Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-01-2012, 21:44   #1921
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Miasto: Białystok / Goniądz
Reputacja: 1051

Lista Osiągnięć
Bogacz 4 The Players Ilość, nie jakość Handlowiec 
Liczba Osiągnięć: 16

Domyślnie

Skoro jesteśmy przy dyskach to mam pytanie Warto inwestowć w oryginalny dysk 120-250 gb do fata czy można bez konsekwencji i problemów włożyć zwykly dysk do kiszeni i w taki sposób śmigać ?

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Stary 22-01-2012, 21:51   #1922
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Domyślnie Odp: Problemy techniczne

Dysk to można było włożyc zdaje sie tylko 1 model od WD i sflashować firmware'a zeby z boxem działał. Ryzyko awarii jest zawsze wieksze, mi ostatnio padla taka 250-ka w Slimie ale to była podróbka z dyskiem WD, wszystko sprzedawane dużo poniżej ceny originałów tak ma, teraz juz nie ryzykowalem i za 70 funciaków kupilem w zavvi oryginalna 320-ke.

Kokodżambo i do przodu.

Ostatnio edytowane przez igor8472 : 22-01-2012 o 21:55
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2012, 21:57   #1923
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

mataman xbox slim 4gb = 750zl, 250gb = 950zl juz wole 250giga niz moje stare 60 ktore juz jest prawie zapchane przez 3 gry (bf3, girsy3, rayman).

na razie pogralem troche i bylo ok, raz mnie wywalilo z gry i wrocilem do dasha, potem juz smigalo. zobaczymy jutro jak bedzie dzialac jak odpalanie gry bedzie trwalo tyle czasu to trzeba bedzie cos z tym zrobic.

Ostatnio edytowane przez kbrs : 22-01-2012 o 22:01
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2012, 23:39   #1924
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

kubers idź z konsolą do Robsona albo podobnego lokalnego sklepu. kolega miał przez jakiś czas identyczny problem, zreperowali mu to za 5 dych.
problem z przyciskiem/tacką to nie wina lasera zużyty jest tam jakiś mechanizm otwierający ot co...
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-01-2012, 00:39   #1925
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

tylko problem jest taki ze najblizszy serwis to mam chyba w krakowie (100km odemnie), wczesniej szukalem czegos takiego bo kumpel mial rroda i nic w okolicy nie moglem znalezc.
Stary 23-01-2012, 09:56   #1926
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał igor8472 Zobacz post
Dysk to można było włożyc zdaje sie tylko 1 model od WD i sflashować firmware'a zeby z boxem działał. Ryzyko awarii jest zawsze wieksze, mi ostatnio padla taka 250-ka w Slimie ale to była podróbka z dyskiem WD, wszystko sprzedawane dużo poniżej ceny originałów tak ma, teraz juz nie ryzykowalem i za 70 funciaków kupilem w zavvi oryginalna 320-ke.

Ja ma właśnie taką 250GB i śmiga bez najmniejszego problemu. Poprostu miałeś pecha, ryzyko padnięcia dysku jest zawsze ale mi nigdy w życiu żaden dysk nie padł.
Stary 01-02-2012, 20:23   #1927
Shipus
Nowy
Shipus Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: P do N z kreską
Reputacja: 6

Siema, proste pytanie czy opłaca się kupować dysk 20 GB (koszt ok 70 zł) ? Czy przy obecnych wielkościach gier jest to nieopłacalne? Interesuje mnie głównie instalacja tekstur do Battlefielda 3 oraz instalacja 1 gry, która nie działa mi z płyty. Ile mniej więcej zajmuje gra po instalacji (jakieś przybliżone wartości i niekoniecznie rekordzista zapychania dysku - Rage) ?

Pozdro

BTW: czy jakieś inne gry, oprócz B3, wyglądają lepiej po instalacji na dysku?
Shipus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2012, 21:10   #1928
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Nie bardzo, dołożysz paredziesiąt złotych i kupisz 120kę, za 200zł można już kupić 250kę.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2012, 21:29   #1929
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

wiekszosc gier to srednio 5-7gb caly bf3 zajmuje ponad 17gb, rage nawet nie wiem bo plyty z multi nie instalowalem, l.a. noire prawie 20gb, forza 3 i 4 po ok 10gb kazda. imo kupowanie 20stki sie nie oplaca.
Stary 02-02-2012, 07:15   #1930
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

RAGE zajmuje nieco ponad 21GB po instalacji. coraz częściej spotykać będziemy gry na co najmniej 2 DVD, więc w pełni zgadzam się z tym co kbrs napisał - nie ma sensu inwestować w HDD 20GB.
Stary 05-02-2012, 20:13   #1931
marekgtw
Uzależniony
marekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykład

marekgtw's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 512

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 16

Potrzebuję pomocy w sprawie Windows Media Center. Mam Win XP na laptopie, który chciałbym połączyć z Xboxem. Konsola wykrywa komputer a komputer konsolę. Chodzi o to żeby puścić film na komputerze i żeby leciał na konsoli. Z tym, że kiedy w aplikacji do odtwarzania i wybieram komputer konsola nie pokazuje żadnego pliku. W jaki sposób udostępnić film konsoli? W Media playerze widać Xboxa ale nie mam pojęcia jak puścić film na konsoli. Czy ktoś może podpowiedzieć?
marekgtw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-03-2012, 14:51   #1932
Deny
Początkujący
Deny Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 18

Witam serdecznie. Aż mnie zatkało, ale muszę opisać to, co się przed chwilą stało. Otóż grałem sobie w Crysisa na poziomie trudności delta. Miał mi wpaść achievement, lecz nie wpadł. Wchodzę w zakładkę osiągnięcia, a tam nic. Odwieszam konsolę, patrzę, gra sobie mój kumpel. Wchodzę w jego profil i "pokaż gry" i wyświetla mi się komunikat "Ty i XXX nie graliście jeszcze w żadne gry". Odpalam TDU 2 ( mam go na dysku na konsoli) i nagle wpadają mi dwa osiągnięcia, które zdobyłem w tamtym tygodniu! Okazuje się, że na moim profilu mam tylko 15 GS. Jak to możliwe, skoro miałem 27 tyś GS ? Wszystkie osiągnięcia mi się straciły, a zapisy gry nie, czy ktoś może mi to racjonalnie wytłumaczyć ?
Stary 13-03-2012, 14:54   #1933
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

podziel się swoim nieszczęściem z Pingiem
Pewnie problemy M$a i w miarę szybko to wyjaśnią.
Stary 13-03-2012, 15:06   #1934
Pingwin
Redakcja
Pingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyć

Pingwin's Avatar

Reputacja: 300

Lista Osiągnięć

Problem jest globalny, dotknął wielu graczy z tego co widać po innych forach. Co do odzyskiwania konta, osoby, które zdobyły jakieś osiągnięcia w czasie tej "awarii" mogą być w głębokiej dupie, bo ich profile zostały nadpisane (w tym mój). Z czasem pewnie się wszystko wyjaśni, aczkolwiek niespodziankę miłą ktoś zafundował .
Stary 13-03-2012, 15:13   #1935
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

no właśnie mam to samo i na zwłosć zdobyłem osiągniecie w MW3 tylko na offline po czym odpaliłem XBL podczas update zwiecha konsoli a potem ujrzałem 10Gs na swojej karcie gracza, znikneły mi też ubrania z mojego avatara tobie też Pingwin ? hehehe
Stary 13-03-2012, 15:14   #1936
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

Problemy z profilem ma 75% ludzi na mojej liscie ,na konsoli mam 0 ,na xbox.com dalej 240k

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-03-2012, 15:17   #1937
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

ciekawe czy to awarja czy włam na XBL tak czy siak M$ dał totalnie dupska hehehe
Stary 13-03-2012, 15:20   #1938
Pingwin
Redakcja
Pingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyć

Pingwin's Avatar

Reputacja: 300

Lista Osiągnięć

Ciuszkami się za bardzo nie bawiłem, więc pewien nie jestem, w każdym razie zapowiada się na ładny shitstorm wśród graczy, a to dopiero początek dnia .
Stary 13-03-2012, 15:21   #1939
Endrisd
Znajomy
Endrisd Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 91

Mi też znikneły ubranka i osiągnięcia. W prawym górnym rogu wyświetla mi 18 tys GS, ale w profilu już 0.
Endrisd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-03-2012, 15:21   #1940
Deny
Początkujący
Deny Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 18

Najgorsze jest to, że ja mam 15 GS teraz i na profilu na konsoli, i na stronie xbox.com

Ciekawe, kiedy się ta sprawa wyjaśni, zgłaszaliście to już gdzieś ?

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania