Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-10-2012, 12:18   #161
BrakTuSensuPL
Stały bywalec
BrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znają

Reputacja: 621

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Resident Evil 6

Jest az taka tragedia z ta gra? Czy jest choc troche podobna do 3-ki? Zastanawiam sie nad kupnem ale skoro tyle osob pisze o rozczarowaniu to bede musial chyba jeszcze poczekac.

BrakTuSensuPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-10-2012, 12:23   #162
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Co Ty to mix gameplayu z RE5 + gears of war .
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-10-2012, 13:21   #163
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie

Poczytaj sobie opinie osob na innych forach, duzo osob jest zadowolonych, a tu wszyscy psiocza mimo iz nie grali. Sam tez nie zaluje zakupu, a gra mi sie podoba.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 03-10-2012, 13:39   #164
Misiunia07
Początkujący
Misiunia07 Można na niego liczyćMisiunia07 Można na niego liczyćMisiunia07 Można na niego liczyćMisiunia07 Można na niego liczyć

Misiunia07's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 314

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Achievement Whore Kobiety też grają! 
Liczba Osiągnięć: 4

Dokładnie, najbardziej płaczą ci, którzy ograli tylko demo. Ja też nie żałuję, że kupiłam. Spodziewałam się czegoś na kształt RE Racoon City a ta gra bardziej przypomina RE 5, więc jestem mile zaskoczona.
Misiunia07 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-10-2012, 13:49   #165
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Też zauważyłem, że gra niema lekko. Zachodnia prasa nigdy nie miała oporów zjechać japońskich gier. Najlepszy przykład to GT5
Ale wynosić pod niebiosa co roku te zachodnie kotlety jak CoD, przenudne AC i wiele innych to tak.
Demo nie było złe, nawet je ukończyłem jedną postacią. Gameplay spoko , skopany cover system to nie wszystko.
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-10-2012, 13:59   #166
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Ale chyba wszyscy się zgodzą, że to już nie to samo co RE4.
Poza tym taki COD wychodzi co roku taki sam i właśnie w tym sęk, TAKI SAM!
Za to właśnie ludzie kupują między innymi gry, jakby RE4 był co roku z nowymi misjami, to ja bym kupował bez zastanowienia a takie na siłę robienie gry byle by była inna od poprzedniej jak widać nie wychodzi na dobre.
Stary 03-10-2012, 14:02   #167
Hudy
Początkujący
Hudy Jest wokół niego pozytywna auraHudy Jest wokół niego pozytywna auraHudy Jest wokół niego pozytywna aura

Hudy's Avatar

Miasto: UK
Reputacja: 206
Domyślnie

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Poczytaj sobie opinie osob na innych forach, duzo osob jest zadowolonych, a tu wszyscy psiocza mimo iz nie grali. Sam tez nie zaluje zakupu, a gra mi sie podoba.

Wymien mi 5 osob z tego forum, ktorzy psiocza a nie grali. Niektorzy spodziewali sie czegos wiecej niz "biegania" z polskimi napisami ale to rzecz gustu

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
Stary 03-10-2012, 14:03   #168
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

Cytat:
Napisał Misiunia07 Zobacz post
Dokładnie, najbardziej płaczą ci, którzy ograli tylko demo. Ja też nie żałuję, że kupiłam. Spodziewałam się czegoś na kształt RE Racoon City a ta gra bardziej przypomina RE 5, więc jestem mile zaskoczona.

Czyli w pełnej wersji kamera nie jest skopana, grafika biedna i postać nie zasłania 3/4 ekranu?
Stary 03-10-2012, 14:31   #169
Misiunia07
Początkujący
Misiunia07 Można na niego liczyćMisiunia07 Można na niego liczyćMisiunia07 Można na niego liczyćMisiunia07 Można na niego liczyć

Misiunia07's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 314

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Achievement Whore Kobiety też grają! 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
Czyli w pełnej wersji kamera nie jest skopana, grafika biedna i postać nie zasłania 3/4 ekranu?
1. Kamera jest mniej skopana niż w RE5, który nawiasem mówiąc na początku również został zmieszany z błotem bo " to już nie jest resident". 2.Grafika nie jest ani biedna ani powalająca.
3. Chcesz dużego świata i małej postaci to zagraj w Mario
Zresztą czar wcześniejszych residentów to klimat i grywalność a nie miodna grafika i strerowanie. Nie zamierzam bronić tej gry jak Częstochowy, niemniej 6 godzin grania na splicie minęło w oka mgnieniu i nie czułam się znudzona, a to jest dla mnie wyznacznik dobrej oceny.
Misiunia07 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-10-2012, 14:59   #170
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

GoW pokazuje jak strzelanka tpp powinna być zrealizowana jeżeli chodzi o mechanikę i kamerę, więc mi tu z mario nie wyjeżdżaj :P RE6 pod tym względem to paździerz totalny.
Stary 03-10-2012, 16:10   #171
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Mat jak Ci postac zaslania wiekszosc ekranu, to sobie kup wieksza plazme choc pewnie bedzie ciezko, bo podejrzewam ze juz masz najwieksza dostepna :p

Roznica miedzy mna a tymi zawiedzionym jest pewnie taka, ze ja na ta gre w ogole nie czekalem i nie mialem zadnych wygorowanych wymagan, dla mnie to ulepszony RE5 i to wystarcza.

A teraz ide grac... w Bordera 2

Stary 03-10-2012, 18:18   #172
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Lista Osiągnięć

Ok, ty nie miałeś wymagań i na takich właśnie ludziach capcom zarobi, ja jestem rozczarowany i tyle, każdy ma inne spojrzenie na grę.
Stary 03-10-2012, 22:22   #173
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

Panowie te grę tworzyło 600 osób (standard to 60) ,to najdroższa gra w historia japońskiego developingu. Capcom położył wszystko na 1 kartę. Jak na takie zaangażowanie twórców ta gra powinna być 10/10 a jest przecietniakiem

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-10-2012, 22:27   #174
mk00h
Underground

mk00h's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał FireFlow Zobacz post
Capcom położył wszystko na 1 kartę.
Tylko po co? Gdzie im się spieszyło?
Stary 05-10-2012, 23:49   #175
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

dlaczeog jak biore gre w kampani i zaznaczam "nieskończona amunicja" to cały czas jest skończona, trzeba przejść kampanie czy zrobić coś innego?
Stary 06-10-2012, 00:13   #176
Hudy
Początkujący
Hudy Jest wokół niego pozytywna auraHudy Jest wokół niego pozytywna auraHudy Jest wokół niego pozytywna aura

Hudy's Avatar

Miasto: UK
Reputacja: 206
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sawyer1 Zobacz post
dlaczeog jak biore gre w kampani i zaznaczam "nieskończona amunicja" to cały czas jest skończona, trzeba przejść kampanie czy zrobić coś innego?
Opcja dostepna po przejsciu calej kampanii

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
Stary 06-10-2012, 04:57   #177
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Po ograniu ok 10 godz stwierdzam że gra jest warta zakupu, klimatem, rozgrywką i miodnością przewyższa w każdym stopniu 5 część. Nie ma co się sugerować spartolonym demem, jeśli komuś formuła RE5 przypasowała to tym bardziej z 6 będzie zadowolony.

A cipeczki niech dalej wyzywają że to crap.

Stary 06-10-2012, 09:05   #178
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Ja musiałbym rozwalić skarbonkę, wytrzepać skarpety i okraść okoliczną babcię odchodzącą od bankomatu :/ kurde bele. Tyle dobrych gierek. RE6, AC III, a zaraz niespodziewanie przypasował mi Dishonored z interaktywnego filmiku, wcześniej nie zwracałem na niego uwagi.

Demo RE6 mi wpadło, zresztą jak klimaty 4 czy 5. Nie jest źle, szału tez nie ma. Ot pewnikiem solidna dobra pozycja Capcomu. Najbardziej wartościowe są komenty tych, którzy opierają swoje zdanie z portali o dupę roztrzaść.
Stary 06-10-2012, 11:34   #179
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Po ograniu ok 10 godz stwierdzam że gra jest warta zakupu, klimatem, rozgrywką i miodnością przewyższa w każdym stopniu 5 część. Nie ma co się sugerować spartolonym demem, jeśli komuś formuła RE5 przypasowała to tym bardziej z 6 będzie zadowolony.

A cipeczki niech dalej wyzywają że to crap.

Damian, jak się coś kupi, to ciężko później się przyznać do złej decyzji. Każdy się tak pociesza.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-10-2012, 11:50   #180
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Poważnie a niby czemu miałbym nie być zadowolony z 6? Piąta część była dla mnie kapitalna, szczególnie w coopie, 6 nie wiele się różni gemplejowo a klimatem łyka poprzednika jak młody pelikan, choć z 4 przegrywa - wg mnie. Graficznie jest trochę nierówno ale fun z gry to rekompensuje.
Ci ci oczekiwali dużych zmian od Capcomu mogą być faktycznie zawiedzeni, fani 5 części bedą usatysfakcjonowani.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Tagi
resident evil 6

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania