Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Zobacz wyniki ankiety: Która z dotychczasowych części gier LEGO jest twoją ulubioną?
LEGO Piraci z Karaibów 4 18.18%
LEGO Star Wars III The Clone Wars 0 0%
LEGO Star Wars II The Complete Saga 1 4.55%
LEGO Star Wars 1 4.55%
LEGO Indiana Jones 4 18.18%
LEGO Indiana Jones 2 1 4.55%
LEGO Harry Potter years 1-4 2 9.09%
LEGO Batman 1 4.55%
Żadna 8 36.36%
Głosujących: 22. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-05-2011, 18:05   #1
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie LEGO Harry Potter Lata 5-7

Tak jak można było się tego spodziewać po dwóch grach LEGO w tym roku pojawi się również 3 i nie ukrywam ta najbardziej oczekiwana przeze mnie.

Nie liczę na innowację ale liczę na to, że będzie to kolejne bardzo dobre LEGO

http://www.onlinecenter.pl/8130/Aktu...-Lata-5-7.html
Stary 22-05-2011, 18:54   #2
morus
Stały bywalec
morus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykład

morus's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! No-life? Aniołek Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 21

Domyślnie Odp: LEGO Harry Potter Lata 5-7

poczekamy zobaczymy,
mnie osobiście Harry trochę znużył może dlatego że grałem w niedługim odstępie czasu po IJ2 które jest według mnie najsłabsze w serii
na dziś mój faworyt to LEGO Star Wars II The Complete Saga, ale nie grałem jeszcze w Piratów
morus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2011, 20:31   #3
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Grałem prawię wszystkie części Lego oprócz najnowszych Star Warsów i Piraci z Karaibów. Więc powiem tak Batman mi wogóle nie przypadł do gustu. Czemu jakoś tak nudził mi się. Star Warsów nigdy nie lubiłem,więc odpada jako lego. Harry Potter też nie pewno też dlatego,że nie lubię Harrego. Tak się zastanawiam między Indiana Jones 1 i 2.
Wybieram jedynkę,przechodziłem kilka razy i podobała mi się bardzo. Jeszcze trzeba obadac Piraci z Karaibów, kupię jak będzie około kosztowac 90-100zł i napiszę jeszcze raz.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2011, 23:23   #4
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Piraci po demku wydają się bardzo spoko. Osobiście najbardziej lubię LEGO Star Wars, bo to moje klimaty i wczuta największa .
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-05-2011, 15:41   #5
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

Potter, kurcze, zasysa, nawet mojemu synowi nie chce się w to grać, a ledwo skończyliśmy pierwszy rok... ani postacie fajne (zasuwa się praktycznie tylko okularnikiem, rudzielcem albo lalą), ani walenia po łbach nie ma za bardzo, no i strzelanie z krzywego kija też mało kręcące; jedynie latanie na miotle jest fajne, ale dlaczego tylko harry dobrze może latać? co to za frajda grając w coopie?

piraci po demku są naprawdę spoko, powrót do "korzeni", a i temat fajny oraz na czasie; dzień dziecka za chwilę, prezent więc już jest ;]

Ostatnio edytowane przez Ownon : 24-05-2011 o 15:43
Ownon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-05-2011, 18:09   #6
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 891

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Na dobre i na złe  
Liczba Osiągnięć: 8

Prawie wszystkie Lego mam zaliczone, jak nie na klocku to na lapku ale Harry 1-4 to był jakiś koszmar, takie nudy w świecie Lego to nie do przyjęcia, żmudne łażenie po zamczysku dobija całkowicie, nawet większość przerywników nie wywołało u mnie uśmiechu, mimo tego że znam każdą część na pamięć. Tak więc przeleciałem byle skończyć a Piraci to totalna miazga a zaraz po nich Indiana (oczywiście pierwsza cześć bo w odgrzewane kotlety nie gram) Jeżeli wywalą te nudne chodzenie po Hogwarcie to kto wie może się skuszę.

Ostatnio edytowane przez SandSpol : 24-05-2011 o 18:12
SandSpol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-05-2011, 23:31   #7
Xzaara
Znajomy
Xzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innych

Xzaara's Avatar

Reputacja: 985

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Konsekwentny Kobiety też grają! 
Liczba Osiągnięć: 11

Mnie najbardziej ze wszystkich podobał się właśnie LEGO HP 1-4. Developerzy doskonale odtworzyli klimat HP(muzyka, lokacje, levele). No i pomysł z chodzeniem po hogwarcie i krótkimi lekcjami był doskonały, może tylko w co-opie było jakoś nudniej. Star Warsy były niezłe choć druga cześć(IV-VI) miała stanowczo za długie levele. Batman był chyba najgorszy, niczym nie urzekał, a postać Robina w większości przebrań była dość nieudolna. Pierwsza odsłona Indiany razem z piratamai z Karaibów jest u mnie na drugim miejscu. Drugi Indiana był średni, denerwowały mnie dodatkowe levele niezwiązane z filmem. Nowi piraci wyróżniają sie przede wszystkim doskonałą filmową muzyką i fajnymi modelami postaci, levele są dobrze wyważone a nowe pomysły doskonale pasują do tej produkcji, jedyne co przeszkadza i złości po tylu odsłonach poprzedników z serii LEGO to kiepskie SI. W Clone Wars jeszcze nie grałam. Uważam, że najbardziej nietrafionym pomysłem w całej serii są buildery - w końcu do takiej zabawy służą prawdziwe klocki.

Ostatnio edytowane przez Xzaara : 24-05-2011 o 23:34
Xzaara jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-05-2011, 00:00   #8
prObie
Początkujący
prObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykład

prObie's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 471

Lista Osiągnięć
360 stopni  Jakość, nie ilość Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 6

Powszechnie wiadomo że najlepszą grą z serii LEGO jest oczywiście LEGO Rock Band.

Grałem tylko w Batmana i Indiana Jones, więc nie mam zbytnio porównania wszystkich gier. Bardziej podobał mi się Indiana Jones, Batman był stanowczo za długi...

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Tagi
harry, lego, potter

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania