Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-05-2016, 13:30   #3541
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1903

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Ostatnio widziałem i (nie)polecam

Do skilla manualnego nowej Jedi nic nie mam. Wychowywała się wśród złomu i była zaradna. To samo Anakin- wychowywał się na rupieciarni więc problemów brak z obsługą czy poskładaniem do kupy kilku części.

Ale nie ma spójności- Anakin za stary na szkolenie. Jedi szkolą się długo. Luke odbył szybką lekcje u Obi Wana i miał problemy z kamykiem na bagnach. A ona sama w sobie odkryła moc- Maz ją naprowadziła i potrafi rozkazać szturmowcowi. To samo zrobił Obi Wan jak ich szukali. Ale Obi miał więcej lat i trochę więcej treningu za sobą.

Mówisz Wrogu, że w VIII albo IX wyjaśnią, że nowe pokolenie samo się uczy?
Stary 03-05-2016, 13:35   #3542
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12375

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

No ok troche to naciagane z ta Rey bo moze i zbiera to wszystko, bawi sie tym ale nie latala. A tu nagle potrafi obsluzyc cala konsolete. Wiadomo ze jakos musieli z niej uczynic cos wiecej niz takiego czlowieka pustyni ale wg mnie troche to naciagane

A tego z Finnem w sumie nie wzialem pod uwage ze mogli byc szkoleni do walki bronia biala. Moze i dostal lomot ale w przypadku walki z Kylo udalo mu sie go trafic co mocno rzutuje na postac Rena.

No i jeszcze jedno mi sie przypomnialo - kapitan Puszka. Tak niewykorzystanego potencjalu postaci pobocznej nie potrafie zrozumiec. I licze ze w nowej czesci pokaze cos wiecej poza pieknym chromem prosto z Szybkich i Wscieklych.

---------- Wiadomość dodana 13:35 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 13:32 ----------

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
Ale nie ma spójności- Anakin za stary na szkolenie. Jedi szkolą się długo. Luke odbył szybką lekcje u Obi Wana i miał problemy z kamykiem na bagnach. A ona sama w sobie odkryła moc- Maz ją naprowadziła i potrafi rozkazać szturmowcowi. To samo zrobił Obi Wan jak ich szukali. Ale Obi miał więcej lat i trochę więcej treningu za sobą.

Tytulowe przebudzenie mocy wg mnie wzielo sie z postaci Rey, ktore odczul Snoke oddalony cholera wie jak daleko od niej. Laska ma w sobie ogromna moc. Pytanie tylko skad. Czyzby Luke wracajac aby dac mape puknal jakas laske?
Stary 03-05-2016, 13:38   #3543
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10898

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

No właśnie, historię Rey dopiero poznamy, więc nie ma się co na razie rozwodzić czemu jest taka wyjątkowa.
Stary 03-05-2016, 13:39   #3544
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Reputacja: 1903

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Moc odkrył Kylo jak nie mógł nic z niej wyciągnąć. I był dobrą postacią do momentu w którym ściągnął maskę lol
Stary 03-05-2016, 13:41   #3545
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12375

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
No właśnie, historię Rey dopiero poznamy, więc nie ma się co na razie rozwodzić czemu jest taka wyjątkowa.

Tym bardziej czekam na 8 czesc, ktora pewnie zamknie czesc tematow o otworzy nowe
Stary 06-05-2016, 13:10   #3546
annkowal
Nowy
annkowal Wkrótce będzie sławnyannkowal Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 120

To ma być wytłumaczone albo w wydawanej teraz książce albo w komiksie - nie pamietam dokładnie.
annkowal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-05-2016, 14:05   #3547
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

A mi te najnowsze Star Warsy podeszły najbardziej ze wszystkich. Z tego typu filmów co prawda nadal niedoścignione jest dla mnie Guardians of the Galaxy, ale nowe SW jest w ścisłym topie. Poprzednie części równie dobrze mogłyby dla mnie nie istnieć, nie załapałem się na tamten hype, więc może dlatego.

wojajczyk.pl
kubek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-05-2016, 20:39   #3548
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał kubek Zobacz post
A mi te najnowsze Star Warsy podeszły najbardziej ze wszystkich. Z tego typu filmów co prawda nadal niedoścignione jest dla mnie Guardians of the Galaxy, ale nowe SW jest w ścisłym topie. Poprzednie części równie dobrze mogłyby dla mnie nie istnieć, nie załapałem się na tamten hype, więc może dlatego.
To jednak bardzo inne uniwersa, nie uważasz? Sam setting jeszcze nie stanowi równowagi, chodzi też o klimat i realia świata, a że cosmic marvel jest bardzoooo specyficzny, to wiesz...

Rogue One się zapowiada pięknie, naprawdę mam podjarkę, być może to będą najlepsze SW w historii. Nie idzie o mitologię, głupki, zresztą przeczytajcie sobie Campbella czy coś, spece z netów.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-05-2016, 20:41   #3549
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6318

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Jakie ROGUE ONE? nie znam.

Chyba, ze chodzi Ci o ŁOTR JEDEN?
Stary 06-05-2016, 21:36   #3550
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Jakie ROGUE ONE? nie znam.

Chyba, ze chodzi Ci o ŁOTR JEDEN?
Taaa, chyba o tym samym gadamy.
Stary 14-05-2016, 09:05   #3551
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Zacząłem oglądać American Horror Story i świetne to jest, taki prawdziwy amerykański horror, jak sama nazwa wskazuje. Montaż co prawda jest czasem bardzo szybki, nie podoba mi się, ale może to zabieg celowy, żeby podkręcić atmosferę osaczenia. Scenografia, kostiumy, gra aktorska są na wysokim poziomie, jest ten factor creepy, którego tak w horrorach bardzo brakuje obecnie. Po pierwszym odcinku jestem na tak.

It's Always Sunny in Philadelphia - 11 sezon się pojawił mojego ulubionego serialu komediowego. Może być, ale nic rewelacyjnego, fajny odcinek o tym jak Frank widzi rzeczywistość, takie POV.

Grave of the Fireflies - jaranie się Japonią to pedalstwo, jak niegdyś rzekł Kujot, nie jestem ekspertem od mangi czy anime, ale studio Ghibli to wyjątek, bo dostarczają zawsze coś innego i niezapomnianego. Grave... to rzecz starsza, z lat 80-tych chyba, ze szlachetną animacją i bardzo smutną historią. Wiadomo od razu, że zmierzamy do ku tragedii, jako widzowie, i że tułaczka dwojga rodzeństwa pod koniec drugiej światowej skończyć się może tylko w jeden sposób, ale film nic na tym fakcie nie traci. W prosty sposób ukazane są uczucia, chęć przeżycia i fascynacja światem, a z drugiej migocze gdzieś rzeczywistość wojny, głód i opuszczenie. Polecam bardzo bardzo.
Stary 14-05-2016, 20:14   #3552
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Niestety AHS nudnawy się robi, te 12 odcinków na sezon to stanowczo za dużo, myślałem że to 6, no może 8.

Za to czołówkę mają świetną, jako oglądacz zawsze leci. Tak już mam, niektóre czołówki to małe dzieła sztuki, ta do Dextera była super na ten przykład.
Stary 20-05-2016, 19:57   #3553
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 5789

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 

Co tu taka cisza nikt niebył na kapitanie hameryce ? Jak dla mnie to nowy pajączek będzie mega bo to co sOny ostatnio zrobiło się oglądać nie dało i po kigo oni robili restart zawsze się pytałem.

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-05-2016, 20:07   #3554
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8583

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Byłem ostatnio. Niezła rozpierducha na ekranie, tylko trochę za dużo herosów na raz jak dla mnie. Generalnie warto iść do kina.
Stary 21-05-2016, 17:41   #3555
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

a nice guys?
Stary 21-05-2016, 18:41   #3556
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6318

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 

Byłem i polecam

Fajna komedia kryminalna z całkiem niezła historia. Miałem obawy co do Goslinga, ale wyszło mu przezajebiscie i właściwie to on robi cały film.
Stary 27-05-2016, 15:42   #3557
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

CapAm: Civil War - plot słabiutki niczym zupa pokrzywowa robiona w gułagach, ale sceny akcji są wspaniale nakręcone. Bardzo dynamicznie, ale bez przesadyzmu jak w drugich Avengers, gdzie człowiek ziewał jak mu walili po ślepiach efektami raz za razem. Black Widow dostarcza z tymi wszystkimi skokami, cała reszta ekipy też, dobry Spidey - w końcu, ostatnie reboty są nieoglądalne - Giant Man fenomenalny, w ogóle Ant-Man to jeden z najlepszych filmów od Marvela, tuż za Avengers.

W sumie tyle, nie ma za bardzo co do zapamiętania, ciężko uwierzyć w tą całą historię; co sprawdza się w komiksach, na ekranie nie musi, zresztą Civil War od Millara jest jednak inne. Jako prawie wakacyjne superbohaterskie kino sprawdza się dobrze, ale oczekiwałem sporo więcej.

Blue Ruin - przypomina mi prozę Faulknera, masa niedpowiedzeń, minimalna ekspozycja wydarzeń, widz musi się sporo sam domyślać, co nie znaczy że film jest niezrozumiały, bo nie jest. Polecam, specyficzne kino.

True Romance - ok, jestem ignorantem, film wisiał na mojej watchlist od lat. Estetyka lat 90-tych się kłania, dużo kolorów, bardzo 'gorący' seks, ale w dalszym ciągu 'romantyczny'. Masa gwiazd tu gra: jest Oldman z rolą życia, mimo że widać go na ekranie kilka minut, jest mój ulubiony Dennis Hooper, jest Christoper Walken, młody Brat Pitt, który dużo nie robi, bo siedzi na sofie i jara THC. W rolach głównych młodziutki Slater i ponętna Arquette.

Scena tortur z Tonym Soprano to jakaś masakra, Tarantino może się schować, tak wspaniale pokazana jest przemoc. Genialne dialogi, prawdziwy pulp wręcz wylewa się z ekranu, Tony Scott to jednak świetny reżyser był..

Oglądać, oglądać, oglądać!
Stary 28-05-2016, 09:48   #3558
solidnys
Stały bywalec
solidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innych

solidnys's Avatar

Miasto: Olsztyn | Włocławek
Reputacja: 883

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! 4 The Players 360 stopni Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 6

kierowniku, ale quentin też maczał paluchy w true romance (scenariusz)
w każdym bądź razie świetny film, często do niego wracam
Stary 28-05-2016, 13:22   #3559
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

london has fallen - zieeeeeeeeew, czekam na film w ktorym terrorysci wygrywaja, prezydent ameryki umiera, a glowny bohater otwarcie przyznaje ze jest mutantem tylko nie chcieli go przyjac do akademii x-menow...
Stary 29-05-2016, 00:17   #3560
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał solidnys Zobacz post
kierowniku, ale quentin też maczał paluchy w true romance (scenariusz)
w każdym bądź razie świetny film, często do niego wracam
Teraz wiem, sprawdziłem później, ma to ogromny sens, czuc tą pulpowość.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania