Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Muzyka

Muzyka Jakiej muzyki słuchasz?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-09-2012, 21:58   #1
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie IMPACT Festival 4.06.2013 W-wa Lotnisko Bemowo

Headlinerem będzie Rammstein, drugi zespół w tym momencie zapowiedziany to Behemoth. Bilety w znośnej, standardowej cenie 209zł jak na Lotnisko Bemowo i LiveNation przystało. Bez GC, co IMO na plus. Jest oczywiście EE, bez tego LiveNation by nie zgarnęło porządniejszego szmalu.
Jeśli o mnie chodzi to obecność obowiązkowa, mimo że to jeszcze...9 miesięcy o_O W ogóle to porządnie się zapowiada, widać że chcą walczyć z Ursynaliami (31.05 - 2.06)

http://www.impactfest.pl/

Śmiać mi się chce, jak myśle o tych wszystkich fanach soft rocka itd. którzy myśleli że LiveNation zrobiło dla nich festiwal. "In the face", jak to mówią.

Ostatnio edytowane przez Gambas : 22-09-2012 o 22:01
Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2012, 15:45   #2
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: IMPACT Festival 4.06.2013 W-wa Lotnisko Bemowo

Festiwal przerodził się w dwudniowego "giganta". Na dzień dzisiejszy I dzień to zabawa dla fanów ciężkiego brzmienia:

RAMMSTEIN
SLAYER
BEHEMOTH
AIRBOURNE
GHOST

Dzień drugi to na razie tylko 30 SECONDS TO MARS.

I to mi się podoba, dzień pierwszy gniecie aktualnie wszystko na przyszły rok jeśli chodzi o Polskę Będą narzekać niektórzy, bo w zeszłym roku Slayer był, dwa lata temu był i trzy lata temu też był...mnie tam pasuje

Stary 14-02-2013, 23:11   #3
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Miasto: Białystok / Goniądz
Reputacja: 1051

Lista Osiągnięć
Bogacz 4 The Players Ilość, nie jakość Handlowiec 
Liczba Osiągnięć: 16

Domyślnie

No i o kornie oraz mastodonie nie można zapominać. Na razie wejściówka kupiona tylko na pierwszy dzień, ale na może skuszę się na karnecik.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Ostatnio edytowane przez Luke86PL : 14-02-2013 o 23:17
Luke86PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-02-2013, 23:20   #4
Gambas
Wariat

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

Jako, że pierwszy jest zupełnym przeciwieństwem drugiego a ja tak tolerancyjny muzycznie nie jestem to jedynie I dzień mi odpowiada

Stary 05-06-2013, 11:26   #5
Gambas
Wariat

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

Już po...uczucia mieszane a mogły być idealnie czyste. Do rzeczy.

Pogoda była tragiczna, ale to od organizatorów nie zależy (zimno, padał deszcz z przerwami). Co do opadów...pierwszy zespół jak mnie interesował - MASTODON, został zrzucony ze sceny po 3 UTWORACH, bo był za duży deszcz. Co z tego, że po kilkunastu minutach było już lepiej, że mogliby wrócić...Organizator wytarł scenę i zaczął ustawiać dekorację na następny koncert - Behemoth. Nikt nie wyszedł, ani słowa do takich fanów jak ja i kilkadziesiąt innych osób w koszulkach Mastodon. Żenada. (zespół wyglądał na bardzo zawiedziony, gitarzysta nawet wszedł w koszulce z orłem i napisem POLSKA - taka integracja im się często nie zdarza).

Slayer urwał dupę, jak to oni. Dla mnie zaskoczeniem było zagranie Bloodlines i State of Mind, resztę w większości już to słyszałem na Ursynaliach czy na Sonisphere więc podjarka mniejsza. Szacunek za "ołtarz" dla Jeffa (jego gitara na stojaku).

Ghost na małej scenie, wielki szacunek, bo publika nie jakaś ogromna, mało kto znał ich utwory a mimo wszystko wokalista zdawał się być zadowolony z atmosfery. Zespół z dużym potencjałem, ciekawym pomysłem na siebie i świetnym brzmieniem.

Behemoth - klasa sama w sobie, szkoda że Inferno (perkusja) jest po operacji, nie grał na ostatnich koncertach i dalej w czerwcu też nie pogra. Ściągnęli jakiegoś perkusistę, niestety nie przypominam sobie, żeby chociaż słowem się wypowiedział, nawet nie pamiętam jak się zwie...do Inferno to mu brakowało, słychać było. Zagrali chyba kawałek czegoś nowego, bo w pewnym momencie się zgubiłem co to by miało być a tak bardziej niż mniej ogarniam tegoroczną setlistę.

Airbourne - typowe szaleństwo, bieganie, skakanie, każdy utwór brzmi bardzo podobnie, styl i brzmienie typu AC/DC (zespół też z Australii), do mnie nie przemówili.

Korn to był dla mnie czas do ogarnięcia się, bo na Rammstein trzeba było się przygotować, z dalszej odległości słuchałem, więc ciężko się wypowiedzieć.

RAMMSTEIN - mój pierwszy koncert, czekałem długo aż do Stolicy przyjadą i oto się pojawili. Till jak to na trasie tegorocznej - blond włosy, na pierwszy kawałek (Ich tu dir weh) różowe futerko - cud. Ogólnie pirotechnicznie to oni gniotą, jeden wielki teatr. Akcja przy Buck Dich może nie wyglądała najlepiej i szczerze mówiąc to wywołała u mnie spore zdziwienie, bo na żywo to to wygląda...bardziej specyficznie (polecam na YT obadać). Miotacze ognia, ruchome elementy sceny, ZA*EBISTA forma wokalisty, zespół przyjaźnie nastawiony, polskie akcenty nawet się pojawiły (wokalista przy Ich Will krzyknął "Pokażcie mi ręce"). Końcówka mnie zmiotła, Pussy i sztuczny penis z wydobywającą się z niego pianą od płynu do rąk czy czego tam + konfetti. Stałem kilka m od sceny, więc wszystkim mi się dostało

Niezapomniane przeżycie, ten cały koncert i festiwal. Żałuje Mastodon, wielki minus dla organizatora za to. Za rok Metallica tam będzie, 99%...

Stary 05-06-2013, 12:10   #6
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Reputacja: 4063

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Miałem sie wybrać ale pogoda mnie skutecznie zniechęciła. Głownie interesował mnie Rammstein, a że widziałem ich całkiem niedawno w Ergo Arenie to i ciśnienie było mniejsze. Dodatkowo mam wrażenie że w zamkniętej hali ich spektakl prezentuje sie lepiej (dwie sceny itd)
Stary 05-06-2013, 12:19   #7
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8583

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Tylko ta pogoda Bydło na Slayer potargało mi sztormiak, a potem to już zmokłem jak kura do tego jakiś idiota odpalił race na Raining Blood, skutecznie wszystkich rozganiając z pogulca, ale dzielne sekuritasy szybko go zwineli, nawet nie zdążyłem wyciągnąć fona by to nagrać. Ogólnie to zajebiocha, na Behemocie to chyba mi płuca oderwało od nadmiaru basów, na Slayer stamina mi się skończyła Rammstein klasa sama w sobie. Najsłabiej wpadł Korn.
p.s. miska bigosu za 10 zeta... blużnierstwo!

Ostatnio edytowane przez komar : 05-06-2013 o 12:23
komar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2013, 13:24   #8
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6318

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
nawet nie zdążyłem wyciągnąć fona by to nagrać. blużnierstwo!
nawet, jakbys nagral, to i tak bys nic nie slyszal

ja osobiscie bardzo chcialem zobaczyc Korn, ale widze, ze wiekszosc jest troche zmieszana. Jonathan juz nie miota taka energia jak kiedys, czy dubstepy wam nie pasujo?

Xbox Online Center Forum > Inne > Muzyka

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania