Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > PC > Sprzęt i oprogramowanie

Sprzęt i oprogramowanie Dyskusje o komputerowym sprzęcie i programach.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-07-2011, 17:14   #1
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie laptop - grzejnik

mam takie pytanie, moj laptop ktory siedzi na viscie, procek t5550 1.83ghz, 3 giga ramu, ma ponad 2 lata - ostatnio, tzn. zdarzalo mu sie juz to wczesniej ale teraz znowu zaczla sie grzac jak cholerny grzejnik. i to nie dlatego ze robie na nim milion rzeczy naraz, ale mam odpalonego winampa, opere a w niej pare zakladek, avast, no taki standardzik nic wielkiego. czasem wieczorami zaczyna sie do tego scinac. zrobilem defragmentacje dyskow, wyczyscilem je ze smieci. no nie wiem co moze byc tego przyczyna, da sie cos z tym zrobic?
Stary 12-07-2011, 17:21   #2
litwin
Znajomy
litwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znają

litwin's Avatar

Miasto: Toruń
Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 26

Domyślnie Odp: laptop - grzejnik

myslę, że ciężko jest cos z tym zrobić. Ja mam fakt innego kompa (MacBook Pro 15'') ale zimą to spokojnie pokój może ogrzać :P mały kaloryfer, na kolanach ciężko go położyć
Stary 12-07-2011, 17:25   #3
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

rozkręć, wyczyść wiatrak, jak na moje.
Stary 12-07-2011, 17:39   #4
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

srednio chce to rozkrecac, znajac mojego farta to cos przy tym zjebie ;f

nie ma jakichs programow do optymalizowania systemu? czegos co mi powie co moge bez problemu wywalic np. z autostartu, co zzera najwiecej pamieci czy cos w tym rodzaju?
Stary 12-07-2011, 17:45   #5
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

kumpel mial tak, ze grzał mu sie, wył jak kojot, rozkrecił, wywalił tone kurzu i teraz śmiga jak nowy.
Stary 12-07-2011, 17:50   #6
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Miałem tak samo z moim obecnym (Asus F5).
Grzał jak jasna cholera gdzieś w marcu. Rozkręciłem, odkurzyłem (sprężonym powietrzem) i śmiga bez problemów
Stary 12-07-2011, 20:13   #7
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

ok, to widze ze bede musial to w koncu zrobic
jeszcze sobie czyszcze system jakims ccleanerem, zrobilem update opery (ktory mi zjebal strone startowa z kartami heh) i takie tam.

---------- Wiadomość dodana 19:13 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:22 ----------

mam takie pytanie co do tego rozkrecania, mam zdjac cala tylnia obudowe? nic mi sie w ten sposob nie spieprzy? jest pare osobnych 'klapek' ale pod nimi nawet nie ma kurzu cz cos ;f
Stary 13-07-2011, 00:13   #8
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Zdejmij dolną klapę, tylko ostrożnie, **** wie czy nie masz jakiejś taśmy przyczepionej. Odkurzaczem albo powietrzem w aerozolu przypierdol i bęzie git
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-07-2011, 11:37   #9
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Podobna rada:czysc powietrzem w aerozolu.Ja nawet nie rozkrecam, dmucham co jakis czas w rozne dziurki i przestaje sie grzac.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-07-2011, 20:48   #10
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

probowalem wczoraj rozkrecic ale mi sie odechcialo w polowie gdzies, dmuchnalem odkurzaczem i chodzi troche lepiej, ale jeszcze kupie sobie to powietrze zeby dokladniej przedmuchac. zobaczymy jak to wyjdzie jesli kiepsko to wtedy rozkrece.
Stary 14-07-2011, 00:36   #11
Celt
Stały bywalec
Celt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiek

Celt's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 363

idź gdzieś z nim gdzie mają niezłą sprężarkę z powietrzem, dmuchną raz i będzie jak nowy. U mnie w serwisie komputerowym mają takie cudo właśnie do czyszczenia kompów z kurzu

Celt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-07-2011, 09:40   #12
Hosen
Spambot

Hosen's Avatar

Lista Osiągnięć

ja kompresorem jak przyjebie to mam spokoj na pare miesięcy
Stary 14-07-2011, 14:07   #13
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 891

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Na dobre i na złe  
Liczba Osiągnięć: 8

Jak z moim "cudownym" Asusem były takie cyrki to się okazało że wentylatory padły i na procku i na grafie jednocześnie! 3 bolesne miesiące w serwisie bo nie mieli części -.-
Stary 20-07-2011, 00:33   #14
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 1619

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Widz Aniołek Your e-penis must be huge! 

jedno chciałbym zauważyć że assusy z serii f5 miały to do siebie że mimo działających wentylatorów strasznie się grzały do tego stopnia nawet że usterka polegająca na odklejeniu się chipsetu graficznego jest standardem.
chociaż assusy są niczym w porównaniu do pavilionów na których dosłownie można podgrzewać sobie herbatę tudzież obiad bez odpowiedniej podkładki lub sterty książek nie ma ani rusz z nimi
Stary 21-07-2011, 13:52   #15
Bari
Uzależniony
Bari Wkrótce będzie sławny

Miasto: Łódź
Reputacja: 89

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Zapalczywy Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 20

Mam pytanie do autora tematu : czy problem nie dotyczy przypadkiem HP'ka?
Stary 21-07-2011, 20:49   #16
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

nie, mam toshibe
Stary 21-07-2011, 22:59   #17
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 1619

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Widz Aniołek Your e-penis must be huge! 

toshiba też miała podobny problem lecz nie występowało to w szerokiej gamie ich produktów hmmm kbrs nie wiem z kąd jesteś ale mam znajomego który zajmuje się tego typu naprawami więc pewnie byłby w stanie zrobić to dużo taniej

serwis Prometeusz znajduje się w sopocie w razie czego chyba też można do nich wysłać sprzęt kurierem
Stary 21-07-2011, 23:09   #18
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

ja mieszkam na ślasku, to odpada raczej : D
Stary 13-10-2011, 16:45   #19
marekgtw
Uzależniony
marekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykład

marekgtw's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 512

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 16

Mój lapek HP - również zaczął się grzać jak szalony, czasem to mam wrażenie że mógłbym przy nim zrobić jajka sadzone. Czy na coś szczególnie mam uważać? odkręcić cały dół normalnie ?
marekgtw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-10-2011, 16:50   #20
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

w sumie niedawno przedmuchalem dziadostwo sprezonym powietrzem i chodzi ciszej i mniej sie grzeje, wiec polecam. spodziewalem sie tez ze moze troche ruszy z kopyta ale tutaj raczej zmian.

Xbox Online Center Forum > PC > Sprzęt i oprogramowanie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania