Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-11-2017, 14:30   #10461
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Xbox One - Temat ogólny

A przelogowałeś się albo zrobiłeś reset konsoli, czy od razu Golda kupiłeś?
Stary 11-11-2017, 15:29   #10462
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1382

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  
Liczba Osiągnięć: 18

Przerabiałem to, kasowanie profilu nic nie da, po prostu się skapnęli i tyle. Po wpisaniu trzymiesięcznego od razu zadziałało.
Stary 11-11-2017, 15:30   #10463
Czezare
Fanatyk
Czezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innych

Czezare's Avatar

Reputacja: 769

Nie mogąc uzyskać Golda na trialu od razu kupiłem go na miesiąc bez resetowania ani przelogowania.
Stary 12-11-2017, 01:03   #10464
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

ciekawe czy da rade zrobić i przenieśc kopie zapasową zawartości dysku Xone na Scorpio w ten sposób że kabel sieciowy łączy jedynie obie te konsole ? nie do końca kminie jak to ma wyglądać obie konsole do rutera i dwa telewizory są potrzebne ? hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 12-11-2017 o 01:06
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2017, 04:34   #10465
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Kettger Zobacz post
Przerabiałem to, kasowanie profilu nic nie da, po prostu się skapnęli i tyle. Po wpisaniu trzymiesięcznego od razu zadziałało.
Ale z czym się kapnęli? Po to dają próbkę, by ludzie z niej skorzystali i sprawdzili Golda. Nie chce mi się tej karty od konsoli wyciągać, ale może jest napisane, że tylko dla nowych kont?

@Frezer
Nie da się tak. Przy transferze sieciowym obie konsole muszą być w tej samej sieci (wifi lub kabel - wiadomo, że po kablu lepiej) i po prostu włączone. Jeden telewizor z dwoma HDMI wystarczy

Ostatnio edytowane przez wrog : 12-11-2017 o 04:36
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2017, 15:42   #10466
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

@komar i jak kasę masz z powrotem na swoim koncie ? a te kody działają tobie odpisz mi chłopie
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2017, 15:55   #10467
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Wyślij mu prywatną wiadomość. Na pewno się ucieszy, że tak się martwisz!
Stary 12-11-2017, 16:48   #10468
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Odpowiem Murinusowi tu na publiku kasa doszła na konto, oficjalnie na transakcji - prócz czasu, nic straciłem
Stary 14-11-2017, 21:42   #10469
promilek
Stały bywalec
promilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebryta

promilek's Avatar

Reputacja: 2795

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 26

Panowie, jaki TV 40-43 całe 4K byście polecili? Na TV FHD nie widzę zbytnio różnicy na xox. Znajdę coś sensownego w tej cenie 2500-3000 zł.
Stary 14-11-2017, 22:51   #10470
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Samsungi z serii 6400 polecam, kupiłem ostatnio 40stkę i jestem bardzo zadowolony.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-11-2017, 03:00   #10471
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Lub tegoroczny MU7000, to następca KU6400.
Stary 15-11-2017, 13:18   #10472
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

ja nadal czekam aż stanieje model Sony XE9005 49cali 4900zł, niestety nie wiem ile jeszcze bede w stanie wytrzymać, swoją drogą czemu nie robią dopasionych modeli w mniejszych rozmiarach ? 40cali mi odpowiada a 4k mam w dupie, zależy mi tylko na dobrym HDR hehehe

---------- Wiadomość dodana 12:09 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 12:01 ----------

Cytat:
Napisał promilek Zobacz post
Panowie, jaki TV 40-43 całe 4K byście polecili? Na TV FHD nie widzę zbytnio różnicy na xox. Znajdę coś sensownego w tej cenie 2500-3000 zł.
serio nie widzisz żadej różnicy ? ja odpaliłem np Rise of the Tomb Rider i Hitmana obie gry wyglądają lepiej no i 60fps to zupełnie inna jakość zabawy hehehe

---------- Wiadomość dodana 12:18 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 12:09 ----------

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Ale z czym się kapnęli? Po to dają próbkę, by ludzie z niej skorzystali i sprawdzili Golda. Nie chce mi się tej karty od konsoli wyciągać, ale może jest napisane, że tylko dla nowych kont?

@Frezer
Nie da się tak. Przy transferze sieciowym obie konsole muszą być w tej samej sieci (wifi lub kabel - wiadomo, że po kablu lepiej) i po prostu włączone. Jeden telewizor z dwoma HDMI wystarczy
dzięki za info, zgrałem wszysko na zewnetrzny dysk USB którego nie mam, ale od czego jest Media Markt i możlowość zwrotu zakupionego towaru hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 15-11-2017 o 13:13
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-11-2017, 13:21   #10473
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Szkoda że żadnych fajnych bundli nie dali na premierę, na razie tylko oferty dla w gorącej wodzie kąpanych. Korci codziennie żeby już X-a kupić ale wolałbym jakiś lepszy deal, w zagranicznych sklepach nie widzieliście jakichś bundli?

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-11-2017, 13:22   #10474
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Lista Osiągnięć

Xbox Game Pass za 1 zł już jest:https://www.microsoft.com/pl-PL/stor...7ttc0k6l8/0001
Stary 15-11-2017, 17:52   #10475
Czezare
Fanatyk
Czezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innych

Czezare's Avatar

Reputacja: 769

Kończąc niejako poruszony przeze mnie temat dwutygodniowych triali na Golda to faktycznie na kartoniku z kodem jest napisane malutkimi literkami, że musiałem użyć szkła powiększającego, żeby to przeczytać: "Kodu nie można zastąpić ani dodać do istniejącego konta". Szach mat i makulatura.
Stary 15-11-2017, 19:09   #10476
Pawcio4
Stały bywalec
Pawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innychPawcio4 Wzór dla innych

Pawcio4's Avatar

Miasto: Wroclaw, Poland
Reputacja: 832

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ilość, nie jakość Zapalczywy Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 23

Cytat:
Napisał igor8472 Zobacz post
Szkoda że żadnych fajnych bundli nie dali na premierę, na razie tylko oferty dla w gorącej wodzie kąpanych. Korci codziennie żeby już X-a kupić ale wolałbym jakiś lepszy deal, w zagranicznych sklepach nie widzieliście jakichś bundli?
Microsoft potwierdził, że do końca roku na pewno nie będzie żadnych bundli z ONE X. Czekaj dalej.
Stary 15-11-2017, 19:18   #10477
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1382

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Xbox Game Pass za 1 zł już jest:https://www.microsoft.com/pl-PL/stor...7ttc0k6l8/0001
Rozumiem, że nie można płacić pieniędzmi z 'bilansu'?

Cytat:
Napisał Czezare Zobacz post
"Kodu nie można zastąpić ani dodać do istniejącego konta"
To są jakieś nieistniejące konta?

Spoiler:
Te regulaminy korporacji są po prostu mistrzowskie.

Ostatnio edytowane przez Kettger : 15-11-2017 o 19:21
Kettger jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-11-2017, 20:06   #10478
murinus
Banned

Lista Osiągnięć

gold za zeta też już jest także jest spoko maroko
https://www.microsoft.com/pl-pl/stor...ntportal&rtc=1

---------- Wiadomość dodana 19:06 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 19:03 ----------

Cytat:
Napisał Kettger Zobacz post
Rozumiem, że nie można płacić pieniędzmi z 'bilansu'?
ja płacę przez pp
Stary 15-11-2017, 21:26   #10479
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

A co to takie tanie ?!

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-11-2017, 12:47   #10480
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Pany, czasami na notyfikacji z wyskakującym acziwem z lewej strony kręci się taki duży diament, dzwięk też jest wtedy inny niż przy tradycyjnym zaliczeniu osiągnięcia. O co z tym chodzi?

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania