Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-05-2009, 17:29   #1801
EVILJamiePL
Początkujący
EVILJamiePL Wkrótce będzie sławny

EVILJamiePL's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 75

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Zapalczywy Janko Muzykant Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 14

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

znalem to z opcja cheat ale to ci zamienia tylko jedna karte ktorej nieuzylo sie w poprzedniej turze. czasami to jest bezuzyteczne. Co do tego "kodu" na poziomy trudnosci to wcale nie ma z tym problemu i 230GS wpada w 5min.
Stary 19-05-2009, 17:50   #1802
nagarot
Początkujący
nagarot Wkroczył na dobrą drogę

nagarot's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 44

Lista Osiągnięć
Donator o wielkim sercu Donator Złomiarz  
Liczba Osiągnięć: 14

Cytat:
Napisał FireFlow Zobacz post
Co do Gun'a i opcji Texas Holdem ,nie wiem czy zwróciłes uwagę,ale tam była opcja CHEAT, podmieniałeś sobie na jeszcze jedną dodatkową KARTĘ,przy czym praktycznie cały czas dało sie wygrać.Pomimo,że gra karze przejśc się chyba 4 razy to można skończyć tylko ostatni chapter na innym poziomi i ach wpada.cze

HELL`oo A CO Do Guna // można zrobić archivy za przechodzenie na `kolejnych trudnościach/normal/hard etc.grając tylko raz np. na Normal(jak wspomniałeś jest opcja chitów) opcja ta działa bodaj na PC ale jest sprytny glich-<>musicie to wykonać na początu gry <>chętnych który lubią chodzić na`szage`(skróty hehehe)odsyłam do mnie.
ps;Wybaczcie zakręciłem się dzisiaj-ups -cii-Zielono MI
NArka

---------- Wiadomość dodana 16:50 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 16:38 ----------

Jak ktoś ma trudności z Calakiem w Lara Croft -Legend /Wkurzające czasowe triale/ to niech się do mnie odezwie `do zrobiena w 1godz.`
PS;A tak całkiem przypadkiem gdyby Ta osoba moała jakąś `fajną calakową grę`to by było słodko
Stary 21-05-2009, 16:16   #1803
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Spiderman FoF to fajna gra.

Rainbow Six: Vegas 2 w sumie też, pomimo tego, że jest znacznie gorsza od jedynki. Singiel wyprany z klimatu, za multi achievy też jakieś dziwne [nie cierpię trybow typu A&D itp., tylko zabijanie jest ok ], no i mam wrażenie, że więcej musiałem grać na achieva za 1000 killsow [bo to jest FPS, więc nic dziwnego, że nie dali do gry żadnego licznika killsow, bo po co?]. Miło, że najwyższa ranga szybko wpada [glitch przy bombie ftw], bo w jedynce to był koszmar [143h].
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-05-2009, 21:37   #1804
promilek
Stały bywalec
promilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebryta

promilek's Avatar

Reputacja: 2795

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 26

Quantum of Solace - niezła gra, achievy nie są za trudne, chociaż przejście na poziomie 007 może napsuć trochę nerwów.
Stary 21-05-2009, 21:53   #1805
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał marylin Zobacz post
Quantum of Solace - niezła gra, achievy nie są za trudne, chociaż przejście na poziomie 007 może napsuć trochę nerwów.
Dużo ludzi radziło przechodzic Bonda odrazu na 007 i tak zrobiłem. Nie było tak źle (CoD4 na veteranie to to nie jest choć silnik ten sam ). Ja jednak odpuściłem sobie acziki za nabijanie hajsu żeby wykupic wszystkie pierdoły:/
Stary 21-05-2009, 22:32   #1806
Habit75
Uzależniony
Habit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znają

Habit75's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 623

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Janko Muzykant Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 16

Ja też uważam, że na 007 nie było jakoś specjalnie trudno (zajęło 2 dni) - wystarczyło się dużo chować i unikać konfrontacji tam gdzie to możliwe. Gorszy od tego był na pewno multiplayer, którego nie chciało mi się maxować.
Stary 22-05-2009, 00:43   #1807
wolek92
Początkujący
wolek92 Wkroczył na dobrą drogę

wolek92's Avatar

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Cztery ściany Na dobre i na złe Go! Go! PSP/Vita 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 8

Bond miał chyba jeden z łatwiejszych HARD'ów (w tym przypadków 007).

Calak w Godfather II 1000/1000 - grało się naprawdę przyjemnie, calak bardzo łatwy. Grafika przeciętna - przypomniały mi się czasy GTA: VC. Fajnie wyglądają twarze postaci i wybuchy. Jak ktoś lubi klimaty Ojca Chrzestnego to brać w ciemno. Bardzo spodobał mi się patent z Widokiem Dona. Na początku można się w nim pogubić, ale z czasem wszystkie opcje są jasne i można sprawnie zarządzać swoim Imperium. Gra na 7+.
wolek92 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2009, 01:23   #1808
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Raczej 1000/1250...
Stary 22-05-2009, 01:31   #1809
adek goku
Początkujący
adek goku Wkroczył na dobrą drogę

adek goku's Avatar

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Pokaż się! Hall of Fame n00b Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał Assassin15 Zobacz post
Raczej 1000/1250...
Ja widzę że ty się tu dobrze bawisz xD.

http://www.mygamercard.net/leaderboa...z=&c=&x=39&y=8

Ja tu nie widze zeby ktos miał 1250 xD
adek goku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2009, 02:10   #1810
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

F.E.A.R. - 1000/1000 Kolejna z gier, które jeszcze z 2 lata temu przy zakupie X'a były nierealne według mnie do zcalakowania. Grę przechodziłem 3 razy (1 raz na easy bez boosterów, bez zginięcia, bez slow mo, zbieractwo; 2 raz na easy uzywając 500 rounds ammo; oraz 3 raz na najwyzszym z boosterami). W sumie grę przeszedłem 4 razy, ponieważ pierwszy raz był na kompie 4 lata temu. Graficznie gra się oczywiście zestarzała, ale klimat jak dla mnie nadal trzyma. Jedna z niewielu gier, która mi się nie znudziła za 4 podejściem, choć już na pamięc znałem gdzie wyskakują przeciwnicy, całą historię (która nota bene za każdym razem jak kończyłem grę mnie lekko przygnebiała) itd. CO śmieszne przejście na najwyższym poziomie było dla mnie najłatwiejsze właśnie z powodu boosterów oraz znania gry praktycznie na pamięć. Achievement Ammo Hog (500 rounds) nie wpadł mi choć naliczyłem 334 wystrzały. Dobrze, że miałem backup save'a na memorce z Chaptera 8, wczytałem go, przeszedłem oddając tylko 3 strzały więcej i wpadł. Więc chyba jest jakoś zglitchowany (może max 200 albo 250 można wystrzelić?). Jestem zadowolony z siebie
8,5/10 (nie biorąc pod uwage zestarzenia się gry)

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2009, 08:57   #1811
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał lukkPL Zobacz post
8,5/10 (nie biorąc pod uwage zestarzenia się gry)
A gdybyś wziął pod uwage zestarzenie sie gry to dostała by mniej? Wiek gry raczej nie podlega ocenie.
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2009, 10:00   #1812
Celt
Stały bywalec
Celt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiek

Celt's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 363

Calak w Fallout 3 PC, Cloning Clyde, Worms, Castle Crashers i po żmudnym boostowaniu meczy w The Darkness też calak X)
Celt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2009, 11:10   #1813
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał Skyline14 Zobacz post
A gdybyś wziął pod uwage zestarzenie sie gry to dostała by mniej? Wiek gry raczej nie podlega ocenie.
No raczej mniej bo nie dałbym grze gdyby wyszła np. miesiąc temu z taką grafiką, z takim otoczeniem (same biurowce, kanały) itd. oceny 8,5. Pewnie dostała by z max 6. Ale przecież nie można tak ocenić starej gry, bo doszłoby do tego, że taki Mario dostałby 2/10.

EDIT---------
Zapomniałem przy okazji F.E.A.R.a :P

Terminator Salvation - krótko - cieniutka gra. Grafa, długość gry, 4 rodzaje przeciwników to nie to czego się oczekuje od gry w tych czasach.
4,5/10

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games

Ostatnio edytowane przez lukkPL : 22-05-2009 o 11:23
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2009, 11:30   #1814
wolek92
Początkujący
wolek92 Wkroczył na dobrą drogę

wolek92's Avatar

Lista Osiągnięć
Cztery ściany Na dobre i na złe Go! Go! PSP/Vita 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 8

Cytat:
Napisał Assassin15 Zobacz post
Raczej 1000/1250...
O DLC nic nie słyszałem, raczej w najbliższym czasie się nie zapowiada
wolek92 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2009, 17:22   #1815
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

No tak... z pierwszą częścią mi sie pomyliło....
Stary 22-05-2009, 23:37   #1816
Krzychoo
Wariat
Krzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znają

Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Lubiany I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Arkanoid Live. Pierwszy w Polsce. Pierwszy legalnie zrobiony na świecie.
Krzychoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2009, 23:42   #1817
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał KrzychooAsDoc Zobacz post
Arkanoid Live. Pierwszy w Polsce. Pierwszy legalnie zrobiony na świecie.

Pierwszy na swiecie?Fiu, fiu, gratuluje!!!
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2009, 23:57   #1818
Q-Jot
Guest

Reputacja:

a skąd wiesz jakie są legalne?
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-05-2009, 00:08   #1819
Krzychoo
Wariat
Krzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znają

Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Lubiany I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Majora Nelsona pytałem.
Krzychoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-05-2009, 01:08   #1820
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Fallout 3 (60h, nie zwiedziłem wszystkiego, ale grą się nacieszyłem, na razie odłożę do wyjścia dodatku, bo od niemal 2 tygodni nie wyjmowałem jej z konsoli).
Ogólnie sama gra świetna, lepsza od Obliviona: dużo przeciwników, niezła grafika, zróżnicowane questy (Tranquility Lane!), no i mnóstwo rodzajów broni, co w połączeniu z VATS daje naprawdę dużo przyjemności z walki. Poza tym sam świat gry, muszę przyznać, że zacząłem interesować się jego historią i jeszcze wrócę do eksploracji Pustkowi.
Z wad to chyba najbardziej irytują ruchy postaci, które wyglądają identycznie jak w Oblivionie i często są nienaturalne.
9,5 / 10
Teraz dodatki:
Operation: Anchorage
Zrobienie z F3 FPS'a nie było do końca dobrym pomysłem. Dużo podobnych przeciwników, stosunkowo nudne lokacje, wszechobecne bariery (to przecież symulacja, więc twórcy mieli ułatwione zadanie przy konstruowaniu poziomów), mały pożytek z Pip Boya. Zaletą jest tylko "uczestnictwo" w ważnym wydarzeniu świata F3 i chwilowa zmiana scenerii. Raczej tylko do podbicia expa i zdobycia achievementów, oraz dla maniaków Fallouta.
The Pitt
Nowa lokacja w świecie gry wyróżniająca się swoim industrialnym stylem, dodająca w zasadzie jednego, długiego questa. Wadą jest długość jeśli nie bawimy się w zbieranie metalowych sztabek, w przeciwnym razie zbieractwo nawet z poradnikiem zajmuje podobną ilość czasu co reszta dodatku. Ogólnie lepiej niż poprzedni dodatek, ale 800 punktów to trochę za dużo.
Broken Steel
No to już co innego, porządne przedłużenie fabuły o 3 mocne questy, pozwalające poza tym na granie po ukończeniu wątku głównego i podnoszenie expa do poziomu 30. Ten dodatek jest warty zakupu dla wszystkich, którym gra się spodobała, bo zamiast dorzucać coś zupełnie nowego, poprawia w pewnym sensie podstawkę.

Ok, tyle, czekam na Point Lookout i Mothership Zeta.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania