Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-11-2012, 14:54   #461
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Domyślnie Odp: Co kupić ? Jaką grę wybrać ?

tylko widzisz, ja sam nie wiem co w niej jest nie tak, z opisu zajebista, przed graniem tez mialem wielka chec na nia, no ale pogralem i tak jakos, bezplciowo sie okazalo

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2012, 20:16   #462
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

Xcom odpada ograłem demko i jednak nie dla mnie może kiedyś ale na PC..

AC3 też odpada na pewno nie za takie pieniądze ... obczaiłem nieco u kumpla na PS3 jak to wygląda i szału nie ma .

Halo 4 ... nigdy nie rozumiałem fabuły i fenomenu Halo .. ale w multi H3 sporo pograłem i powiem ze to jedno z lepszych multi w jakie grałem .

Dishonored kusi gra ma jakąś taką tajemniczość w sobie :P

Darksiders 2 po doskonałej jedynce wypadało by ograć dwóję

a tu tuż tuż
BO2 , Hitman ,FC3 ... ehhh
Stary 08-11-2012, 20:52   #463
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Halo szybko zejdzie z ceny, MS pewnie będzie niedługo wpychać z bundlami do konsol .
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-11-2012, 11:14   #464
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Jak AC III odpada to bym poczekał na Hitmana.
Stary 09-11-2012, 14:14   #465
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał KoBik Zobacz post
Jak AC III odpada to bym poczekał na Hitmana.
NO tak ale Hitman dopiero za 10 dni :P .... a to trzeba już wybrać ... zastanawiam się nad Darksiders2 i BO2 ... szkoda ze nie ma jeszcze recek BO2 poczekam do tego poniedziałku obczaję co i jak ... ale znając życie to wyrzygam 200zl na BO2 a tydzień później kupie D2 i żona znów bedzie patrzeć krzywo
No i najlepsze ze wpadł mi w oko taki monitorek http://www.agito.pl/monitor-benq-24-...aign=wszystkie
Stary 09-11-2012, 14:15   #466
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

No chyba, że Dishonored. Ale mimo wszystko brałbym AC III.
Stary 10-11-2012, 22:01   #467
Ajsu
Nowy
Ajsu Może być tylko lepiej

Ajsu's Avatar

Miasto: Ostrowiec Sw
Reputacja: -14

W tej chwili liczy się tylko BO2 i mam nadzieje ze będzie równie genialny jak BO i nie zrobią z takiego go...a jak MW 2 czy 3.
Stary 15-11-2012, 10:07   #468
Grzenio10
Uzależniony
Grzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłość

Grzenio10's Avatar

Miasto: Pełczyce
Reputacja: 1556

Halo4 czy BO2 ? Proszę o opinie mając na uwadze kampanie jak i multi. Oraz jak prezentują się graficznie oba tytuły. Za pomoc z góry dzięki
Grzenio10 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-11-2012, 17:09   #469
Bloo
Początkujący
Bloo Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 64

Multi w h4 jest całkiem niezłe, ale daleko do ideału (którym był reach!). Dodatkowo gra bardzo często łączy z graczami z USA, co jest kpiną!.
Bloo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-11-2012, 17:46   #470
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Nie zgodze sie, multi w H4 miazdzy to reachowe: jest szybciej, dynamiczniej, dzieki perkom jest zroznicowanie, nie ma kampienia jak w Kodzie, bo szybko z takim kims mozna sie rozliczyc. Gra mi sie bardzo dobrze, choc nowy BO tez fajny, ale jak mialbym wybierac, to bralbym Halo.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-11-2012, 18:46   #471
Grzenio10
Uzależniony
Grzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłość

Grzenio10's Avatar

Rozum doradza BO2 w MW3 z multi spędziłem ponad 500h serce natomiast idzie za Halo4. Druga część była jedną z moich najlepszych gier na xboxa. Ivizzz dzięki za pomoc. Jutro ruszam po Halo4
Stary 15-11-2012, 19:47   #472
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

ivizzzz .
Stary 15-11-2012, 19:53   #473
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421
Domyślnie

I tak za góra 2 miesiące będzie już grał w BO2.
Stary 15-11-2012, 22:29   #474
Grzenio10
Uzależniony

Grzenio10's Avatar

Która wersja językowa Halo4? PL aż tak źle ? I jak z wersją ANG, są przynajmniej napisy pl ?

Co do BO2 nie pominę tego tytułu, wszytsko w swoim czasie
Stary 15-11-2012, 22:36   #475
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

Angielska z polskimi napisami najlepsza.
Stary 15-11-2012, 22:53   #476
Grzenio10
Uzależniony

Grzenio10's Avatar

Posłuchałem obu wersji i czy dobrze syszałem ale w PL dźwięk efektów i otoczenia jest jakby cichszy przez głośniejsze dialogi czy raczej nie umyłem uszu
Stary 15-11-2012, 23:14   #477
Bloo
Początkujący
Bloo Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 64

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Nie zgodze sie, multi w H4 miazdzy to reachowe: jest szybciej, dynamiczniej, dzieki perkom jest zroznicowanie, nie ma kampienia jak w Kodzie, bo szybko z takim kims mozna sie rozliczyc...
Bardzo mało map jest, z czego w moim ulubionym TS są 4 do wyboru (wszystkie co najwyżej dobre), a ludzie ciągle głosują na najbardziej prymitywną (haven). Kwestia lagów dalej nierozwiązana (mimo burzy na oficjalnym forum). Promethan vision to zwykły wall hack, który odbiera mi zupełnie element zaskoczenia, w konsekwencji zamiast myśleć, podkradać się i zaskakiwać, najkorzystniej jest biegać, skakać i strzelać jak w quejku. Instant resp, zwłaszcza na mniejszych mapach jest nieporozumieniem. Najgorsze jest to że prawie każdy mecz wygląda tak samo, brakuje tej niesamowitej zaciętości i rywalizacji która była w reachu i H3, ta gra zaczyna mi się nudzić po tygodniu, dramat!

BTS się im udał, znacznie lepszy niż w poprzednich edycjach.

Grzenio: Odradzam polska wersję z całego serca, u mnie kampania leży nietknięta z tego powodu. Annoucer w multi też jest żałośnie wykonany.

Ostatnio edytowane przez Bloo : 15-11-2012 o 23:17
Bloo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-11-2012, 04:59   #478
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Co do ilości map zgoda, malutko jest, ale z drugiej strony na BTS granie na Ragnaroku w ogóle mi się nie nudzi.
Skakanie i strzelanie to chyba norma w Halo, nie?
Promethean Vision bardzo się przydaje, ale z tego co zauważyłem wcale nie jest używane przez większośc graczy. Dobry sposób na kamperów.
Nie spotkałem się żeby ' prawie każdy mecz wyglądał tak samo', moje wyglądają bardzo różnie, czasem drużyna to banda debili, czasem nie, czasem zgarnę sobie Mantisa, czasem nie, czasem zrobię killing frenzy, ale na ogół nie.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-11-2012, 09:45   #479
Grzenio10
Uzależniony

Grzenio10's Avatar

Zamówiona wersja ang. Mam tylko jeszcze jedno pytanie, czy tłumaczone będą na pl takie rzeczy jak opis perków itp czy tylko dialogi podczas kampanii ? Za wcześniejsze podpowiedzi i pomoc dzięki.

Ostatnio edytowane przez Grzenio10 : 16-11-2012 o 15:30
Stary 28-11-2012, 01:48   #480
Endrisd
Znajomy
Endrisd Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 91

Lepiej kupić Final Fantasy XIII czy Dragon Age: Początek? A może jakiegoś innego RPGa? Zachciało mi się pograć w coś w tym stylu i nie wiem co wybrać.
Endrisd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Tagi
grakupngta

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania