Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-12-2013, 03:21   #1361
fragipl
Stały bywalec
fragipl Wkroczył na dobrą drogę

fragipl's Avatar

Reputacja: 13
Wyślij wiadomość przez ICQ do fragipl Send a message via Skype™ to fragipl

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Your e-penis must be huge! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Odp: PlayStation 4 - Temat ogólny

W Battlefieldzie 4 usuneli opcje zakladania party , o ile sie nie myle.

fragipl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-12-2013, 03:22   #1362
ULTRAVIOLET
Stały bywalec
ULTRAVIOLET Wkroczył na dobrą drogę

ULTRAVIOLET's Avatar

Miasto: Bieruń Śląsk
Reputacja: 26

To ja coś od siebie napiszę po kilku godzinach używania PS4.
Konsola cicha nie jest, wiatraczki w grach są słyszalne w odległości 3 metrów od gracza, nie jest to dźwięk który przeszkadza ale wiemy że konsola działa na szczęście sam napęd jest już cichy. Obudowa konsoli ciepła, gdzieś z 50 stopni będzie, raczej w wąskich wnękach RTV konsoli bym nie stawiał. System znośny graficznie, szybki i intuicyjny, czasami PSN przychaczy, szkoda że nie ma żadnej aplikacji działającej w PL. Przeglądarka internetowa o jakości tej na PSP, tylko masochiści będą z niej korzystać. Raz zawiesił mi się BF4 i ACIV - "błąd aplikacji" - widać znak czasów PC'etową architekturę, ile razy w życiu zawiesiła wam się gra na PSX czy PS2? Cóż to pytanie retoryczne...

Co do samych gier, to troszkę mieszane uczucia z lekką przewagą na plus. Na pewno nie ma żadnego killera który urywa głowę na wysokości jaj. KZ, BF i ACIV to gry poprawne ale bez fajerwerków. Pomijąc to że singiel KZ i BF to jakieś nieporozumienie, graficznie jest OK i tylko ok. Na PC widzieliśmy to już 2 lata temu, nie ma opadu szczęki jak przy PS2, nie ma nawet takiego przeskoku jak przy PS3/X360. AC ma lepsze tekstury i rozdzielczość, FIFA to samo + lepsze ryje i zmarszczki na koszulkach. Jedyna gra która powoduje u mnie graficzną gęsią skórkę to NBA 2k14, żałuję że jej nie kupiłem na premierze, cóż zamówię na święta w PLAY-ASIA. Natomiast jeżeli chodzi o rozgrywkę online w KZ I BF, jestem bardzo zadowolony, dużo nie grałem ale jest na prawdę dobrze. Wyjątkowo dobrze wypada War Thunder, miła i sensowna gra o samolotach! Bardzo miłym zaskoczeniem jest pad, jest naprawdę dobry i na prawdę nie wielu mu brakuje do tego od Xboxa.

Ogólnie jestem zadowolony, pozostaje czekać na lepsze gry, myślę że dokonałem dobrego wyboru, z resztą konsolę kupiłem z tych samych powodów dla którcyh kupiłem 5 lat temu X360, konsola jest tańsza niż konkurencja i oferuje lepszą jakość pod względem graficznym w grach multiplatformowych

Ostatnio edytowane przez ULTRAVIOLET : 01-12-2013 o 03:41
ULTRAVIOLET jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-12-2013, 04:22   #1363
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

z ciekawosci spytam, ma/mial ktos podobne problemy>?

Stary 01-12-2013, 09:55   #1364
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

No wlasnie, martwi mnie to co napisal UV. Graficznie tytuly nie powoduja opadu szczeny. To co mialy PC dwa lata temu, mamy teraz

Bf nie wyglada az tak OP. Jakosc grafiki ocenilbym jako poprawna. Z Codem jest juz znacznie lepiej. KZ chyba bije wszystkie tytuly na glowe.

Denerwuje mnie troche komfort pracy konsoli, no ale tutaj wina lezy raczej po stronie zasilacza umieszczonego w tej malutkiej obudowie. Zreszta ja oczekiwalem, ze ps4 bedzie chodzila jak ipad hehe.

Wysyłane z iPada przy użyciu TapTalk.

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-12-2013, 10:22   #1365
roto1
Początkujący
roto1 Jest wokół niego pozytywna auraroto1 Jest wokół niego pozytywna aura

roto1's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 163

A ja mam takie pytanko,czy ktoś orientuje się jakie ułożenie konsoli (pionowo czy poziomo) jest dla niej najlepsze? Po obcowaniu z konsolą przez 3 dni ułożoną w poziomie wydaje mi się że w pionie było by dla niej lepiej ,ponieważ byłby lepszy przepływ powietrza (u mnie po godzinie używania biurko tak się nagrzewa że jajka można smażyć mimo że pod nóżki podłożyłem drewniane klocki o wysokości 2cm żeby był lepszy przepływ powietrza między spodem konsoli a biurkiem )
Stary 01-12-2013, 10:26   #1366
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Kiedy wy słyszycie prace konsoli? Podczas grania? No chyba że gracie na wyłączonym dźwięku z głośników, bo w takim BF, Killzone czy nawet Resogun, to nie ma szans usłyszeć jakiegoś szumu z pleja, orgia wybuchów puszki z browarami mi przestawia na stole

Po wczorajszych zwiechach w BF4, poszliśmy z Ognikiem na multi w KZ, i był to dobry wybór. Zajebista rozgrywka okraszona mega grafą i płynnością. BF idzie w odstawke do czasu załatania go jakimś patchem.

Przetestowalismy również "imprezę" w PS4. Jakość dzwieku podczas rozmowy daje radę, nie jest to poziom Skype ale wszystko słychać, nic nie przerywa i nie rozłącza. Tylko jakość tego "headsetu" woła o pomstę do nieba.

Za to czas pracy kontrolera to jakaś kpina, po jednym intensywnym wieczorze (co prawda dość długim), pad się praktycznie rozładował, oby z patchem wprowadzili możliwość wyłączenia tej "czołowej latarki" w DS4, bo na bank to ona tak drenują baterie.
Stary 01-12-2013, 11:02   #1367
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

Mysle, ze zwracamy wieksza uwage na prace konsoli, poniewaz jest ona nowa. Wszystkie minusy wylapujemy w mgnieniu oka i wady te rozwijamy do mega problemow.

Skok graficzny miedzy ps3, a ps4 jest taki, ze spokojnie mozna wprowadzic konsole w tryb uspienia, a niech sobie tam pobiera (w trybie uspienia pobiera znacznie szybciej, nawet jak na ps4 gramy tylko w singla ) wlaczyc ps3, podpiac pada z ps4 i nie ma zadnego efektu zwrotnego, czyli wrazenia, o *****, ale to na ps3 wszystko chujowo wyglada. Tutaj na minus zdecydowanie bf i cod, ktore na ps3 sa szpetne

Mysle, ze wszystko zalezy od umiejscowienia konsoli.
Zdecydowanie odradzam umiejscowienie w czyms takim.

Stary 01-12-2013, 11:50   #1368
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Co racja, to racja - konsolę po jakiś 5-6h grania słychać już na prawdę mocno. Nie mówię, że chodzi jak odkurzacz, ale mój PS3 slim był o wiele cichszy.

Konsola aż tak mocno się nie grzeje, ale mogłoby być lepej

Wczoraj freezy na BF4 na prawdę mnie wku/rwiały, bo ile można odpalać ten sam mecz :/
Co do grafiki, to singiel wygląda dla mnie olśniewająco, na początku w ogóle nie chodziłem, tylko oglądałem ściany - MEGA

Co do multi w KZ, to jest spoko, dupy nie urywa, ani też nie razi zbyt mocno. Głównym zarzutem z mojej strony jest brak jakiegokolwiek motywu muzycznego przy rozpoczęciu rozgrywki, wszystko jest tam ciche i samo strzelanie też jakiegoś kopa nie daje. Mam nadzieję, że patcha jakiegoś patcha wypuszczą
Stary 01-12-2013, 14:05   #1369
ULTRAVIOLET
Stały bywalec

ULTRAVIOLET's Avatar

Cytat:
Napisał Foxter Zobacz post
.
Zgadzam się, miałbym wielkie obawy, najlepiej postawić w pionie obok TV.

Cytat:
A ja mam takie pytanko,czy ktoś orientuje się jakie ułożenie konsoli (pionowo czy poziomo) jest dla niej najlepsze?
W tym linku masz odpowiedź:

http://vr-zone.com/articles/thermal-...eat/64084.html

Pozycja w pionie jest chłodniejsza
Stary 01-12-2013, 15:18   #1370
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Muszę przyznać, że nadal trochę gubię się w tym menu i w obsłudze PS4 :P

Jak wygląda sprawa z zapraszaniem ludzi do gry i tworzenie party na przykładzie BF4?
Szukam i nigdzie nie mogę znaleźć :/
@kłółik na pocieszenie Ci powiem ze ja nadal nie ogarniam nowego dashboard w XO
a juz dla mnie zagadka jest dla czego sciagane w danym momencie zeczy pokazuja sie w moich grach a nie w osobnej zakladce jak do tej pory lub z poziomu BF. I se tak klikalem i klikalem w ta instalacje a tu dupa dopiero wrogmnie uswiadomil gdzie to jest.

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-12-2013, 16:47   #1371
roto1
Początkujący

roto1's Avatar

W tym linku masz odpowiedź:

http://vr-zone.com/articles/thermal-...eat/64084.html

Pozycja w pionie jest chłodniejsza[/quote]

nie do końca pozycja w pionie jest chłodniejsza :
http://www.planetextech.com/profiles...thermal-images
po za tym w pionie ciepło będzie szło na napęd a to nie najlepiej
Stary 01-12-2013, 17:50   #1372
ULTRAVIOLET
Stały bywalec

ULTRAVIOLET's Avatar

Może masz rację, że lepiej dla napędu jest aby mniej się grzał. Ale czy napędy nie są przystosowywane dla pracy w wyższych temperaturach?

Tak naprawdę temperatura nie ma znaczenia. Pamiętacie afery z RRoD i YLoD? Tyle się mówiło że wina złego chłodzenia, że konsole trzeba oddawać do reballingu, owinąć w koc itp. Na końcu okazało się, że odpowiedzialne za to był błąd konstrukcyjny układów Nvidia i AMD, temperatura nic tu nie miała do rzeczy. Obecnie problem udało się zminimalizować ale i tak te kilka % układów graficznych może dalej paść, winą jest łączenie procesorów z płytą główną które się utlenia, a temperatura praktycznie nie ma na to wpływu. Jedynie co robi wysoka temperatura to skraca żywotność układów, tak że z czasem mogą popełniać błędy z obliczeniach, ale w praktyce zanim to się dzieje sprzęt jest już przestarzały.

Polecam linki:

http://www.laptopdirect.pl/newsy/5/n...-reballing-bga

http://www.purepc.pl/notebooki/zepsu..._reballing_bga

I tak PS4 jest chłodniejsza od niektórych laptopów których czasem nie da się utrzymać na kolanach bo parzą, a laptopy działają kilka lat i żyją.
Stary 01-12-2013, 20:14   #1373
PVP MouseUser
Nowy
PVP MouseUser Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Witam, mam jedno pytanie. Czy PS+ działa na wszystkie konta, w sensie, że jak kupie na jednym (głównym) to będę mógł grać w multi na innych profilach?
PVP MouseUser jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-12-2013, 23:36   #1374
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Miasto: DL i DW
Reputacja: 665

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge!  Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał PVP MouseUser Zobacz post
Witam, mam jedno pytanie. Czy PS+ działa na wszystkie konta, w sensie, że jak kupie na jednym (głównym) to będę mógł grać w multi na innych profilach?
oczywiście, że tak
Stary 02-12-2013, 02:44   #1375
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał Foxter Zobacz post

Mysle, ze wszystko zalezy od umiejscowienia konsoli.

bez przesady, mam dokładnie w ten sposób i konsola nie wyje i pracuje normalnie.

Stary 02-12-2013, 07:55   #1376
roto1
Początkujący

roto1's Avatar

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
bez przesady, mam dokładnie w ten sposób i konsola nie wyje i pracuje normalnie.

Bez przesady nie mów że masz ustawioną konsole na konsoli !? bo jak tak to życzę szczęścia w żywotności konsoli,bo na pewno Ci się przyda
Stary 02-12-2013, 08:42   #1377
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

Tam gdzie wstawilem na poczatku ps4, to wczesniej mialem x360. Po dlugiej sesji w fifie 13 moglem na niej kotlety smarzyc

Przenioslem ps4 do podobnej co ty masz, i juz nie ma wiekszych problemow. Minie kilka dni i pewnie wszyscy zapomnimy o komforcie pracy, stanie sie ona norma.

Stary 02-12-2013, 10:20   #1378
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Do kiedy mogę zrealizować kod na Ghosta z PS3 na PS4?
Chyba kopsnę sobie taką wersję za pół darmo i doładuję w PSN
Stary 02-12-2013, 10:28   #1379
roto1
Początkujący

roto1's Avatar

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Do kiedy mogę zrealizować kod na Ghosta z PS3 na PS4?
Chyba kopsnę sobie taką wersję za pół darmo i doładuję w PSN
Mam pytanie a jak nie mam PS3 to też w jakiś sposób mogę to wykonać ?
Stary 02-12-2013, 10:31   #1380
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

O, to jest drugie dobre pytanie

o tym nie pomyślałem

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania