Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Trofea Brązowe, srebrne, złote i platynowe.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-01-2011, 19:09   #781
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Mistrzowie Platyn

Cytat:
Napisał MaKsIk PL Zobacz post
Platyna w Resident Evil 5.
Super gra,czasem poziom professional daje w kosci mimo posiadania magnuma z ulepszeniami i niekonczaca sie amunicja.

Przyjemna platynka,dla tej gry warto bylo ja 3 razy przechodzic.
A grales sam czy z kims? Bo professional bym powiedział jest najłatwiejszym przejściem pod warunkiem posiadania bazooki z unlimited ammo. Mi sie akurat poszczęściło, że kumpel przeszedł ze mną Residenta od razu za pierwszym razem na Pro i praktycznie sam grał (bazooka + shotgun), bo ja z moimi pukawkami to bym wystrzelał wszystkie magazynki i nikogo nie zabił. I sie jeszcze w 5 godzinach zmieściliśmy, także bazooka to podstawa.

Na temat teraz:
Pro Evolution Soccer 2011 - łatwa Platyna, lecz troche czasochłonna z powodu trofeum za 10 lat w Master League. Symulowanie jest w tym trybie zrąbane i mozna tylko 1 mecz na raz symulować (w Become a Legend jest za to inaczej i mozna wszystkie od razu, nie wiem z czego wynika ta różnica). Poprzedni PES, w którego grałem to ten z numerkiem 2008 i musze przyznać, że to zupełnie inna gra. Ładna graficznie, bardzo fajne menu, gameplay też chyba ok. Piszę ok, gdyż w piłki zasadniczo nie grywam chyba, że jest w miarę prosta i nie wymagająca 100h Platyna, jak w tegorocznym PESie.

Monkey Island 2 Special Edition: Le Chuck's Revenge (PSN 100%)
- piękna grafika i genialny pomysł z przyciskiem select, który zmienią ją w tą pierwotną. Aż przypominają się stare dobre czasy z grami, w których grafika była jakby z boku, a gry nadrabiały gameplayem. Czasy, w których dorastałem. A samą grą miałem z free, to tym bardziej warto było skończyć.

Sly Cooper and the Thievius Raccoonus - za czasów PS2 grywałem na PC, więc seria mnie ominęła. Pomimo swojego wieku super gra. Staroszkolna platformówka bez zbędnych bajerów, bez cudów na kiju. Zbieratwo dosyć łatwe, grafika ładna, gameplay super, czego chcieć więcej?
9/10

Sly 2: Band of Thieves - i tu juz nie tak różowo Nie żeby gra była kiepska, co to to nie, ale denerwował mnie jej otwarty świat. Misje moze i bardziej zróznicowane, bo a to zasiadamy za sterami helikopterka RC, a to wsadzają nas do jakiegoś działka, ale nie jest to to co część 1. Dużo więcej skradania niż radosnego skakania po platformach.
8/10

WWE Smackdown vs RAW 2011 - graficznie średnio, nawet bardzo średnio. Z daleka gra jako tako wygląda, ale im bliżej TV tym gorzej. Kiepskie wyprowadzanie ciosów, okropny system reversali (na naciśniecie R2 mamy może z poł sekundy? nawet chyba nie). Mecze z drabiną, to w ogóle porażka, przeciwnicy za szybko wstają, w wyniku czego z 1 meczem "bawiłem się" raz ok 40 minut.
6/10

Alien Breed: Assault - aż się boję jakie trofea będą w 3 cześci w marcu, bo te za co-op są lekko chore. Przejście bez zginięcia i oddania strzału?? Jasne, że możliwe ale ile ku...w i innych poleciało lepiej nie pytać. Podobnie za przejście bez dotknięcia (dobrze, że chociaż armor nie zalicza jako dotknięcie), single na Elite w 4h itd. Fajna gra, fajne klimaty i czekam na 3 część, ale aż się boję.
9/10

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games

Ostatnio edytowane przez lukkPL : 09-01-2011 o 23:22
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-01-2011, 22:17   #782
MaKsIk PL
Stały bywalec
MaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiek

MaKsIk PL's Avatar

Reputacja: 438

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

Mniej wiecej do 5 chapteru gralem ja z magnumem i nielimitowane ammo z kolega ,ktory chcial zaliczyc gre tak jak ty,wszystkie poziomy na raz,wiec troche ciezko bylo.Potem jakis polak do mnie dolaczyl i mial ta wlasnie bazuke z niekonczaca sie amunicja,poszlo latwiutko.
Cale przejscie professional mi zajelo 9 godzin i cos kolo 50 minut.
Hehe,ta gre na najnizszym poziomie przeszedlem w 2 godziny i 50 minut jak robilem te "rank S".

MaKsIk PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2011, 00:02   #783
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

Cytat:
Sly 2: Band of Thieves - i tu juz nie tak różowo Nie żeby gra była kiepska, co to to nie, ale denerwował mnie jej otwarty świat. Misje moze i bardziej zróznicowane, bo a to zasiadamy za sterami helikopterka RC, a to wsadzają nas do jakiegoś działka, ale nie jest to to co część 1. Dużo więcej skradania niż radosnego skakania po platformach.
8/10
W 100% się zgadzam. Od pierwszej trudno mi się było oderwać, a do dwójki jakoś nie mogę się zabrać. Mam nadzieję, że trójka jest bardziej podobna do jedynki niż dwójki (tak jak lukka seria mnie ominęła, więc nie wiem jak jest).

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2011, 09:12   #784
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał MaKsIk PL Zobacz post
Hehe,ta gre na najnizszym poziomie przeszedlem w 2 godziny i 50 minut jak robilem te "rank S".
Sorry za ot ale jak grałem w RE5 jakiś rok temu to w leaderbordsach jakieś boty miały czas przejścia gry ok 43 min. To trzeba być yebniętym...
Stary 10-01-2011, 16:13   #785
MaKsIk PL
Stały bywalec
MaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiek

MaKsIk PL's Avatar

Reputacja: 438

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

Lol,ile?
W sumie majac unilimited bazooke i jechac na amatorze to moze to mozliwe...ale gre przejsc w 43 minuty?Az teraz lookne na leaderboardy.

O *****,wszedlem teraz i mi pokazuje,ze wszystkie chaptery w 3 minuty i 5 sekund ludzie przeszli,jak to kozliwe?

Ostatnio edytowane przez MaKsIk PL : 10-01-2011 o 16:18
MaKsIk PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2011, 17:45   #786
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Jakieś glitche, hacki czy inne gówna pewnie. No w 3 minuty przejśc się nie da, nie ma bata. Te 43 też zastanawiające choć w sumie może i możliwe. Ludzie Quake 2 przechodzą coś w 40 minut, to może i tu sie da.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
Stary 10-01-2011, 18:17   #787
shinian
Uzależniony
shinian Wkroczył na dobrą drogę

shinian's Avatar

Reputacja: 15

Lista Osiągnięć
Gamescom 09 Pilot Hall of Fame Star Hasbro 
Liczba Osiągnięć: 8

Cytat:
Napisał Pujos PL Zobacz post
W 100% się zgadzam. Od pierwszej trudno mi się było oderwać, a do dwójki jakoś nie mogę się zabrać. Mam nadzieję, że trójka jest bardziej podobna do jedynki niż dwójki (tak jak lukka seria mnie ominęła, więc nie wiem jak jest).
Trzecia czesc jest bardziej podobna do drugiej. Tam tez mamy otwarty swiat.

Veni. Vidi. Vici.
shinian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2011, 21:28   #788
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Dead Nation - Grę przeszedłem z 5 razy, najlepiej grało mi się za czwartym razem. Dziwne, bo jak gra nie nazywa się Uncharted to przeważnie mnie mdli na samą myśl, że miałbym grę od razu przechodzić 2 raz. Czwarty poziom trudności (mroczny)jakiś mega trudny nie jest, choć chwilami bywało ciężko i ... gęsto
Świetna rozgrywka, ładna grafika i klimatyczna muzyka, do tego fajny co-op oraz tabele i mam swoją ulubioną grę z cyfrowej dystrybucji.
Stary 16-01-2011, 01:06   #789
szyjeczka@
Znajomy
szyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna auraszyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna auraszyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna aura

Miasto: Poland
Reputacja: 239

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Swój! Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 17

CABELA NORTH AMERICAN ADVENTURES- bardzo przyjemna gra o polowaniu, latwa i szybka platyna
50 CENT: BLOOD ON THE THE SAND (jap)-latwa platyna ale nieco nudna. Dziwne ze tylko w wersji jap sa trofea.
Stary 17-01-2011, 20:52   #790
SwankCzarny77
Stały bywalec
SwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyć

SwankCzarny77's Avatar

Reputacja: 283

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Każdy piłkę kopie PlayStation 3 is my Home 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 21

PLATYNA:
DEAD RISING 2-jak dla mnie gra super sporo ludzi narzekalo na ta gre ,ale mi sie gralo swietnie .Gra zajmuje sporo czasu kolo 60godz na platyne garficznie moze byc ,misji glownych nie ma za duzo ale za to pobocznych sporo,do tego dochodzi cala masa rzeczy do uzycia,zbierania,carty combo, ratowanie rozbitkow,psychopaci,itd najgorsze bylo trofeum za 72,000 kili okolo 6godzin jazdy w kólko autem i rozjeżdzanie zombiakowOgolnie gre polecam swietna zabawa na sporo godzin
SwankCzarny77 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-01-2011, 12:49   #791
cyckiewicz
Znajomy
cyckiewicz Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Łódź
Reputacja: 26

Platynka w Sly 3...dobrze,że już skończyłem te Sly'a, bo zaczynałem nimi już wymiotowac....nie to,żeby była zła, ale od 3 tygodni grałem tylko w te platformery i wszystko inne poszło na bok Gre polecic mogę każdemu, co do platynki, to wkurza fakt, iż koniecznym jest zaliczenie dodatkowych challeng'y po przejściu fabuły, a niestety są to wariacje na temat zadań z "podstawki" sprowadzających się głównie do wprowadzenia limitów czasowych...nuuuda. Gra moim zdaniem jednak zasługuje na mocne 8/10.
cyckiewicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-01-2011, 15:35   #792
cbool
Nowy
cbool Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! PlayStation 3 is my Home 

Assassins's Creed Brotherhood 9/10 Singiel świetny a zakończenie spowodowało u mnie opad szczeny(2 godziny jej szukałem), za to multi trochę nudnawe. 50 level biłem już na resztkach sił. Dlatego też -1 za multi.
Stary 18-01-2011, 17:04   #793
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

ja wrocilem do AC 2 i zdobylem platynke

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-01-2011, 20:12   #794
lukkPL
Wariat

lukkPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Need for Speed Hot Pursuit DLC - może być, ale szału nie ma. 3 fury to stanowczo za taką cenę za mało, jak również i wyścigi, które odbywaja sie na znanych terenach. Eventy potrafia być frustrujące, choc chyba troszke łatwiejsze niż te z podstawki.

Lara Croft and the Guardian of Light - kozak gra, kto nie grał ten frajer Graficznie super, a kooperacja to to, co w tej grze najbardziej bawi. Pomysły na zagadki genialne (a zarazem nie ma mowy o frustracji i mysleniu nad jakakolwiek przez godzinę). Gra jest dosyć długa (ok 8h), a żeby myslec o 100% trzeba dodać do czasu dobre 8-9h. Całość zamyka sie w około 20h (trzeba dużo zrobić i czasówki i score, aby zdobyc wszystkie bronie, artefakty itd.).
10/10

Majin and the Forsaken Kingdom - pod koniec zeszłego roku, gdy była premiera byłem na nią bardzo napalony, po zagraniu w demko emocje troche opadły, po splatynowaniu emocji nie ma w ogóle :/ Graficznie kiepsciutko, tekstury rozmazane, modele postaci srednie (jedynie Majin fajnie wyglada). Główny bohater to jakiś za przeproszeniem pedał, a nie wojownik mający uratowac królestwo. Ale japońce takie pedałki kochają Elementy platformowe potrafią doprowadzić do białej gorączki, a sama gra jest w sumie nudna. Oczywiście otwarty swiat, czyli standard, bo po co sie wysylić i zrobic DOBRĄ liniową grę, gdy mozna wpakować otwarty świat i tym samym zmusic gracza do bezsensownych podrózy między levelami. Trofea niby łatwe ale STRASZNIE debilne i nie przemyslane. Kto to widział aby kończąc grę mieć 23 i 14 lvl, a wymagany na złoto jest 31 i 21 :/ Około 3h boostowania w jednym miejscu. Super :/ Ehhhh zawód, a tak ładnie wygladało przed premierą.
6/10

Sly 3 - cyckiewicz napisał dokładnie to co myśle o tej grze. Odpalając ją byłem w sumie pozytywnie nastawiony, a co więcej pierwsza misja naprawdę mi się spodobała. Fajniejszy klimat aniżeli w cześci 2, fajniejsi główni bossowie, sporo skakania, zaczęło sie naprawdę dobrze. I jak to zwykle bywa zawsze musi się coś zepsuć, kolejne misje były nudne i powodowały łapanie się za głowę jak można tak spieprzyć grę. Może nie do końca spieprzyć bo nadal jest w miarę śmieszna, ładna graficznie i dosyć grywalna, ale to DO CHOLERY JASNEJ NIE jest platformówka!!! Mam nadzieje że Sly 4 podąży droga części 1 i nie będzie otwartego świata, bo jak nie to będzie porażka. W pip misji bez sensu, jakieś jeżdżenie samochodzikami, tratwami, statkami, bez ku..a jaj! Nie podoba mi sie takie podejście. Aha i zapomniałem o debilnych challengach, które są misjami z gry, tylko mamy albo ograniczony czas na ich skonczenie, albo inny wymóg.
7/10

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games

Ostatnio edytowane przez lukkPL : 18-01-2011 o 22:41
Stary 18-01-2011, 21:50   #795
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Cytat:
Napisał lukkPL Zobacz post
Lara Croft and the Guardian of Light - kozak gra, kto nie grał ten frajer Graficznie super, a kooperacja to to, co w tej grze najbardziej bawi. Pomysły na zagadki genialne (a zarazem nie ma mowy o frustracji i mysleniu nad jakakolwiek przez godzinę). Gra jest dosyć długa (ok 8h), a żeby myslec o 100% trzeba dodać do czasu dobre 8-9h. Całość zamyka sie w około 20h (trzeba dużo zrobić i czasówki i score, aby zdobyc wszystkie bronie, artefakty itd.).
10/10
Jest czasochłonnie, ale czy trudno?
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-01-2011, 22:31   #796
lukkPL
Wariat

lukkPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Q-Jot Zobacz post
Jest czasochłonnie, ale czy trudno?
Można grać na Easy więc nie ma mowy o jakiejś dużej trudności, choć nie powiem niektóre czasówki są przegięte :/ Szczególnie jedna jest tak naprawde na styk. Bo score to zrobisz zazwyczaj bez problemu, pod warunkiem, że tylko jedna osoba robi na raz, a druga stoi z tyłu. Dlatego też grę trzeba iść praktycznie 3 razy (no może 2,5).

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games

Ostatnio edytowane przez lukkPL : 18-01-2011 o 22:42
Stary 18-01-2011, 22:47   #797
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Platyna w Battlefield Bad Company 2
W dodatkach jeszcze trochę brakuje do 100% ale stay tuned bo niedługo wszystko będzie zrobione
Special Thanks for Komar, Fighter (takie naciągane :/) no i Gawlick. Dzięki chłopacy i liczę na więcej pomocy przy ostatnich dwóch broniach SpecAct.
Wspaniała gra!

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-01-2011, 00:09   #798
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Zrobimy i to Chyba że wcześniej zdąży mi dojść Mass Effect 2, wtedy może być ciężko z czasem
Stary 19-01-2011, 00:17   #799
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

czekawie czy Lukk i Swank mają przerobione PS3 ? hehehe
Stary 19-01-2011, 00:53   #800
lukkPL
Wariat

lukkPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
czekawie czy Lukk i Swank mają przerobione PS3 ? hehehe
Choć trochę nieaktualne bo z lipca Zresztą pochodzi z tematu tu na forum http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=7179

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania