Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-02-2020, 20:35   #41
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Domyślnie Odp: Call of Duty: Modern Warfare

Wywaliłem. To mi gra zaczęła pokazywać, że ich nie mam. Wchodząc do sklepu przy próbie pobrania paczek wyskakiwała opcja "zrealizuj kod". Nosz kurvva!
Damian mówi, choć kupmy Coda, tam nikt nie narzeka jak w gearsach. No już wiem dlaczego. Bo nikt nie może podać darmowej zawartości, więc gra się nie odpala i tym sposobem nikt nie narzeka.
Następna sprawa, po cholere wydawać grę na płycie jak i tak wszystko się targa z neta przy instalacji. 160GB, dowcip. Wyjebałem wszystko. Ściągnę jeszcze raz, jak wyskoczy znowu błąd to Wam wyślę filmik jak pale to scierwo. Walić 60€.
Stary 12-02-2020, 21:36   #42
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

U mnie zero problemów. Czasem tylko przy pierwszym logowaniu potrafi wywalić błąd połączenia, ale za drugim razem normalnie już wpuszcza.
Stary 13-02-2020, 20:52   #43
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Odinstalowałem wczoraj wszystko.
Zostawiłem dziś do pobrania gdy wychodziłem do pracy. Teraz odpaliłem i znowu to samo.
Any ideas?
Na reddicie wyczytałem, że trzeba usunąć i ponownie zainstalować paczki z kampanią. Ale jak je usunę, to jak mam je ponownie zainstalować, gra pokazuje że ich nie ma ale nie przekierowuje do sklepu czy też nie odpala ich z płyty.

Ostatnio edytowane przez zarzykrulezzz : 13-02-2020 o 21:07
zarzykrulezzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-02-2020, 12:26   #44
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ja jak wywaliłem kampanię, to przy próbie odpalenia wywaliło info, że muszę je ponownie pobrać i mogłem przejść do sklepu. Ewentualnie sprawdź, czy nie pokazuje Ci ich w gotowych do instalacji, jak wejdziesz w zarządzanie grą na dysku.
Stary 14-02-2020, 17:35   #45
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Ja miałem kiedyś tak przy Injustice 2, że mimo wyrzucenia wszystkich DLC to i tak 4 postacie były dostępne, bo się zainstalowały jakoś poza folderem gry. W opcjach jest możliwość zobaczenia czy jakieś resztki contentu Ci nie zalegają na HDD. Może coś Ci się pojebało na dysku i niby masz DLC zainstalowane, ale gra go nie widzi czy coś i dlatego błędy Ci wywala, a może po prostu cod jest chujowy, nie wiem.

Tu masz filmik gdzie to znaleźć:

Stary 16-02-2020, 06:35   #46
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Ja jak wywaliłem kampanię, to przy próbie odpalenia wywaliło info, że muszę je ponownie pobrać i mogłem przejść do sklepu. Ewentualnie sprawdź, czy nie pokazuje Ci ich w gotowych do instalacji, jak wejdziesz w zarządzanie grą na dysku.
No właśnie nigdzie ich nie pokazuje.
Ktoś mi w necie poradził, żeby zmienić region na Indie przy próbie instalacji. Podobno pomaga. Zobaczymy, bo instaluje to kurestwo trzeci raz.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania