Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Kinect

Kinect Wyginaj śmiało ciało!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-11-2010, 00:57   #221
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Kinect

Cytat:
Dance Central który zaprezentował Zeratul
przegapilem cos? gdzie on tam tanczyl? przez trzy filmy ustawial sprzet
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2010, 00:58   #222
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

http://zeratulpl.blogspot.com/2010/1...wshowshow.html
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2010, 01:01   #223
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Dance Central wymiata, a do tego daje niezły wycisk.
Stary 07-11-2010, 01:09   #224
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Dance Central wymiata, a do tego daje niezły wycisk.
No stary , widzę ze już zaopatrzyłeś sie w Kinecta i parę gier
Stary 07-11-2010, 01:14   #225
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Dostałem na weekend do pogrania i przetestowania. Dlatego siedzę i męczę dalej, chociaż już sił brak
Stary 07-11-2010, 02:21   #226
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

mozna kinektem poruszac sie po dashu, wylaczac konsole, stopowac/przewijac itd. filmiki? jakos nie pamietam czy juz o tym bylo czy nie ;f
Stary 07-11-2010, 02:58   #227
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Wszystko o co pytasz przedstawił Zeratul, w filmikach stronę wcześniej.
Stary 07-11-2010, 10:43   #228
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Lista Osiągnięć

wrogu chwal sie. jak wrazenia.

Zaratul: nie bylo tak zle, jednak w zestawieniu z Lisa na usta cisnie sie jeden cytat:

"polskie chlopaki nie maja luzu, ruszaja sie jak woz z weglem"

cholera - a mialem tego nie kupowac...
Stary 07-11-2010, 11:34   #229
coolbary
Stały bywalec
coolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innych

coolbary's Avatar

Miasto: Hrubieszów
Reputacja: 661

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 20

Moim zdaniem na dłuższą metę to Kinekt się nie sprawdzi. Fajnie jest poskakać chwilę, ale napewno szybko się znudzi. Wyeliminowali już te opóźnienia?
Nie wiem, może jestem na to za stary he, he.
Stary 07-11-2010, 12:03   #230
OCC Senior
Uzależniony

OCC Senior's Avatar

Lista Osiągnięć

colbary: dla sobie bym tego nie kupil. ale zal mi sie robi jak widze mojego 4 letniego smyka ktory chce pograc z ojcem ale raz ze nie ma w co a dwa nie ma czym bo pad jest za duzy na takie drobne lapki.

do tego pomysl jakie fajne imprezy mozna robic przy pomocy kinekta. zaden sylester nie bedzie juz nudny
Stary 07-11-2010, 12:05   #231
MadDziadPL
Nowy
MadDziadPL Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Kuca.Fajna zabawka ten kinekt,będzie trzeba chyba zainwestować w te cacko.
A propos "szybkiego znudzenia się kinectem";powstają gry hybrydowe(tradycyjny pad + sensor),więc myślę że ta zabawka dopiero pokaże pazury
Już widzę jak gram np. w Battlefield BC 2 padem i rzucam machając ręką granatem...będzie git!!!A to tylko jedna z wielu możliwości
Pozdrawiam.
MadDziadPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2010, 12:58   #232
coolbary
Stały bywalec
coolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innych

coolbary's Avatar

Miasto: Hrubieszów
Reputacja: 661

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał Ar2rM Zobacz post
colbary: dla sobie bym tego nie kupil. ale zal mi sie robi jak widze mojego 4 letniego smyka ktory chce pograc z ojcem ale raz ze nie ma w co a dwa nie ma czym bo pad jest za duzy na takie drobne lapki.

do tego pomysl jakie fajne imprezy mozna robic przy pomocy kinekta. zaden sylester nie bedzie juz nudny
Jeżeli chodzi o dzieci, to oczywiście świetny pomysł. Można małego wprowadzać powoli w kanon gier . Odwdzięczy się później odblokowując Tacie achievementy .
Stary 07-11-2010, 14:51   #233
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Eeee tam, jestem pewny że laski polecą na Dance Central , łuuu już widzę jak się imprezy rozkręcą
Stary 07-11-2010, 15:05   #234
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał MadDziadPL Zobacz post
Kuca.Fajna zabawka ten kinekt,będzie trzeba chyba zainwestować w te cacko.
A propos "szybkiego znudzenia się kinectem";powstają gry hybrydowe(tradycyjny pad + sensor),więc myślę że ta zabawka dopiero pokaże pazury
Już widzę jak gram np. w Battlefield BC 2 padem i rzucam machając ręką granatem...będzie git!!!A to tylko jedna z wielu możliwości
Pozdrawiam.
Mylisz Kinecta gdzie "jedynym kontrolerem jesteś Ty" z PS Move ...
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2010, 16:16   #235
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

No i co z tego, że taki był slogan reklamowy? Hybrydy będą i pewnie się sprawdzą jak najbardziej... też czekam na takie gry.
Stary 07-11-2010, 16:42   #236
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał MANDo Zobacz post
No i co z tego, że taki był slogan reklamowy? Hybrydy będą i pewnie się sprawdzą jak najbardziej... też czekam na takie gry.
Co z tego ? 9% mocy X360 na Kinecta nie jest warte pierdółek jak rzucanie granatu w FPSach. Według mnie Kinecta kupuje się dla gier na niego dedykowanych, a jeśli robisz inaczej to będzie to zakup równie świetny co HDDVD. Rzut granatem to da się zrobić na kamerce za 60 zł na PS3 ...
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2010, 16:49   #237
Jatoskopie
Nowy
Jatoskopie Wkroczył na dobrą drogę

Jatoskopie's Avatar

Reputacja: 10

Mógłby mi ktoś podać wymiary Kinect'a?

Jatoskopie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2010, 17:34   #238
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Co z tego ? 9% mocy X360 na Kinecta nie jest warte pierdółek jak rzucanie granatu w FPSach. Według mnie Kinecta kupuje się dla gier na niego dedykowanych, a jeśli robisz inaczej to będzie to zakup równie świetny co HDDVD. Rzut granatem to da się zrobić na kamerce za 60 zł na PS3 ...
A ja chętnie będę widział gry robione specjalnie pod Kinecta i gry hybrydowe, w których jego wykorzystanie będzie opcjonalne. Jak ktoś wydaje pieniądze na ten sensor, to chce widzieć jego zastosowanie w grach.
Stary 07-11-2010, 18:26   #239
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
No oczywiście, że kupuje się dla gier dedykowanych, ale dla osób, które mają Kinecta takie popierdółki w grach "normalnych" są miłym dodatkiem ;d. A gry hybrydowe musiały powstać, bo Kinkiet się znudzi jak machanie przy Wii.
Stary 08-11-2010, 13:31   #240
LIMOP
Znajomy
LIMOP Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 24

Po obejrzeniu filmikow stwierdzam ze nie jest to sprzet dla mnie.
Wszystko dziala strasznie powoli- logowanie, sterowanie - to samo przy uzyciu kontrolera trwa 5x szybciej. Do tego krzyczenie do boxa zrob to zrob tamto musi byc strasznie irytujace dla kogos w innym pokoju.
Nie wiem jak Microsoft osiagnie swoj cel 5 milionow sprzedanych kopii do konca tego roku???

Ps Kinect zostal juz zlamany... 3 dni po premierze

http://www.gamesindustry.biz/article...er-prize-money

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Kinect

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania