Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-07-2013, 09:10   #321
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421
Domyślnie Odp: The Last of Us

Cytat:
Napisał Zwei Zobacz post
Cze od czego zalezy w grze w sieci czy zaliczy nam dzien bo jak raz wyszedlem z gry nie musialem grac dzien od nowa , a teraz mi zaliczylo. Kurde mam juz 12 tydzien prawie i mam ryzyko utraty ludnosci 100% musze zrobic 4 ozywienia i juz zaluje ,ze to wybralem bo cos mi nie wychodzi zostaly 2 dni. kurdeee
Może jak wyłączysz konsole to nie zaliczy dnia ? Jak wyjdziesz z meczu to na pewno zalicza dzień.
Stary 14-07-2013, 18:06   #322
Zwei
Nowy
Zwei Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Ok w sieci juz sobie poradzę, mam mały problem na przetrwaniu gdzie chapter bodaj 8 od razu jak uciekamy od Davida. Czy idzie tam przejsc nie walczac bo mi nie wychodzi strasznie duzo łowców.
o to chodzi,ale nie moge znalesc gameplaya na survivalu chyba nik nie wrzucil calej gry na ostatnim poziomie trudnosci. Z 4 razy padlem w tej planszy próbuje teraz jescze raz, zaczynaja sie schody od tego chaptera.

edit: dobra dałem radę.

Ostatnio edytowane przez Zwei : 14-07-2013 o 18:46
Zwei jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-07-2013, 20:09   #323
Zwei
Nowy

Umie ktos przejs ostatnio plansze na przetrwaniu?? W sieci nie ma zadnego gameplya tylko na easy nagrywaja. W ostatniej planszy nie ma mozliwosci przekradniecia sie mowie o etapie troche pozniejszym kiedy sa tam zabarykadowani zolnierze. Masakra ledwo mam zycia i jak mam ich powystrzelac co za bezsens. I nie przejde tej gry.

edit:przeszedlem fartem.

Mam pytanie udawało wam się na przetrwaniu otworzyc wiekszosc dzrzwi ostrzem bo ja przewaznie nie mialem ostrza.

Ostatnio edytowane przez Zwei : 15-07-2013 o 21:22
Stary 15-07-2013, 21:42   #324
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Większość tak, wszystkie nie.
Stary 17-07-2013, 19:37   #325
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Otworzyłem wszystkie drzwi bo nie używałem noży do niczego innego. Prawdę mówiąc dopiero na survival+ zrobiłem to właśnie trofeum. Skradanka, skradanka i jeszcze raz skradanka, a nie trzeba używać shiv'ów do niczego prócz shiv doors.
Jeśli zaś chodzi o ostatni etap to
Spoiler:
nie miałem z nim żadnych problemów bo są miejsca gdzie Świetliki w ogóle nie chodzą, a zatem można ich wyjmować pojedynczo, uciekać, czekać na rozwój sytuacji i znów to samo.
Stary 23-07-2013, 20:13   #326
Zwei
Nowy

Mam inne pytanie chce zrobic wszystkie suple zaczalem na łatwy + i nie wiem czemu nie mam umiejetnosci z nozami w ogole ich nie ma. Jak zrobie reszte trofeum wejdzie? moze na latwym ta umiejetnosc juz jest dostepna od poczatku.

Yap jak sie nie meczyles w ostatnim etapie to dobry jestes, nie wszyscy takiego skilla maja. Ja musialem paśc wiele razy zanim znalazlem sposób.
Stary 24-07-2013, 13:08   #327
BrakTuSensuPL
Stały bywalec
BrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znają

Reputacja: 621

Lista Osiągnięć

Panowie mam pytanie. Zaczalem grac na hardzie i szukam wszystkich znajdziek, czy jak zaczne grac pozniej na survivalu to mi przepadna wszystkie upgrady broni?

BrakTuSensuPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-07-2013, 15:19   #328
Zwei
Nowy

tak przepadna, bedziesz mial mozliwosc gry na latwy,normal i hard + i tam są wszystkie upgrady, zeby odblokowac przetrwanie + najpierw musisz ukonczyc przetrwanie(survival).
Sam o to pytalem u gory ,czytaj poprzednie posty.
Stary 24-07-2013, 15:46   #329
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Jest trik aby odrazu zagrać na survival+
Stary 24-07-2013, 16:09   #330
BrakTuSensuPL
Stały bywalec
BrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znają

Lista Osiągnięć

Wiem o nim. Ale jak go uzyje to nie zrobie trophy za wymaxowanie wszystkich broni. Nie wiem czy nie bede musial przechodzic 4 razy.

Stary 24-07-2013, 17:08   #331
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Trzy przejścia bez żadnych myków i masz wszystkie trofki za singiel. Ja zagrałem na normal, później dwa razy na Survivor i pozamiatane.
Stary 24-07-2013, 17:48   #332
BrakTuSensuPL
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

Yap ja zaczalem grac na hardzie. Czyli bronie wymaxuje dopiero jak bede 2 razy na survivor gral? Zdrowie tak samo? Powiedz mi jeszcze czy bede musial sciany lizac zeby mi czesci nie zabraklo.

Stary 24-07-2013, 18:47   #333
Zwei
Nowy

Na survival moze ci zabraknac,ale moze dasz rade otwieraj dzrzwi ostrzami bo tam zawsze masz suple.
Stary 24-07-2013, 19:17   #334
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Jest też taki glitch, że można sobie uzupełniać nożyki do 3 co jakiś czas.
Stary 24-07-2013, 22:54   #335
Yap
Uzależniony

Yap's Avatar

Lepiej nie wykorzystywać żadnych glitch'y bo ta gra survivalem stoi, a nie 'łatwym i przyjemnym' rozpłataniem wszystkiego co się rusza.
Po pierwsze, wszystkie umiejętności Joel'a stackują się, więc grając na survivor po raz pierwszy spokojnie dozbierasz piguły i zdobędziesz trofeum nawet nie mając wszystkich umiejętności na maxa. Ważne, żeby podsłuch dopakować na normal'u. Po drugie, surowców nie zabraknie. Będziesz miał tylko wrażenie, że nie masz tylu ile byś chciał, a to zupełnie zrozumiałe. Po trzecie, cegłówki, kije, maczety, rurki i STEALTH to najwięksi przyjaciele jeśli nie chcesz borykać się z brakiem amunicji. W ostatnim etapie miałem multum wszystkiego dlatego nie było ciężko. Po czwarte, szukajcie safe spot'ów panowie. Np.
Spoiler:
przy szkole gdzie wyskakuje cała chmara zainfekowanych można wleźć na jeden z autobusów i już jest łatwiej pojedynczo zdejmować spróchniałych.
I w końcu po piąte, liż ściany.
Pewnie, że niektóre etapy trzeba robić po pięć razy, ale wszystko jest do zrobienia, a poziom Ocalały jest świetnie wyważony co sprawia, że najbardziej warto grać właśnie na nim.
Stary 31-07-2013, 16:18   #336
BrakTuSensuPL
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

Yap czy ulepszenia broni sie tez stackuja jak suple? Bo jesli tak to zrobilem mala pomylke bo skonczylem gre a sporo supli nie wykorzystalem , to samo z ulepszeniami broni zostalo mi ok 700 elementow i skonczylem gre nie wydajac ich. Mysle czy nie zaczac na hard plus do momentu skonczenia wszystkiego i zaczac sobie na survivalu. Jeszcze jedno pytanie czy jak skonczylem na hardzie gre i zaczne na easy plus to bede dostawal wiecej elementow i supli?

Stary 31-07-2013, 19:34   #337
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Te punkty do ulepszania broni przechodzą. Ale jak na moje to graj teraz na survival i tak w tym trybie musisz wszystko przeszukiwać, za drugim przejściem wszystko powinieneś ulepszyć. Nie uda się to włączysz Easy i dobierasz na końcu.
Stary 25-10-2013, 09:26   #338
Grzenio10
Uzależniony
Grzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłość

Grzenio10's Avatar

Miasto: Pełczyce
Reputacja: 1556

Przymierzam się do zakupu gry, ale nie wiem o co chodzi. Cena pełnej wersji językowej pl z okładką ang w cenie ok 150 zł, z okładką pl 229 wtf
czy czymś się one różnią, chodzi mi o dialogi bądź napisy, że taka różnica w cenie ? Bo chyba nie jest to różnica tylko i wyłącznie ze względu na język na okładce ...
Grzenio10 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-10-2013, 09:45   #339
Yap
Uzależniony

Yap's Avatar

Bierz tańszą i nie zastanawiaj się nawet nad różnicami w cenie. I tak książeczki nie użyjesz.
Stary 11-11-2013, 20:17   #340
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Cytat:
Geoff Keighley ‏@geoffkeighley 2m
World premiere of THE LAST OF US story DLC from @naughtydog this Thursday during #PS4ALLACCESS live on Spike TV and online at 11 PM ET

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania