Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Trofea Brązowe, srebrne, złote i platynowe.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-11-2010, 20:55   #681
MaKsIk PL
Stały bywalec
MaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiek

MaKsIk PL's Avatar

Reputacja: 438

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Odp: Mistrzowie Platyn

Assassin's Creed: Brotherhood platynka.
Wydaje mi sie,ze pierwsza w polsce
Na multi spedzone niewiele ponad 20 godzin.
Singleplayer starcza na 12-13 ze zrobieniem 100%.

Super gierka,polecam kazdemu

MaKsIk PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-11-2010, 21:15   #682
Loczek0123
Stały bywalec
Loczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna aura

Loczek0123's Avatar

Miasto: Zgorzelec
Reputacja: 233

Lista Osiągnięć
360 stopni Na dobre i na złe Zbieram puchary Janko Muzykant 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał MaKsIk PL Zobacz post

Wydaje ci się ;p dwóch kumpli ma już od 5dni
Stary 28-11-2010, 22:05   #683
MaKsIk PL
Stały bywalec
MaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiek

MaKsIk PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Eee,to wujowo...

Stary 28-11-2010, 23:41   #684
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:

Gratuluje platynki. W dodatku pierwszy w polsce. No no...
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-11-2010, 17:17   #685
MaKsIk PL
Stały bywalec

MaKsIk PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie no wlasnie sie dowiedzialem,ze nie jestem pierwszy w polsce

Stary 01-12-2010, 19:41   #686
przemek1d
Początkujący
przemek1d Wkroczył na dobrą drogę

przemek1d's Avatar

Reputacja: 48

Lista Osiągnięć

Platyna w:

Wanted (niemiecki)
- gra wbrew wszystkiemu dynamiczna i bardzo dobra, typowa gra akcji 7/10

Leisure Suit Larry: Boz Office Bust - najgorsza gra w jaka grałem na ps3, grafika jak z psx 1m do tego tnie sie n iesamowicie, sterowanie jest tak drętwe i nieprecyzyjne że każdy skok to wyzwanie. 2/10

Gry PSN:

Buzz! Junior: Dino Den
Buzz! Junior: Monsters
Buzz! Junior: Robo Jam
- gry na 1 godz, przyjemnie pograć w wolnej chwili.

przemek1d jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2010, 00:56   #687
SwankCzarny77
Stały bywalec
SwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyć

SwankCzarny77's Avatar

Reputacja: 283

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Każdy piłkę kopie PlayStation 3 is my Home 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 21

ASSASSINS CREED BROTHERHOOD;bardzo fajna singiel dosc prosty i bardzo przyjemny,zbierania nie za duzo ,za to multi 50ranga gdyby nie ustawka na 6 osob ty chyba z 50godizn by zeszlo a tak wychodzi okolo 15godzin dla wszystkich 6 osob takze jest spora roznicaoglnie gra super polecam
SwankCzarny77 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2010, 09:03   #688
MaKsIk PL
Stały bywalec

MaKsIk PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Swak co ty gadasz?Na boostingu 16 godzin?Jak wy to robiliscie?!
Ja 45 wbilem bez bostowania w 19 godzin....A ostatnie 5 lvl w jakies 1,5(boosting).Chyba,ze na alliance to robiliscie a nie na manhunt.

Stary 04-12-2010, 10:17   #689
SwankCzarny77
Stały bywalec
SwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyć

SwankCzarny77's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Ja 45 wbilem bez bostowania w 19 godzin....A ostatnie 5 lvl w jakies 1,5(boosting).Chyba,ze na alliance to robiliscie a nie na manhunt.
No tak tylko na sojuszu(aliance)co 8 minut dwie osoby mialy po 30.000 i tak nazmiane takze 10 meczy i masz 300.000 szybko idize a robisz 7 meczy na godzine
Stary 04-12-2010, 13:14   #690
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 

Cytat:
Ty no dobra Ty wbiles 45 w 19h grając samemu, ale pamietaj ze jak boostujesz na 6 to kazda osoba musi dostac 50 lvl. Na 2 osoby wyszło jakies 20 meczy, czyli około 3h, czyli u nas każdy mozna powiedzieć, iż zdobył 50 lvl w 3h. Razy 3, bo 3 drużyny i masz już 9h. Do tego dochodzą loadingi, zawsze jakiś problem sie pojawi (np. kogoś wywali) itd. Poza tym ja nie liczyłem w sumie zbytnio ile graliśmy, ale nie wiem czy Swank podał czas samej rangi, czy ogólnie ile graliśmy? Bo jesli ogólnie to miej na uwadze, że musieliśmy jeszcze zrobić trofea dla każdego za te porypane bonusy. A na to tez zeszło trochę czasu.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-12-2010, 02:22   #691
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

Właśnie wpadła mi platynka w God of War III. Od marcowej premiery zostało mi w sumie tylko osiągnięcie za Titana i jakoś nie mogłem się zebrać. Ale jako że wyszła nowa część na PSP to przed zagraniem w nią postanowiłem przypomnieć sobie trójkę. Gra w cale się nie zestarzała, nadal wygląda lepiej niż 90% obecnie wychodzących gier. Gra wspaniała, fenomenalna, jak dla mnie gra roku ;]
Oczywiście ocena nie może być inna niż 10/10

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-12-2010, 21:52   #692
cbool
Nowy
cbool Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! PlayStation 3 is my Home 

lukk i Swank jak macie jeszcze chęci, czas i osoby do ustawki to ja się chętnie piszę żeby wreszcie skoczyć ACB
Stary 07-12-2010, 21:28   #693
boss83
Początkujący
boss83 Grabi sobieboss83 Grabi sobie

Reputacja: -122

Cytat:
Napisał cbool Zobacz post
lukk i Swank jak macie jeszcze chęci, czas i osoby do ustawki to ja się chętnie piszę żeby wreszcie skoczyć ACB

siema ja powienienim mniec jutro mam pare osób co graja dam ci znac
Stary 08-12-2010, 16:02   #694
Piotrek3000
Początkujący
Piotrek3000 Wkroczył na dobrą drogę

Piotrek3000's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! Byłem pierwszy! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 9

100% w Bioshocku 2. Gra bardzo klimatyczna, z ciekawą fabułą + ciekawy wątek w DLC. Jedyna wada to szybko nużące multi. Grałem już pod koniec z ludźmi na siłę, by wbić ten 50 lvl.

Piotrek3000 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-12-2010, 01:12   #695
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Need for Speed: Hot Pursuit - swoje zachwyty i żale wylewałem juz w temacie o grze więc w skrócie będzie. Gra bardzo fajna gra, powrót do korzeni, bez zebędnego otwartego swiata, miliona ustawień, tuningu i Bóg wie czego. Samochodów nie trzeba kupować, można jeździć każda furą, odpalamy tylko wyścig i jazda. Fajnie. Grafika bardzo dobra, fury super zrobione, jednak świat móglby być troche ładniejszy. Zarąbista muzyka i ogólnie udźwiękowienie. Strasznie wkurzające i oszukujące AI, niektóre eventy przegięte. Do tego dochodzi nudne i bezsensowne dobijanie do 20 rangi. Na koniec - ochydne obrazki trofeów, totalne bezguście chyba je projektowało.
8.5/10

James Bond: Quantum of Solace
- graficznie już jest kiepściutko, ale jako strzelanka gra wypada dosyć dobrze. Poziom trudności znośny, trofea singlowe dosyć łatwe. Multiplayer jak na Xboxie przypadł mi bardzo do gustu (Golden Gun), jednak pod koniec zaczęło mi się juz dłużyć. Multi bez ustawki (bo i ustawic się nie da zbytnio) mozna w ok. 15h zrobić spokojnie.
7/10

Assasin's Creed: Brotherhood - mieszane mam uczucia. Z jednej strony fajnie, nowy Assasin, ale z drugiej pozostaje niesmak że gra jest Assasinem 2,5 a kosztuje jak pełnoprawny produkt. Trochę moim zdaniem przekombinowano w tej części ze wszystkim co nie jest związane z wątkiem głównym. Mniej wiecej w połowie gry mapa jest tak zaj...na od przeróżnych znaczników, że szok :/ Jakies "tresowanie" Asasynów (nie wiem po cholere), jakies wyzwania gildii, flagi umiejscowione w debilnych miejscach. Poza tym gra według mnie straciła na swojej płynności. Po pierwsze Ezio ma teraz jakby większe problemy ze wspinaczką i trzeba dokładniej "obmacywac" budynki aby gdzieś wejść. Po drugie struktura Rzymu (swoją drogą bardzo mały teren) spowodowała, że zabudowania nie są aż tak blisko siebie (+ wkurzające wszechobecne skały, na które nie idzie się wspinac, tylko trzeba dreptac naokoło). Tryb multi móglby byc fajny (1 mecz zagrany na legalu), z tymże 50 ranga to jakies nieporozumienie.
8.5/10

Star Wars: The Force Unleashed 2 - fanem sagi nie jestem, więc i ocena będzie pewnie surowsza. Długość gry? PARODIA. Da się ogarnąc 1 przejście spokojnie w 5h. Challenge mogą być, 1 był wkurzający. Graficznie jest nieźle (czasami chrupnie), podobała mi się ostatnia walka z Vaderem - deszcz, kolorowe miecze, błyski, fajnie się to oglądało. Jak wspomniałem nie znam się na Star Wars, ale według mnie historia przedstawiona w grze jest tak debilna, tak prosta, że aż poczułem się jakby ktoś mnie miał za debila, który nie będzie się na niej skupiał. Może być, ale tutak także bym tę część nazwał 1,5 a nie 2.
7/10

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
Stary 09-12-2010, 15:25   #696
SwankCzarny77
Stały bywalec

SwankCzarny77's Avatar

Lista Osiągnięć

PLATYNA
PRINCE OF PERSIA:THE SANDS OF TIME-gralem w ta gre ładnych pare lat temu na PS2 ,i mimo to ze gra ma swoje lata gralo sie swietnie ,graficznie wiadomo nie zaczwycaale klimat super .Ogolnie platyna łatwa do zrobienia w 12 godzin .Teraz czas na POP:WW
Stary 12-12-2010, 02:38   #697
SwankCzarny77
Stały bywalec

SwankCzarny77's Avatar

Lista Osiągnięć

WPADLA 100 PLATYNA
PRO EVOLUTION SOCCER 2011-jak to pro evo co roku to samo, moze lekko graficznie lepiej wyglada ,nawet trofea zrobili te same co w 2010bardziej rozbudowany tryb become legend i mozliwosc grania w master league online
LEGEDNS O THE GUARDIANS-ogolnie nie jest, zle tylko ze trzeba isc gre 4 razypo drugim razie to juz niestety nudaplatyna na 15 godzin
Stary 13-12-2010, 01:36   #698
lukkPL
Wariat

lukkPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Wczoraj minął dokładnie rok może nie od pierwszego mojego trofeum na PS3 (bo to wpadło 10.12.2009), ale od pierwszego "poważnego" odpalenia Uncharted 2 i zaczęcia zbierania ich na poważnie. Jak na rok grania nie jest źle, tylko aż głowa boli ile jeszcze gier nie skończonych A piszę to między innymi dlatego, że...:

Enslaved (100%) - ... Enslaved pod względem szczegółowości i jakości grafiki bardzo mi przypominał Uncharted 2. Gra jest PRZEPIĘKNA, historia opowiedziana jest w DOSKONAŁY sposób (choc zbytnio ambitna nie jest trzeba przyznać ale kit z tym, nieważne). Relacje między bohaterami są ukazane w bardzo fajny i przemyślany sposób, a prosiak to już w ogóle odbrębna historia. Od momentu poznania go uśmiech towarzyszył mi od ucha do ucha Końcówka bardzo fajna, epilog dający nawet do myślenia. Co mi się nie podobało i odbierało mi przyjemność z gry? Zbieractwo. Naprawde trzeba być niezłym idiotą aby wpakować 1600 znajdziek i do tego procentowo ukazać ich ukończenie na danym levelu :/
Co do DLC - TO ja rozumiem! DLC jest (nie wierze co mówie) GENIALNE. Za takie coś warto wpłacić. Świniak wymiata, super się porusza, a sama historia jest długa (z 3-4 h). Lecz tu ponownie zgrzyt i ponownie związany ze zbieractwem - pokazana jest tylko ogólna ilość zebranych rzeczy na wsyztskich levelach a nie na każdym z osobna. Efekt? Zbieram ostatnią rzecz i brak trofeum, jakimś cudem pominąłem jedno żarcie (zebrałem je, tylko zapewne zginałem i nie zebrałem ponownie). Dzięki Bogu miałem dużo szczęścia, bo zaczałem wybierac lvle na chybił trafił do powtórki i za drugim razem trafiłem na właściwy lvl.
9,5/10 (0,5 odjęte za zbieractwo)

Dragon's Lair
PSN - grę pamiętam z Amigi, gdy byłem mały. Pamietam także, że ją odpaliłem i wyłączyłem, bo nie wiedziałem co robic Grafika śliczna, ale sam gameplay nudny po pewnym czasie. Do tego gra cierpi na dziwną przypadłość - trzeba ją iść 8 razy, gdyż trofea wpadają pojedyńczo, pomimo tego, iz za 1 przejściem spełnimy 2 warunki (np. przejść grę i przejść bez straty życia). Grę dostałem za free, więc darowanemu koniowi ...
5/10

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
Stary 13-12-2010, 02:22   #699
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał lukkPL Zobacz post
Wczoraj minął dokładnie rok może nie od pierwszego mojego trofeum na PS3 (bo to wpadło 10.12.2009), ale od pierwszego "poważnego" odpalenia Uncharted 2 i zaczęcia zbierania ich na poważnie. Jak na rok grania nie jest źle, tylko aż głowa boli ile jeszcze gier nie skończonych A piszę to między innymi dlatego, że...:

Enslaved (100%) - ... Enslaved pod względem szczegółowości i jakości grafiki bardzo mi przypominał Uncharted 2. Gra jest PRZEPIĘKNA, historia opowiedziana jest w DOSKONAŁY sposób (choc zbytnio ambitna nie jest trzeba przyznać ale kit z tym, nieważne). Relacje między bohaterami są ukazane w bardzo fajny i przemyślany sposób, a prosiak to już w ogóle odbrębna historia. Od momentu poznania go uśmiech towarzyszył mi od ucha do ucha Końcówka bardzo fajna, epilog dający nawet do myślenia. Co mi się nie podobało i odbierało mi przyjemność z gry? Zbieractwo. Naprawde trzeba być niezłym idiotą aby wpakować 1600 znajdziek i do tego procentowo ukazać ich ukończenie na danym levelu :/
Co do DLC - TO ja rozumiem! DLC jest (nie wierze co mówie) GENIALNE. Za takie coś warto wpłacić. Świniak wymiata, super się porusza, a sama historia jest długa (z 3-4 h). Lecz tu ponownie zgrzyt i ponownie związany ze zbieractwem - pokazana jest tylko ogólna ilość zebranych rzeczy na wsyztskich levelach a nie na każdym z osobna. Efekt? Zbieram ostatnią rzecz i brak trofeum, jakimś cudem pominąłem jedno żarcie (zebrałem je, tylko zapewne zginałem i nie zebrałem ponownie). Dzięki Bogu miałem dużo szczęścia, bo zaczałem wybierac lvle na chybił trafił do powtórki i za drugim razem trafiłem na właściwy lvl.
9,5/10 (0,5 odjęte za zbieractwo)

Dragon's Lair PSN - grę pamiętam z Amigi, gdy byłem mały. Pamietam także, że ją odpaliłem i wyłączyłem, bo nie wiedziałem co robic Grafika śliczna, ale sam gameplay nudny po pewnym czasie. Do tego gra cierpi na dziwną przypadłość - trzeba ją iść 8 razy, gdyż trofea wpadają pojedyńczo, pomimo tego, iz za 1 przejściem spełnimy 2 warunki (np. przejść grę i przejść bez straty życia). Grę dostałem za free, więc darowanemu koniowi ...
5/10
z całym szacunkiem dla twoich platyn ale z porównaniem grafiki Enslaved do Uncharted 2 to ostro przeholowałeś chłopie hehehe
Stary 13-12-2010, 02:33   #700
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Takie małe pytanie. Co platyny Lukka mają do tego porównania? Bo szczerze Frezer nie potrafię zrozumiec o co cho... tak btw Lukk gratki tylko pamiętam jak kończyłeś z Xboxem po tym zerowaniu i stwierdziłeś, że nie będziesz już grać dla osiągnięc tylko będziesz grał na luzie na najniższym poziomie trudności i że masz w dupie rankingi i ustawki Ale widzę, że pewnych rzeczy nie da się odstawić

Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania