w wydaniach kolekcjonerskich uznałem za zbyt drogie (promocję na Amazon.co.uk przegapiłem niestety), ale czwarty tom ma świetną okładkę i zawiera "One Man's War", IMO najlepsze opowiadanie w całej serii, pomimo tego, że Steve Dillon go nie ilustrował.
A co to za wydawnictwa kolekcjonerskie były?
Stary 26-12-2012, 02:51   #27
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie

Odnosnie komiksow, to w polsce gdzie to mozna kupic? Glownie chodzi o najwiekszy wybor.

Ostatnio edytowane przez Foxter : 26-12-2012 o 03:42
Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-12-2012, 16:39   #28
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Jeśli chodzi o anglojęzyczne komiksy to polecam sklep Multiversum. Wybór mają olbrzymi, ceny nawet porównywalne z Amazonem, profesjonalnie wszystko pakują, rabaty, darmowe wysyłki i inne atrakcje.

@Lvizzz- do 2009 "Kaznodzieja" był tylko w TPB, nie było wydań w twardej oprawie. Od 2009 do 2011 wydano 6 tomów obejmujących całą serię w twardej oprawie i z bonusowymi galeriami.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 26-12-2012, 18:10   #29
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Amazon, robią wysyłkę do PL. Jeśli szukasz naprawdę dużego sklepu to polecam Forbidden Planet, jest wersja uk oraz international z dot com.
Stary 01-01-2013, 18:18   #30
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Kolekcja się rozrasta, powrót do komiksów, jaki mi się włączył jakoś dwa lata temu, a w ostatnim roku nabrał impetu za sprawą Walking Dead, uznaję za bardzo fajną sprawę. Jasne, w PL jest to postrzegane jako dziecinne i dorosłemu facetowi obrazkowych historii nie przystoi czytać, ale kto by się przejmował, zwłaszcza jak w Polsce się nie mieszka.

Plany na przyszłość mam takie: zebrać całego Mignolę, ale i rzeczy związane z Hellboyem, czyli B.P.R.D. i poboczne serie, bo takie są. Mignola ruszył ponownie z rysowaniem, jak widzę na Twitterze: Hellboy in Hell, tak się nazywa seria.
Sandman - pięć tomów, może kiedyś, dosyć drogie są, jest wersja slipcase ze wszystkimi zeszytami, ale wolę Absolute.
Niedawno wzięło mnie na Thorgala, ulubiony komiks z wczesnego dzieciństwa: brat od kumpla przynosił, a ja to chłonąłem w wieku 7-8 lat, tom Alinoe nadal wywołuje nieprzyjemne mrowienie. Problem jest taki, iż w UK słabo z dostępnością serii, można chyba z 10 tomów max kupić, a seria ma już 30+, no i jeszcze spin-offy są.
Kupowanie edycji Absolute i Omnibus klasyków, V for Vendetta się przypomniało za sprawą pewnego tatuażu, ale na liście są takie klasyki jak Dark Knight Returns, Long Halloween, no i masa X-Men, z Age of Apocalypse na czele, choć X-Menów w ogóle, duzo zbiorczych wydań się namnorzyło, zbierających co większe eventy w jedną całość, a część był drukowana w PL przez TM-Semic, ale oczywiście jako TPB.
Oprócz tego chcę się zainteresować Swamp Thing i działalnością Alana Moore'a w tej serii, ale też w odświeżonej wersji, czyli New 52, największym evencie DC ever. Batmanowy Court of Owls mnie zabił, czekam na drugi tom z niecierpliwością, a poza tym kilka serii z Batkiem i spółką mógłbym kolekcjonować, choć, jak czytam, nie są już tak dobre jak dzieła Snyder/Capullo. Justice League jest rysowane przez Jima Lee obecnie, nigdy mi się superheroesi z DC tak nie podobali, jak ich trykotowe i spandeksowe odpowiedniki z Marvela, ale że Lee to wspaniały rysownik, to może dam serii szansę. Śledząc newsy, to wychodzi że New 52 ma dużo do zaoferownia, żeby znów zainteresować się uniwersum od DC, bo taki Marvel nie ma obecnie za dużo, kolejne przełomy i eventy z mutantami i Avengers się przejadły.
Masa tego, hobby to dosyć drogie, tak samo jak kolekcjonowanie gierek dla dzieci, a czasu również brak.
Image Comics ma też sporo do zaoferownia, takie serie jak Invincible czy Hack/Slash - czemu nie w HC, pytam się - są warte wydanych pieniędzy.
Szninkla też bym kupił w nowym wydaniu, oczywiście czarno-białego, ale nie dostania tutaj.

No i American Vampire!!! Pierwszy tom bardzo dobry, dobra kreska, świetna historia od Kinga i Snydera, im dalej w las, tym lepiej, jak słyszałem, wiec pewnie seria do kolekcjonowania.
Marzy mi się wielkie wydanie zbiorcze prac Bisleya, z Ostatnim Czarnianinem na czele, w dalszym ciągu nie doczekało się wydania w HC.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 01-01-2013 o 18:25
Stary 01-01-2013, 22:41   #31
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 1619

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Widz Aniołek Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 30

:O Darkness Compendium nigdzie tego dorwać nie mogę już

Mam Ostatniego czrnianina z autografem i pingwinem od Biz'a :P
Stary 02-01-2013, 00:47   #32
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Taaaa, a Amazon, a Forbidden Planet? Trzeba Ci zrobić kurs z internetów.
Stary 02-01-2013, 07:49   #33
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

lvizzz i hate you, bro

Przegenialna kolekcja. PROPS !!!

Ja zbieram tylko w PL, ciężej, trudniej bo i mniej. Ale półka już się ugina.
Stary 02-01-2013, 11:19   #34
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Lvizzz, a jak Ci się Punisher Max podoba? Jeśli chodzi o HC to z tomami 3-5 jest problem (z dostępnością), ale drugi tom zawierający jedną z najmocniejszych historii jest w sprzedaży. Punisher od Aarona też jest dobry, ale nie wiem czy będzie w ogóle zbiorcze wydanie tej serii (niby jest osobna, ale to kontynuacja tego co pisał Ennis i pomagierzy).

Stary 02-01-2013, 16:06   #35
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Podobal mi sie scenariusz, chyba nawet o tym dyskutowalismy, niestety rysunki sa slabe dla mnie. Samo wydanie bardzo ladne, mam ochote na wiecej, ale jest tyle fajniejszych komiksow, a jesli nie podobaja ci sie obrazki, to ciezko samemu scenariuszowi sie obronic.
Najciekawsze chyba bylo przedstawienie akcentow nowojorskich: nawet czytajac ciezko zrozumiec, co mowia niektore postaci, bo pelno skrotow i slangu. Irlandzki wypada bardzo przekonywujaco, to samo z jamajskim, czy co tam wrzucono. Wiec tak: podobalo mi sie, moze kiedys zakupie serie. Na Amazonie widzialem tomy, o ktorych wspomninasz.
Co do Aarona, to musialbym sprawdzic, to jest gorace nazwisko w branzy. Jest:

http://www.amazon.co.uk/Punishermax-Steve-Dillon-Jason-Aaron/dp/0785152083/ref=tmm_hrd_title_0?ie=UTF8&qid=1357135495&sr=8-2
Moze to nie zbiorcze, ale wpisuje sie w schemat wydawania serii. Jest tego wiecej.
Stary 25-02-2013, 21:21   #36
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Wraz z zakupem tomu 8 - "Highland Laddie" (dodatkowa historia stanowiąca osobną miniserię, ale mimo wszystko część całości) skompletowałem całą serię "The Boys". Nie jest to wprawdzie moja ulubiona seria, ale jedna z bardziej lubianych. Na pewno spodobała by mi się jeszcze bardziej gdyby Garth Ennis dotrzymał słowa i przebił pod względem hardcorowych treści "Kaznodzieję". Wprawdzie jechania po bandzie nie brakuje, ale nie jest ono ostrzejsze niż było w przypadku przygód ex-pastora Custera. Tak czy siak, bardzo się cieszę, że skompletowałem w końcu całość.

Info dla Lvizzza - są edycje kolekcjonerskie i są HC (ale tylko w wydaniu amerykańskim), z tym, że "definitywne" edycje mają kosmiczne ceny, ale przynajmniej faktycznie zawierają bogate dodatki, choć w internecie czytelnicy się skarżą, że fizyczna jakość jest nieadekwatna do ceny.

Stary 26-02-2013, 01:02   #37
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak kosmiczne?
Stary 26-02-2013, 04:14   #38
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Jak kosmiczne?
Np. 75 quidów jako cena sugerowana za tom zbierający dwie serie.

Stary 26-02-2013, 15:21   #39
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Eee, nie jest tak zle, tylko pierwszy tom chodzi drogo.

http://www.amazon.co.uk/The-Boys-Definitive-Edition-II/dp/1606900730/ref=pd_sim_b_4
Stary 11-03-2013, 22:48   #40
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Masa komiksów dziś za darmo na Comixology, ściągnąłem sobie apkę i zassysam jak głupi, a pewnie i tak nic nie przeczytam.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania