Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation Portable/Vita

PlayStation Portable/Vita Zabawka hi-tech czy super handheld?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-09-2005, 13:26   #1
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe
Domyślnie Premiery gier

. 27/09 - Madden NFL 06 (Electronic Arts)

. Wiadomo, kolejne mięcho od EA. Wypuszczone na wszystko, na co się da (włacznie z komórkami). Jak ktoś lubi amerykański football to nie znajdzie lepszej rzeczy. Można nie lubić EA za ich politykę, ale gry zdarza im się przednie robić. Oczywiście, jak to EA ma w zwyczaju, różne bonusy po sparowaniu wersji z wielkokonsolowymi braćmi.

. 04/10 - Virtua Tennis: World Tour (Sega)

. Kolejna konwersja z PS2 (która była konwersją z Dreamcasta), tym razem tenisa. Pewnie nawet sterowania nie zmienią. Może i dobrze, na cóż zmieniać coś, co jest dobre?

. 07/10 - Tiger Woods PGA Tour 06 (EA)

. Patrz Madden NFL 06. Wszystko to samo, tylko football zmieniamy na golf.

. 11/10 - Marvel Nemesis: Rise of the imperfects (EA)

. Ziew, nie wydaje Wam się, że EA jest w swoim żywiole? Wchodzi szef do biura i obwieszcza: "Dobra Panowie, Sony zrobiło takie małe gówienko, to weźcie, co tam mamy na półkach i zróbcie konwersje, ok?".

. 18/10 - The Con (Sony Computer Entertainment)

. Nie za wiele o tym tytule (poza gadką marketoidów) wiadomo. Ot, fighter 3D. Ponoć z zacięciem strategicznym. Czyli oczekujemy paru cioców i podłogi a'la Virtua Fighter a nie 12-hit combo jak w Tekkenie.

. 18/10 - Frogger: Helmet Chaos (Konami)

. No, Froggera to zna chyba każdy. Ze zmian w stosunku do Atari - 3D i historyjka. O ile to drugie pewnie będzie płytkie i ubogie to do graficzki nie ma się co przyczepiać (nie oszukujmy się, kto przy Namco Classic spędził więcej, niż 5 minut?).

. 18/10 - NBA Live 06 (EA)

. Ziew.

. 24/10 - SSX On Tour - (EA)

. Heh, kolejna konwersja. Chociaż dobrze, że dobrych tytułów. Snowboard, jakby ktoś nie wiedział. Ma swoich zwolenników.

. 25/10 - X-Men Legends (Activision)

. Izometryczny, chodzony fighter w świecie X-Mena. Niewątpliwie będzie miał swoich zwolenników. Tym bardziej, że mnogość grywalnych bohaterów oraz niezła grafika to już na starcie popularność.

. 27/10 - Bounty Hounds (Namco)

. Action RPG. W słowach Namco połączenie Untold Legends z Dynasty Wariors. Ponad 500 rodzajów broni (tak białej jak i palnej) i pancerzy. 40 Misji na 4 światach. Multiplayer head-to-head z możliwością handlu. Cóż, może być ciekawie.

. 31/10 - GTA: Liberty City Stories (Rockstar Games)

. Główny motor napędowy Sonego. Napisano już tyle, że więcej nie potrzeba, Tylko czekać i wierzyć, że nie spieprzą.

. 31/10 - Star Wars Battlefront II (Lusac Arts)

. Rebelianci, Imperium, Separatyści i Klony. 30 pojazdów, 6 profesji dla każdej z frakcji. Smutno tylko, że gra zdaje się być tylko singlowa (bądź ze szczątkowym multi - jakkolwiek można to rozumieć).

. 8/11 - Harry Potter and the Goblet of Fire (EA)

. Odmawiam pisana na takie tematy. Jak kogoś to kręci, to niech sam sobie poszuka.

. 8/11 - Sims 2 (EA)

. Tu, dla odmiany nie będzie konwersji. A raczej będzie, ale z Urbsów. Za wiele się w końcu o sequelach napisać nie da, prawda?

. 8/11 - Socom: U.S. Navy Seals Fireteam Bravo (SCE)

. To samo co z GTA. Multiplayerowy TTP oczekiwany przez 85% posiadaczy PSP.

. 8/11 - The Lords of the Rings Tactics (EA)

. Przemieszanie fabuły filmowo-książkowej z fikcją developerką. Zapowiada się możliwość wcielenia się także w bohaterów ciemnej strony... hmmm... Mordoru (dla odmiany). Wszystko to podane na FF Tacticsowy sposób z nieodłączymi (a jak dla mnie nawet przeszkadzającymi) 40 minutami wstawek z oryginalnego (tm) filmu (tm) Władca Pierścieni (TM, TM, TM). Ehh.

. 8/11 - Pursuit Force (SCE)

. Co powiecie na bycie gliną? Ostatnio wszyscy się zachwycają byciem badassami, to teraz powrót do tradycji. Karkołomne pościgi ulicami miasta z obowiązkowym strzelaniem przez boczną szybę i finałowym rzutem na maskę pędzącego wozu i wpadem do środka szyberdachem. Sam jestem ciekawy, jak im to wyjdzie.

. 11/11 - Armored Core: Formula Front (Agetec/FromSoftware)

. Kto nie lubi mechów? Niewielu. Agatec ma tego świadomość i żyłuje temat jak się tylko da. Wersja na PSP przyjmuje ideologię Nine Breakera czyli całkowity brak kampanii a jedynie zmagania na arenie. Podejżewać można w takim razie konwersję tego ostatniego z niewielkimi zmianami (tu coś dodamy, tam coś ujmiemy).

. 11/11 - Neopets Petpet Adventure: The Wand of Wishing (SCE)

. Pokemony wiecznie żywe. Wychoduj sobie małego gada, wyposaż w odpoweidnie uzbrojenie tudzież moce magiczne i eRPeGuj w actionie. No cóż, takie tytuły też mogą być fajne, co nie?

. 15/11 - Kingdom of Paradise (SCE)

. Tutył może być mylący ale tak ma się nazywać w anglojęzycznym świecie Tenchu no Mon. RPG z gatunku Dynasty Warriorsów. Dużo biegania i zabijania setek, nic nie znaczących ludzików żeby kupić sobie nowy kirys czy magiczną kulkę.

. 15/11 - Infected (Majesco)

. TPP z ciekawym, bubble boubble'owym pomysłem. Zabijanie zainfekowanych którzy w momencie śmierci swoimi trzewiami zabijają innych. Brzmi dziwacznie ale kto nie kocha sławetnych Total Carnage!

. 15/11 - Metal Gear Ac!d 2 (Konami)

. Pierwsza część karcianego Snake'a różnie została przyjęta. Komiksowość (Shade Celling) drugiej odsłony ma już swoich przeciwników. Tym głośniejszych, że Konami wymyśliło jakieś okularki (podłączanie do konsoli i trochę kosztujące) które pozwolą się rozkoszować obrazem 3D godnym papierowych, czerwono-zielonych szkiełek na nosie. Poza tym, jeszcze bardziej zakręcona fabuła, 50 nowych kart broni i zapowiedzią współdziałania z MGS4 na PS3.

. 15/11 - Viewtful Joe: Red Hot Rumble (Capcom)

. W świecie VJ osadzony fighter. Nie chodzony, jak poprzednie ale zwyczajny one vs. one i two vs. two. Pewnie znajdą się zapaleńcy - fightery dragonballowe też się sprzedają.

. 21/11 - Mortal Kombat: Deception Unchained (Midway)

. Po dzisiejszych przeżyciach z kategorii MK: Shaolin Monks odechciało mi się pisać. Deception jednak na konsolach już gościł. Jak ktoś widział to wie, czego można się spodziewać. (Niech Midway już splajtuje).

. 21/11 - Need for Speed: Most Wanted (EA)

. Ciekawe, czym tym razem nas zaskoczą? Nowe, kręcące się alufelgi? Nie, to już było. Może tuningowanie lusterka wstecznego? Se muzgi wytjuningujcie - jakby powiedział Gawrog. Niemniej po kiszce MC:DUB na PSP nadzieja, że Ci nie umoczą i tuningerzy w przenośnych będą mieli w co pograć.

. 29/11 - Guilty Gear Judgment (Majesco)

. Klasyczny, automatowy 2d fighter. Klasyka automatowa. Jak wypadnie na przenośnym sprzęcie, sam jestem ciekaw. Wiadome HtH i znany z X2 Boost Mode który pozwala poprzypominać sobie czasy Double Dragona.

. 6/12 - Pac-Man World (Namco)

. Wypróbowana ścieżka konwersji w tym wypadku chyba jest uzasadniona. Cóż więcej możnaby dodać do Pac'a? Ano, ja też nie wiem. Przesiadka w 3d i robienie z niego Jak'a już wystarczająco mu zaszkodziły.

. Bliżej nieokreśloną Jesienią 2005 mają ukazać się jeszcze Incredibles 2 (THC) i BloodRayne (Majesco).

. To zdaje się cały plan wydawniczy dla PSP na ten rok. Mając na uwadze fakt, że konsola tak naprawdę życie zaczeła w Lipcu to nie jest źle.
InSiDe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-09-2005, 14:14   #2
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Premiery gier

Z tej listy dla mnie must have to GTA, reszta taka sobie. Gdzie Socoma zgubiłeś?
Stary 18-09-2005, 14:19   #3
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Premiery gier

Mnie ta lista niestety nie zachęca do zainwestowania w PSP.
Stary 18-09-2005, 14:28   #4
InSiDe
Banned

Domyślnie Premiery gier

. Idzie datami. Nie dopchałem się poprzednio do Listopada. Jeszcze trochę tego jest. Ale to później. Teraz idę w MK kopać :]].
. A co do inwestowania. Godzina w korku wystarcza, żeby poczuć dumę i radość z samego Wipeouta :] To zaś dopiero początek.
Stary 18-09-2005, 14:36   #5
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Premiery gier

Snake jest jeszcze sporo ciekawszych w zapowiedziach :>
Socom, PES, GT itd. Jak coś znajdziesz ciekawego środku to walnij update'a.
Stary 18-09-2005, 15:44   #6
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Premiery gier

No ja mowię za siebie, czyli jak dla mnie to z zapowiedzi tych co wypisał Inside nic ciekawego. Wipeout, fakt. Może jeszcze MGA i M ediEvil, ale to chyba za malo jak dla mnie żeby wydać ok 1400 zł na konsolkę (liczę z MSD 0.5 GB bo inaczej mozna sobie odpuścić dodatkowe funkcje).
Stary 18-09-2005, 18:02   #7
InSiDe
Banned

Domyślnie Premiery gier

. No, ja w takim razie powiem jak to widzę osobiście.
. Mam już Wipeouta i Lumines. Póki co, pozycje obowiązkowe (szczególnie ta pierwsza). MGA kupiłem bo lubię karcianki ale na dwójkę już się nie połakomię. Burnout Legends już jest w sklepach. Zobaczymy, jak się ma i jak będzie dobre, to się skuszę. GTA z Socom'em raczej też wylądują na półce w pokoju. Bount Hounds zapowiada się smakowicie. LotR Tactics jeśli nie spieprzą (bo lubię turówki). Kingdom of Paradise trzeba się będzie przyjżeć uważniej i może Armored Core. Na PS2 coś nie jest tak, ale może na PSP poprawią i gra zacznie naprawdę świecić? Może, zobaczymy jak będzie.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation Portable/Vita

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania