Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-12-2017, 14:14   #41
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: PUBG

No sama rozgrywka jest okej, szkoda, że nie dodali jeszcze pucharków.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2017, 18:49   #42
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Niech pelikany z Microsoftu testują ten półprodukt i dopiero po wypuszczeniu kompletnej, zrobionej gry niech trafi na PS4
Battle Royale od EA albo Activision, na to czekam.
Stary 13-12-2017, 19:46   #43
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Fortnite macie.
Stary 13-12-2017, 21:51   #44
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 2705

Jedna wielka kpina, nieskończone i niedopracowane gry, kupujmy dalej...pomijam grafikę bo klimat i emocje są najważniejsze, ale żeby chociaż płynnie. Niech MS coś z tym zrobi bo przepaść między sony a nimi jest coraz większa
Stary 14-12-2017, 01:03   #45
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Fortnite macie.
No mamy, najlepsza darmowa gra w jaką grałem. Chyba z 50h tam mam. Ale EA albo Acti zrobi Battle Royale pod konsole. Będzie to FPS z ładną grafiką i sterowaniem pod konsole. A Fortnite co chwile chętnie odpalam, bo gra się szybko rozwija. Ale zagrałbym już na innej mapie, może być płatna.
Stary 14-12-2017, 16:08   #46
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Śmiechłem mocno, że wczoraj na Xboxie widziałem jak lvizzz siedzi i gra w PUBG. Ten, który najbardziej jedzie po półproduktach, siedział i grał w najbardziej niedopracowany bubel jaki można sobie wyobrazić.

Za to Fortnite rewelacja dopiero wczoraj zacząłem grać i bardzo mi się podoba, w ekipie jest naprawdę moc gry wyczuwalna
Stary 19-12-2017, 12:00   #47
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Jezusku, ale ta giereczka jest dobra. Dawno się tak nie wkręciłem - w piątek i sobotę chyba do 4 rano siedzieliśmy z ekipą, bo "jeszcze jeden meczyk". Wiadomo, że dużo pracy przed deweloperami i wiele do poprawy, ale jak się raz poczuje te emocje i ogarnie jako tako temat, to sama frajda. Destiny 2 nawet mi się nie chce odpalać, a to już chyba wiele mówi.
Stary 19-12-2017, 19:04   #48
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Mówisz, że lepsze niż Fortnite? Mi się bardzo spodobała produkcja Epic Games a od PUBG odrzuca mnie ilość niedopracowań.
Stary 20-12-2017, 01:42   #49
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Fortnite tylko PvE grałem. Oglądałem kilka streamów z Battle Royale i trochę to uproszczone tam jest, chyba bardziej na walkę nastawione. Budowanie to jakiś tam bonus i coś innego.
Stary 20-12-2017, 14:48   #50
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak dla mnie Fortnite > PUBG bo gra działa tragicznie z tego co widzę. Fakt, że klimat jest mocny ale nienawidze grać w półprodukty, które ktoś bezczelnie wydaje w "pudełku" i jeszcze przy okazji zaczyna prace nad kolejną grą.
Stary 06-01-2018, 21:01   #51
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Śmiechłem mocno, że wczoraj na Xboxie widziałem jak lvizzz siedzi i gra w PUBG. Ten, który najbardziej jedzie po półproduktach, siedział i grał w najbardziej niedopracowany bubel jaki można sobie wyobrazić.

Za to Fortnite rewelacja dopiero wczoraj zacząłem grać i bardzo mi się podoba, w ekipie jest naprawdę moc gry wyczuwalna
Spoko, widziałeś mnie w jakiś inny wieczór?

Experience tej gry jest niesamowity, emocje, śliskie łapksa, ent gejm, ale co z tego, jeśli sama gra szwankuje bardzo poważnie. Nie wiem jak na X1X, ale na moim sprzęcie mnie wystraszylo. Nie spodziewałem się rodzynków, ale też nie chciałem grać w kilkanaście klatek. No i inwentarz straszny.

Snejk, jeśli jeszcze pamiętasz, to byłem wielkim orędownikiem tej gry. Ba, fali nawet w grach, bo po tych wszystkich dramach z loot boxami i innym ścierwem, może czas na coś innego. Widać shift nawet u graczy, bo niby po co kupować grę na premierę, jak za miesiąc można mieć o 30% taniej. O pre-orderach nawet nie mówię, bo kto to jeszcze robi; chyba , że chce wesprzeć deva, co się chwali, bo crowd funding to jest przyszlość tego biznesu. Albo kupuje kolekcjonerkę fizyczną, ale ten rynek też zamiera.

3 miliony graczy, Snejku, w tym samym czasie. Wiem: muchy i gówno, i co tam wymyślisz. Ale 3 miliony. Pośledź innych, ja oglądam coś na ogól. Pis aut.

EDIT:

Elite nie wyszedł jako półprodukcja?

---------- Wiadomość dodana 19:01 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:09 ----------

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Damian wspiera i promuje nieskończone gry. Świat się kończy.
Marcin gra i tytułuje grą roku. Świat się kończy.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 06-01-2018 o 19:13
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-01-2018, 21:55   #52
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Yep, miesiąc temu śmieszkowałem z giereczki, a teraz mam w niej nabite chyba ponad 5dni grania. Czasem nawet ja się pomylę.
Stary 08-01-2018, 18:43   #53
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja się muszę w dupę mocno ugryźć bo jechałem po PUBG i mówię, nie tknę tego. Crazzie kupił a że dzielimy konto na Xboxie to chcąc nie chcąc gra pojawiła się u mnie na koncie. Po pierwszych opiniach kolegi uznałem, że warto dać jej szansę.

Gra wygląda i działa tragicznie. Ale co z tego jak jest to coś zupełnie innego, świeżego i atmosfera jest tutaj nieporównywalnie lepsza niż we Fortnite? Tam kilka razy byłem w top 10 ale ani razu nie miałem takiego uczucia strachu, adrenaliny oraz niepewności co czyha w następnej chacie na mnie.

PUBG będzie tylko i wyłącznie lepsze. To mnie na ten tytuł nakręca i sprawia, że codziennie wieczorem odpalam chociaż 1-2 mecze w zależności od ich długości. I potrafię nie oddać strzału przez 20 minut by w końcu raz opróżnić magazynek aby dorwać gościa co się na mnie zasadzał ostatnie 10 minut.

Doświadczenia z tej gry to jakiś zupełnie inny poziom i chociaż niedopracowania strasznie bolą to jak napisałem wcześniej - ten tytuł będzie tylko lepszy co już widać po kilku łatkach jakie wyszły.

Skoro nawet Marcin się czasami myli to co ja mogę powiedzieć?

@lvizzz - Elite wyszedł jako preview ale nie było takich jazd z tym tytułem i on raptem 4 miesiące po premierze już wyszedł jako wersja 1.0.
Stary 08-01-2018, 23:09   #54
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

dla zwolenników tejże gry polecam ( tzn. mój kolega ,który gra dużooooo w tę grę)

https://pubg24.pl/
Stary 15-01-2018, 17:40   #55
Godot
Nowy
Godot Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 21

Gra ktoś wieczorkiem? Chętnie teamowe starcie bym zagrał
Godot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2018, 17:45   #56
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

Cytat:
Napisał Godot Zobacz post
Gra ktoś wieczorkiem? Chętnie teamowe starcie bym zagrał
to podaj swój GT to cię chwycą może
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2018, 17:47   #57
Godot
Nowy
Godot Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 21

GregZPL. Solo gra się świetnie, ale pograłbym w drużynie
Godot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2018, 17:57   #58
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

Cytat:
Napisał Godot Zobacz post
GregZPL. Solo gra się świetnie, ale pograłbym w drużynie
nom teraz masz duże szansę że cię chwycą

Ostatnio edytowane przez murinus : 15-01-2018 o 18:00
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2018, 02:48   #59
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

kiedy to wyjdzie z bety i dadzą osiągnięcia ? widze że sporo pelikanów kupiło bete hehehe
Stary 22-01-2018, 09:47   #60
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak skończą.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania