Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation Portable/Vita

PlayStation Portable/Vita Zabawka hi-tech czy super handheld?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-09-2005, 21:15   #1
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe
Domyślnie Co mnie wkurwia!

. Ano to chujstwo, że będzie (już jest!) jak z PS2. Pierdolone żółte ludziki grają w gry, których cywilizowane małpoludy w europie (czyli posługujące się jakimkolwiek zrozumiałym językiem) na oczy w życiu nie ujżą! I to nie padający laser, nie gówniane martyce, nie pierdolony Sony Polska sprawi kiedyś, że zamiast do Sonego kupię konsolę od M$'a tylko właśnie ta pierdolona w **** niesprawiedliwość. Oglądam cholernie fajne screeny i ***** co widzę? Data premiety JAP - 18 Września. I koniec. Daty premiery dla EU czy NA nie ma wcale. To ja ******** takie rzeczy.
. A ja mam konsolę japońską - czyli kupioną niewiele po przemierze. Ci natomiast, którzy czekali parę miechów na konsolę tylko po to, żeby zobaczyć jak to japońskie ludki mają ich w dupie. Oni to ***** dopiero powinni się wybrać nie na mecz Wisełki z Gdynią, tylko ***** spalić im HQ.
InSiDe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-09-2005, 21:20   #2
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Co to za gra, na ktora tak czekasz i ześ się napalił?

Wiesz czemu, to czekanie wcale nie było takie złe? Mam teraz do wyboru do koloru fajnych gierek, a zanim je sprawdzę wyjdą kolejne. Wczoraj dostałem Luminki, mam jeszcze WP i się nie nudzę.

Dobrze, że chociaż można nie czekać na premiere u nas, tylko ściągać gry z USA.
Stary 13-09-2005, 22:51   #3
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe

. Nie chce mi się szukać tytułów. I tak będzie przecież w krzaczkach jakichś. W kazdym bądź, strategia turowa. Jedna już wyszła, teraz to mnie dobiło. Co do gier to tak naprawdę nic nie straciłeś. Od czasu kiedy mam konsolę nie wyszło nic, w co chciałbym zagrać.
InSiDe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-09-2005, 14:12   #4
Miud
Początkujący
Miud Zobaczymy co z niego wyrośnie

Ja mam Ancient Empire na s60. Strategia turowa, fajna, niestety krotka, se w to gram od poczatku juz chba 6 raz i kurde fajne to to.
A wkurwia mnie cieple piwo, malo slone paluszki, moj stary, jakosc i ilosc gandzi w pakietach na mojej dzielnicy, dycha czerwo i male mikolajki.

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation Portable/Vita

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania