Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-11-2011, 10:34   #161
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Odp: Elder Scrolls V: Skyrim

W grze są miejscówki gdzie szansa spotkania smoka jest największa.
http://www.ps3trophies.org/forum/eld...ml#post2291471
Stary 15-11-2011, 10:53   #162
ForAce
Początkujący
ForAce Wkroczył na dobrą drogę

ForAce's Avatar

Miasto: Chorzów
Reputacja: 31

Kurde nie chce tego wszystkiego czytać. WIdziałem tylko listę smoków. Czyli są w określonych miejscach. Hmmm. Zobaczmy. Świat będę starał się poznawać sam. Nawet nie wiem gdzie jest guldia złodzieji, ale to dobrze, sam poszukam.

ForAce jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-11-2011, 17:33   #163
mat90
Początkujący
mat90 Wkroczył na dobrą drogę

mat90's Avatar

Miasto: Szwecja
Reputacja: 20

Czy wam również raz na jakiś czas podczas wychodzenia z budynków gra się zawiesza? Spotkało mnie to już kilka razy. Całe szczęście, że jest autosave przy wchodzeniu i wychodzeniu z budynków.
mat90 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-11-2011, 09:06   #164
ForAce
Początkujący

ForAce's Avatar

Mi gra zawiesiła się raz. I to chyba podczas walki ze smokiem, tym pierwszym w Main Queście. Jeśli chodzi o wychodzenie z budynków. Hmmm... Nie robi się wtedy autosave właśnie? Choć raczej gra raczej chodzi swoim tempem, a autosave robi się podczas gry.

Mnie drażni tylko jak wchodzę do menu (B), to jak robi się autosave to jest mała zwiecha na jakiś czas.

Moja łuczniczka (dopiero początek gry)
Spoiler:

Ostatnio edytowane przez ForAce : 16-11-2011 o 09:20
Stary 16-11-2011, 09:48   #165
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Na ps3 żadnych zwiech nieuświadczyłem, natomiast raz zdarzyło się iż strzała którą mnie trafiono w rękę, nie chciała zniknąć i cały czas wystawała z ramienia. Pomogło dopiero wgranie sejwa sprzed postrzału.

Sent from my Galaxy S II using Tapatalk
Stary 16-11-2011, 10:06   #166
ForAce
Początkujący

ForAce's Avatar

Z tego co się orientuje to ma być patch na te strzały, choć ja jeszcze nie doświadczyłem czegoś takiego.

Stary 16-11-2011, 14:31   #167
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

http://tvgry.pl/?ID=2050

ogladam i sie nakrecam, bardzo fajnie to wyglada.

i pare pytan, na normalnym poziomie trudnosci jest takie cos jak np. w falloucie 3, jak biegalem po pustkowiach caly czas gdzies byly jakiejs randomy, mutanty itd. ktore byly strasznie denerwujace i czasem nie mogly sie odemnie odczepic, a pokonac ich tez specjalnie nie bylo jak - z powodu braku ammo i dobrej broni. czy mozna w miare spokojnie sobie chodzic gdzie sie chce? czy na starcie jestesmy takim jednostrzalowcem czy jednak wykorzystujac uniki itd. da sie kogos mocniejszego od nas rozwalic (tak jak np. w borderlands, odpowiednia ilosc ammo, walka na dystans i nawet przeciwnicy mocniejsi o pare leveli nie byly zbyt trudni).
nie ma jakiegos narzuconego schematu naszego bohatera? np. jesli chce miec goscia z wielkim mieczem a z magii umiec sie leczyc to mam taka mozliwosc? czy jest podzial, jakis mag/wojownik/lucznikoelf cos w ten desen?
Stary 16-11-2011, 14:52   #168
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Jesli jest jeden to zazwyczaj mozna, gorzej jak jest więcej przeciwników np 3 Gianty to juz ciężko moze byc.
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-11-2011, 15:10   #169
shiibato
Nowy
shiibato Wkrótce będzie sławny

Miasto: Police
Reputacja: 60

Lista Osiągnięć

Ehh miałem nie kupować na razie gier i przejść to co mam, ale zobaczyłem 2 min gameplaya z tego filmiku i się nie mogę powstrzymać. Love RPG's
shiibato jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-11-2011, 16:34   #170
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Gawlick przy Gigantach często kręca się mamuty, próbowałeś takiego zaatakować? Spróbuj

Kubers, można łączyć magię z mieczami i całkiem dobrze to współgra. Sam często używam czarów, natomiast woja specjalizuję w broni dwuręcznej.

Stary 16-11-2011, 16:53   #171
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
wersja PC rządzi ładniejsza, płynniejsza, tańsza i w PL hehehe
Nie gram w RPG'i ale widziałem newsy ,że wersja na xboxa tez jest PL

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-11-2011, 16:58   #172
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Miasto: DL i DW
Reputacja: 665

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge!  Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Nie gram w RPG'i ale widziałem newsy ,że wersja na xboxa tez jest PL
gram w RPG'i, ale widziałem newsy, że wersja na konsole jest ang. only pc dub pl
Stary 16-11-2011, 16:59   #173
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Chodziło mu zapewne o to, że ludzi wgrywają lokalizację z PC do wersji na X360 (pirat lub jakaś zabawa w modyfikowanie plików - jedno i drugie prowadzić może do bana).
Stary 16-11-2011, 17:18   #174
Preemo666
Znajomy
Preemo666 Wkrótce będzie sławny

Preemo666's Avatar

Miasto: okolice Wrocławia
Reputacja: 99

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Your e-penis must be huge!  Ilość, nie jakość 
Liczba Osiągnięć: 9

a wiadomo cos czy kiedys bedzie wersja PL na konsole???
Stary 16-11-2011, 17:23   #175
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Miasto: DL i DW
Reputacja: 665

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge!  Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał Preemo666 Zobacz post
a wiadomo cos czy kiedys bedzie wersja PL na konsole???
zapewne jak na następnym roku wypuszczą wersje GOTY - o jaśnie łaskawa CENEGA
Stary 16-11-2011, 17:24   #176
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Z tego co czytałem gdzieś, to Cenega mówi, że będzie się starała przekonać Bethesdę do spolszczenia edycji GOTY na konsolach, jeśli takowa się ukaże. Nic pewnego oczywiście. Jak ktoś chce grać po polsku, to tylko na PC.
Stary 16-11-2011, 17:26   #177
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Gawlick przy Gigantach często kręca się mamuty, próbowałeś takiego zaatakować? Spróbuj

Kubers, można łączyć magię z mieczami i całkiem dobrze to współgra. Sam często używam czarów, natomiast woja specjalizuję w broni dwuręcznej.

Taaa próbowałem bez łuku w sumie nie podchodz nawet Ale kly mamuta sprzedaje sie za kupe kasy

---------- Wiadomość dodana 17:26 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:25 ----------

Odnośnie wersji PL to na PC pograłem z 2 H po polsku i właczyłem ang z powrotem. Dziwnie nie dobrane są te glosy czasem.
Stary 16-11-2011, 18:12   #178
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

A jak sie prezentuje sama magia-system znam, im wiecej uzywasz, tym lpeszy sie w nim stajesz, jest chyba nawet achiv za osiagniecie 100 lvl w umiejetnosci, ale bardziej interesuje mnie podzial na rodzaje magii.Ile tego jest?Sam na ogol gram wojownikami, ale przy Skyrim mam zamiar poeksperymentowac, moze jakis barbarzynca z magia, np. Destruction, tylko nie wiem jakie czary sie znajudja w owej sferze.Albo jakies przywolywanie zywiolakow czy innego ustrojstwa.Jest cos takiego?Sorry za pytania, ale widac, ze forumowicze graja, to pytam, a gre sprawie sobie pewnie w grudniu.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-11-2011, 18:44   #179
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie ma mistycyzmu juz niestety, czary z tej sfery zostały rozdane pomiędzy reszte. Destrukcja to czysto ofensywne czary, ogirń, mróz, pioruny - typowy staf. Restoracja to leczenie głownie, alteration przemiany a conjuration to rożnorakie przyzwania. Dla wojownika najlepiej imo przyzwania + dobry miecz i daje sie rade. Tylko nie na raz bo sie bronic nie mozna
Stary 16-11-2011, 19:37   #180
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Walka na normalu z kilkoma przeciwnikami, już stanowi wyzwanie. Trza cały czas krążyć, atakować, leczyć się, więc jest dobrze potyczki są fajne, choć nie tak dobre jak w Demon Souls
Raz zaatakowali mnie trzej najemnicy, podczas rozmowy z innym npc, nawet nie wiedziałem dlaczego Skubańce byli tak mocni, że postanowiłem uciec bo nie mogłem ich ubić, nic to nie dało bo pognali za mną celem dokończenia rozmowy, długo mnie gonili Dopiero po obniżeniu poziomu trudności udało mi się ich ubić :/ w kieszeni jednego znalazłem "kontrakt" na zabicie mnie lol

Gawlik ubiłem łukiem jednego mamuta, ze skały gdzie mnie nie mógł dosięgnąć ale strzał trochę poszło, żywotna bestia. Potem zlazłem i zabrałem jego kły a wtedy zaje... mnie drugi mamut

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Tagi
elder, jezyk, scrolls, skyrim

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania