Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-01-2013, 18:22   #3641
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Odp: Battlefield 3

Fajna sprawa ten Aftermatch - mapy dobrze zaprojektowane, nowe modele postaci też kozak, kusza całkiem spoko, szkoda tylko, że świecą pustką mapki - serio, 12v12 to porażka, po raz kolejny.

Co się w ogóle stało z serwerami? Dawniej serwerów typu "24/7 Operation Metro Max Tickets" było od zayebania, dziś chciałem dorwać taki to ciężko trafić.

Długo Ci Zarzyk zeszło zrobienie tych pięciu achievów z Aftermatch? Zrobiłem dwa (znalezienie dino + 50 broni w Scavenger), teraz próbuję za granat + kuszę + podstawową broń bez śmierci i ***** jak na złość nikogo granatem nie mogę upolować. A jak już mi się udaje zabić granat + broń to mam jakieś problemy z netem i co 10 min mnie wyrzuca z gry, bo "Stracono połączenie z EA Online", skurwiele.

Jeszcze zauważyłem, że wystarczy, iż wejdę do gry - nawet takiej, w której dołącza mnie do zespołu, który ma powiedzmy 10 ticketów do końca i 5 flag przejętych - nie dołączę się, wyjdę i BattleLog mi to zalicza na konto opuszczonych gier, przez co mam prawie 20% opuszczonych gier, haha.

Ostatnio edytowane przez Butch : 01-01-2013 o 18:33
Butch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-01-2013, 19:06   #3642
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Aczivy szybko mi wpadły. Najwięcej męczyłem sie ze zniszczeniem wrogiego pojazdu z kuszy, bo źle do tego podchodziłem. Odblokuj w kuszy bełt wybuchowy (choć nie musisz) i przypierdol w jakiś czujnik UGS czy znacznik odrodzeń.

Co do tego, o którym piszesz to Ziba Tower, Hardcore, Max Tickets i zaraz wpadnie
Stary 01-01-2013, 21:30   #3643
emil 92
Stały bywalec
emil 92 Wkrótce będzie sławny

emil 92's Avatar

Miasto: Okolice Mławy
Reputacja: 73

Lista Osiągnięć
Cztery ściany Pokaż się! Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 7

Jak się kupi używaną wersję Premium(użyty pass) i dokupi online pass zwykły to będzie wersja taka jakby nowa premium?
Stary 01-01-2013, 21:34   #3644
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Raczej nie.
Stary 02-01-2013, 14:43   #3645
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Będziesz miał normalnego BF-a wtedy. Premium ma dwa pliki, jak ostatnio spojrzałem na swój dysk to mam dwa online passy (jeden z limitki) i jeden pliczek premium.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-01-2013, 19:58   #3646
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Aczivy szybko mi wpadły. Najwięcej męczyłem sie ze zniszczeniem wrogiego pojazdu z kuszy, bo źle do tego podchodziłem. Odblokuj w kuszy bełt wybuchowy (choć nie musisz) i przypierdol w jakiś czujnik UGS czy znacznik odrodzeń.

Co do tego, o którym piszesz to Ziba Tower, Hardcore, Max Tickets i zaraz wpadnie
No wiem, muszę dodatkowo dociągnąć 3GB tego Close Quarters, chociaż wczoraj zanim mi neta wyjebało na dobre miałem już ubitych prostaków dwóch na Grand Bazaar, celowałem w trzeciego z kuszy i mnie wywaliło z gry.
Stary 02-01-2013, 20:03   #3647
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Dzisaij na konsoli siostrzenca chcieliśmy odpalić super dodatek bo ma konto kumpla z mega ultra premiumem, i ciągle wywala error płyty, więc coś pewnie spieprzyli jakimś paczem. Summa summarum nie zobaczyłem map i kij wracam no lifić w diabolo;[
Stary 02-01-2013, 20:45   #3648
polek23
Początkujący
polek23 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 40

Co oni zrobili z tą grą pograłem godzine i odałem gre kumplowi. Myślałem o powrocie do BF3 ale po ty co zobaczyłem to jednak zrezygnuje ,zrobili z tej gry call of duty no daj żesz spokój kiedyś na działku z helika można było zrobić masakre a teraz trzeba pół godziny pakować w czołg, a najlepsze jest to że wystaryczy 3 pociski od enga i po czołgu. Póki nie wyjdzie bad company 3 to nie tykam sie BF.
polek23 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-01-2013, 21:09   #3649
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Miasto: DL i DW
Reputacja: 665

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge!  Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

Myślisz, że BC3 będzie robić inny zespół ?

Spoiler:
będzie tylko gorzej
Stary 02-01-2013, 21:10   #3650
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Fajny montaż, jest też BC2 i nawet Vietnam.

lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-01-2013, 21:46   #3651
polek23
Początkujący
polek23 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 40

[quote=inX;257243]Myślisz, że BC3 będzie robić inny zespół ?

Napewno nie ale bedzie tworzyć ta sama ekipa co zrobiła BC1,BC2 więc może chłopaki sie opamiętają, a tak dostalismy wytwór marketingowy. O BC3 można sobie pomarzyc bo przeciesz 100 milionów wydane na marketing BF3 nie może pójsc w bloto.
polek23 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-01-2013, 00:02   #3652
Butch
No-life

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Fajny montaż, jest też BC2 i nawet Vietnam.

Infinal | A BFBC2 & Battlefield 3 PC Montage - YouTube
Momentami to kuriozalnie wygląda, jak typ wybiega i przed sobą ma 20 przeciwników, takie mapy jak Bazaar albo Metro to dopiero musi być wpierdul na PCtach przy max ticketach - pewnie ze 3h gry...
Stary 03-01-2013, 00:13   #3653
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Cytat:
Napisał polek23 Zobacz post
Co oni zrobili z tą grą pograłem godzine i odałem gre kumplowi. Myślałem o powrocie do BF3 ale po ty co zobaczyłem to jednak zrezygnuje ,zrobili z tej gry call of duty no daj żesz spokój kiedyś na działku z helika można było zrobić masakre a teraz trzeba pół godziny pakować w czołg, a najlepsze jest to że wystaryczy 3 pociski od enga i po czołgu. Póki nie wyjdzie bad company 3 to nie tykam sie BF.
Czołgi od premiery były jeżdżącą tumną , nic się nie zmienilo heli przeciwko pojazdom dalej jest za uber... dzisiaj dwóch pacanów się dorwało to jeden przelot i nie ma czołgu.

edit: tak sobie przed chwila pomyslalem czemu może mnie nie wykrywac na stronie jako premium, a w grze tak. Może przez te dwa online passy, jeden mam z limitki, drugi z premium + do tego plik od premium i strona zgłupiała. Spróbuję jutro wywalić i dam znać...

@ Butch a propo acziwmentów to przecież możesz na każdej mapie je zrobić, ja na metro zrobiłem oba za pierwszym razem (standardowo - wymiana ognia z bobami na B : - D)

Ostatnio edytowane przez MANDo : 03-01-2013 o 00:44
Stary 03-01-2013, 01:31   #3654
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Miasto: DL i DW
Reputacja: 665

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge!  Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Momentami to kuriozalnie wygląda, jak typ wybiega i przed sobą ma 20 przeciwników, takie mapy jak Bazaar albo Metro to dopiero musi być wpierdul na PCtach przy max ticketach - pewnie ze 3h gry...
nawet nie pytaj

montażyk fajny, ale widać tą przepaść między bf3, a bc2 xD ostatnio nawet cholera miałem chęć pograć w vietnama
Stary 03-01-2013, 03:12   #3655
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

Ktoś wie czy achievementa za 10 killi każdą bronią z dodatku Close Quarters, można odblokować bez ukończenia zadań? Wszak w Mistrzu Broni czy też Szubrowniku używamy m.in. tych pukawek.
Stary 03-01-2013, 03:42   #3656
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał inX Zobacz post
nawet nie pytaj

montażyk fajny, ale widać tą przepaść między bf3, a bc2 xD ostatnio nawet cholera miałem chęć pograć w vietnama
W Vietnamie nikogo nie ma, możesz sam biegać po mapie. Chyba że na PC, tam pewnie grają.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-01-2013, 04:07   #3657
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

Na PC to we wszystko grają ;-D, ale BF3 przetrwa dłużej niż BC2/Vietnam dzięki wykupowaniu serwerów.
Stary 03-01-2013, 08:13   #3658
Butch
No-life

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Już zrobiłem te achievy, zostało tylko odblokować wszystko do kuszy, która jak nią dłużej pograłem to nie jest rewelacyjna - raz, że celować bez lunety z tego nie ma większego sensu, bo zwykły bełt / bełt wybuchający lecą zupełnie inaczej, dwa, że zajmuje slot na apteczkę / C4 / miny, trzy, że przeładowuje się bardzo długo. No ale na jakieś akcje w stylu Rambo i ściąganie helikopterów z jej pomocą to fajna sprawa, top przyznać muszę.
Stary 03-01-2013, 15:52   #3659
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

No fakt, ale zawsze w nerwówce lepiej wyjąc kusze i przyyebać niż z pistoletu się męczyć .

Ta mobilna artyleria to śmieciowa jest, jednego typa zabiłem przez pół mapy na jakimś totalnym farcie, a drugiego... rozjechałem. Chyba wybiorę drugą opcję i po 10 killach nigdy do tego nie wsiądę .

Ostatnio edytowane przez MANDo : 03-01-2013 o 16:00
Stary 03-01-2013, 19:48   #3660
Butch
No-life

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

nudne to jest w **** juz, po tych ponad 370h przestaje bawic...

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania