Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-12-2010, 09:12   #1
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie The Elder Scrolls V: Skyrim

Widzieli trailer nowego Elder Scrolls? Długo kazali czekać, bardzo dobrze że cos ruszyło
http://www.gametrailers.com/video/vg...08368?type=flv
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2010, 09:17   #2
BrakTuSensuPL
Stały bywalec
BrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znają

Reputacja: 621

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Elder Scrolls V: Skyrim

Dla mnie poprzednia część to byla miazga. Jeśli sie postaraja to nawet Dragon Age tego nie przebije. Czekam z niecierpliwoscia.

BrakTuSensuPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2010, 09:22   #3
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Oblivion (mimo tego pieprzniętego level scallingu!!!) był świetny, przeszedłem 4-5 razy na 100% kilkoma klasami. Jak znowu czegoś mądrego nie wymyślą, moze być gra bez wad
Stary 12-12-2010, 10:30   #4
Pawel1995k
Uzależniony
Pawel1995k Zobaczymy co z niego wyrośnie

Pawel1995k's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4

Lista Osiągnięć
Konsekwentny 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Wszystko fajnie, a ja jeszcze Oblivion IV muszę przejść. :P
Stary 12-12-2010, 12:31   #5
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał Pawel1995k Zobacz post
Wszystko fajnie, a ja jeszcze Oblivion IV muszę przejść. :P
Ja chyba też ;] Świetne info, że nadchodzi piątka.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2010, 12:42   #6
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Ja 2 lata temu jak zakupiłem xboxa to kupiłem obliviona, i mówiąc krótko gra jest zajebista, 2 miechy potrzebowałem żeby ją ukończyć ale żeby poznać wszystkie smaczki to ho ho potrzeba o wiele więcej czasu. Mam nadzieję że Skyrim będzie jeszcze lepszy
Stary 08-01-2011, 08:51   #7
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Nowe skany:
http://www.gamingeverything.com/2011...olls_v-3.jpg#s
Stary 09-02-2011, 10:16   #8
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

W najnowszym OXM wielkiiiiiii artykul o Skyrim, jakos 10 stron.Ogarne troche to napisze co i jak, postaram sie dzis to zrobic.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2011, 10:35   #9
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
W najnowszym OXM wielkiiiiiii artykul o Skyrim, jakos 10 stron.Ogarne troche to napisze co i jak, postaram sie dzis to zrobic.
Czekamy ;D

Stary 10-02-2011, 13:50   #10
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

*****, zapomnialem.Moze na przerwie, ktora juz niedlugo, ogarne co nieco.

Lecimy, bez wstepu, bo nie ma czasu.
Nasza postac bedzie wywodzic sie z Dragonborn, posiadajacych magiczne zdolnosci znajacych mowe smokow-co wazne owa mowa bedzie sluzyla nam do inkantacji-tak, *****, inkantacji, zajebisty pomysl-czarow, ale chyba tylko niektorych, bo cala lista ma obejmowac 80.Mialoby polegac to na tym, ze pelny shout bedzie skladal sie z trzech czesci, znamy na poczatku pierwsza, ktora wywoluje dany efekt, np.zwolnienie czasu, a znajomosc innych pozwalalaby na zwiekszenie dzialania efektu, w tym wypadku dlugosci trwania czaru.A wszystko to za pomoca RB.Pelna znajomosc inkantacji ma dawac nam o wiele wiecej mozliwosci.Kurcze, to jest geniusz:nasza postac cos tam sobie szepta, mruczy pod nosem albo nawet krzyczy i bam:mamy czar!
Tym razem walka ma byc bardziej autentyczna, bez uczucia uderzania w pustke, jak to mialo miejsce w Oblivionie, maja pojawic sie finishery, comba:ma do tego sluzyc szybkie menu do zmiany tarczy na czar, a jesli chcemy bardziej poczarowac, wtedy pod kazda reka mozemy miec inny czar, mieszac ich dzialania, albo miec nawet ten sam, wtedy wzmacniamy dzialanie takiego fireballa np.
Wiadomosc, ktora mnie zabila, to pojscie w bardziej falloutowa strone z NPC:nasze spotkania mialyby nabrac dynamizmu, w OXM podaja taki przyklad-wyrzucamy miecz z plecaka, jesli kolo nas stoi przyjaznie nastawiony NPC, to wtedy MOZE podniesc miecz i probowac nam go oddac;jesli neutralnie to MOZE spytac sie, czy moze go zabrac, a jesli wrogo, wtedy zgarnie miecz i zwieje.Nic nowego?Otoz, zabijamy takiego gagadka i wtedy dopiero rozpoczynaja sie mozliwosci, bo znow MOZE dojsc do sytuacji, ze ktos z jego/jej rodziny zacznie nas scigac, co w RPG przeciez jest powszechnym, wszelkie krwawe-zemsty-za-smierc-brata to chleb codzienny, i probowac zabic.Podobnie z questami:dostajemy zadanie na dostarczenie czegos, ale uwidzialo nam sie zabic dobroczynce;do tej pory mialoby to skutki fatalne dla nas, ale teraz niekoniecznie zobaczymy napis 'Quest Failed', bo bedziemy mieli mozliwosc-czy zawsze to nie wiem-dokonczenia zadania poprzez oddanie przedmiotu komus, kto znal osobe, ktora wlasnie ukatrupilsmy.Ok, wiadomosci jeszcze jakies sa, ale napisze reszte z domu.
Aha, ma byc 120 podziemi do eksploracji, maja sie nie powtarzac zbytnio architektura, wiele ma zawierac skomplikowane pulapki i lamiglowki.Zapowiada sie ogromny swiat do zwiedzania.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 10-02-2011 o 23:22
Stary 10-02-2011, 22:40   #11
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Dajemy!!!

Troche o mechanice: w dalszym ciagu uzywanie danych umiejetnosci pozwoli nam na byczenie poszczegolnych skilli, ale nie bedzie sytuacji, gdzie agility bedziemy budowac za pomoca kilkugodzinnego skakania w miejscu.Bardzo fajnie prezentuje sie pomysl z perkami-kazdy skill bedzie przedstawiony jako konstelacja gwiazd-jest screen, wyglada super-a kazda gwiazda w konstelacji bedzie odpowiedzialna za perka, czyli perki jako specjalizacje bardziej:wieksze obrazenia od danych broni, wzmocnienie specyficznych mocy magicznych, ale i umiejetnosci nie-do-walki rowniez beda wchodzily w sklad konstelacji.

Smoki:bedzie mozna z nimi walczyc w kazdej chwili, wystarczy cos tam krzyknac w smoczo-mowie, a gadzina przyleci.Walki owe maja byc nieskryptowane, ale nie spodziewajcie sie latwizny, bo stwory te maja byc ukazane jako wladcy krainy.

Chyba tyle, o NPC wspomnialem-w dalszym ciagu AI ma opierac sie na systemie Radiant znanym z Obliviona, ale ze zmianami, o ktorych wyzej pisalem:gra bedzie sledzila kazdy nasz krok, laczyla nasze interakcje z NPC.

Ok, macie i jedzcie z tego wszyscy.Plusiki, jesli laska, a chyba klechy w PL lazily po koledzie, wiec nawiazuje do starej tradycji.Aaaa, moi rodzice nie wpuscili czarnego do chaty, juz 3 rok z rzedu, jako jedyni na ulicy-jak tak mozna czynic w Przenajswietszej Polsze?
Stary 11-02-2011, 12:51   #12
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

No zapowiada się jak zwykle ciekawie, jednak martwi mnie grafika. Na screenach wygląda to jak Oblivion z nieco zmienionymi modelami postaci + lepsze tekstury.

Stary 12-02-2011, 22:20   #13
wjehu
Uzależniony
wjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłość

wjehu's Avatar

Miasto: Pölitz
Reputacja: 1902

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny To drugie Wii I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Na xbox360achievements.org jest kilka świeżych i soczystych obrazków z ESV:S

Link do galerii : http://www.xbox360achievements.org/g...v/screenshots/

Stary 13-02-2011, 00:33   #14
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Mhm, te same co w OXM.
Stary 21-02-2011, 22:12   #15
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Panowie z Bethesdy mają dla wszystkich fanów świetny konkurs, taki że aż "omg" samo się nasuwa. Jeżeli dobrze zrozumiałem do wygrania jest potrzebne: a) dziecko, które urodzi się 11/11/11 b)nadanie mu imienia Dovahkiin (no WTF?). Dzięki temu można stać się zwycięzcą konkursu, którego nagrodą jest...niespodzianka. Nie widziałem ostatnimi czasy nic bardziej powalonego, chociaż zapewne są już tacy, którzy wzięli się już do roboty

Źródło: http://bethblog.com/

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-02-2011, 23:18   #17
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Napisał Gambas Zobacz post
Panowie z Bethesdy mają dla wszystkich fanów świetny konkurs, taki że aż "omg" samo się nasuwa. Jeżeli dobrze zrozumiałem do wygrania jest potrzebne: a) dziecko, które urodzi się 11/11/11 b)nadanie mu imienia Dovahkiin (no WTF?). Dzięki temu można stać się zwycięzcą konkursu, którego nagrodą jest...niespodzianka. Nie widziałem ostatnimi czasy nic bardziej powalonego, chociaż zapewne są już tacy, którzy wzięli się już do roboty

Źródło: http://bethblog.com/
Powiem krótko:
Bardziej powalonego pomysłu też dawno już nie słyszałem (czytałem). Swoją drogą ciekawe jaka to będzie nagroda, bo nie sądzę żeby dziecko było zbyt szczęśliwe z takiego imienia, zwłaszcza gdy dowie się, jak trochę podrośnie, że np. tatuś/mamusia walczyli w konkursie o kolekcjonerski zestaw Skyrim (np. z breloczkiem...). Chore...

Completed retail: 43 Completed arcade: 18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2011, 00:23   #18
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Napisał mrmarko Zobacz post
Game Engine & Story Trailer
MOC KURŁA, MOC!
Czuję w kościach, że jest na co czekać.

Cytat:
Napisał Matik_MP Zobacz post
Powiem krótko:
Bardziej powalonego pomysłu też dawno już nie słyszałem (czytałem). Swoją drogą ciekawe jaka to będzie nagroda, bo nie sądzę żeby dziecko było zbyt szczęśliwe z takiego imienia, zwłaszcza gdy dowie się, jak trochę podrośnie, że np. tatuś/mamusia walczyli w konkursie o kolekcjonerski zestaw Skyrim (np. z breloczkiem...). Chore...
Myślę, że taki dzieciak dostanie grubą kasę na "edukację" i browar dla tatusia.
QBalu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-03-2011, 16:07   #19
wjehu
Uzależniony
wjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłość

wjehu's Avatar

Miasto: Pölitz
Reputacja: 1902

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny To drugie Wii I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

O Kułwa !!! Dopiero dziś włączyłem trailer który wrzucił mrmarko i szczena padła na glebę z wielkim hukiem Świetnie zrobiony "avi" z zajebistą muzyką i rozmachem . Na grę byłem napalony już po pierwszych wzmiankach a ten filmik dorzucił sporo "koksu do pieca" . Czekam z niecierpliwością na kolejne info. które postaram się dawkować z rozwagą lub wcale żeby nacieszyć się finalnym produktem Top 5 ścisłych "must have" . Będzie pięknie i syto , na takiego szpila czekałem od dawna . Good job Bethesda <ok>
Stary 02-03-2011, 23:11   #20
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

http://www.pcgamer.com/2011/02/24/th...zzz@interia.pl

Tutaj kilka slow wyjasnienia co do trailera.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Tagi
elder, jezyk, scrolls, skyrim

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania