Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Muzyka

Muzyka Jakiej muzyki słuchasz?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-07-2011, 11:22   #21
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6377

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: Heineken Open`er Festival

Kujot, jak wrażenia po Prince? z tego co widzę po filmikach na yt, to Purple Rain wywołał orgazm u wszystkich przebywających na lotnisku..
Zajebistości!
Stary 03-07-2011, 11:31   #22
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Nie jestem wielkim entuzjastą Princa ale było zjawiskowo. Jak wszystko na tegorocznym Openerze było z najwyższej półki i najlepszym wydarzeniem tego roku dla mnie.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-07-2012, 23:26   #23
Q-Jot
Guest

Reputacja:

jak ktos chce poznac Pana QJota osobiście to moze przyjsc pod stand z fajkami i pozyczyc kilka bonow bo juz wszystkie przejebalem. dam potem plusa reputacji na forum co i tak wydaje mi sie bardzo dobrym interesem dla was i wyrazem mojej niepohamowanej szczodrosci
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-07-2012, 05:24   #24
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4063

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

Opener w tym roku tak ssie pałę ze szok!
Stary 05-07-2012, 13:21   #25
Q-Jot
Guest

Reputacja:

tak właściwie to powiedz mi czemu ja jeszcze nie dodałem cie do listy moich ignorowanych użyszkodników?
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-07-2012, 20:52   #26
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie wiem na co czekasz :p

Powyższa moja opinia to zdanie człowieka który od czterech lat jeżdził na ten festiwal. Niestety przeistoczył się on w impreze dla małolatów. Dorośli byli wczoraj w Poznaniu
Stary 05-07-2012, 20:57   #27
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

owszem byli w Poznaniu : ]
Stary 05-07-2012, 21:35   #28
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak się podobało "Evidence" po polsku?
Stary 05-07-2012, 21:58   #29
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

zrozumiałem tylko 'absolutnie nic' : P
ale tak czy srak byłem w pozytywnym szoku słysząc, że starał się zaśpiewać po polsku.

no i ten drugi bis po kilku dobrych minutach od zejścia ze sceny. kolejny z wielu ogromnych pozytywów.
Stary 05-07-2012, 22:23   #30
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Dokładnie, śmiesznie to wyglądało jak wszyscy szturmem wracali pod scene
Stary 05-07-2012, 23:28   #31
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
Opener w tym roku tak ssie pałę ze szok!
Jako, że jestem niespełnionym psychologiem i lubię zaglądać w głąb ludzkich umysłów to powiem wam jaki problem ma forumowy kolega mattaman.
Jego psychika ukształtowała sie tak, że świat dzieli na zajebiste i chujowe. Oczywiście chujowe jest to co go nie dotyczy. Zawsze ma odważną i zdecydowaną opinię. Może to wynikać z pewności siebie. Ale może być wręcz przeciwnie. Podejrzewam, że opener w 2011 był dla niego zajebisty(no bo nie chujowy, a słowo "przeciętne" nie istnieje w jego słowniku ). Ale skoro w tym roku jest gdzieś indziej to opener jest już chojowy, a odwiedzony festival zajebisty.
Co do openera to zawszę dominowali tam małolaci i może niech tak pozostanie, zgredzi gdzie indziej

Ostatnio edytowane przez chrono87 : 05-07-2012 o 23:34
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-07-2012, 23:32   #32
Q-Jot
Guest

Reputacja:

wpierd.alac z mojego tematu, ja go zalozylem i ja tu rzadze i nie zycze sobie takich malkontenckich postow na temat tego festiwalu

z wyrazami szacunku,
Ja
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-07-2012, 03:17   #33
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Jako, że jestem niespełnionym psychologiem i lubię zaglądać w głąb ludzkich umysłów to powiem wam jaki problem ma forumowy kolega mattaman.
Jego psychika ukształtowała sie tak, że świat dzieli na zajebiste i chujowe. Oczywiście chujowe jest to co go nie dotyczy. Zawsze ma odważną i zdecydowaną opinię. Może to wynikać z pewności siebie. Ale może być wręcz przeciwnie. Podejrzewam, że opener w 2011 był dla niego zajebisty(no bo nie chujowy, a słowo "przeciętne" nie istnieje w jego słowniku ). Ale skoro w tym roku jest gdzieś indziej to opener jest już chojowy, a odwiedzony festival zajebisty.
Co do openera to zawszę dominowali tam małolaci i może niech tak pozostanie, zgredzi gdzie indziej

Twoja opinia jest błędna :P Pała!

Opener 2011 był mocno średni. A w tym roku byłem gdzie indziej bo..... moja opinia wyżej. I nie, nie zawsze dominowali tam małolaci. Ten proces rozpoczął się ok. dwa lata temu.

Lineup z roku na rok jest coraz gorszy. Dostali nagrodę najlepszego festiwalu w Europie i ździebko osiedli na laurach.
Stary 06-07-2012, 04:00   #34
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

jak gorszy, zreszta przeciez sporo zalezy od gustu gwiazdy sa podobnego formatu, raz Ci siadzie raz nie, na openerze bylem chyba z 4 lata temu czy 5 i towarzystwo bylo mocno mieszane, od malolatow (czyli w sumie wtedy mnie) do 30-40 latkow. meczace jest takie pierdolenie ze cos jest chujowe/zajebiste jak pojedziesz z dobra ekipa to nawet jak line-up Ci nie siadzie to i tak mozesz zajebiscie spedzic czas.
Stary 06-07-2012, 11:26   #35
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365
Domyślnie

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
na openerze bylem chyba z 4 lata temu czy 5 i towarzystwo bylo mocno mieszane, od malolatow (czyli w sumie wtedy mnie) do 30-40 latkow.
No to mata ma racje, bo teraz dominują dziewczyny w za duzych okularach i chlopaki w za ciasnych spodniach.
Stary 06-07-2012, 13:34   #36
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
Twoja opinia jest błędna :P Pała!

Opener 2011 był mocno średni. A w tym roku byłem gdzie indziej bo..... moja opinia wyżej. I nie, nie zawsze dominowali tam małolaci. Ten proces rozpoczął się ok. dwa lata temu.

Lineup z roku na rok jest coraz gorszy. Dostali nagrodę najlepszego festiwalu w Europie i ździebko osiedli na laurach.
Jestem strasznie ciekaw kogo byś chciał zobaczyć na Openerze. Napisz proszę jakieś przykłady.

W tym roku o mało nie pojechałem, bo jednak Bon Iver i The Kills to zaje.biste zespoły, aczkolwiek brakowało mi przynajmniej jednej gwiazdy naprawdę światowego formatu. I skończcie pier.dolenie o tym, że w tym roku słaby line-up, bo ja osobiście jestem zauroczony tym, iż organizatorzy mogą sobie pozwolić na ściąganie świetnych kapeli mało u nas popularnych, a i tak ludzie ciągną na tego Openera jak poje.bani.

wojajczyk.pl
kubek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-07-2012, 14:32   #37
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

ja to najbardziej zaluje ze stara ekipa z ktora kiedys jechalem sie tak rozleciala i nie ma specjalnie z kim jechac : |
bo samego openera fajnie wspominam, mimo ze przegapilem beastie boys i muse bo sie akurat musialem rozchorowac i zdychalem w namiocie jak grali =p
Stary 06-07-2012, 15:50   #38
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał kubek Zobacz post
Jestem strasznie ciekaw kogo byś chciał zobaczyć na Openerze. Napisz proszę jakieś przykłady.

W tym roku o mało nie pojechałem, bo jednak Bon Iver i The Kills to zaje.biste zespoły, aczkolwiek brakowało mi przynajmniej jednej gwiazdy naprawdę światowego formatu. I skończcie pier.dolenie o tym, że w tym roku słaby line-up, bo ja osobiście jestem zauroczony tym, iż organizatorzy mogą sobie pozwolić na ściąganie świetnych kapeli mało u nas popularnych, a i tak ludzie ciągną na tego Openera jak poje.bani.
Właśnie brakowało mi takiego "pierdo.ęcia" na skale przynajmniej Europejską. Poza tym tegoroczny Open jest skierowany do pewnej grupy odbiorców i praktycznie brak w nim zespołu rockowego (nie musi być od razu Foo Fighters ale np. Artic Monkeys na openie już gościli i tego typu kapelę przyjął bym z otwartymi rękami).
Stary 06-07-2012, 16:09   #39
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

no bo mars volta to muzyke ludowa graja : f
Stary 06-07-2012, 18:16   #40
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał kubek Zobacz post

Jak najmniej gości w kapelusikach i zaciasnych portkach

Xbox Online Center Forum > Inne > Muzyka

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania