Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-10-2008, 17:09   #1
Zardrian
Nowy
Zardrian Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10
Domyślnie Bład przy odzyskiwaniu Gamertaga

Witam mam wielki problem kiedy byłem u kumpla przerzuciliśmy game tag na jego Xboxa by sobie pograc w halo 3 na legend nie odzyskiwałem game tag bo nie potrzebowałem od tego czasu nabijałem PKT za granie nabiłem kilka 1000/1000 i miałem w sumie 16000 pkt
Dziś odzyskałem Game Tag bo chciałem sobie pograc przez neta odzyskałem Game Tag ale znikneły mi wszystkie pkt od czasu gdy ostatni raz byłem u kumpla zamiast mieć 16000 pkt mam 5 935 co mam teraz zrobic czy prawie 350 godziń na marne 3 miechy na marne??
Prosze o pomoc
Zardrian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-10-2008, 17:15   #2
Krzychoo
Wariat
Krzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znają

Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Lubiany I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Odp: Bład przy odzyskiwaniu game tagu!

350 godzin nie poszło na marne jedynie gs'a nie odzyskasz ale tym nie warto sie przejmować
Krzychoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-10-2008, 17:19   #3
Zardrian
Nowy

No nie wiem czy nie warto sie przejmowac jak sie gry kończy 1000/1000

A na forum będą mieli mnie za oszusta bo mówiłem że jak odzyskam game tag to udowodnie że już sporo GS dostałem.

Gadam z każdym to mi odpisuje że mam zadzownic do servisu
dzwonie a kolesiówa mi wyjeżdza że nie pomoże mi bo to Xbox LIVE a to w polsce nie legalne jest WTF??
Stary 20-10-2008, 17:44   #4
Krzychoo
Wariat
Krzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znają

Lista Osiągnięć

Dzwonienie do serwisu nic nie da, bo ten gs przepadł jesli nabijałes go offline i potem zrecoverowałes konto.. Wiem ze to troche nieprzyjemna sprawa dla Ciebie, ale nie gra sie w sumie dla GSa, wiec nic straconego i nie bierz do głowy

Ostatnio edytowane przez Krzychoo : 20-10-2008 o 17:47
Stary 20-10-2008, 18:08   #5
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Ye, jakbys odzyskal GT od razu, to by ci sie zupowalo normalnie, ale ze czekales i grales na 'wadliwej' kopii swojego konta to lipa. Promyk nadziei jest taki, ze moze uzywajac swoich saveow z ukonczonych gier, zdolasz odzyskac czesc gamerscorea. Wszystko zalezy od gry.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-10-2008, 19:31   #6
Zardrian
Nowy

uzywajac swoich saveow z ukonczonych gier, zdolasz odzyskac czesc gamerscorea

Co mam przez to zrozumieć??
Stary 20-10-2008, 19:44   #7
Krzychoo
Wariat

Lista Osiągnięć

Jeśli miałeś tysia w takim np. Assassinie i masz sejwa na dysku, to po właczeniu gry wskoczy ci 1000gs
Stary 24-10-2008, 19:02   #8
Vartan
Wariat
Vartan Wkrótce będzie sławny

Vartan's Avatar

Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
VIP Dopiero się rozkręcam! Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 18

straszne
doprawdy!

nie bardzo rozumiem albo post autora albo odpowiedzi.
grales u kolegi, a pozniej nie podlaczyles sie kontem do live'a? to sie nie dziw
Stary 24-10-2008, 20:55   #9
Aki
Znajomy
Aki Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Gostyń
Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do Aki

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Promotor Jakość, nie ilość Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 5

Tu nie chodzi o wadliwosc konta. Po prostu byles offline. Nabiles punkty na konsoli. Gdybys chociaz na chwile polaczyl sie z netem to wyslalbys swoj wynik do bazy microsoftu. A tak lipa... wlaczyles konsole i zrobiles odzyskiwanie danych z bazy... dostales... gamertaga z ostatnio zapisanym wynikiem gs. To nic ze w achivach masz gre na 1000 .... ja tak mialem z GTA 4. Teraz mam achiwy za dalsze misje a nie mam np. za pierwsze...

PS3 Trophies
Aki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-10-2008, 13:51   #10
Smerfu
Znajomy
Smerfu Wkroczył na dobrą drogę

Smerfu's Avatar

Miasto: sto(L)ica

Dokładnie, Aki ma racje . Przecież to logiczne. Jak mogłeś pobrać z bazy MS wynik, którego najpierw nie "wysłałeś" podłączając się do XBL..
Stary 28-10-2008, 14:37   #11
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Problem w tym, ze koles w ogole nie moglby sie podlaczyc do xlive ze swojej konsoli, jesli zrecoverowal swojego taga na konsoli kumpla... Musial go najpierw zrecoverowac na swojej, a skoro nie zrobil tego na poczatku, tylko nabil te 10k na starej kopii profilu, to dupa zbita >> Moglby sie probowac laczyc z xlive i lipa.
Stary 29-10-2008, 11:47   #12
FuraxPL
Początkujący
FuraxPL Wkroczył na dobrą drogę

FuraxPL's Avatar

Miasto: Częstochowa

przejdziesz drugi raz i punkty same wskoczą :P
Stary 30-10-2008, 17:24   #13
Brodacz
Uzależniony
Brodacz Wkroczył na dobrą drogę

Brodacz's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 27

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Mister Chief Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Podziekuj kumplowi, gdyby nie grzebal przy twoim gamertagu po tym jak (jak mniemam) pomogles mu zrobic halo 3 na legendary, to wszystko by bylo ok nawet jak ty nabijales se punkty offline.

Chyba ze to wygladalo tak:
zrecoverowales gt na jego konsole, zrobiles halo 3 na legendary (tzn doszlo TOBIE kilka achievementow) a pozniej poszedles do domu, zostawiles gamertaga u niego i grales sobie offline na swoim gamertagu na tyle długo, że zdazyles podbic z 5k do 16k. Hmmm, no na moj rozum to sie ociera o skrajny debilizm i niestety sam żes se winien.

Cytat:
Napisał juve26 Zobacz post
Problem w tym, ze koles w ogole nie moglby sie podlaczyc do xlive ze swojej konsoli, jesli zrecoverowal swojego taga na konsoli kumpla...
Mógłby. Sam możesz sprawdzic.
Cytat:
Musial go najpierw zrecoverowac na swojej, a skoro nie zrobil tego na poczatku, tylko nabil te 10k na starej kopii profilu, to dupa zbita
Jesli na kopii twojego gamertaga nikt ci nie wbija gsa offline podczas gdy ty robisz na swoim online to nie ma żadnego problemu. Mialem 2 takie przypadki i wiem o co chodzi.

Zresztą jak mniemam jestes czlowiekiem myslacym i sam do tego dojdziesz.

Ostatnio edytowane przez Brodacz : 30-10-2008 o 17:24 Powód: Automatycznie scalone podwójne posty.
Brodacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-10-2008, 18:36   #14
juve26
Wariat

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Drogi Brodaczu, koles podal troche za malo szczegolow, by wiadomo bylo na 100% jak on to zrobil, ja podejrzewam, ze bylo to tak:
- bedac u kumpla odzyskal profil na jego konsoli, co uczynilo kopie profilu na jego konsoli wadliwa. Po powrocie do domu nie podlaczal sie do livea, nie odzyskal profilu z powrotem, z 9k wyczarowal 16k i wtedy odzyskal z livea wersje profilu, ktora zostawil u kumpla. Tutaj nawet, jakby probowal sie do livea podlaczyc przed odzyskaniem, to nic by to nie dalo, poniewaz gral na wadliwej kopii od poczatku. Pamietaj, ze po odzyskaniu profilu jego pozostale kopie przestaja dzialac ( w sensie, ze na live z nimi nie wejdziesz ).
To faktycznie bylo glupie, ale moze koles nie wiedzial, ze tak to dziala. Teoretycznie nie moga istniec na live dwie dzialajace kopie profilow ( bo nie ma opcji 'copy' przy profilu w dashboardzie), mozna go jedynie przeniesc memorka ( bezpieczne ), lub zrecoverowac na innej konsoli ( co uczyni jego stare wersje wadliwe, no i mozna zapomniec go z powrotem zrecoverowac, jak ten koles ;D ).
No oczywiscie sa triki, ze robisz kopie na kompie i moze to jednoczesnie miec 26 osob i podlaczac sie z profilu do livea kiedy tylko sie chce, ale to szczegol. Oficjalnie to tylko jedna kopia moze byc sprawna i dzialac na live.

Cytat:
Mógłby. Sam możesz sprawdzic.
Chodzilo mi oczywiscie o to, ze wtedy ten koles jakby probowal swoim starym profilem ( wersja z przed-halo-u-kumpla ) podlaczyc sie do livea, to wyskoczylo by mu okienko, ze costam i ze musi profil swoj odzyskac, a nie ze konsola ma bana na live czy cos ;p
Stary 30-10-2008, 22:48   #15
Brodacz
Uzależniony
Brodacz Wkroczył na dobrą drogę

Brodacz's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 27

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Mister Chief Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Dobra niewazne. Koles i tak se niezle do*ebał ;>

Brodacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-11-2008, 10:06   #16
Jupel
Banned
Jupel Wkroczył na dobrą drogę

Ja mialem tez taki sam problem ! Czyli , Gralem kiedys online do 500 gs pozniej skonczyl mnie sie gold i gralem na offline . Kiedy zdobylem 1200 gs kupilem sobie 3 miesiace golda wpisalem , zaktualizowalem konto na gold i wszystkie gs zaktualizowaly sie ! A jesli ty robiles takie przenoszenie gamertaga na inna konsole a pozniej spowrotem ( tzn Combo ;] ) to sie niedziw . Przed przenoszeniem gamertaga zawsze zaktualizuj sobie konto przez xboxlive
Jupel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania