Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-02-2014, 14:00   #1881
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie Odp: PlayStation 4 - Temat ogólny

dzisiaj ze sklepem już wszystko ok. szybko się uruchomił, a i demko Stridera błyskawicznie poleciało na dysk konsoli. muszą coś ewidentnie zrobić ze swoją infrastrukturą zanim uruchomią granie w chmurze, bo takich koszmarnych zastojów być nie może i to co kilka dni.
Stary 21-02-2014, 14:57   #1882
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

PS Now pewnie będzie ograniczać liczbe użytkowników naraz. W Psstore może naraz podłączyć się o wiele więcej użytkowników niż serwery są w stanie obsłużyć na wysokim poziomie. No ale ja większość czasu od zakupu PS4 nie miałem problemów z pobieraniem plików. Po nowym roku było już w ogóle dobrze i stabilnie. Pobierałem BF4,CoD:Ghosts, KZ, Outlast i wszystko śmigało jak należy. AC4 jedynie powinien się pobrać 2 razy szybciej.

Dziś mija rok od pierwszego pokazu PS4. Od tego pokazu co zapowiedzieli sprzęt ale nie pokazali jak będzie wyglądał, co xboty bardziej przeżywały niż teraz te ich gry do tv hd ready. W sumie zabawne po roku bo mamy całkiem nieźle wyglądający sprzęt, a MS zaserwował wielką brzydką konsole z dizajnem inspirowanym magnetowidami z lat 80-tych . Ale czas leci. Już 5,3 mln konsol na rynku.
Stary 23-02-2014, 19:15   #1883
Zwei
Nowy
Zwei Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Mam pytanie bo nigdy nie mialem ps plus. Jak sciagne gre dostepna w lutym np. Metro Last Light i ją odinstaluje. Czy w marcu/kwietniu moge ja zainstalowac jeszcze raz i znow grac.
Chce kupic na rok ps plus.
Zwei jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-02-2014, 19:56   #1884
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Tak, możesz do woli ściągać, instalować i odinstalowywać, raz pobraną grę w ramach PS+
Stary 23-02-2014, 20:03   #1885
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Tak, możesz do woli ściągać, instalować i odinstalowywać, raz pobraną grę w ramach PS+
pod warunkiem, że wciąż subskybujesz PS+. jak tylko skończy się abonament, tracisz dostęp do gier.

Sent from my iPad using Tapatalk
Stary 24-02-2014, 10:59   #1886
solidnys
Stały bywalec
solidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innych

solidnys's Avatar

Miasto: Olsztyn | Włocławek
Reputacja: 883

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! 4 The Players 360 stopni Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 6

ale później po wznowieniu znów masz do nich dostęp?
Stary 24-02-2014, 12:03   #1887
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Tak,

10 znaków.
Stary 26-02-2014, 09:56   #1888
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

Jak to się dzieje, że w 'What's new' wpisy pojawiają mi się raz po polsku raz po angielsku mimo, że w ustawieniach mam tylko angielski ? Btw to jest taki śmietnik, że się dziwię, iż Sony zdecydowało się na release tego bubla. Dla przykładu - mam info że pobiłem rekord w Resogun, ale po wejściu w tego niusa, nie mam żadnej dodatkowej informacji. Ba, nawet nie ma linka do otwarcia gry, żeby ten rekord można było zobaczyć. Słabe to strasznie : /

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 26-02-2014, 17:32   #1889
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Zastanawiam się nad kupnem kierownicy do PS4. Mam okazję kupić tanio Logitech G27 jednak martwi mnie fakt, że ponoć ta kierownica nie będzie działała z PS4 i już w GT6 na PS3 ponoć były z nią problemy. Logitech wycofał się z tego co się orientuje z tworzenia kierownic na konsole bo nie przynosiły zysku, więc zakładam, że wsparcia do nowych gier na PS4 też nie będzie. Co zatem polecacie ? Zależy mi na czymś bardzo dobrym i aby działało przynajmniej z PS3/PS4 i PC. Są w ogóle jakieś kierownice, które zadziałają dodatkowo jeszcze z Xbox One ? Jakieś modele Fanateca czy Thrustmastera ? Myślę, że max 2000 zł mógłbym na kierownice przeznaczyć. Wiem, że są adaptery do podłączenia Logitecha G27 do chociażby Xboxa 360, ale zakładam, że będą spore opóźnienia, więc mija się to z celem.

Ostatnio edytowane przez jasiopatryk : 26-02-2014 o 17:34
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-02-2014, 18:24   #1890
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał jasiopatryk Zobacz post
Zastanawiam się nad kupnem kierownicy do PS4. Mam okazję kupić tanio Logitech G27 jednak martwi mnie fakt, że ponoć ta kierownica nie będzie działała z PS4 i już w GT6 na PS3 ponoć były z nią problemy. Logitech wycofał się z tego co się orientuje z tworzenia kierownic na konsole bo nie przynosiły zysku, więc zakładam, że wsparcia do nowych gier na PS4 też nie będzie. Co zatem polecacie ? Zależy mi na czymś bardzo dobrym i aby działało przynajmniej z PS3/PS4 i PC. Są w ogóle jakieś kierownice, które zadziałają dodatkowo jeszcze z Xbox One ? Jakieś modele Fanateca czy Thrustmastera ? Myślę, że max 2000 zł mógłbym na kierownice przeznaczyć. Wiem, że są adaptery do podłączenia Logitecha G27 do chociażby Xboxa 360, ale zakładam, że będą spore opóźnienia, więc mija się to z celem.

a w co bedziesz grał na owej kierze ? nie lepiej poczekać aż wyjdzie coś co wykorzysta dobrą kierownice ? hehehe
Stary 27-02-2014, 14:36   #1891
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Gdzie są moje słuchawki Fail roku z tym sklepem
Stary 27-02-2014, 14:59   #1892
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Gdzie są moje słuchawki Fail roku z tym sklepem
poczta zajumala
albo celnicy zastanawiaja sie na ile Cie oskubac :P
PS. do mnie leca Astro.. i tu dopiero bedzie "C"urwa "K"yrk

PS2. Nie dostales numeru nadania do sledzenia przesylki ?

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana

Ostatnio edytowane przez sobol : 27-02-2014 o 15:01
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2014, 15:07   #1893
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Nic nie dostałem. Nic nie wiem. Nie udany zakup. Dopłata dla celników to będzie wisienka na torcie
Stary 27-02-2014, 15:07   #1894
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

A propos słuchawek - polecicie jakieś wiarygodne i wartościowe recenzje ? Nie chcę opierać decyzji o wydaniu 400PLNów na podstawie opinii internetowych 'fachowców' od wszystkiego, jakich pełno na yt.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 27-02-2014, 15:17   #1895
Belkaenes
Nowy
Belkaenes Wkroczył na dobrą drogę

Tez zamowilem te sluchaweczki tylko wersja na uk http://www.amazon.co.uk/Sony-PlaySta...s=wireless+2.0 premiera jutro wiec beda 1go marca w sobote!wersja na usa czyli gold 50 £ drozsza

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Belkaenes jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2014, 17:28   #1896
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
The March PlayStation Plus announcement is here! Coming to the Instant Game Collection on March 5th we have Dead Nation: Apocalypse Edition on PlayStation 4, Tomb Raider and Brothers A Tale of Two Sons on PlayStation 3 and Pixeljunk Monsters Ultimate HD and Smart As! on PlayStation Vita
W ramach potwierdzenia z FB PS.
Stary 27-02-2014, 19:04   #1897
Razor22 PL
Początkujący
Razor22 PL Można na niego liczyćRazor22 PL Można na niego liczyćRazor22 PL Można na niego liczyćRazor22 PL Można na niego liczyć

Razor22 PL's Avatar

Reputacja: 337

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Lubiany Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał Belkaenes Zobacz post
Tez zamowilem te sluchaweczki tylko wersja na uk http://www.amazon.co.uk/Sony-PlaySta...s=wireless+2.0 premiera jutro wiec beda 1go marca w sobote!wersja na usa czyli gold 50 £ drozsza

A czym się różni wersja europejska od amerykańskiej, oprócz ceny?

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
Stary 27-02-2014, 19:19   #1898
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

eh, Dead Nation ze dwa albo trzy razy przeszedłem na PS3. nic ciekawego tym razem. chociaż mimo wszystko sprawdzę, jak te zombiaki prezentują się w 1080p.
niestety dotychczas właściwie tylko Resogun był dla mnie wartościową darmoszką w PS+ : /
Stary 27-02-2014, 19:55   #1899
Belkaenes
Nowy
Belkaenes Wkroczył na dobrą drogę

Tak na oko to roznica taka ze z pudelka zniknelo zlote trophy i nazwa jest wireless headset 2.0
A i tamte chyba dostepne byly na amerykanskim rynku od 10 lutego ale pewien nie jestem

Belkaenes jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2014, 19:56   #1900
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 

o pierdola tam zim.

ja przy Outlas bawiłem się świetnie
Dead Nation przeszedłem kiedyś na PS3, więc i tutaj chętnie sobie przypomnę.

lipa, to w tym miesiącu jest na PSV. chociaż w sumie całe szczęście, bo nadrabiania mam od cholery aktualnie na tapecie Tearaway i bawię się świetnie

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania