Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-11-2016, 13:17   #1
Shanga
Znajomy
Shanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znają

Shanga's Avatar

Reputacja: 602
Domyślnie Problem z hedsetem

witam mam problem z hedsetem a mianowicie ze slysze osoby bedace w grupie a oni mnie nie slysza, sprawdzilem juz wszystkie mozliwosci na codzien gram na dwustronym hedsecie ale sprawdzilem tez ta orginalna sluchawke i nadal to samo moze ktos mial podobny problem.
Shanga jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-11-2016, 06:54   #2
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3082
Domyślnie Odp: Problem z hedsetem

Kolego albo czeka Ciebie wymiana headseta, albo pada, bo innej możliwości nie ma, a ja sam miałem taki przypadek. Albo wejście poszło w padzie, albo coś po kablu nie działa. Ja zmieniłem na Turtle i wszystko śmiga. Lepiej weź od kogoś pada, nie kupuj nowego, tylko sprawdź na jakimś innym czy taki problem występuje i wtedy będziesz wiedział.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-11-2016, 08:32   #3
Shanga
Znajomy
Shanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znają

Shanga's Avatar

Po pierwsze mam dwa pady po drugie słuchawka orginala prawie nie używana bo jak wspomniałem używałem hedseta obustronnego więc nie ma możliwości by dwa hedsety zdechły.
Stary 14-11-2016, 10:11   #4
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10945

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Jeśli nie masz wyciszonego mikrofonu (w opcjach lub przyciskiem) i faktycznie sprawdziłeś wszystko, to nie bardzo jest inna możliwość. Mnie w ciągu dwóch dni padły same z siebie dwa mikrofony niedawno, więc nigdy nie mów nigdy.
Stary 14-11-2016, 11:46   #5
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3082

Cytat:
Napisał Shanga Zobacz post
Po pierwsze mam dwa pady po drugie słuchawka orginala prawie nie używana bo jak wspomniałem używałem hedseta obustronnego więc nie ma możliwości by dwa hedsety zdechły.
W takim razie posprawdzaj, jak tam Wróg napisał, czyli ustawienia i potem czy nie masz przyciszone przyciskiem. Ten ogromy headset mi nie wytrzymał dość długo, więc jak pójdzie z gwarancji, to już do znajomego jednego leci. Słuchawka mała, miałem nic się z nią nie działo, ale wymieniłem, ponieważ tak na jedno ucho jakoś mi nie pasowało. Jeszcze dokładnie sprawdź ten pierdółkę tą co wpinasz do pada, bo może być niedociśnięta czy coś mogło w niej polecieć, no już innej opcji nie mam. Albo kabel, albo pad, albo ta popierdółka...

PS. Uwierz mi na słowo. Już wiele miałem headsetów i się magia działa, albo lewa, albo prawa strona padała, to mikrofon szalała, cuda cuda Panie były... Mowa też o tych z blaszaków, to samo miałem, wiem co mówię, przez to od paru lat zaczynałem brać od 150 w górę i jakoś chodziły, w ostateczności zmiany były, jak już się gwarancja kończyła i wszystkie szły do rodzinki dalej.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.

Ostatnio edytowane przez Aczik : 14-11-2016 o 11:51 Powód: Mała edycja.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-11-2016, 14:43   #6
Shanga
Znajomy

Shanga's Avatar

Wrogu mikrofon a w zasadzie cale sluchawki sa ok bo na laptopie nie ma problemu wszystko smiga, ale jak tylko podlacze pod pada to juz mikrofon nie dziala, byc moze ta przejsciowka cos sie zrabla ale z drugiej strony ta sluchawka orginlana by dziala bo przeciez ma mikrofon w opcjach tez patrzalem czy nie wyciszylem ale na ogol tam sie nie zaglada.
Stary 14-11-2016, 14:54   #7
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10945

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

No chyba że na PC jest ok. A jak podłączasz do pada? Bezpośrednio czy przejściówka jest? Aktualne oprogramowanie pada?
Stary 14-11-2016, 17:05   #8
Shanga
Znajomy

Shanga's Avatar

ten obu stronny jest przez przejsciwoke a ta orginalana sluchawaka ktora byla dolanczana do konsoli ma na stale zrobiona koncowke do podpiecia pod pada. Pada rowniez aktualizowalem mysle zamowic wlasnie ta przejsciwoke i wtedy bede wiedzial bo w ustawieniach zbyt wielu opcji nie ma tylko wybrac trzeba czy na glosnikach czy zestaw sluchawkowy.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania