Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-04-2012, 18:24   #361
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Domyślnie Odp: Achievementy z których jesteście dumni

Z ostatnich, które zdobyłem to warte wymienienia są szczególnie:
Epic Master (25G) - Need for Speed: Shift (za zdobycie 20 platynowych odznak)
Choose the Impossible (50G) - Bioshock 2 (za osiągnięcie 40 rangi w multi - nie mam DLC do multi, a w PL jest niedostępne, także to na razie wszystko z B2)

Completed retail: 43 Completed arcade: 18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-04-2012, 23:09   #362
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Reward Card Hustler w NFS Carbon - 100GS i ratio na TA prawie 10. Długom na to czekał, jeden sejw już parę miechów temu sie 'skorumpował', na sczzęście przy okazji osttaniego wbijania Race Daya okazało się ze postęp online się zachował więc powtórzyłem tylko całego singla.
Speedworld z MX Untamed you're next :*

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-04-2012, 10:53   #363
szelest2
Początkujący
szelest2 Wkrótce będzie sławny

szelest2's Avatar

Reputacja: 79

Respect, można powiedzieć moje wymarzone osiągnięcie Liczne kłody rzucane pod nogi (np. defence races których można nie zrobić podczas kariery, brak możliwości zrobienia poscigów po zakończeniu kariery - heat 1 na całym mieście, przez lata również ten nieszczęsny moderator, no i u mnie zbugowana karta ze sprintem na wstecznym) powodują że jest to osiągniecie dla wytrwałych.
Stary 23-05-2012, 00:09   #364
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Właśnie wymęczyłem Golddigger (100GS) w Need for Speed: Hot Pursuit. Po wielu, bardzo wielu próbach w końcu udało mi się zaliczyć wszystkie wyścigi na złoto jako Racer.
Myślałem, że sobie odpuszczę bo nieźle rzucałem mięsem, ale coś mnie podkusiło i po wygranej w M Power i The Ultimate Road Car jakoś już poszło. Ale wiem jedno - czasówki w tej grze dają popalić.

Completed retail: 43 Completed arcade: 18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-05-2012, 00:51   #365
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

meeh przeciez calak w nfs:hp ogolnie jest dosc latwy, pare trudniejszych czasowek i wymaxowanie rangi policjanta troche zajmuja ale to tyle.
Stary 23-05-2012, 12:17   #366
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Te czasówki nie są aż tak trudne; przejeżdżasz zakręt w poślizgu, na wyjściu nitro, ile się da jedziesz pod prąd i zwykle nawet dzwony można zaliczyć i mieć dalej golda.
A wbijanie rangi na koniec rzeczywiście jest nudne i zajmuje dłuższą chwilę.
Stary 23-05-2012, 20:30   #367
BlackJack PL
Nowy
BlackJack PL Jest wokół niego pozytywna auraBlackJack PL Jest wokół niego pozytywna aura

BlackJack PL's Avatar

Miasto: Starachowice
Reputacja: 158

Ultimate Ninja w Ninja Gaiden 3- godziny krwi, potu i łez ale było warto.
Swoją drogą szkoda, że jedynie 4 osoby w Polsce grają w to na poważnie.
Stary 27-05-2012, 16:53   #368
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał BlackJack PL Zobacz post
Ultimate Ninja w Ninja Gaiden 3- godziny krwi, potu i łez ale było warto.
Swoją drogą szkoda, że jedynie 4 osoby w Polsce grają w to na poważnie.
Oj tam a niektórzy lubią sobie wgrywać savy zamiast grać. Wiadomo o kogo chodzi
Stary 27-05-2012, 18:19   #369
BlackJack PL
Nowy
BlackJack PL Jest wokół niego pozytywna auraBlackJack PL Jest wokół niego pozytywna aura

BlackJack PL's Avatar

Miasto: Starachowice
Reputacja: 158

Cytat:
Napisał Mani Zobacz post
Oj tam a niektórzy lubią sobie wgrywać savy zamiast grać. Wiadomo o kogo chodzi
Zgadza się, bo pierwsza osoba z Polski, która zdobyła arcza za wszystkie triale Na Ultimate Ninja nie figurowała w większości leaderboardów (a był to czas gdy każda z tabel liczyła jakieś 30-40 wpisów więc prześwietlenie jej całej trwało mniej niż minutę). Dodać należy, iż takiego UN1 solo nie zrobił jeszcze nikt na świecie, jedynie około 100 graczy w co-opie, należy więc wykluczyć, żeby nasz rodak zrobił to legalnie w singlu offline.
To co piszę może potwierdzić każdy posiadający NG3 na X360 (czyli garstka jak pisałem wcześniej).
Osobiście jestem fanem serii od pierwszej części i w*urwia mnie, że ktoś tak zeszmacił ostatnią odsłonę. Ciekawi mnie jedynie czy ten koleś naprawdę myślał, że nikt się nie zorientuje i koniecznie chciał pokazać, że on też jest fajny.
Stary 27-05-2012, 21:46   #370
jordan 23
Banned
jordan 23 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 8

Lista Osiągnięć

Także, wiadomo o kogo chodzi,...o gracza jakim jest mr Jim, który wgrał sobie ewidentnie najtrudniejszego aczka z ninja gaiden 3, wspaniały jesteś Mr Jimie!!!!
jordan 23 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-05-2012, 00:58   #371
Mani
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

Nie chciałem głośno mówić o kim mowa A tak mi nikt nie wierzył jak mówiłem, że lama skilla nie ma. A teraz macie dowód na tacy. Ja bym sie wstydził na jego miejscu.

BTW.

Dumny jestem z calaka w Kingdom Under Fire : Circle Of Doom. Dosłownie żygałem juz tą grą. 120 lvl zajął mi prawie 70 godzin bo niewiedziałem ze można NG+ zrobić na wyzszym poziomie z zachowanymi statsami. Reszta postaci to coś ok 13-20h. Czyli calak zajął mi ok 140h.

Ostatnio edytowane przez Mani : 28-05-2012 o 01:01
Mani jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-05-2012, 08:09   #372
promilek
Stały bywalec
promilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebryta

promilek's Avatar

Reputacja: 2795

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 26

Po czym wnosicie, że sobie coś wgrał?
Zła kolejność, czy jak?
Stary 28-05-2012, 10:43   #373
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał promilek Zobacz post
Zła kolejność, czy jak?
Po tym ze osiągnięcia ma zrobione online a w lederboardsach go niema.
Stary 28-05-2012, 20:25   #374
Mani
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał promilek Zobacz post
Zła kolejność, czy jak?
PO tym, że niektórzy po dziś dzień triale męczą na coopie i przejść nie potrafią a JIM dostał Online pass w prezencie i w 2-3godziny ... achievement unlocked.
Stary 28-05-2012, 21:40   #375
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

To ,że nie ma na Leaderboardzie to nie jest podstawa aby kogoś łapać, w wielu grach LB sie sypie.

Jim ma calaki w DMC'ach w tym najnowszy HD więc umie grać ,a po dwa często z nim gadam to wiem co i jak u niego mniej więcej się dzieje

Znajdźcie coś na mnie cwaniaki mocne ,zamiast pisać pierdoły byście zajeli się lepszymi rzeczami

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-05-2012, 21:52   #376
Mani
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

Chcesz powiedzieć, że wszystkie triale w NG3 są do zrobienia w 2-3 godziny ? Powodzenia. Leaderboard w NG3 sie nie sypie. a i calaki w DMC nie są jakoś super arcy trudne. Wybacz.
Stary 28-05-2012, 21:55   #377
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 

Błagam, mnie również oskarżcie o wgrywanie "arczów". Chcę być sławny .

Za jakieś dwa miliony lat wbiję calaka w FM4, gdzie w większości leaderboardów próżno mnie szukać. Może wtedy marzenie się ziści.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!

Ostatnio edytowane przez Fuji : 28-05-2012 o 22:15
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-05-2012, 23:44   #378
jordan 23
Banned
jordan 23 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 8

Lista Osiągnięć

Kolego Flow... NAJPIERW ZAGRAJ W NG3 a potem możemy dyskutować... Jim zaliczył triale w czasie kiedy na liście z wynikami karmy było po 20 parę rezultatów..., po zaliczeniu takiego triala, ( WYLAMIENIU z dobrą pomocą jego kolegi andre..),musiałby być ujęty na tejże liście , dla proformy po skończeniu ultimate triala 3 znajdował się na samym dnie tabeli z karmą około 10tys., natomiast jego partner był w czołówce , czyli odpier...ł za niego całą robotę....no ale Jim jest tak zajebisty ,że tego aczka zrobił w 3 godziny a najlepsi gracze na świecie w NG3 jak: AK OMEGA czy MYMYU męczyli się prawie tydzień...
jordan 23 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-05-2012, 00:13   #379
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

oj nie spodziewałem się tego po Mr Jimie taki oszust ? co do samej gry NG1 to była najlepsza cześć potem to już popłuczyny hehehe

---------- Wiadomość dodana 00:10 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 00:06 ----------

Cytat:
Napisał Fuji Zobacz post
Błagam, mnie również oskarżcie o wgrywanie "arczów". Chcę być sławny .

Za jakieś dwa miliony lat wbiję calaka w FM4, gdzie w większości leaderboardów próżno mnie szukać. Może wtedy marzenie się ziści.

nici ze sławy, wszyscy wiedzą że nawet gry nie odpalisz na off-line ze strachu przed posądzeniem o nieuczciwość hehehe

---------- Wiadomość dodana 00:13 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 00:10 ----------

Cytat:
Napisał BlackJack PL Zobacz post
Zgadza się, bo pierwsza osoba z Polski, która zdobyła arcza za wszystkie triale Na Ultimate Ninja nie figurowała w większości leaderboardów (a był to czas gdy każda z tabel liczyła jakieś 30-40 wpisów więc prześwietlenie jej całej trwało mniej niż minutę). Dodać należy, iż takiego UN1 solo nie zrobił jeszcze nikt na świecie, jedynie około 100 graczy w co-opie, należy więc wykluczyć, żeby nasz rodak zrobił to legalnie w singlu offline.
To co piszę może potwierdzić każdy posiadający NG3 na X360 (czyli garstka jak pisałem wcześniej).
Osobiście jestem fanem serii od pierwszej części i w*urwia mnie, że ktoś tak zeszmacił ostatnią odsłonę. Ciekawi mnie jedynie czy ten koleś naprawdę myślał, że nikt się nie zorientuje i koniecznie chciał pokazać, że on też jest fajny.
a ty miej raczej pretensje do M$ za tolerowanie gliczowania osiągnieć hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 29-05-2012 o 00:15
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-05-2012, 00:18   #380
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 

Cytat:
Napisał jordan 23 Zobacz post
Kolego Flow... NAJPIERW ZAGRAJ W NG3 a potem możemy dyskutować... Jim zaliczył triale w czasie kiedy na liście z wynikami karmy było po 20 parę rezultatów..., po zaliczeniu takiego triala, ( WYLAMIENIU z dobrą pomocą jego kolegi andre..),musiałby być ujęty na tejże liście , dla proformy po skończeniu ultimate triala 3 znajdował się na samym dnie tabeli z karmą około 10tys., natomiast jego partner był w czołówce , czyli odpier...ł za niego całą robotę....no ale Jim jest tak zajebisty ,że tego aczka zrobił w 3 godziny a najlepsi gracze na świecie w NG3 jak: AK OMEGA czy MYMYU męczyli się prawie tydzień...
Nie wiem, o co w tym dokładnie chodzi, bo seria NG jest równie bliska memu sercu, jak budowanie studni czarnuchom na terytorium Sudanu, ale wygląda to dość interesująco. Czyżby po miesiącach posuchy mieliśmy mieć do czynienia z "małą" aferką, godzącą w samego KPGS (Król Polskiego GamerScore'a)? Doprawdy, robi się gorąco. Wyciągam żurawinowego Redd'sa i czekam na rozwój sytuacji.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania