Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-08-2011, 14:18   #201
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Primera Division

Nie przepadam za Dawkiem, ale bramę sieknął piękną. Szkoda tylko, że to był 1. strzał Barcy na bramkę :f

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-08-2011, 14:23   #202
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Barca oddała 2 celne strzały z czego oba wystarczyły na bardzo dobry wynik przed rewanżem.
Jednak trzeba oddać honory Valdesowi bo przy główce Benzyny o popisał się czymś wspaniałym. W każdej innej reprezentacji byłby rozpatrywany jako pierwszy bramkarz

Jednak nie można zapominać, że Barca nie grała swoimi najważniejszymi działami.
Xavi, Puyol, Pique - ich brak łatwo zauważalny zarówno w obronie gdzie był chaos jak i w pomocy gdzie nie bardzo był kto rozegrać.

Dodatkowo tak naprawdę w okresie przygotowawczym Barcy uczestniczyli głównie młodzi a takie poważne treningi FCB zaczęły się bardzo niedawno. Sam Messi dołączył do drużyny 3 dni temu. Dodatkowo chyba jakaś choroba go złapała bo media piszą o tym, że wymiotował w przerwie. Nie wiem czy to prawda ale byłoby to wytłumaczenie jego totalnej nieobecności w drugiej połowie. Na szczęście dał znać o sobie w pierwszej
Stary 15-08-2011, 14:53   #203
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Jakby Barca dostała karnego albo ktoś z drużyny przeciwnej czerwoną kartkę to by wygrali. Ale pewnie fundusz korupcyjny zostawiają na LM.
Z tego Messiego to już też nie róbcie boga,może od Pele jest lepszy, ale do Zizou mu trochę brakuje. Nie wiem czemu się utarło, że najlepszy piłkarz świata musi być napastnikiem. Zresztą nie rozpoczynam dyskusji, przez ostatnie lata grało tam takich 4 "najlepszych piłkarzy świata". Ronaldinho już nie jest najlepszym piłkarzem swiata ? Przecież wybrali go piłkarzem wszechczasów w Brawo Sport, które jest biblią polskich fanów Barcy :|
Stary 15-08-2011, 15:01   #204
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Jakby Barca dostała karnego albo ktoś z drużyny przeciwnej czerwoną kartkę to by wygrali. Ale pewnie fundusz korupcyjny zostawiają na LM.
Z tego Messiego to już też nie róbcie boga,może od Pele jest lepszy, ale do Zizou mu trochę brakuje. Nie wiem czemu się utarło, że najlepszy piłkarz świata musi być napastnikiem. Zresztą nie rozpoczynam dyskusji, przez ostatnie lata grało tam takich 4 "najlepszych piłkarzy świata". Ronaldinho już nie jest najlepszym piłkarzem swiata ? Przecież wybrali go piłkarzem wszechczasów w Brawo Sport, które jest biblią polskich fanów Barcy :|
Daruj sobie takie teksty. Wiadomo, że Real i Barca mają tysiące fanów, którzy mają prenumeraty Bravo ale na to nic nikt nie poradzi. Real i Barca są teraz w modzie więc masa sezonowców się znowu zbiegła. Jak FCB miała słabszy sezon to już ich tak wielu nie było.
Stary 15-08-2011, 16:19   #205
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

No w sumie o to mi też chodziło - sezonowcy. A tej drużyny i jej kultu nie lubie od zawsze. Teraz to jest tego apogeum W PES 2010 to przeciwko innej drużynie nie grałem
Stary 15-08-2011, 16:25   #206
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Widać taki pech. Ja grając Hiszpanią czy właśnie Barcą (FIFA 11) rzadko na nich trafiam. A jako, że kibicuję im od 1997 roku to za sezonowca siebie nie uważam
Stary 18-08-2011, 02:10   #207
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Jeszcze raz ktoś będzie tutaj bronić Pepe, Marcelo albo Mourinho to go wyśmieję.
Burak straszny a z tym uchem to kurde jak przedszkolak. I ten uśmiech na gębie jak u niedorozwiniętego.

Chój tam.

Barca pokazała Realowi jak się gra. Bez przygotowań, bez jeżdżenia w prasie po rywalu ale z klasą i z Messim.
Szkoda, że Real nie potrafi się pogodzić z tym, że Barca ma klasę i styl.

Faul Marcelo to ewidentna czerwona kartka. Pepe to samo. Zresztą ten pierwszy powinien wcześniej wylecieć.
Stary 18-08-2011, 02:14   #208
Szelo
Nowy
Szelo Wkroczył na dobrą drogę

Szelo's Avatar

Reputacja: 29

Lista Osiągnięć

Barca może ma klasę i styl, ale jej piłkarze mogli by trochę mniej aktorzyć na boisku. Co nie zmienia faktu, że dzisiaj grali lepiej.

Kogo tam Mourinho zahaczył w młynie?
Szelo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-08-2011, 02:16   #209
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Tito Vilanovę.

Co do aktorzenia to Real sam to sprowokował.

Ostatnio edytowane przez Snake : 18-08-2011 o 02:38
Snake jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-08-2011, 13:28   #210
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Jak dla mnie to w dwumeczu Real był nieco lepszy, ale uj tam Trener jest faktycznie niedojebany, ale ostra gra mi nie przeszkadza - w końcu za coś biorą grubą (jeszcze...) kasę.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-08-2011, 13:35   #211
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

takich symulantów jak Pedro, Busquets czy Dani Alves nie ma żaden inny zespół na świecie. nawet Włosi tak dobrze i tak często nie aktorzą jak ta trójca.
co nie zmienia faktu, że na Barcę zazwyczaj się bardzo dobrze patrzy... szczególnie w ostatnim finale LM, kiedy to zgnoili Manchester United. momentami miałem wrażenie, że MU stoczył się do poziomu podrzędnych kopaczy z naszej rodzimej EKSTRAklasy.

niestety z dwumeczu Barca - Real widziałem jedynie wczorajszą pierwszą połowę a i to od ok 20 minuty... potem już musiałem iść spać, żeby dziś w robocie normalnie funkcjonować, a nie pokątnie ziewać : P
Stary 18-08-2011, 16:17   #212
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Najpierw oglądałem Wisłę z Apoelem, później Barcę z Realem - nie mam słów, żeby różnicę opisać.

PS: Wasze flejmwary to dobra beczka, keep up the good work ; )
Stary 18-08-2011, 16:26   #213
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

hehe to niebo a ziemia. pamiętam, jak pierwszy raz zdarzyło mi się obejrzeć mecz Primera Division między Realem a Valencią - wtedy dopiero zauważyłem, że na boiskach ligowych się biega, a nie drepta wszędzie byle nie w kierunku piłki. było to sporym szokiem dla mojego młodego umysłu wtedy ; ]
Stary 17-09-2011, 22:44   #214
neverneve
Stały bywalec
neverneve Można na niego liczyćneverneve Można na niego liczyćneverneve Można na niego liczyć

neverneve's Avatar

Miasto: Niemcz
Reputacja: 267

Lista Osiągnięć

Mówiło się o kryzysie Barcelony po 2 remisach, Guardiola to odpierał - i słusznie, w tym momencie wygrywają z Osasuną 8:0 :O

neverneve jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania