Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Trofea Brązowe, srebrne, złote i platynowe.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-11-2010, 19:59   #641
Loczek0123
Stały bywalec
Loczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna aura

Loczek0123's Avatar

Miasto: Zgorzelec
Reputacja: 233

Lista Osiągnięć
360 stopni Na dobre i na złe Zbieram puchary Janko Muzykant 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Mistrzowie Platyn

Jak się da to chętnie gliczuje , ale w socomie niechce 50 trophy w 1min ponieważ to już wujowo wygląda a 1 czy 2
Stary 03-11-2010, 20:04   #642
BrakTuSensuPL
Stały bywalec
BrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znają

Reputacja: 621

Lista Osiągnięć

W Socomie to juz nie jest glitch tylko typowe wgrywanie trophy czyli oszustwo.

BrakTuSensuPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-11-2010, 22:34   #643
SwankCzarny77
Stały bywalec
SwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyć

SwankCzarny77's Avatar

Reputacja: 283

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Każdy piłkę kopie PlayStation 3 is my Home 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 21

PLATYNA
ENSLAVED: ODYSSEY TO THE WEST-gra zajebistabardzo wciagajaca i bardzo ladna graficznie jedynie przesadzili ze zbieractwemnie wiem ale orbow to jest z 1000 do zebrania i to tak poukrywane ze masakra jedenego szukal z godzine caszu w 9 misjiale jakos poszla gra swietna naprawde polecam
SwankCzarny77 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-11-2010, 16:44   #644
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał SwankCzarny77 Zobacz post
PLATYNA
ENSLAVED: ODYSSEY TO THE WEST-gra zajebistabardzo wciagajaca i bardzo ladna graficznie jedynie przesadzili ze zbieractwemnie wiem ale orbow to jest z 1000 do zebrania i to tak poukrywane ze masakra jedenego szukal z godzine caszu w 9 misjiale jakos poszla gra swietna naprawde polecam
Gratulacje Swaknu,ale zajrzyj tutaj> http://ruczjak.webpark.pl/zasinterpunkcji.htm < bo tragicznie się Twe posty czyta.
Stary 04-11-2010, 17:06   #645
SwankCzarny77
Stały bywalec
SwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyć

SwankCzarny77's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Gratulacje Swaknu,ale zajrzyj tutaj> http://ruczjak.webpark.pl/zasinterpunkcji.htm < bo tragicznie się Twe posty czyta.
Wiem ale jakos nie dbam o przecinkiale dzieki za rade moze skorzystam
Stary 04-11-2010, 17:28   #646
przemek1d
Początkujący
przemek1d Wkroczył na dobrą drogę

przemek1d's Avatar

Reputacja: 48

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

Platyny w:

Prince of Persia Zapomniane Piaski - nudna gra, wszystkie ruchy i akrobacje skopiowane są z poprzedniego PoP'a, do tego żenujący poziom trudności i płytka fabuła, grafika nawet ładna ale ja wolałe cell-shading jak to było w poprzedniej części 7/10

Superstars v8 Racing - wersja z PSN, tym razem platyna wpadła w 6-7 godz. przyjemna gra, nie wiem dlaczego ale w stosunku do wersji pudełkowej ubyło jedno trofeum. 7/10

Frogger Returns - po raz trzeci, tym razem wersja z kraju Kwitnącej Wiśni.

Ostatnio edytowane przez przemek1d : 04-11-2010 o 17:30
przemek1d jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-11-2010, 21:07   #647
SwankCzarny77
Stały bywalec

SwankCzarny77's Avatar

Lista Osiągnięć

PLATYNA
RED DEAD REDEMPTION+4DLC=100%-jest to najlepsza gra w jaka gralem w tym roku,a gralem w sporo tytulow ta gra jest poprostu mega zajebista graficznie i pod wzgledem grywalnosci wymiata,bardzo duzo misji+poboczne bardzo zroznicowane misje spedzilem przy tej grze okolo 80godzin razem ze wszsytkimi DLC ale naprawde bylo warto a ostatnie DLC to mistrzostwo swiata ,polecema ta gre w 100% kazdemu warta kazdej kasy
RED DEAD mam na zbyciu cały komplet+mapa stan igla najchetniej zamienie na DEAD RISING 2 albo H.A.W.X. 2

Ostatnio edytowane przez SwankCzarny77 : 04-11-2010 o 21:48
Stary 05-11-2010, 09:52   #648
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Dobre

Ale do rzeczy:
Legends of the Guardian: The Owls of Ga'Hoole - całkiem przyjemna gra, dosyć miła dla oka, a sterowanie sową nie przysparza wiekszych problemów (jedynie czasem wkurza lockowanie się na przeciwnikach). Minusem jest konieczność przejścia jej 4 razy, każdą sową (do znudzenia).
6/10

Superstars V8 Racing - wersja USA. Jedno trofeum, które się glitchowało w wersji EU (za Pole Position) wywalono, tylko co z tego jak ludzie (w tym ja) mają problemy z innymi trofeami. Osobiście odblokowywało mi się wszystko jak należy do czasu pobicia czasów na 8 trasach. Musiałem wyłączać grę, wchodzić w Extras i ogólnie kombinować. Na szczęście wszystko się odblokowało. Gra mi sie podoba, zresztą jak każda od tego developera (SBK),.
7/10

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2010, 02:23   #649
BrakTuSensuPL
Stały bywalec
BrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znająBrakTuSensuPL Wszyscy go tu znają

Reputacja: 621

Lista Osiągnięć

Platyna w Bioshock 2 + 100 % wszystkie DLC .

Gra bardzo dobra, singiel klimatyczny. Multiplayer dobry , na minus tylko brak quick matchu i mała liczba grających . Z czystym sumieniem moge polecic DLC nr 2 i 3 .

9/10

BrakTuSensuPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-11-2010, 05:01   #650
SwankCzarny77
Stały bywalec

SwankCzarny77's Avatar

Lista Osiągnięć

PLATYNA
SUPERSTARS V8 RACING(PSN)-na poczatek podziekowania dla xPrzemusxPL od ktorego gre dostalem za darmoco do samej gry, to trofea wpadaj bez problemu nie mialem zadnego problemu z nimiwszystkie wpadaly zgodnie z opisem ,moze temu ze nie synchronizowalem profilu dopiero po zdobyciu platyny .Platyna na 7godzin
Stary 06-11-2010, 13:46   #651
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Jak giera wypada jako ścigałka, model jazdy ok, warto kupić ? Bo się zastanawiam.
Stary 07-11-2010, 17:00   #652
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Druga Platynka, teraz w Uncharted 2. Gra idealna. Jedna z najlepszych w tej generacji i najlepszych w ogóle. Mam nagrane 29,5h, z czego grę przeszedłem 3 razy. Rozumiem, że gra ma być coraz trudniejsza z progresem, ale nigdy nie zrozumiem sensu wstawiania przeciwników z RPG i granatnikami. Nie na tym polega podnoszenie stopnia trudności gry, to tylko eskaluje irytację. Obowiązkowy pre-order na część 3 jak tylko taki się pojawi.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2010, 17:17   #653
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 

Ci przeciwnicy byli juz na poziomach niżej, tylko łatwiej ich zaciupać było zanim wystrzelili nawet
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2010, 21:38   #654
cyckiewicz
Znajomy
cyckiewicz Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Łódź
Reputacja: 26

Prince of Pesia: Zapomniane Piaski...no nie wiem co mam powiedzieć...juz dawno żadna gra mnie nie wciągła tak jak ta, a przyznać muszę,że nie jestem fanem PoPów więc tym większe to jest dla mnie zaskoczenie mnie z kolei, w przeciwieństwie do przemka1d niski poziom trudności wcale nie przeszkadzał i mogłem bezstresowo zaliczyć tą gierkę..swietna do odstresowania i mega szybka platynka (grę kupiłem w niedzielę,a dziś już ją skończyłem, na szczęscie niska cena za jaką można teraz tą grę dostać jest adekwatna do czasu gry i nie powoduje "skrzywioryjka zawodnego" po jej skończeniu) polecam...a teraz może zabiorę się za poprzednią częsć i powoli wypatruję już kompilacji trzech PoPów za ps2 w HD aha, PoP: Zapomniane Piaski na zbyciu, gdyby ktoś był zainteresowany
cyckiewicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-11-2010, 11:56   #655
przemek1d
Początkujący

przemek1d's Avatar

Lista Osiągnięć

Platyny w:

Up - tragedia, wkurzając eniewidoczne ściany, i zawieszanie się postaci, gra na 5 godz. 5+/10

Tomb Raider: Underworld - wersja japońska, gra bardzo dobra więc nie zaszkodziło zdobyć drugą platyne. 8+/10

Ostatnio edytowane przez przemek1d : 09-11-2010 o 11:58
Stary 12-11-2010, 12:34   #656
cbool
Nowy
cbool Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! PlayStation 3 is my Home 

15. Platyna w inFAMOUS Co tu dużo mówić każdy kto ma ps3 musi zagrać.
Stary 14-11-2010, 18:36   #657
Pingwin
Redakcja
Pingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyć

Pingwin's Avatar

Reputacja: 300

Lista Osiągnięć

Wpadła podejrzewam, że pierwsza w naszym kraju platynka w 428 fuusa sareta shibuya de bo pewnie nikt oprócz mnie w takie gry nie gra.

Bardzo czasochłonny komplet, platyna zajęła mi około 23 godzin, jest to chyba najbardziej import unfriendly gra obecnej generacji. Do zaliczenia ponad 80 złych zakończeń, trzy dodatkowe scenariusze, sekretne wiadomości, quiz i kilka pobocznych pierdółek. Gra jest naprawdę rozbudowana i praktycznie każdy wybór daną postacią, wpływa na poczynania innych bohaterów - zrobisz coś nie tak, zaklinujesz się na amen. Bawiłem się świetnie, jednak z racji tego, że produkcja jest praktycznie książką, nie poleciłbym jej każdemu. Teraz mam odwieczny dylemat, czy zostawić sobie to to na półce, czy puścić na eBayu za marne 50 dolców.
Stary 14-11-2010, 19:22   #658
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Nikt nawet nie wie o istnieniu takich niszowych gier, to co się dziwisz, że jesteś pierwszy w Polsce ;>
Stary 14-11-2010, 19:42   #659
przemek1d
Początkujący

przemek1d's Avatar

Lista Osiągnięć

Czasochłonny? 23 godz to nie jest dużo na platyne.

Gratulacje, nawet nie wiedziałem, że taka gra istnieje.

Stary 15-11-2010, 11:23   #660
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 

Call of Duty: Black Ops - z początku zaczynając kampanię zbytnio nie przypadła mi ona do gustu, jednak w miarę postępu w grze zaczeła mi się coraz bardziej podobać. Fajnie poprowadzona fabuła (w końcu wiadomo o co chodzi), z misji na misje coraz bardziej rozkręcająca się. Graficznie także gra się rozkręca z misji na misję, jednak jak dla mnie grafika nie jest najwyższych lotów. Bardziej podobała mi się w MOH. Zresztą akurat MOH bardziej mi przypadł do gustu praktycznie pod każdym względem aniżeli CoD BO. Veteran w Black Opsach łatwy, najgorzej wspominam 2 pierwsze misje, potem z górki (ale trudniejszy niż w MOH). W multi zagrałem dosłownie 3 mecze (aby nabić jakąs kasę potrzebną do Wager Matches) i wygląda dosyć fajnie. Same Wager Matches bardzo mi się spodobały, fajna odskocznie=a od typowego multi. Osobny akapit to Zombie :/ Trofea są w tym trybie strasznie porypane, trzeba liczyć na baaaardzo dużo szczęścia, a najgorsze to to za trafienie kumpla kuszą z upgradem, tak aby ten wybuchając zabił 6 zombie. DEBILIZM. Na Zombie zeszło 2 razy tyle czasu co na kampanie :/
8/10

Resident Evil 5 100% - na początku podziękowania dla JimmyKinga, który był tak miły i pomógł w zdobyciu trofeów za Verusa. Szacunek, naprawdę takie osoby rzadko się spotyka aby bezinteresownie poświęcaly swój czas i do tego były tak miłe i bezkonfliktowe Drugie podziękowania z kolei leca dla kumpla z IRL, który przeszedł ze mną grę od razu na Pro, dzięki któremu grę przechodziłem tylko 2 razy. Resident jak to Resident fajny, ale sterowanie naprawde mocno wkurza. Dodatek Lost in Nightmares WYMIATA. I szczerze mówiąc takiego Residenta bym chciał następnego. Ciemność, jakiś zamek, co jakis czas przeciwnik (a nie wyrzynanie jak w podstawce), więcej kombinowania itd.
8.5/10

MySims SkyHeroes
- szczerze mówiąc spodziewałem sie tyci lepszej gry. Grafika niespecjalna, przeciwnicy chamsko oszukujący potrafią wkurzyć, a ilośc rozmów między bohaterami pomiędzy misjami potrafi przyprawić o ból głowy.
4/10

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania