Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-05-2007, 09:26   #1
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Samochody

I oto stało się, powstał temat o motoryzacji, co cieszy mnie niezmiernie. Wkoncu angina legalnie bedzie mogł pisać co musi wymienić w Twingolu, ja legalnie bede mogł pisać ze przepływomierz kosztuje 2 Kafle, a szuja bedzie mógł mowić że najlepszym dla niego samochodem jest nissan micra C+C, koniecznie w kolorze puderkowego różu

To może żeby zacząć napisze co tam stoi pod domem moim (i u mechanika hehe).

Mój pierwszy samochód to Lancia (a jakby inaczej) Thema rocznik 89` 2.0 i.e. z 2 wałkami.
Bardzo dobrze wspominam wspólne dni, nic się nie psuło, nic się nie działo. Niestety kiedy stawiałem samochód do mechanika na zimę 2005 (chyba ) żeby posprawdzał czy tam wszytko gra i porobił jak coś (no wkońcu dziołcha pełnoletnia jest już heh )nie spodziewałem się że bedzie trzymał ją do dzisiaj, choć teraz trzeba już tylko odebrać.
(aha i BTW to on zj..epsuł przepływomierz, na szczeście skołowałem od wersji turbo )
115 kucy to na taki samochód jest cieńko i w żaden sposób nie moa co porównywać go do wersji 16v Turbo (185 KM ten silnik siedział też w deltach integrale), która też kiedys stała pod moim domem

Drugi moj samochód to Lancia Kappa rocznik 95` 2.4 TDS. Samochód jest cholernie przestronny i full w nim miejsca jest na wszystko. Chodzi jak brzytwa, ino denerwuje mnie klekotanie na niskich obrotach, no ale to silnik starej generacji jeszcze (no ale w sumie kiedy mam zamknięte okno to cichutko jest) . 130 koni może nie robi z niego demona prędkości, ale pozwala przycisnąc nieraz kiedy jest taka potrzeba. Turbina załancza się przy 2500 obrotów i wtedy to dopiero maszynka zaczyna mruczeć ładnie Zamontowania skrzynia to Comfort drive, czyli długa skrzynia. Jest bardzo dobra do ekonomicznej jazdy (8 litrów po mieście), ale przyśpieszenie ma takie se. Dzięki zawieszeniu Comfort baaardzo wygodnie się jedzie, nie odczuwając praktycznie nic.
Jak już gdzieś pisałem, jeśli nazbieram troche wiecej keszu zapewne kupie sobie wersje coupe z silnikiem benzynowym (205 lub 220 KM), ale to jeszcze długa droga przedemną

Trzeci samochód to fura ojca. Kupił niedawno Lybre SW 2.4 JTD. Ma cholernie mocne hamulce przez co pasażerowie czesto są zmuszeni do robienia allaszków, ale to kwestia wyczucia 150 kucy ładnie sobie radzi z masą samochodu i pozwala przycinąć, tym bardziej ze samochód zbiera się juz od 1500 obrotów. Jak na kombi w dizlu nieźle. Niestety nie ma zmieniarki CD (ktoś wyciągnoł, ale szuje) i trza bedzie cos wymodzic, bo zmieniarka oryginalna Bose kosztuje 4 Kafle. Planuje sie "przemodelować" troche instalację audio. Zobaczym. Jak pojazam troche wiecej nim to wiecej napisze

Troche pojazałem i moge napisać co i jak O ile Kappa jest bardziej komfortowa i miękka to Lybra jest sztywna, bardziej sportowa. Turbina załancza sie już przy 1500 obrotach i daje naprawde niezłego kopa. Dodatkowo zamontowane sa hamulce brembo, więc mocniejsze naciśniecie kończy się twarzą na przedniej szybie hehe. Co ciekawe auto ma taką samą pojemność jak Kapeć, ale pali średnio 2 litry wiecej, no ale moze to przezemnie bo cieżko jest spokojnie jeżdzić, kiedy fura zbiera się już od poczatku

Największą wadą Lancii jest to, ze na naszym rynku jest cieżko z częsciami zamiennymi, i oile nieraz da sie jakiegos zamiennika pierdzielnąć, to czasem trza z włochów ciągnąć a taka impreza kosztuje (nie mowiąc już o cenach czesci). Bądz co bądz to marka w sumie dalej egzotyczna w naszym kraju.

Tyle panocki
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-05-2007, 17:41   #2
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Samochody

co powiecie o LOGANIE MCV 1.6 16v ktos cos wie z doswiadczenia rodziny znajomych itd ??

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-05-2007, 21:42   #3
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

Co prawda nikt znajomy go nie ma ale conieco czytałem o tym. Ta wersja silnikowa na 105 koni, co na taki samochód jest dość mało, ale pozwala na dynamiczne wyprzedzanie. Nic wiecej sie nim nie zrobi raczej, tym bardziej ze taką moc uzyskuje przy 5500 obrotów. To co jest dobre to zawieszenie, bo podobno nieźle sobie radzi na naszych pięknych drogach (to samo co w sedanie chyba). Miejsca podobno jest tak se jak na kombi, ale dużo wiecej niż w sedanie. Tyle co wiem

BTW rozszerzyłem opis wczesniejszy
Stary 16-05-2007, 00:37   #4
neo_angin
Wariat
neo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyć

neo_angin's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 329
Wyślij wiadomość przez AIM do neo_angin Send a message via Skype™ to neo_angin

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Cztery ściany Pokaż się! Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie Samochody

ulicą idzie mała dziewczynka. Od strony ulicy podjeżdza czarny samochód, opuszczaja sie szyby i kierowca mówi do dziewczynki:
-Chodz, odwiozę Cie do domu.
-Nie- odpowiada stanowczo dziewczynka.
-No chodź. Mam cukierki
-Nie!
-No chodź, będzie fajnie nikt się nie dowie.
-Tato *****. Kupiłeś se Logana to se teraz sam nim jeździj.

Tyle mam do ppowioedzenia, ale auto zbudowane pod nadzorem renówke więc bezpieczne a z takim silnikiem całkiem silne. Źle chyba nie jest, ale twingo to też nie jest

neo_angin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-05-2007, 07:38   #5
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

Logana kupuje się po to żeby jeździć i TYLKO jeździć W środku nic nie ma praktycznie, ale za to cena jest zachęcająca, bo za kombi z tym silnikiem zabuli się ok 44 tysiaki (nówka)
Stary 29-05-2007, 16:27   #6
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

Panocki zgadnijcie ile kosztuje nowa pompa wtrysku do mojej fury? Dla ulatwienia dodam ze pompy do fur oscyluja w granicach od ok 3 do 11 tysiakow
Stary 29-05-2007, 16:33   #7
neo_angin
Wariat
neo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyć

neo_angin's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

czyli pewnie 11 ^^

[size=9px][ Dodano: 29-05-2007, 17:04 ][/size]
http://www.mat.fi/project1986lanciadeltas4.htm dla gawlicka :*

Stary 29-05-2007, 20:08   #8
ULTRAVIOLET
Stały bywalec
ULTRAVIOLET Wkroczył na dobrą drogę

ULTRAVIOLET's Avatar

Miasto: Bieruń Śląsk
Reputacja: 26
Domyślnie Samochody

Wypowiadanie się na w tym temacie na forum gdzie jeden jeździ włoskimi wynalazkami drugi francuskimi a jeszcze inny niemieckimi nie ma sensu

Do golfa pompa paliwa Boscha kosztuje 690zl A ile do Twojego Gawlick to nie wiem bo trudno znaleźć w necie.
Żeby się nie psuła warto jeździć zawsze z ponad połową benzyny w baku i co 2-3 miesiace wlać 50-70mm denaturatu aby pozbyć się wody w baku. Oczywiście lać tylko na sprawdzonych stacjach no i wymieniać przynajmniej co 2 lata filtr benzyny (obowiązuje tylko Polskę )

Jazda na rezerwie nie popłaca
Stary 29-05-2007, 20:09   #9
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Samochody

pewnie 15 tysiecy... :mrgreen:

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-05-2007, 21:39   #10
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Samochody

Cytat:
Jazda na rezerwie nie popłaca
Znam takich co dojechali do zera, a potem się dziwią, że na filtrze jest wysypisko śmieci :]
Stary 29-05-2007, 21:54   #11
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 

Domyślnie Samochody

Jak masz jeszcze elektroniczny wtrysk paliwa to przy "zerze" możesz od razu rowerem holować auto na warsztat . Nie ma jak mój były fiat 125p - na gazie na oparach co chwilę gasł ale na CPN dojechałem, hehe!
Stary 29-05-2007, 22:32   #12
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

Ano Angina trafił i wygrał talon na balon hyhy Na szczescie załatwiam se za 700 zł używke Co ciakawe regenerowana pompa z 2 letnia gwarancja kosztuje tylko 3 koła a to już troche mniej
Auto jest z 95 i w sumie na tej pompie bym pojazał jeszcze z 2 lata, ale wuju-mechanik ją rozpierniczył po prostu (nie wiedział pewnie ze elektronicznie jest ustawiana, a że to rodzina to awantury robił nie bede...) Nic jak to za 7 stow wyda to normalnie bede wniebowzięty

Co do reszty wersji Kapiszonow to popby boszoskie też oscylują w granicach 700-1100 zł. Ino ja zawsze musze trafić na wynalazek jakiś heh

[size=9px][ Dodano: 29-05-2007, 21:39 ][/size]
Aha i chodziło mi o pompe wtrysku, ale mi sie yebuo
Stary 30-05-2007, 02:08   #13
ULTRAVIOLET
Stały bywalec
ULTRAVIOLET Wkroczył na dobrą drogę

ULTRAVIOLET's Avatar

Miasto: Bieruń Śląsk
Reputacja: 26
Domyślnie Samochody

Cytat:
Napisał Gawlick
Aha i chodziło mi o pompe wtrysku, ale mi sie yebuo
To mi się jebło pisałem o pompie paliwa majac na mysli wtrysku. Ogólnie awaria wtryskiwaczy czy osprzętu wtrysku to najdroższa rzecz jaka może sie zjebać... Właściwie to nie ma prawa się zjebać tylko że u nas paliwo jest takie że zawsze na końcówkach wtrsykiwaczy się gromadzi nagar, gromadzi, gromadzi w końcu przestaje być smarowany paliwem i sie psuje. Dlatego lepiej nie czekać aż pompa paliwa zacznie pompować gówna z dna bo raz ze sama się przez to szybciej zużywa i dwa że dostaje w dupe cały wtrysk nie mówiąc juz o tym co się dzieje gdy do ukladu dostaje się powietrze (po rezerwie)...Tak wiec mysle ze jesli dobrze tankowałeś to nie 2lata ale drugie tyle co to auto żyje byś przejechał.

Niech Ci "ujek" teraz załatwia tanio coś w miarę przyzwoitego

Inną fajną rzeczą w stylu "o kurna dlaczego to tyle kosztuje" jest sonda lambda
Stary 30-05-2007, 07:44   #14
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

Sam sobie załatwiam bo czas mnie pogania. Jak najszybciej musze mieć samochod zrobiony, bo jeden w rodzinie to za mało ( i tak jak szofer jestem tera ) Mam nadzieje ze ta używka bedzie chodzić normalnie...
A co do tej mojej starej pompy, to niby miała luzy na tulejce tam, ale chodziła dobrze... Nic wujo bedzie musiał pokryć koszty
Stary 30-05-2007, 18:52   #15
neo_angin
Wariat

neo_angin's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

Jako że Gawlick się rozpisał, sam też coś o swojej furze napiszę.

Twingo ruszył na linie produkcyjne w 1992 roku, każdy wie że jest to auto francuskie, dokładnie od Renault, ale zapewne niewielu z was wie że tworzone było na podstawie polskiego auta Beskid >link<

Renault było sprytne, wykorzystało patenty polaków,ofkoz po ich wygaśnięciu. Stworzyli auto miejskie, małe, mało palące, które jak to mówią niektórzy "nie ma przodu ani tyłu" prawda to jest

Do roku 2006, kiedy to zaprzestano auto produkować, wyszło kilka naście już chyba wersji, a w międzyczasie wprowadzono wiele usprawnień i upiększeń, mocniejszy silnik i bajery elektryczne. Jednak charakterystyczne wyłupiaste oczy pozostawały do końca, dopiero w zeszłym roku zaczęły się pierwsze ploty na temat nowego - nowego twingo (bo nowych po drodze było dużo :] ) Jednak to nowe jest jak każde inne, co prawda troszkę się różni, ale jest to napompowane najnowsze Clio zmieszane z Modusem z doklejonymi ostrymi lampami Meganki na przodzie.

Ja osobiście mam szczęście jeździć jeszcze rocznikiem 96, jako kierowca od dwóch lat, jako pasażer dodatkowe cztery. Autko niezawodne po tych 6 latach od zakupu większych problemów poza sezonowymi wymianami nie było.

Moja żaba, to jedyna suka w swoim rodzaju, sztuk 6 tylko na świecie, ostatnio wymianiłem w niej pare rzeczy ale największy efekt robi wymiana przednich lamp na "kliry"

Pare fot na dole:

http://www.kris.aplus.pl/borki2007/k...s/P1100655.jpg
http://www.kris.aplus.pl/borki2007/k...s/P1100657.jpg
http://www.kris.aplus.pl/borki2007/k...s/P1100710.jpg
http://www.kris.aplus.pl/borki2007/k...s/P1100712.jpg

tyla

Stary 30-05-2007, 19:33   #16
Darnok
Wariat
Darnok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Darnok's Avatar

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

Ja bym się wstydził takim autem jeździć, a ty je jeszcze je całujesz... i to z języczkiem!
Stary 30-05-2007, 19:43   #17
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Samochody

Neo, mówiłem żebyś nie parkował pod gimnazjum bo Ci dzieciaki samochód pomażą farbami...

Taki żarcik, ładny masz samochodzik, serio :happy:
Stary 30-05-2007, 19:56   #18
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 

Domyślnie Samochody

Kolorowy jak Teletubisie...
Stary 30-05-2007, 20:20   #19
neo_angin
Wariat

neo_angin's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

Cytat:
Napisał Hosen
Kolorowy jak Teletubisie...
ale wiem, że nie pedał jak teletubiesie (ani auto ani właściciel ^^)

Cytat:
Napisał wrog
ładny masz samochodzik, serio :happy:
podziękował, szerokości, powodzonka

Cytat:
Napisał Darnok
Ja bym się wstydził takim autem jeździć,
ja bym się wstydził być darnokiem a nic nie mówie :P

Stary 30-05-2007, 22:14   #20
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Samochody

Powiem ze nawet nawet ta Twoja żaba (bo unikatowa hehe ). To jest idealny samochodzik miejski, którym zaparkuje sie praktycznie wszedzie. Jednak nie dla mnie takie cos

Cytat:
Napisał neo_angin
Darnok napisał/a:
Ja bym się wstydził takim autem jeździć,

ja bym się wstydził być darnokiem a nic nie mówie
Ołnd end demoliszd

[size=9px][ Dodano: 30-05-2007, 21:18 ][/size]
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2815612

Łaa, patrzajcie na to, toż to cudo normalnie jest Ino te czerwone fotele takie z dupy...
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania