Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-04-2008, 17:02   #1
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Domyślnie Prince of Persia

No to jedziem... pierwsze screeny juz sa... zapowiada sie nowa odslona trylogii? Nowe podejscie? Powrot do korzeni???

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2008, 20:44   #2
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Prince of Persia 4

Nie grałem w żadną część trylogii, więc jakoś nakręcony nie jestem. Ciekawe podejście z tym cell shading, coś a'la Crackdown. Ubisoft Montreal to znana marka, spokojny jestem.
Stary 29-04-2008, 20:50   #3
Qbas
Początkujący
Qbas Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Legionowo
Reputacja: 0

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Jakość, nie ilość Przybij piątkę! I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 8

aaa ja właśnie podchodzę do tej części z dystansem. Od pierwszej części nowej trylogii zakochałem się w tej grze. I ten cały cell shading jakoś niespecjalnie pasuje mi do klimatu Księcia Persjii. Spodziewałem sie raczej podrasowanej graficznie i patentowo części 3ciej z grafiką w stylu Assasin Creed. A zrobiła sie jakaś komiksowa paćka. Zniknął gdzieś ten klimacik :P Może to tylko takie mylne pierwsze wrażenie. Oby tak
Qbas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-04-2008, 13:51   #4
Alex1988
Nowy
Alex1988 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Tak sam omi nie pasuje ten cell shading oczekiwałem że nowy księcio bedzie porzadnmie wyglądał w HD
Alex1988 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-04-2008, 15:03   #5
Shalatar PL
Znajomy
Shalatar PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Shalatar PL's Avatar

Miasto: Poland

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Na dobre i na złe Cztery ściany Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

Ja myśle że powstaje zupełnie nowa trylogia PoP, co mnie troche martwi, ponieważ trylogia PoP to moje ulubione gry. A w nowej części myślę że autorzy porzucą manipulacje czasem na rzecz czegoś w stylu Okami (manipulacja światem gry poprzez malowanie). To by dłumaczyło Cell-Shading

Sony Vaio NW21MF, Xbox 360 Premium 20gb, Ipod Touch 2G 8GB
Shalatar PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2008, 13:56   #6
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Nowe informacje, również o fabule
Stary 23-05-2008, 08:05   #7
gerber
Uzależniony
gerber Zobaczymy co z niego wyrośnie

gerber's Avatar

Miasto: Gryfów Śląski
Reputacja: 1

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Hall of Fame n00b Achievement Whore Mister Chief 

Chyba jeszcze mroczniej niż w poprzedniej części, co jest raczej dobre jak dla mnie. Chociaż fanem serii nie jestem, Two Thrones nawet całego nie skończyłem a Sands Of Time to dla mnie kicha. Grafika z cell-shadingiem mi się bardzo podoba, może dlatego że w niewielu grach ją stosują.

gerber jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-05-2008, 21:27   #8
Shalatar PL
Znajomy
Shalatar PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Shalatar PL's Avatar

Miasto: Poland

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Na dobre i na złe Cztery ściany Jakość, nie ilość 

W tamacie cisza a pojawił się już pierwszy trailer nowego PoP'a. I powiem jedno, zrywa czapki z głów! Gra będzie opowiadać o konflikcie ciemności (potwory) oraz światła (Prince-Nieznany Wojownik [tak go nazywają w trailerze] oraz jego towarzyszka). Głównym celem gry jest uratowanie królestwa i przywrócenie światła.

W trailerze dużo Bullet-Time'u więc może powróci manipulacja czasem. Mam przeczucie że twórcy dodadzą także jakiś patent wykorzystujący światło i cien.

Pozatym największą nowością jest kobieca towarzyszka! W trailerze pokazane jest jak ze sobą współpracują walcząc. Pozatym ma ona jakąś niezwykłą moc, która nie została jeszcze ujawniona. Czyżby zapowiadała się opcja kooperacji online?

Grafika w trailerze ryje beret. Wiem że to tylko render, ale za to wiadomo już jakiej jakości cut-scenek możemy się spodziewać. Pierwszy raz widzę coś tak pięknego. Oprawa jest niesamowicie klimatyczna. Taka baśń ale dla dorosłych. Nie jakieś wesołe piaski czasu, ani smutna Dusza Wojownika, to jest ich idealne połączenie. Po prostu świetnie!

Muzyka także zwraca na siebie uwagę. Co prawda zaprezentowano tylko jeden utwór, ale dodaje on także klimatu.

Co ciekawe nawet nowy książe jakoś bardziej mi się spodobał w ruchu (porusza się zupełnie jak stary książe) a twarz przypomina mi starego księcia. Tylko ten tył włosów postawionych na żelu jakoś mi do tej stylistyki nie pasuje :-/.

Nie wiem jak wy, ale ja już zbieram kase na święta. Żaden GoW2 ani nic innego nie przyćmią blasku nowego księcia! No może Beyond Good & Evil 2 ale to już opowieść na inny temat :-)

EDIT!: Za parę dni premiera a w temacie cisza? Dziwne :-/. Mam pytanie co do polskiego wydania tej gry na X360: czy będzie można "wyłączyć" polski dubbing i grać po angielsku? Jest to dla mnie bardzo ważne, gdyż Zakościelny w roli Prince'a może zabić całą przyjemność z gry :-/.

Sony Vaio NW21MF, Xbox 360 Premium 20gb, Ipod Touch 2G 8GB

Ostatnio edytowane przez Shalatar PL : 30-11-2008 o 09:19
Shalatar PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-12-2008, 08:01   #9
Shunkan
Znajomy
Shunkan Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Warszawa
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Gamescom 09 Zapalczywy Konsekwentny Słuchacz 
Liczba Osiągnięć: 19

Ja stawiam na anglojezyczna wersje gry bo i tak jej w polsce kupowal nie bede. Dzis premiera

Shunkan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2008, 06:06   #10
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Kod na kostium Ksiecia z SoT
http://zeratulpl.blogspot.com/2008/12/kod-...ie-ksiciem.html

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2008, 14:27   #11
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

O zeratul widzę, że też już grasz w nowego księcia... ; )
Czy ty też masz tak, że jak zapiszesz, a nie odkryjesz nowej scenki to light seedy zebrane przed savem po wczytaniu znikają? W sensie, że trzeba jeszcze raz zbierać...
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2008, 16:54   #12
Shunkan
Znajomy
Shunkan Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Warszawa
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Gamescom 09 Zapalczywy Konsekwentny Słuchacz 
Liczba Osiągnięć: 19

Zeratul, dzieki za kod na ksiecia z SoT lepiej jakos nim sie gra :P Zauwazylem ze z ta gra trzeba powoli bo kumpel przeszedl juz i nie czuje tego klimatu a ja powoli po 2-3 lokacje dziennie i jest super. Juz Wojownik zniszczony... jeszcze reszta :P

Shunkan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-12-2008, 03:46   #13
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Prince of Persia

Mi się dzisiaj wreszcie udało skończyć - robiłem od razu przy pierwszym podejściu wszystko, więc trochę to trwało, ale dzięki temu gra nie była taka łatwa i starczyła na dłużej. Zostało tylko pozbierać resztki nasion. Ogólnie jestem zadowolony, bo dostałem to, czego się spodziewałem. Najbardziej denerwowało mnie ograniczenie ruchowe księcia. Praktycznie zawsze trzeba robić to, co w danym miejscu założył sobie designer. Momentami chciałem się wspiąć po ścianie, ale zamiast tego postać po niej przebiegała. Do tego ciągłe walczenie z tymi samymi przeciwnikami - mogli to ciekawiej rozwiązać. Niektórym może też się nie spodobać zrobienie z fabuły tła tej całej zabawy w skakanie. Czekam na DLC z następnymi epizodami, ewentualnie kontynuację.
Stary 22-12-2008, 10:19   #14
szuja
Wariat

szuja's Avatar

Lista Osiągnięć

To ja też się wypowiem, a co!
Od razu nadmienię, że ja sobie podarowałem achiva co by zostać uratowanym mniej niż 100 razy. Nie wiem, muszę być jakiś inny, ale mi ogółem średnio się ten książę podoba. Jeszcze jakoś przeżyję to, o czym wrog wspomniał, wskakuję na ścianę by się na nią wspiąć, a on po niej biegnie, gorzej jak nie zaplanowanie książę robił na odwrót (tj. wspinał się w połowie ściany zamiast biec, co się kończyło, często "dead 'em" (aka ratunkiem naszej towarzyszki).
Skoro o towarzyszce mowa to chyba najlepszym akcentem w grze są niektóre dialogi z nią. Taki lekki humor jak najbardziej mi odpowiada.
Walki... Szybko popadły w monotonnię. Zmiana stylu przeciwnika niby miało wymusić myślenie taktyczne, ale to trochę wkurza, jak ty wyprowadzasz atak magiczny, a przeciwnik zmienia swój stan na walkę mieczem... Poza tym całkiem fajne kombinacje można tworzyć, chociaż sam się złapałem na korzystaniu raptem z kilku.
Nie wiem czemu, szybko sama eksploracja popadła w monotonnię. Niby różniące się od siebie lokacje, każda z charakterystycznym rozwiązaniem i dającą się czuć odmiennością, akcentem. Nawet jak sobie zrobiłem kilkudniową przerwę, to po przejściu pierwszej krainy już mi się nudziło, więc gre jakby na siłę przechodziłem pod koniec.
Najbardziej zastanawiająca rzeczą są dla mnie power plate'y. Z conajmniej jednego mogli zrezygnować (niebieski/czerwony), albo chociaż zastąpić czymś innym. Oprócz tego dziwny w moim odczuciu jest złoty power plate. Efekt przy lataniu jakoś mnie denerwował + często lepiej byłoby wprowadzić np. czerowny/zielony plate zamiast "aż" jednosekundowego lotu >.>.
Z całkiem niezłym entuzjazmem podchodziłęm do tej baśniowej odmiany. Myślałem, że w moim rankingu będzie wyżej niż WW czy TT, niestety jest niżej. Pierwsze 10 krain przechodziłem z wielkim entuzjazmem i radochą, następne 6 już średnio, a pozostałe prawie na siłe.
Stary 22-12-2008, 11:35   #15
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Lista Osiągnięć

ja skończyłem kilka dni temu PoP, ogólnie gierka mi sie bardzo podoba tylko troche zbyt łatwa co to za walki z bossami w których nie da sie umrzeć hehe, teraz trzeba zrobić dwa ostatnie osiagnięcia 12h i nie spadanie 100 razy robienie tego odrazu za pierwszym podejscie to debilizm no chyba że dla kogoś wazniejszy jest gamescor od dobrej zabawy z grą , aha dobrze spolsczona gra nie ma sie do czego doczepić świetna robota lektorów

Ostatnio edytowane przez Frezer : 22-12-2008 o 11:41
Frezer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-12-2008, 11:55   #16
szuja
Wariat

szuja's Avatar

Lista Osiągnięć

frezer, gra nie jest jakaś długa... Grając od tak "na spokojnie", bez problemu idzie zrobić ten acziw za 12h.
Stary 22-12-2008, 12:08   #17
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

ja tez skonczylem i rowniez jestem zadowolony, freezer ma racje, nie bede sobie psul miodu sejwowaniem co jeden skok zeby dostac jakis acziwment, drugi raz przechodzic nie bede, bo i po co, czekam na nastepna czesc

btw, przejscie w 12 h moze sie nie udac jesli polujemy na wszystkie 1001 seedow