Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Trofea Brązowe, srebrne, złote i platynowe.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-08-2010, 03:14   #581
Silencer PL
Stały bywalec
Silencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna aura

Silencer PL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 241

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Odp: Mistrzowie Platyn

Hellyeah ! Właśnie po 2 grindowania Transformers War for Cybertron wpadła pierwsza platynka - gra uznałbym za całkiem łatwą i przyjemną, gdyby nie multiplayer. Wymaga grindowania każdej postaci do 25 poziomu (co jest około 350 000 xp). Więc pewnie gdyby nie weekend 4x XP to by nici z platynki . Ogólnie nikt nie lubi gridnowania chyba nie ? :P

Kampania bardzo fajna w klimacie robotów - hard nie za trudny (prosty sposób jest na to). Jedynie co może wkurzać to właśnie multi i eskalacja czyli taki odpowiednik hordy, gdzie trzeba przetrwać 15tą falę co może być problematyczne - udało mi się dopiero za 3 razem.

Swoją drogą chętnie komuś opchnę

Ostatnio edytowane przez Silencer PL : 07-09-2010 o 01:39
Silencer PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-08-2010, 19:22   #582
cbool
Nowy
cbool Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 7

13 Platyna w NFS SHIFT 5/10 dałbym 7 tylko przez jeden zakręt daje 5 bo za cho***e nie dało się go zrobić ale w końcu wpadł. Gra ogólnie fajna tylko pod koniec trochę nudnawo.
Stary 30-08-2010, 11:10   #583
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Dead Space - Pomimo tego, że grę przechodziłem łącznie ponad 4 razy (wliczając 360) w dalszym ciągu robiłem w spodnie przy nagłych spotkaniach z nekromorfami. Pierwsze godziny zaskakują coraz to nowymi motywami, niestety później wkrada się nuda i ciągnie się za nami aż do wymasterowania tytułu.

PSN

Death Spank - po zapowiedziach spodziewałem się mega hitu, niestety było trochę inaczej. Gra wyróżnia się tylko dzięki swojemu humorowi. Rozgrywka to nudne i beznamiętne latanie po lokacjach i wybijanie stworów co do nogi, żadnej w tym finezji, żadnych wodotrysków, po prostu zwykła młócka przy użyciu tylko jednego ataku z danej broni. Graficznie zbyt blisko beznadziejnych Władców much, przez co na ekran patrzyłem nierzadko z obrzydzeniem

Rocket Knight - Kto to widział, by dotknięcie przeciwnika oznaczało stratę serduszka, no dajcie spokój. Sama rozgrywka nie różni się niczym od starych platformerów 2D, przemy w prawo, a nawet czasem w lewo i ścieramy się z zastępami popierdółek wysyłanych przez głównego złego. Poziom trudności został strasznie wyżyłowany. Nie polecam.

Joe Danger - Przyjemność z zaliczania tytułu psuje konieczność uczenia się na pamięć większości leveli. Jeden z ostatnich układów to istne przegięcie pały. Ukończenie go z zebraniem wszystkich znajdziek zajęło mi dobre 3-4 godziny, gdzie na planszę dostajemy 2 minuty czasu.

Hustle Kings - Snooker DLC
Po skończeniu podstawki pomyślałem sobie, że nie da się zrobić nic trudniejszego, niż skończenie kariery, tiaaa. W turnieju snookerowym mamy do czynienia z zawodowcami, jedno złe uderzenie i można resetować cały turniej. Ponadto pan Ronnie O'Sullivan zdobył maksymalną liczbę punktów w ilości 147, więc czemu by nie kazać graczom zrobić tego samego? Osiągnięcia jak zwykle przesadzone, ale widok 100% łata zszargane nerwy po kontakcie z tą grą.

Critter Crunch - bardzo przyjemna gra puzzlowo-logiczna. w skrócie zabawa polega na karmieniu robaków mniejszymi robakami. Jest kilka rodzajów pasożytów. Levele wymagają kombinowania i szybkiego reagowania. Przyjemny odstresowywacz.

Mushroom Wars - ciekawy tytuł, o którym się nie mówi. Dowodzimy armią ludzików, którzy mieszkają w grzybach i atakujemy drużynę przeciwną, która zawzięcie próbuje odebrać naszym ludkom miejsce zamieszkania. Liczebność armii zwiększa się poprzez rozbudowę domków, ulepszając "kuźnię" pamperki otrzymują lepszy oręż, a wieżyczki uszczuplają liczebność wrogich wojsk, gdy te znajdą się w zasięgu. Uboga strategia, ale warta zainteresowania.

Monkey Island 2 - Miodzio, choć humor zauważalnie słabszy niż w części pierwszej. Nowa, świetna przygoda niesie za sobą kilka godzinek świetnego gameplay'u. I znów gdyby nie system hintów i solucja to jestem pewny, że tej gry nigdy bym nie skończył, co za mózg wymyślał te rebusy?

A tu chyba najlepsza rozmowa w Monkey Island 2
Guybrush Threepwood: How much wood could a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
Woodchuck: A woodchuck could chuck no amount of wood since a woodchuck couldn't chuck wood.
Guybrush Threepwood: But if a woodchuck could chuck and would chuck some amount of wood, what amount of wood would a woodchuck chuck?
Woodchuck: Even if a woodchuck could chuck wood, and even if a woodchuck would chuck wood, should a woodchuck chuck wood?
Guybrush Threepwood: A woodchuck should chuck if a woodchuck could chuck wood, as long as a woodchuck would chuck wood
Stary 03-09-2010, 01:01   #584
SwankCzarny77
Stały bywalec
SwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyć

SwankCzarny77's Avatar

Reputacja: 283

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Każdy piłkę kopie PlayStation 3 is my Home 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 21

WPADŁY PLATYNY
RESIDENT EVIL 5-super gierka!!!!
MERCENARIES 2-nic szczegolnego ale pograc idzie szczegolnie w co-opie super sprawa
PURE FUTBOL(USA)-zrobina po raz drugi takze nei ma za bardzo co pisac
SwankCzarny77 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2010, 18:32   #585
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 

Lego Harry Potter - zawód na calego :/ Gra zwyczajnie mnie wynudziła. Praktycznie żadnej walki ("bossowie" to smiech na sali), mnóstwo zbieractwa (tyci bardziej upierdliwe aniżeli w poprzednich LEGO). Graficznie fajnie, ale to nie to co poprzednie części.
6/10

Tiger Woods PGA Tour 11 - pierwsze moje zetknięcie z golfem i od razu dosyć pozytywne. 2 trofea "głupie". Jedno polegające na wysłaniu ankiety (złoty pucharek za to LOL), zapyta ktoś co w tym trudnego? Otóż ankieta się pojawia,, gdy się EA zachce aby była :/ Przez to czekałem 4 dni za 1 głupim pucharkiem. Drugie to dotyczące pobicia Daily Challenge (odległość na jaką poślemy piłeczkę). Gdy grałem było to jeszcze jako tako do zrobienia (miesiąc temu), teraz sobie już nie wyobrażam jak muszą być wyśrubowane wyniki. No i pierwsza gra z online pass :/ Ale udało mi się wyrobić z 7-dniowym trialem.
8/10

Call of Juarez: Bound in Blood - najlepsza polska gra, jestem nadal pełen zachwytu dla Techlandu za tak sliczne wykonanie gry, za praktycznie brak błędów, wciągającą historię oraz szczegółową listę trofeów, która powinna się znajdować w każdej grze!
9/10

Mercenaries 2: World in Flames - za pierwszym podejściem padaka, po prostu crap :/ Za drugim (zjeb...em jedno trofeum) już lepiej. Ale nadal graficznie czasy PS2, historia debilna, grę ratuje jako taki co-op (ale na 2 konsole więc musiałem od kumpla pożyczyć jedno PS3 i zakupić drugi egz. gry).
4/10

Army of Two: The 40th Day (100%)
- singiel mi się zajebiście podobał, super co-op, nawet fajna historyjka. Przegięciem jest 6666 killi. Nie wiem na grzyba. Po 2-krotnym przejściu ma sie ok. 2400 killi, a resztę trzeba dobić. I tu podziękowania dla bratanka, który zjeżdzał z dźwigu (ok. 50 killi na 1 zjazd w dół) paredziesiąt razy. Za to multi już nie tak fajne, trzeba bardzo dużo kulek wpakować aby przeciwnik zginął. Tu podziękowania dla jimmykinga87, grając z którym multi nie okazało się takie straszne. DLC nawet ujdzie gdyż dano nam do zagrania 2 dodatkowe chaptery, a nie jakieś głupie mapy do multi.
8.5/10

SBK 09 (USA) - to samo co wersja EU, tylko odrębne trofea. Multi mimo że jest praktycznie dead udało się się zrobić BEZ ustawki, złapałem kolesia z USA, któremu troszkę pojechałem po ambicji, aby chciał się ścigać
7.5/10

X-Men Origins Wolverine
- zarąbisty slasher. Nie jest to może GoW 3, ale daje naprawdę sporo radości. Troszkę klatkował gdy za dużo przeciwników latalo w powietrzu, nie pamietam czy też tak było na X360 czy nie.Troszkę upierdliwe nabijanie reflexów po zakończeniu gry, ale dało się przezyć.
8.5/10

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-09-2010, 19:59   #586
SwankCzarny77
Stały bywalec
SwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyć

SwankCzarny77's Avatar

Lista Osiągnięć

PLATYNA
TOY STORY 3-
Stary 07-09-2010, 00:13   #587
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 

Mirror's Edge - na początek garść faktów Grę w sumie przechodziłem już dobre 9 razy (w tym speedruny), 50 gwiazdek w time trialach nabiłem 3-krotnie, 90 mam nadzieje że 2-krotnie. Liczę wersje na X360 i PS3. I NADAL mi się ta gra nie znudziła. Jest po prostu według mnie cudowną przygodą, która można przechodzić bez końca. Wielkość tej gry jest po prostu nie do opisania, a zachwyca mnie w każdym aspekcie. Czy to grafika (imho tycie lepsze tekstury są na PS3 niż na X360) która jest moim zdaniem sliczna, czy to muzyka (tu po prostu raj dla uszu), swietne dźwięki. Muzyka najlepsza jakiej kiedykolwiek słuchałem w grze, piosenka końcowa wymiata, rytmy w Chapterze Kate, gdzie wpinamy się po cholernie wysokiej konstrukcji w środku budynku powalają. Zrobienie tej gry w 1 osobie było naprawdę genialnym pomysłem, a masterowanie wyników w time trialach jeszcze lepszym. Gra jest trudna, jednak osobiście nie sprawiła mi już takich trudności jak na początku (niektóre plansze znałem już na pamięć), a najbardziej porypany jest speedrun Chaptera 2 - Jacknife. Jedyne do czego mogę się przyczepić to zbyt częste Loadingi (średnio 1 na planszę - na X360 tylko 1 plansza się dogrywała).
Teraz tylko 90 gwiazdek (na razie mam 55 i jeszcze nietkniete plansze z DLC) i finito. Chyba najlepsza gra tej generacji.
11/10

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2010, 07:41   #588
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Ładnie pojechałeś z tą oceną, trochę poza skalę Ja teraz męczę Alien Breeda: Impact, platynka musi być bo giera mnie zauroczyła, ładna grafa, nie jest za krótka, trofea w sam raz (nie ma żadnych przegiętych pucharów) no i taki sam klimacik jak za dawnych lat na A600. Polecam ją wszystkim. Nawet Deathspank poszedł w odstawkę
El Presidente sorki za offtop.

Ostatnio edytowane przez komar : 07-09-2010 o 07:43
komar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2010, 14:54   #589
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Uncharted
Uncharted 2
God of War II
God of War III
Ratchet&Clank: A Crack in Time

Co tu dużo pisać świetne gry, łatwe platyny, więc aż żal było nie zrobić. Przymierzałem się też na inFamous, ale zrezygnowałem gdy pozostało pozbierać 350 shard'ów.
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-09-2010, 15:05   #590
przemek1d
Początkujący
przemek1d Wkroczył na dobrą drogę

przemek1d's Avatar

Reputacja: 48

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

Ostatnio wpadły:

100% w Bad Company 2
Borderlands

PSN:

Monkey Island 1
Monkey Island 2
- Najlepsze gry na PSN, humor, humor i jeszcze raz humor, że w dzisiejszych czasach nie przykładają się do dobrych dialogów, każda częśc do zrobienia w 2-3 godz, choć ja przechodziłem dwa razy każdą bo bez poradnika zagadek nie idzie zbytnio rozwiązać :P Podziękowania za slot dla Qbala. 11/10

Ostatnio edytowane przez przemek1d : 09-09-2010 o 15:07
przemek1d jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-09-2010, 19:39   #591
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

"B" na być z dużej QBalu ;0

Ratchet and Clank Crack in Time - dobry platformer, z masą strzelania i zagadkami, których nie chciało mi się robić bez filmików ^^

Sam and Max Season 3 - epizody 1-5
Fajna gra P&C w starym stylu. Dużo główkowania, sitcomowy humor, który nie wszystkim będzie się podobał akurat do mnie trafiał. Epizody 2 i 3 IMO górują wysoko, wysoko nad 1, 4 i 5, które były raczej o wiele słabsze niż2 ww. Każdy ep. można ukończyć w niecałe 2 godziny, ofc z poradnikiem. A tylko opuść jedną rozmowę, a będziesz musiał grać na nowo po jeden pucharek

Ostatnio edytowane przez QBalu : 10-09-2010 o 19:43
QBalu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-09-2010, 14:04   #592
przemek1d
Początkujący

przemek1d's Avatar

Lista Osiągnięć

Platyna w:
Lego Indiana Jones 2 - dawno żadna gra mnie tak nie wynudziła, sam nie wiem dlaczego bo jedynka była ciekawa, może za dużo walki, jeżdżenia a za mało zagadek i elementów platformowych jak to było w poprzedniej części. Gra na 5/10

Stary 13-09-2010, 21:43   #593
SwankCzarny77
Stały bywalec

SwankCzarny77's Avatar

Lista Osiągnięć

Wpadly platyny
ALIEN BREED:IMPACT-szybko poszlo,poziom elit bardzo prosty jedynie te dwie misje w co-opie moga sprawic jakas trudnosci ale poszly dosc szybko
TEKKEN 6-pierwsze zetkniecie moje z tym gatunkiem gier gra ogolnie dobra i bardzo szybko do zrobienia jedynie misje bonusowe sa ciezkiez ktorymi nie moglem dac rady i podziekowania dla kumpla JimmyKing87 ktory pomogl mi zrobic te misje i dzieki temu wpadla platyna
BIOSHOCK 2 100% :MINERVAS DEN DLC-ogolnie bardzo dobre 3 nowe poziomy swietnie sie gralo no i to juz chyba ostatnie dlc do bioshocka 2 a szkoda bo gra naparwde super
Stary 17-09-2010, 02:24   #594
SwankCzarny77
Stały bywalec

SwankCzarny77's Avatar

Lista Osiągnięć

wpadla platyna
SPLIT SECOND VELOCITY-duzo latwiejsza od blura jedynie niektore czsowki trzeba sie pomeczyc ale ogolnie gra zajebista polecam
Stary 18-09-2010, 09:13   #595
przemek1d
Początkujący

przemek1d's Avatar

Lista Osiągnięć

Platyna w:

Superstars V8 Racing - gra bardzo dobra, na początku odrzuciła mnie mocno średnia grafika, mało aut i tras, ale po dłuższym graniu zauważyłem znakomity model jazdy, w żadnej grze takiego nie widziałem, jak go wyczujesz to praktycznie każdy zakręt pokonasz bez zbytniego hamowania, fajny tryby championship (który trzeba niestety wygrać 4 razy). Szkoda, że gra jest łatwa, nawet na Legendary, a wyłączenie opcji kar za ścinanie zakrętów to potęguje, jeździsz wtedy po trawie nie patrząc na asfalt. Gra na 7+/10.

I 16 gra z PSN na 100%:

Deathspank - Co tu dużo pisać, najlepsza gra na PSN w jaką grałem oprócz Monkey Island 1,2, masa humoru, ponad 100 zadań do wykonania, ciekawa opowiedziana fabuła, gra na jakieś 10-12 godz. Polecam każedemu 11/10
W następnym tyg. wychodzi 2 część

Ostatnio edytowane przez przemek1d : 18-09-2010 o 09:18
Stary 22-09-2010, 16:06   #596
przemek1d
Początkujący

przemek1d's Avatar

Lista Osiągnięć

Platyna w:

Start the Party!
- No więc tak, jak przyszedł sprzęt odpaliłem od razu tę gierkę, na początku byłem zachwycony, 20 konkurencji, niektóre fajnie pomyślane, Krzysio wszystko wyjaśniał itp. ale po 3 godz wdarła się nuda, konkurencje zaczeły się powtarzać, a te same komentarze jak w fifie zaczeły się nudzić. Co do trofeów to platyna jest łatwa, (złoto za 70 trafień pod rząd bez skuchy jednego koloru, średnio ponad 2 trafienia na sekunde nie było wcale trudne jak to na innych forach piszą) oprócz jednego zadania, 20 sekund przetrwać z idealnym lodem (hehe), która ta konkurencja wogóle się nie pojawiała, zdobyłem wszystkie trofea oprócz tego, inne gierki obegrałem z kilkadziesiąt razy, a tej wogóle nie widziałem na oczy, myślałem już, że w Polskiej wersji wycieli znowu coś, kilka dodatkowych godz. grania aby trafic na jedną mini gierke, paranoja. Ogólnie gra na 6/10 za niektóre naprawdę genialne konkurencje. Pierwszego dnia nawet dała mi wycisk ta gra.

Gierkę chętnie zamienie na Sport Champions jak ktoś posiada.

Ostatnio edytowane przez przemek1d : 22-09-2010 o 16:13
Stary 23-09-2010, 12:53   #597
przemek1d
Początkujący

przemek1d's Avatar

Lista Osiągnięć

100% w:

Flight Control HD - kolejna gierka przeznaczona na move, do tego obsługująca 3D (chyba pierwsza gra łącząca te dwie technologie). Gra bardzo przyjemna, kierujemy ruchem powietrznym na lotnisku próbując nie doprowadzić do zderzenia, kilka rodzai lotnisk, kilka samolotów,helikopterów itp. rozgrywka prosta ale co za tym idzie bardzo wciągająca, gra na 7/10.

Stary 24-09-2010, 22:37   #598
SwankCzarny77
Stały bywalec

SwankCzarny77's Avatar

Lista Osiągnięć

platyna
WORMS 2 :ARMAGEDDON-ogolnie to pierwszy raz grałem w wormsy bardzo fajna gra multi bez ustawki raczej nie do zrobienia singiel czasami moze zdenerwowac szczegolnie te bonusowe misjebardzo fajna platyna!!!
Stary 25-09-2010, 18:50   #599
SwankCzarny77
Stały bywalec

SwankCzarny77's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał przemek1d Zobacz post
Platyna w:

Start the Party! - No więc tak, jak przyszedł sprzęt odpaliłem od razu tę gierkę, na początku byłem zachwycony, 20 konkurencji, niektóre fajnie pomyślane, Krzysio wszystko wyjaśniał itp. ale po 3 godz wdarła się nuda, konkurencje zaczeły się powtarzać, a te same komentarze jak w fifie zaczeły się nudzić. Co do trofeów to platyna jest łatwa, (złoto za 70 trafień pod rząd bez skuchy jednego koloru, średnio ponad 2 trafienia na sekunde nie było wcale trudne jak to na innych forach piszą) oprócz jednego zadania, 20 sekund przetrwać z idealnym lodem (hehe), która ta konkurencja wogóle się nie pojawiała, zdobyłem wszystkie trofea oprócz tego, inne gierki obegrałem z kilkadziesiąt razy, a tej wogóle nie widziałem na oczy, myślałem już, że w Polskiej wersji wycieli znowu coś, kilka dodatkowych godz. grania aby trafic na jedną mini gierke, paranoja. Ogólnie gra na 6/10 za niektóre naprawdę genialne konkurencje. Pierwszego dnia nawet dała mi wycisk ta gra.

Gierkę chętnie zamienie na Sport Champions jak ktoś posiada.
WITAM jezeli zamiana nadal aktualna to mam SPORT CHAMPIONS i moge sie z toba wymienic jak tylko wbije platyne daj znac czy nadal aktualne
Stary 25-09-2010, 21:05   #600
przemek1d
Początkujący

przemek1d's Avatar

Lista Osiągnięć

Zamieniłem się za Racquet Sport na move, dojdzie w pon, nie wiem czy jest trudno platyne wbić bo nawet nie ma poradnika jeszcze napisanego, ale jak wbije to mogę się za to zamienić. Odezwij się na gg jakby co.

Ostatnio edytowane przez przemek1d : 25-09-2010 o 21:14
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania