Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Trofea Brązowe, srebrne, złote i platynowe.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-10-2010, 01:21   #621
przemek1d
Początkujący
przemek1d Wkroczył na dobrą drogę

przemek1d's Avatar

Reputacja: 48

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Odp: Mistrzowie Platyn

Wpadły ostatnio 3 łatwe platyny.

Ice Age 3
- Przyjemna gra na jeden wieczór.

Tomb Raider Underworld
- najlepsza Lara w jaką grałem, niesamowity klimat i grafika która wogóle się nie zestarzała, trofea banalnie proste 8+/10

Alone In The Dark
- mieszane uczucia mam do tej gry, z jednej strony fenomenalna muzyka , budująca klimat, z drugiej sterowanie tak kanciaste, liczne zgony nie wiadomo od czego, zatrzymywanie się aut na byle kępkach itp. Mogli by to lepiej dobracować a byłaby dobra gra (choć to itak v2 w porównaniu do x360) 7/10

przemek1d jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-10-2010, 15:22   #622
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

The Lord of the Rings: Aragorn's Quest - gierka ze wsparciem MOVE jednak grałem na padzie. Ewidentnie skierowana do dzieci, bajkowa grafika (nie myslic z bajeczna ) proste sterowanie. Grafika średnia, szału nie robi, gameplay tez sredni. Za dużo nudnych pobocznych questów wymaganych do Platyny i zbieractwa.
5/10

Blue Toad Murder Files: The Mysteries of Little Riddle - całkiem przyjemna gra, jednak z pewnością za droga aby kupić ją samemu z własnej kieszeni w całości. Miła dla oka grafika, trochę drażniący po chwili narrator i ciekawe zagadki (choc czesto powtarzające sie)
7/10

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-11-2010, 23:02   #623
cbool
Nowy
cbool Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! PlayStation 3 is my Home 

Red Dead Redemption 14 PLATYNA 9/10 Gra bardzo ciekawa, wciągająca, lecz nabicie 50lv w multi koszmar. Tak czy inaczej polecam każdemu.
Stary 02-11-2010, 10:26   #624
SwankCzarny77
Stały bywalec
SwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyć

SwankCzarny77's Avatar

Reputacja: 283

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Każdy piłkę kopie PlayStation 3 is my Home 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 21

Cytat:
Napisał cbool Zobacz post
Red Dead Redemption 14 PLATYNA 9/10 Gra bardzo ciekawa, wciągająca, lecz nabicie 50lv w multi koszmar. Tak czy inaczej polecam każdemu.
Gratulacje gra naprawde zajebista!!co 50 rangi to nie jest tak zle 30 range dostajesz praktycznie robiac cale dodtkowe dlc +misje w co-opie a reszta jakos idzie teraz w weekend bylo 2x xp takze szlo szybko nabic niestety nie mialem teraz czasumam teraz 45 range takze mysle ze dzisaj dobije i wreszcie bedzie 100% w tej mega gierce
SwankCzarny77 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-11-2010, 12:45   #625
Piotrek3000
Początkujący
Piotrek3000 Wkroczył na dobrą drogę

Piotrek3000's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! Byłem pierwszy! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 9

100% w BF 2

Piotrek3000 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-11-2010, 13:13   #626
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał Piotrek3000 Zobacz post
100% w BF 2
Jeszce jej nie sprzedawaj bo powoli nadciąga Vietnam, i łupanie zacznie się na nowo

W końcu wpadła platyna w Uncharted 2. Gierka jest mistrzostwem świata, wróciłem do niej aby zaliczyć crushing po kilku miesiącach przerwy, i nadal się świetnie bawiłem. Wydaje mi się iż do tej pory nie wyszło na konsolach nic z lepszą grafą. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich graczy.
Stary 02-11-2010, 14:30   #627
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Jeszce jej nie sprzedawaj bo powoli nadciąga Vietnam, i łupanie zacznie się na nowo

W końcu wpadła platyna w Uncharted 2. Gierka jest mistrzostwem świata, wróciłem do niej aby zaliczyć crushing po kilku miesiącach przerwy, i nadal się świetnie bawiłem. Wydaje mi się iż do tej pory nie wyszło na konsolach nic z lepszą grafą. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich graczy.
Gratulacje. Podziwiam cie, ze ci sie nadal chce calakowac przestaw sie na multiplayera
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-11-2010, 15:43   #628
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Ostatni boss i miejscówki w górach przy końcu, tam gdzie wyskakują kolosy z gatlingami i jest masa kolesi z hełmami dają ostro po dupsku na Crushingu? Teraz przechodzę na hardzie, potem chcę sie wziąć za Crushing, ale wątpię w swoją cierpliwość.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-11-2010, 16:08   #629
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 

Bez obaw, jest jakiś glitch/taktyka na ostatniego bossa, że przejście go zależy tylko i wyłącznie od fuksa.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-11-2010, 19:10   #630
Loczek0123
Stały bywalec
Loczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna aura

Loczek0123's Avatar

Miasto: Zgorzelec
Reputacja: 233

Lista Osiągnięć
360 stopni Na dobre i na złe Zbieram puchary Janko Muzykant 

Cytat:
Napisał Q-Jot Zobacz post
Ostatni boss i miejscówki w górach przy końcu, tam gdzie wyskakują kolosy z gatlingami i jest masa kolesi z hełmami dają ostro po dupsku na Crushingu? Teraz przechodzę na hardzie, potem chcę sie wziąć za Crushing, ale wątpię w swoją cierpliwość.
Niechce być hamski , ale proszę porównajcie ze mną trofea i zobaczcie że ja przeszedłem gre na hardzie a za 10 minut na crushingu . Jak? moja słodka tajemnica
Stary 02-11-2010, 20:16   #631
MaKsIk PL
Stały bywalec
MaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiek

MaKsIk PL's Avatar

Reputacja: 438

Lista Osiągnięć

Loczek ty oszuscie!

MaKsIk PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-11-2010, 21:02   #632
Loczek0123
Stały bywalec
Loczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna aura

Loczek0123's Avatar

Lista Osiągnięć

Dobrze mi z tym tak samo uncharted 1 all w jednym czasie ,ale powiem tak: tylko unchartedy są tak puste żeby to obejść nigdzie indziej się nie da a i Spec opsy w mw2 tak da się zrobić ale zrobiłem solo all.
Stary 02-11-2010, 21:12   #633
MaKsIk PL
Stały bywalec
MaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiek

MaKsIk PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Wez napisz na priv jak to dziala :P
Osobiscie przechodze na crushing i jestem w 22 chapterze.
Tylko z ciekawozci chce wiedziec

Sry za OT

Stary 02-11-2010, 23:34   #634
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Cytat:
Napisał Loczek0123 Zobacz post
Niechce być hamski , ale proszę porównajcie ze mną trofea i zobaczcie że ja przeszedłem gre na hardzie a za 10 minut na crushingu . Jak? moja słodka tajemnica
Dzięki za info o istnieniu glitcha, ale jeśli oboje mamy na myśli tego z cheatami, to w 10 minut Crushinga nie przejdziesz.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-11-2010, 00:27   #635
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 

Cytat:
Najgorsi są ci niebiescy mutanci, ale wystarczy zdobyć po jednym kuszę i o wiele szybciej padają. Kluczem do zwycięstwa jest też umiejętne ciskanie granatami, no i headshoty - na crushingu to podstawa. Ostatni boss nie jest taki trudny jak się wydaje, choć kilkanaście zgonów przy nim zaliczyłem
Generalnie crushing w jedynce był o wiele trudniejszy, nawet go nie przeszedłem.
Stosowanie glichy w takiej grze to poroniony pomysł, mało jest tak doskonałych tytułów. Mnie granie w U2 sprawiało czystą frajdę i wolałem ginąć wiele razy ale samemu zaliczać poszczególne poziomy, oszukiwanie jest dla lam
Cytat:
Napisał Fighter Pl Zobacz post
...przestaw sie na multiplayera
Fajta od multi to mam BF:BC2 a teraz pewnie będzie COD:BO. W innych grach multi mnie nie jara

Ostatnio edytowane przez komar : 03-11-2010 o 00:30
komar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-11-2010, 17:03   #636
Loczek0123
Stały bywalec

Loczek0123's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Dzięki za info o istnieniu glitcha, ale jeśli oboje mamy na myśli tego z cheatami, to w 10 minut Crushinga nie przejdziesz.
Inny glitch , a obczaj moje trofea naprawde 10minut ,a UNCHARTED 1 i crushing i hard w 1 czasie ;p
Stary 03-11-2010, 17:11   #637
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Cytat:
Napisał Loczek0123 Zobacz post
Inny glitch , a obczaj moje trofea naprawde 10minut ,a UNCHARTED 1 i crushing i hard w 1 czasie ;p
To pisz jak, a nie cwaniaka grasz. Już jestem przy końcu Harda, ale Crushinga nie chce mi się przechodzić, bo mam masę gier do ogrania. A to, że Crushing i Hard w jednym czasie to nie ma wielkiego wała, bo jak przechodzisz na Crushingu to ci Hard wbija od razu.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-11-2010, 17:40   #638
MaKsIk PL
Stały bywalec

MaKsIk PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Q-jot,ale crushing sie odblokowuje dopiero jak przejdziesz na hard ,wiec jest "wał"

Stary 03-11-2010, 18:10   #639
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Masz rację, zapomniałem o tym szczególe
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-11-2010, 18:19   #640
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Qjot o tym każdy może zapomnieć ale faktem jest, że kolega albo jest gliczerem albo przypadkowo mu wpadło.

Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania