Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-06-2012, 12:12   #1
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 11746

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Składki na stuff

Zakładam temat, który istnieje już w dziale PS3, nie wiem czemu wcześniej go nie było, przecież w dwie osoby można się składać i żadna z nich nie musi grać na dwa pady.

Ja zacznę: szukam osoby, która złoży się ze mną na DLC do Assassin's Creed: Brotherhood i na Trials Evolution. Koszt to 2000msp, więc jakieś 38zł na głowę (zdrapka 2100msp).
Stary 12-06-2012, 00:08   #2
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904
Domyślnie Odp: Składki na stuff

Nie wiem jak chcesz to zrobić, na xbox działa to jednak inaczej niż na PS3.
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-06-2012, 00:46   #3
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

W dwie osoby można się spokojnie składać. Zakładasz nowe konto, ładujesz msp, kupujesz co chcesz, ściągasz, przekazujesz drugiej osobie, ona przenosi licencję, pobiera content ponownie i wszystko działa na obydwu konsolach bez konieczności logowania konta ze stuffem na drugim padzie.
Stary 12-06-2012, 14:10   #4
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł.
Stary 12-06-2012, 14:40   #5
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Serio nikogo chętnego na Trials Evolution nie ma? Można olać DLC do AC i zostawić msp na dodatki, które pewnie wyjdą tak jak do Trials HD. Nikt nie chce zagrać w kontynuację najlepszej gry arcade na XBL!?
Stary 12-06-2012, 16:05   #6
Yacolek
Wariat
Yacolek Wkrótce będzie sławnyYacolek Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 106

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
W dwie osoby można się spokojnie składać. Zakładasz nowe konto, ładujesz msp, kupujesz co chcesz, ściągasz, przekazujesz drugiej osobie, ona przenosi licencję, pobiera content ponownie i wszystko działa na obydwu konsolach bez konieczności logowania konta ze stuffem na drugim padzie.
Troche takich trików narobiło się ze Spootn1kiem kiedyś. Jest pewien szkopuł. Po przeniesieniu licencji kolega który je sobie przeniesie owszem, może grać. Ale Ty już musisz mieć te konto-kupca zalogowane w tle. Uprawnienia Ci znikną przecież (zostaną 'przeniesione').
Stary 12-06-2012, 16:20   #7
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10822

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Ale Ty już musisz mieć te konto-kupca zalogowane w tle. Uprawnienia Ci znikną przecież (zostaną 'przeniesione').
Nie musisz.
Stary 12-06-2012, 16:28   #8
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4063

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

Dopisze drugą konsole, a nie przeniesie uprawnienia.

A teraz pytanie za 100pkt. Czy sprawdza się to w przypadku uplay passportow i innych VIP passow?
Stary 12-06-2012, 20:03   #9
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 

Niestety nie
Stary 12-06-2012, 23:37   #10
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4063

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Too bad
Stary 13-06-2012, 08:07   #11
szelest2
Początkujący
szelest2 Wkrótce będzie sławny

szelest2's Avatar

Reputacja: 79

Ja kiedyś przypadkiem zrobiłem inny myk, wymaga on jednak zaufania pomiędzy zrzucającymi. Wbiłem na swoje konto MSP i poszedłem do znajomego, tam odzyskałem konto i na jego konsoli dokonaliśmy zakupu. Po powrocie do domu ponownie odzyskałem profil i pobrałem jeszcze raz zakupioną zawartość. W ten sposób licencja została przypisana do jego konsoli i mojego konta. Nie trzeba kombinować z innymi kontami i przenoszeniem licencji.
Stary 13-06-2012, 12:23   #12
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

No tak też można, tyle tylko, że jak korzystają z konsoli np. dwie osoby to jedna sobie nie pogra, bo licencje masz tylko na koncie, a jak zrobisz tak jak napisałem content jest wtedy przypisany do obu konsol.
Stary 16-06-2012, 01:21   #13
Yacolek
Wariat

Lista Osiągnięć

erm, chcecie powiedziec, że 'się pozmienialo' i teraz można raz na pół roku 'skopiować komuś uprawienia' ? Myślałem, że to daje i zabiera (w końcu transfer) - bo tak chyba działało na samym początku, kiedy cała procedura była zagmatwana i działała chyba tylko z poziomu xbox.com.

W skrócie - transfer uprawnień 'mnoży uprawnienia' na kilka konsol?
Stary 16-06-2012, 01:34   #14
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie mnoży. We dwie osoby można max korzystać, trzecia jak przeniesie to wtedy poprzednia korzystać może jedynie na dwa pady. BTW transfer licencji dostępny jest teraz co 123 dni.
Stary 28-06-2012, 09:11   #15
promilek
Stały bywalec
promilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebryta

promilek's Avatar

Reputacja: 2795

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 26

Ktoś chętny na:

Call of Duty Modern Warfare 3: Collection 1
Call of Duty Modern Warfare 3: Collection 2

3 lipca jest przecena i te 2 DLC można zgarnąć za 1200msp.
Stary 28-06-2012, 15:29   #16
Libertador
Początkujący
Libertador Jest wokół niego pozytywna auraLibertador Jest wokół niego pozytywna aura

Libertador's Avatar

Reputacja: 165

Cytat:
Napisał promilek Zobacz post
Ktoś chętny na:

Call of Duty Modern Warfare 3: Collection 1
Call of Duty Modern Warfare 3: Collection 2

3 lipca jest przecena i te 2 DLC można zgarnąć za 1200msp.
Ja byłbym chętny.
Libertador jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-12-2012, 15:37   #17
Yacolek
Wariat

Lista Osiągnięć

Odświeżam ten antyk, w kwestii technicznej. Powiedzcie, czy dobrze zrozumiałem.

Ile jest osób, które mogą korzystać z jednego konta kupcy? Dwie osoby, czy trzy?
Tzn. zakładam konto, które wspólnie z kumplem doładowuję punktami i kupujemy content.

Przykład: Zakładam konto u siebie, u siebie kupuję też content - moja konsola (wszystkie konta) ma prawa do tych rzeczy. Daję konto kumplowi, on robi transfer licencji.
U mnie działa i u niego też, na każdym koncie na konsoli?
Co się stanie, gdy trzecia osoba (po odpowiednim czasie, 3 miesiące bodajże?) zechce do gejparty dołączyć i też zrobi transfer? kto traci uprawnienia?

Sytuacja autentyczna. Niech ktoś wyjaśni, bo chyba widzę pewną wadę tej metody: Mam kumpla główne konto pobrane na konsoli. Robiłem transfer licencji w wakacje, wszystko śmiga u mnie i u niego. Kumpel dokupił kilka gier arcade - zalogowałem się na jego konto, pobrałem fulle z historii. Na jego koncie działa. Na pozostałych - nie. Po każdych zakupach muszę robić transfer licencji? Trochę bez sensu?
Stary 30-12-2012, 16:13   #18
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Trzecia osoba musi zalogować się tym kontem na drugiego pada i grać na swoim koncie. Takim sposobem możecie pykać w 3 osoby :-). Chyba, że jest to główne konto Twojego kolegi, wtedy max 2 osoby.

Straci je ten kto przenosił, nie ten kto kupował.

Twój kumpel dokupił gry, więc licencja przypisała się tylko do jego konsoli. Chcesz mieć te gry to musisz znowu przepisać licencję. Nie jest to bez sensu, bo pobierane pliki są licencjonowane, a nie całe konto. Zresztą to jest sytuacja, która nie powinna mieć miejsca, ale dużo osob z niej korzysta Normalnie jak masz wszystko na swoim koncie to wystarczy tylko połączenie z netem, nie trzeba nic przepisywać po logowaniu na konsolach o różnych s/n.

Ostatnio edytowane przez MANDo : 30-12-2012 o 16:20
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-12-2012, 18:55   #19
sebastian1515
Nowy
sebastian1515 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

nie wiem jak wy to robicie ale vip passy i online passy normalnie działają nawet na więcej niż 3 konsole. 2 osoby maja normalnie bo przenoszą licencje. a reszta nawet 20 może grac w jednym czasie. wystarczy zalogować się na to konto, włączyć grę z dodatkiem który jest na tym koncie i się wylogować. później to samo robi następna osoba itd. nie trzeba tego konta nawet odzyskiwać tylko się logujesz i wszystko jest git. po wyjściu do dasha i ponownym włączeniu gry trzeba znowu to powtarzać pamiętając żeby 2 osoby nie logowały się jednocześnie na tym samym koncie.

a wracając do tematu: były by jakieś dwie osoby chętne na vipa do assassina 3 ?? oczywiście 3 osoba zapłaci mniej niz 2 pierwsze które będą miały licencje !!
sebastian1515 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-12-2012, 01:05   #20
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

OP I VP może i tak, ale DLC-ki Ci tak nie zadziałają (jak wyłączysz to gra się przeładuje, próbowałem tak m.in. z GOW-EM 2 ), tak samo gry na żadanie (będzie kazało zalogować konto do XBL inaczej gra się wyłączy) :-[.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania