Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-05-2012, 00:26   #381
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826
Domyślnie Odp: Achievementy z których jesteście dumni

ciekawe czy Mr Jim się jakos z tego wytłumaczy na forum czy schowa głowe lub inną cześć ciała w piasek ? hehehe
Stary 29-05-2012, 01:18   #382
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

Cytat:
Napisał jordan 23 Zobacz post
Kolego Flow... NAJPIERW ZAGRAJ W NG3 a potem możemy dyskutować... Jim zaliczył triale w czasie kiedy na liście z wynikami karmy było po 20 parę rezultatów..., po zaliczeniu takiego triala, ( WYLAMIENIU z dobrą pomocą jego kolegi andre..),musiałby być ujęty na tejże liście , dla proformy po skończeniu ultimate triala 3 znajdował się na samym dnie tabeli z karmą około 10tys., natomiast jego partner był w czołówce , czyli odpier...ł za niego całą robotę....no ale Jim jest tak zajebisty ,że tego aczka zrobił w 3 godziny a najlepsi gracze na świecie w NG3 jak: AK OMEGA czy MYMYU męczyli się prawie tydzień...
Nie grałem w NG3 ,ale jak tam jest co-op to chyba jest możliwe,ze ktoś za kogoś /pomoże zrobić szybciej jak ma obcykane?

Dobra, ja tam sie nie wtrącam bo nie znam tej gry,

Pozdro peace

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-05-2012, 01:57   #383
death anoder
Nowy
death anoder Może być tylko lepiej

Reputacja: -15

Ciekawi mnie jedna rzecz a mianowicie czy wy nie macie nic ciekawego do roboty jak tylko granie i granie.Ludzie opanujcie się,czy wy macie po 10 lat czy jak że to dla was takie ważne kto i czy gliczuje jakieś tam osiągnięcia.
Wy naprawdę swój gameskor traktujecie jak coś ponad wszystko i się ścigacie kto będzie miał najwięcej.

I tak większość z was jedzie na PIRATACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co tydzień ma nową grę i katuje te badziewne osiągnięcia i nabija swój GS
I co to jest w porządku cFaniaki.
death anoder jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-05-2012, 02:07   #384
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

Wiesz, co? Zamiast pjerdolić jak potłuczony, idź się lepiej powiesić - wyświadczysz przysługę ludzkości.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-05-2012, 07:46   #385
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

Fuji wgrał arcza w WRC 2. Nie ma go na leaderboardach a calak siedzi
Stary 29-05-2012, 08:22   #386
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał death anoder Zobacz post
Ciekawi mnie jedna rzecz a mianowicie czy wy nie macie nic ciekawego do roboty jak tylko granie i granie.Ludzie opanujcie się,czy wy macie po 10 lat czy jak że to dla was takie ważne kto i czy gliczuje jakieś tam osiągnięcia.
Wy naprawdę swój gameskor traktujecie jak coś ponad wszystko i się ścigacie kto będzie miał najwięcej.

I tak większość z was jedzie na PIRATACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co tydzień ma nową grę i katuje te badziewne osiągnięcia i nabija swój GS
I co to jest w porządku cFaniaki.
A co żal dupę ściska, że na gierki nie ma? I musisz wyżalić się, że gramy na piratach, że nie mamy nic ciekawszego do roboty, że pewnie sramy pod siebie bo nawet na wc nie mamy czasu prawda?
Nie pierwszy jesteś z jednym postem, który w podobny sposób płacze tutaj i ubolewa nad tym wszystkim.
Stary 29-05-2012, 11:36   #387
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12779

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Zarejestrować się na forum o grach i płakać, że użytkownicy grają w gierki wideo, brawokurwa.
Stary 29-05-2012, 17:27   #388
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
ciekawe czy Mr Jim się jakos z tego wytłumaczy na forum czy schowa głowe lub inną cześć ciała w piasek ? hehehe
Jim odrazu wywalił z friendsów Muroge i BlackJack'a bo niby obgadywali jego ziomów itp troche dziwne ze nie zrobil tego wczesniej tylko wlasnie w momencie gdy owi panowie zauwazyli co za przypał odwalił

ps. Ostatnio znalazłem stronke z tym "magicznym" save'm do NG3 ale ja takim lamą nie jestem. Osobiście wole łamać pady robiąc tak popierdzielone acziki jak np "Atatatatata..." w Arcana Hearts 3, czy "Perfect Hero" w Battle Fantasia. Bardzo wymagające acziki, które uczą pokory i pokazują własne słabości. Uwielbiam trudne i wymagające gry. Taki juz jestem Na celowniku mam teraz Star Ocean TLH. Gra na prawie tysiąc godzin z tego co mi ludzie przez LIVE mowili pięknie
Stary 29-05-2012, 17:45   #389
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Może nie tysiąc ale ze czterysta spokojnie.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-05-2012, 17:55   #390
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Zawsze mozna FF IX calakowac, tam tysiak jest wymagany.

Jesli ta sprawa z Jimem okaze sie prawdziwa, to wtopa. Osobiscie i tak nie bede bawil w OC-11, jak widac sa inni od tego, malo mnie to interesuje, kazdy robi co uwaza za sluszne, tylko pozniej jak przychodzi do przypalow, to zaczyna sie gadka, nie wiedzialem, to nie ja, jestem niewinny, nie glitchowalem, nie wgrywalem, nie modowalem, nie przerabialem.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-05-2012, 18:06   #391
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 

Elviz za kazdym razem Tobie mówie ze nie da rady FFXI (IX była na PSX :P ) scalakowac bo serwery wyłączyli a sprawa idzie o to by gosciu później na lewo i prawo sie nie chwalił calakiem którego zrobić nie potrafił.
Stary 29-05-2012, 18:52   #392
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Racja, to FF XI.

Ale czy to jeszcze jest takie wazne? Moze dla kogos z czolowki, bo tak to juz jest, ze pozniej ciezko odpuscic, ale dla wiekszosci ma malutkie znaczenie. Najlepiej jakby sie Jim sam wypowiedzial.
Stary 29-05-2012, 20:35   #393
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Najlepiej jakby sie Jim sam wypowiedzial.
Tym bardziej, że jest świadom, o co został posądzony. Dotychczas brak odzewu z jego strony, można by zrzucić na karp niewiedzy o tym, co tutaj się wyprawia. Ale, skoro Mani pisze, że Jim wywala ludzi z FL, bo o nim gadają, nie ma bata - musi wiedzieć, o czym dyskutujemy na OC. Z chęcią wysłuchałbym wersji wydarzeń z perspektywy Króla Polskiego GejmerSkora.

Stary 29-05-2012, 20:44   #394
Rayne
Redakcja
Rayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innych

Reputacja: 976

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Fuji Zobacz post
Tym bardziej, że jest świadom, o co został posądzony. Dotychczas brak odzewu z jego strony, można by zrzucić na karp niewiedzy o tym, co tutaj się wyprawia. Ale, skoro Mani pisze, że Jim wywala ludzi z FL, bo o nim gadają, nie ma bata - musi wiedzieć, o czym dyskutujemy na OC. Z chęcią wysłuchałbym wersji wydarzeń z perspektywy Króla Polskiego GejmerSkora.
A co Ty biedną rybę w to mieszasz? Niewystarczająco ma problemów w grudniu?

Co do tego, co napisałeś - naprawdę wierzysz, że Fire o tym wie, a Jim nie?
Stary 29-05-2012, 20:54   #395
Fuji
Wariat

Fuji's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Rayne Zobacz post
A co Ty biedną rybę w to mieszasz? Niewystarczająco ma problemów w grudniu?
Dziękuję za podkreślenie tego, jakie orty walę.

Cytat:
Napisał Rayne Zobacz post
Co do tego, co napisałeś - naprawdę wierzysz, że Fire o tym wie, a Jim nie?
Coś mi się wydaje, że napisałem o tym, że Jim musi wiedzieć, co o nim gadamy. Ale mogę się mylić.

Stary 29-05-2012, 21:00   #396
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Coz, po tym jak pojechalismy ekipe Verbatima po slawetnym XFD dwa lata temu, Jim sie chyba wypisal z forum, albo przynajmniej malo udziela. Ale macie racje, gejmskorowcy poczte pantoflowa maja, wiec moze wie.
Stary 29-05-2012, 21:03   #397
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał Mani Zobacz post
Elviz za kazdym razem Tobie mówie ze nie da rady FFXI (IX była na PSX :P ) scalakowac bo serwery wyłączyli
A może ten Jim dałby rade ?
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-05-2012, 22:12   #398
jordan 23
Banned
jordan 23 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 8

Lista Osiągnięć

Szkoda ,że Jimi tak się zeszmacił, byliśmy kumplami.... no cóż, czego się nie robi dla marnych punktów GS, żałosne
jordan 23 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-05-2012, 23:19   #399
frosztiPL
Stały bywalec
frosztiPL Wzór dla innychfrosztiPL Wzór dla innychfrosztiPL Wzór dla innychfrosztiPL Wzór dla innychfrosztiPL Wzór dla innychfrosztiPL Wzór dla innychfrosztiPL Wzór dla innych

frosztiPL's Avatar

Reputacja: 840

Lista Osiągnięć
 Ilość, nie jakość Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 13

może będzie to zbyt śmiała sugestia z mej strony, nie chcę nic sugerować ale może Jim ma w pewnej części ciała to, że tutaj rozgrywa się sprawa jego linczu

frosztiPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-05-2012, 23:43   #400
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

jeżeli Jimbo się nie wytłumaczy sensownie na dniach to oznacza że nie ma żadnych argumentów co z kolei oznacza że sobie wgrał owe osiągnięcie i trzeba go wykopać z rankingu onlinecenter hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 29-05-2012 o 23:45
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania