Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-08-2017, 22:46   #21
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421
Domyślnie Odp: Call of Duty: WWII

Grałem z 5 meczy i nie jest dobrze.
Zostaje przy CoD4 S&D.
Stary 26-08-2017, 00:05   #22
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Ale ten COD to tylko singiel na multi mam wywalone

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-08-2017, 00:10   #23
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Odpalam ten syf i na dzień dobry stoję z innymi czekam aż się wgra i na naszych oczach przechodzi bombardowanie. Dźwięki spoko, wygląda to tak sobie ale i tak najlepiej było jak po całym wielkim bombardowaniu rozchodzi się pył i co?

Wszystko wygląda tak samo jak przed bombardowaniem.

Dzwonił rok 2005 prosił aby go już zostawić w spokoju.

Feeling strzelania, mapy, rozgrywka a co najgorsze zachowania graczy to wszystko się nie zmienia od wielu lat. Jak ktoś jest ślepy, nie widzi tego i uważa, że każde kolejne Dudi to rewolucja w strzelankach to mi go nawet nie jest żal. W BF1 mam ponad 120 godzin wbite a w becie CoD po 10 minutach gry spotkałem się z czymś niespotykanym w grze od EA. Jakiś napompowany doritosami dzieciak, któremu w żyłach płynie Mountain Dew zaczyna śpiewać jak pojeb a jak mu sie zwróci uwagę to zaczyna wyzywać mamy każdego. No ja prdle. To nie jest przypadek, że w BF1 nie spotkałem się z taką sytuacja niejednokrotnie będąc w grupie z kimś i rozmawiając z obcą osobą.

Dudi jest dla amerykańskich nastolatków z ADHD oraz syndromem wujka w wannie a BF1 chociaż dla niektórych zrobiony pod każuali nadal przyciąga dojrzalszych graczy.
No to mówisz, że ruchasz mu mame i wyciszasz, albo po prostu siedzisz w grupie, nie miałem przyjemności gadać z bydłem z coda już pare lat i sobie to bardzo cenie (No chyba, że przez wiadomosci prywatne)

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-08-2017, 02:45   #24
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 

Zagrałem 5 meczy i czekam na premierę. Cod jak cod, ino klimat lepszy, jak w ostatnich latach.
Stary 01-09-2017, 20:45   #25
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Mam 2 kody na betę do oddania na PS4.

Jak cuś, to PW
Stary 02-09-2017, 12:40   #26
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Nie gram w bete, bo i tak wezmę day one.
Dokładnie tak, COD, to COD. Jak ktoś chce biegać i się szukać po planszy czy robić jakieś taktyki, to ma BF. Tutaj ciasno, szybko i gitara.
Liczę na spoko singla. Ale pewnie nic nowego nie będzie tylko oklepane tematy. No tutaj nic nowego nie wymyślą.
Stary 02-09-2017, 13:20   #27
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

U mnie na ten moment 26lvl. Świetnie się gra, dobre odświeżenie serii i fajny feeling broni.

Day one wiadomo. Będzie w co grać do końca roku od Activision
Stary 03-09-2017, 01:36   #28
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał PPWojtek Zobacz post
No to mówisz, że ruchasz mu mame i wyciszasz, albo po prostu siedzisz w grupie, nie miałem przyjemności gadać z bydłem z coda już pare lat i sobie to bardzo cenie (No chyba, że przez wiadomosci prywatne)
Zgadzam się, w każdej grze masz takich graczy, miałem takich tony w BF4 w składzie, z rozpierdolonym głośnikiem z 'czarną' muzą na maks. Tytuł nie ma znaczenia, trolli się spotyka wszędzie. Nie wiń gry czy tam innego forum.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2017, 06:37   #29
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Mam 2 kody na betę do oddania na PS4.

Jak cuś, to PW
Szponce koda.

Wonsz psioczy a ja bym zobaczył.
Stary 30-10-2017, 19:08   #30
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-11-2017, 16:49   #31
Czezare
Fanatyk
Czezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innych

Czezare's Avatar

Reputacja: 769
Domyślnie Odp: Xbox One - Temat ogólny

Cytat:
Napisał Grzenio10 Zobacz post
2TB to minimum. Po zainstalowaniu dosłownie 5-6 gier na konsoli zostało mi nieco ponad 100GB. Kwestia tylko która firma lepsza jeśli chodzi o twardziela, WD czy Seagate. Dysk tylko i wyłącznie do xox. Jest jeszcze biała wersja Seagate.
PS: a tak na marginesie, miałem szczęście pożyczyć WWII. Boże całe szczęście bo jakbym to kupił to gra od razu poszła by na sprzedaż. Nie wiem ale multi to tylko od Treyarch. Bronie to chyba z kapiszonów strzelają, mapy tak małe że tylko wszyscy kampią i ogólnie tak jakoś dziwnie. Brakuje mi tej płynności jak w BO. Tak więc dziękuję i czekam na kolejną odsłonę od Treyarch.

Co Ty chrzanisz Grzenio? Tak dużych map jakimi są USS Texas oraz Gustav Cannon to w żadnej grze od Treyarch nie było. Widać, że grałeś po łebkach...
Stary 20-11-2017, 22:49   #32
Grzenio10
Uzależniony
Grzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłość

Grzenio10's Avatar

Miasto: Pełczyce
Reputacja: 1556

Cytat:
Napisał Czezare Zobacz post
Co Ty chrzanisz Grzenio? Tak dużych map jakimi są USS Texas oraz Gustav Cannon to w żadnej grze od Treyarch nie było. Widać, że grałeś po łebkach...
Fakt, 6 ranga to max jaki udało mi się uzyskać ale gra w niczym nie zachęcała mnie do dalszej drogi a nawet wręcz odrzucała.
Balans broni praktycznie nie istnieje, smg beznadziejne, 90% lata z BAR który ściąga po paru kulkach. Mapy nie ciekawe. Może to przez to studio bo AW też mi kompletnie nie podszedł ale ich multi jest po prostu dziwne.
Nadzieja w MW że wyjdzie coś ciekawego bo jak na razie to wracam do BO3.
Stary 20-11-2017, 23:25   #33
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Czezare Zobacz post
Wymieniłeś dwie najgorsze mapy w tej grze(2 z 9 xD) Także no już wole grać na tych małych, no ale w sumie fakt Grzenio... Od dużych mapek to masz bfa, cod to cod

No a sledgehammer to debile, ja już mowiłem przed premierą, że mam duże obawy co do tej gry, tylko dlatego że robią ją sieroty które popełniły adwensa xD

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
Stary 21-11-2017, 00:24   #34
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Dostałeś wreszcie boots on the ground, a i tak narzekasz. Nie dogodzisz.
Stary 21-11-2017, 02:28   #35
PPWojtek
No-life

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

No bo zapłaciłem 200 zł za drugą bete xD

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
Stary 21-11-2017, 10:10   #36
Czezare
Fanatyk
Czezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innych

Czezare's Avatar

Reputacja: 769

Cytat:
Wymieniłeś dwie najgorsze mapy w tej grze(2 z 9 xD) Także no już wole grać na tych małych, no ale w sumie fakt Grzenio... Od dużych mapek to masz bfa, cod to cod

Wojtek, ja nie napisałem, ze to najlepsze mapy, choć ze względu na wielkie pole do popisu dla snajpera bardzo mi się podobają. Napisałem, ze są to mapy największe.
Stary 21-11-2017, 12:57   #37
PPWojtek
No-life

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

Wiem wiem, ale w śmeiszy mnie fakt, że dwie największe mapy z gry są również tymi najsłabszymi(Subiektywna opinia hehe) No i, sytuacja że dali na start 9 map to również przykra sprawa, no trzeba będzie kupić 1 map pack obowiązkowo :/ Fucking żydy z activision

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
Stary 21-11-2017, 16:20   #38
Grzenio10
Uzależniony
Grzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłość

Grzenio10's Avatar

Miasto: Pełczyce
Reputacja: 1556

Cytat:

No a sledgehammer to debile, ja już mowiłem przed premierą, że mam duże obawy co do tej gry, tylko dlatego że robią ją sieroty które popełniły adwensa xD
Ja nie mam nic do małych map, ba nawet lubię takie ale w BO3 biorę smg, obowiązkowo szybkie ręce i celowanie i wyniki można ładne uzyskać. A tutaj taki styl gry nie ma w ogóle sensu. Te mapy to też słabo zaprojektowane jakoś, do takiego Nuketown, Combine nie mają podejścia.
Wiem wiem tylko narzekam
Stary 21-11-2017, 22:54   #39
flacha00
Znajomy
flacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumny

flacha00's Avatar

Miasto: Żnin
Reputacja: 1228

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Your e-penis must be huge! Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 15

Strzelam z smg i wyniki mam dość konkretne
Stary 27-11-2017, 14:03   #40
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 909

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 30

Wojtek który prestiż już leci?

Jest tu jakaś ekipa co gra S&D hardcore?

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania