Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-06-2010, 10:10   #21
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Sniper Ghost Warrior

Do flashpointa nie jest to podobne bo nie ginie się po 1-2 strzałach. Gra jest też liniowa, choć w wielu miejscach da się zboczyć ze ścieżki bo mapki są całkiem spore.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-06-2010, 11:28   #22
luka669
Nowy
luka669 Wkroczył na dobrą drogę

luka669's Avatar

Miasto: Słupsk/Pomorze/Anglia
Reputacja: 10

poruszanie się jest strasznie sztuczne...wchodzenie po drabinie trzymając obiema rękami karabin mnie rozbawiło...mi się wydaje że to będzie taki sniper elite tylko grafika jest poprawiona....
Stary 23-06-2010, 08:03   #23
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

http://www.gametrailers.com/video/e3...r-ghost/700944

Słów parę od producenta na temat fabuły.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-06-2010, 23:54   #24
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 909

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 30

http://tvgry.pl/?ID=1071

gameplay z gry
Stary 24-06-2010, 01:23   #25
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 

Fajna gierka, ale z tego co widzę, to snajperka to jest tylko broń. Pomijając wiele oczywistych faktów dotyczących ubrania ustawienia się itd. na które większość graczy nie zwraca uwagi przechodząc dochodząc do systemu chowania się, który jak już w filmiku wspomniano jest podstawą takich gier, no ale to nie zmienia faktu, że i tak pewnie kupię tą gierkę.
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-06-2010, 11:14   #26
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 

Gierka może być fajna w singlu, ale nie wyobrażam jej sobie na multi.
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-06-2010, 11:24   #27
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

na tvgry prezentuje sie całkiem dobrze choc recenzent nie pochwala jej w 100% ja chyba sie skusze bo lubie gry o takiej tematyce
Stary 24-06-2010, 11:32   #28
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Skyline14 Zobacz post
Gierka może być fajna w singlu, ale nie wyobrażam jej sobie na multi.
Akurat multi może być w porządku- gawiedź i tak zawsze wybiera snajpera i campi utrudniając granie wszelkiej maści szturmowcom i psując reputację normalnych graczy snajperów, którzy po prostu w takiej klasie się specjalizują.
Tutaj wszyscy są z automatu snajperami i nie ma "równych i równiejszych". W ten sposób szybko się pewnie okaże kto ma pojęcie o byciu "wojownikiem-duchem", a kto będzie kasowany non-stop bo się tępo będzie cały czas patrzeć przez lunetę siedząc na dupsku w jednym miejscu, w ogóle niezakamuflowany.

P.S. Sawyer- skusisz się, w sensie: zassiesz z torrenta?

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 24-06-2010 o 11:38
Stary 24-06-2010, 11:37   #29
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

jakkolwiek rola snajpera mnie kompletnie nie bawi, tak w tej grze, gdzie każdy jest snajperem może być całkiem interesująco.
co więcej - oglądałem wspomniany gejmplej na tvgry.pl i gra prezentuje się całkiem ciekawie od strony graficznej. urocza, gęsta dżungla z klimatycznymi ruinami i rafinerią ukrytą między drzewami.
niemniej z ewentualnym zakupem wstrzymam się do opinii graczy forumowych. recki sobie daruję, chociaż w przypadku tak mało znanego tytułu mogą być nad wyraz obiektywne.
Stary 24-06-2010, 14:22   #30
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

calkiem fajnie wygladaja te spowolnienia akcji gdy leci pocisk, jest taka grana pc snajper, brelin czy jakos tak akcja dziala sie w II wojnie swiatowej tez spoczko gra
Stary 24-06-2010, 14:37   #31
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Sawyer1 Zobacz post
calkiem fajnie wygladaja te spowolnienia akcji gdy leci pocisk, jest taka grana pc snajper, brelin czy jakos tak akcja dziala sie w II wojnie swiatowej tez spoczko gra
Chodzi Ci o Sniper Elite od Rebellion'a.

Stary 24-06-2010, 23:09   #32
EvilGearPL
Początkujący
EvilGearPL Wkroczył na dobrą drogę

EvilGearPL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć

W CDA wersja na 360 dostała 4/5

http://www.cdaction.pl/news-13260/re...rior-x360.html
EvilGearPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-06-2010, 00:33   #33
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 

klimat jest bomba!!!!! brac nie gadać !!! Jako fan sniper elite polecam wszystkim. Grałem co prawda tylko 20min ale gra mnie zauroczyła. I jest po polsku (napisy)
Stary 25-06-2010, 00:50   #34
Sawyer1
Wariat

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

zgadza sie Jaskier o sniper elite, spoko gra
Stary 25-06-2010, 03:38   #35
Bari
Uzależniony
Bari Wkrótce będzie sławny

Miasto: Łódź
Reputacja: 89

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Zapalczywy Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 20

Więcej błędów niż na moim ost dyktandzie. Poza tym, misje mogłyby być bardziej "snajperskie".
Stary 25-06-2010, 23:04   #36
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Dziś zakupiłem grę. Jest REWELACYJNA!!! Polecam każdemu kto lubi grać snajperem. Klimacik jest zajebisty. Graficznie bardzo dobrze. Jak pogram więcej na pewno coś napiszę.

Zaraz na początku gry zdobyłem osiągnięcie One shot, Two Kills-
Kill 2 enemies with one shot.

Jakoś nie najlepsza ale wpadło szybkie 50 GS
http://www.youtube.com/watch?v=OXTD6Ujp-8g

Polecam przyjrzeć się tłumaczeniu osiągnięć na j. polski. Jest masa błędów.

Ostatnio edytowane przez Fighter Pl : 25-06-2010 o 23:10
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-06-2010, 23:15   #37
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

No ja zagrałem 2 misje (gram na PC). Grafika lekko poprawiona względem dema (lepsze cienie) więc teraz jest już ślicznie. W sumie gram na easy i niestety da się lecieć na rambo w wielu sytuacjach, jednak licze na więcej skryptów bo na nich gra zyskuje. Z drugiej strony szalejąc na otwartych przestrzeniach nawet na easy da się zginąć... mimo wszystko nie zawsze opłaca się grać cichaczem. Gram w to głównie dla grafiki i fajnych headów i pod tym względem jest bardzo pozytywnie ;] Może jeszcze tak kilka ciekawych zadań? 2 pierwsze słabsze od tych z dema.

Stary 25-06-2010, 23:18   #38
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Napisał r1p Zobacz post
No ja zagrałem 2 misje (gram na PC). Grafika lekko poprawiona względem dema (lepsze cienie) więc teraz jest już ślicznie. W sumie gram na easy i niestety da się lecieć na rambo w wielu sytuacjach, jednak licze na więcej skryptów bo na nich gra zyskuje. Z drugiej strony szalejąc na otwartych przestrzeniach nawet na easy da się zginąć... mimo wszystko nie zawsze opłaca się grać cichaczem. Gram w to głównie dla grafiki i fajnych headów i pod tym względem jest bardzo pozytywnie ;] Może jeszcze tak kilka ciekawych zadań? 2 pierwsze słabsze od tych z dema.
Ja lecę na hard i z totalną "przyczajką". W końcu to gra o snajperach więc nie mam zamiaru lecieć na pałę. Najwyższy poziom trudności jest łatwiutki.
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-06-2010, 23:21   #39
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Hmm w sumie mozna grac z przyczajką też na easy, będe się starał tam gdzie się da. Ja jednak wole mieć pole manewru jak mnie zauważą ;d

Stary 25-06-2010, 23:34   #40
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Fighter Pl Zobacz post
Ja lecę na hard i z totalną "przyczajką". W końcu to gra o snajperach więc nie mam zamiaru lecieć na pałę. Najwyższy poziom trudności jest łatwiutki.
Napisz Fighterze proszę jak jest z percepcją przeciwników w tej grze. Tzn. jak powiedzmy z 500m skasujesz jakiegoś trepa na oczach jego kompanów to reszta od razu wie gdzie jesteś i wali z kałaszów do gracza celniej niż on (ona) do nich z karabinu snajeprskiego (vide far Cry)?

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania