Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Muzyka

Muzyka Jakiej muzyki słuchasz?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-05-2016, 15:58   #221
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Koncerty - kto, gdzie i kiedy.

Ktoś był na Zimmerze z forumowiczów?

Haken - znowu się wybrałem, w tym samym klubie nawet grali, The Garage, a miejscówka jest zacna, bo nie za duża, a mają dobrą klimę. Haken ma szczeście do supportów, dwa lata temu poznałem Leprous, tym razem trafiłem na Special Providence: mocno zakręcone instrumentalne granie, właśnie ich obczajam na Spotify.

Gwiazda zagrała bardzo dobrze, promują dopiero co wydaną nową płytę; myślę że był to lepszy koncert niż poprzedni, ale też nowy album jest inny, siedzący mocno w latach 80-tych, zarówno pod względem rozwiązań muzycznych, ale też i produkcji. Polecam, super muza, w dalszym ciągu jest to progresif, nie jak stare dziady Dream Theater, którego nie da się słuchać, bo zalatuje zapachem ręcznika w który ktoś masturbował się latami i nigdy nie prał.

Mam plan kilka koncertów zaliczyć w tym roku, więc będzie więcej, jak mi się zachce pisać.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-05-2016, 16:32   #222
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6377

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Ja bede na Kygo. Napisze Ci potem jak było!
Stary 27-05-2016, 16:42   #223
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8583

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

A jo dziś Alcoholica w Piekarach Śląskich!
Stary 28-05-2016, 06:59   #224
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
A jo dziś Alcoholica w Piekarach Śląskich!

Znowu?! Ile razy ich widziałeś mój zacny imienniku?
Stary 28-05-2016, 08:21   #225
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8583

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Wiele razy i to jeszcze nie koniec!
Stary 06-10-2016, 22:52   #226
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

King Crimson we Wro w NFM. Trochę się wybrałem dla kapeli, zwłaszcza w takim składzie, a trochę dla sali. Narodowe Forum Muzyki miażdzy, na tak świetnie nagłośnionym koncercie nie byłem nigdy, było słychać praktycznie każdy dźwięk, a siedziałem u samej góry sali. Niestety pod względem zaplecza u nich słabo, za mało stoisk do napojów, za to kible mają super. Ogólnie sam budynek to małe arcydzieło.

KC jak to KC: muza trudna i wymagająca, stawiali podwaliny pod progres od lat 60-tych, Fripp, niczym profesor, siedzi sobie na stołeczku, i napieprza dziwadłą, Tony Levin na różnego rodzaju basiwach - był Chapman Stick, a jakże - daje czadu, ale największą uwagę i tak zwracali bębniarze. Pierwsze skrzypce grał Gavin Harrison znany choćby z Porcupine Tree, ale dwaj pozostali nie odstawali. Sama klasa muzyków, to poziom światowy, z tymi wszystkimi łamańcami, trudnymi pasażami, były nawet momenty gdzie dzielili się jednym rytmem, grając różne partie i to było niesamowite. Zgranie idealne, niczym maszyny. Super koncert, na bisy był Schisoid Man z kosmicznym solo Gavina - jedno z najlepszych, jakie widziałem - sporo numerów z pokurwionej Power to Believe. No i ludzie nie gapili się na koncert przez ekrany smartów, co sieszy, bo jak widzę ten motłoch pstrykający zdjęcia co kilka sekund, to smutno mi się robi. Takie czasy, trza się do dostosować, idę sprawdzić co tam nowego na insta. #wypierdalam
Stary 07-07-2017, 23:57   #227
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Primus - super duper koncert, nawet się dostałem pod barierki w drugiej połowie, Les to wiadomo gwiazda, ale gitarzysta zrobił na mnie oglądnie wrażenie.

Mike Portnoy - bębniarz z Dream Theater, czyli kiedyś moje ulubionej kapeli stwierdził, że robi mini traskę z utworami opowiadającymi o jego uzależnieniu od alko. Sam w coć takiego nie wierzę, w uzależnienie znaczy, piję teraz siódme piwo i mógłbym przestać od razu, jakby ktoś mnie poprosił. Ot, taka samokontrola. Wiem, wiem, nie każdy potrafi.

Nieważne, koncert super, publika znająca numery na pamięć, sami maniacy, muzycy z Haken - bardzo polecam - odgrywający wszystko z należytą pieczołowitością. Kawał wieczoru, no i blisko barierek.

Niestety sporo ludzi 'oglądała' koncert przez smarty, widziałem strimujących przez FB, pewnie jest to jakieś rozwiązanie, ale mnie nie zachwyca.

Animals as Leaders - widziałem ich już jako support, ale teraz byli gwiazdą. Wystep w Koko, czyli tak samo jak Portnoy: kawał venue, bardzo mi się podoba.

Supporty super, ledwo bębniarz i gitara, ale dobrze grali. AsL to bardziej muza do sluchania i oglądania, bo mega skomplikowana, ale oglądając z balkonu ciężko było nie zauważyć całej tej młodzieżówki falującej i podskakującej, i dobrze się bawiącej. Prawie mosh pit się wytworzył, na co morda się cieszyła, bo masa ludzi w wieku koło 20 przybyła.

Technicznie to wypas, perkusista gra takie rzeczy, że nawet nie ogarniam, super koncert.

Tyle, 3 koncerty w 3 tygodnie.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 08-07-2017 o 00:03
Stary 08-02-2018, 16:35   #228
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7640

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Jedna z moich ukochanych kapel , od ponad 30 lat mają swoich wiernych fanów, dalej w kapitalnej formie, a w środę zagrali w Krakowie i dali rewelacyjny koncert

Xbox Online Center Forum > Inne > Muzyka

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania