Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-08-2009, 03:43   #2241
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

LOTR: Conquest - ale kupa. Wpierw po multi myślałem, że gra będzie fajna na singlu, że fun będzie i w ogole, ale okazało się, że gra jest to dupy, jest za długa, jest nudna, jest niefajna, jest tylko dla lotrowych nerdow, jest nie dla mnie zatem. Dlaczego tutaj jest tak, że mamy milion naszych na polu do przejęcia i styknie jeden przeciwnik, by przejmowanie zablokować, a kiedy to wrog zajmuje nam pole, to już jeden nasz nie wystarcza i nieprzyjaciel spokojnie bierze sobie nasze pole? BEZSENS. Do tego system walki jest biedny, większość czasu komp stoi i nic nie robi, no ale czasem jest tak, że cały czas atakuje i ni chu nie da się uciec. Gra jest kałem.

Call of Duty 3 - trochę mieszane uczucia mam, bowiem multi w tej grze ssie koka, singiel tak samo zresztą, ale mimo wszystko trochę gra mi się spodobała. Niech mi ktoś wytłumaczy: dlaczego w singlu nie ma sprintu? NA CHOLERĘ mi jakieś BEZUŻYTECZNE binokulary, ktorych używa się raptem dwa razy w całej grze? Żałość. Do tego AI kompanow jest gorsze od duszkow w pac-manie - dlaczego to kompowi nie wyświetla się napis 'friendly fire will not be tolerated' kiedy po raz setny szwab mnie zabija z powodu ich ułomności? No kufa, blokują mi przejście, chuya robią i jeszcze takiemu z kolby dać nie można, bo się misja skończy. No realizm jak cholera. Do tego czekpojnty tak genialne rozmieszczone, że jeno siąść i się rozpłakać. Ostatni CP ostatniej misji jest genialny - wpierw mamy oczyścić budynek ze szwabow, następnie zniszczyć 3 niemieckie pozycje z mortarami [ciekawostka: przy oknie, przy ktorym mamy się stanąć siedzi nasz 'kompan' i nie chce sobie pojść, więc strzelanie w te cholerne mortary jest utrudnione], potem się przedostać do jakiegoś działka, zniszczyć jakieś durne pojazdy, a potem jeszcze dla beki dwa czołgi każą nam rozwalić. Mega-trudne to nie było, tylko cholernie długie - dali by tak ze dwa razy więcej CP i byłoby ok.
No ale dobrze przynajmniej, że weteran jakiś trudny baardzo nie był - można dużo na klatę przyjąć, przed granatami nie trzeba spieprzać na drugi koniec planszy, na dodatek przeciwnik nie wyrzuca ich jak debil [jak w WaW]. Było parę momentow, gdzie było mi smutno, bo nie umiałem czegoś przejść, ale jak w końcu znalazłem 'metodę', to szło łatwo. Na dobrą sprawę wydaje mi się, że spokojnie przeszedłbym te 'trudne momenty' teraz za pierwszym razem Multi jest nieok, 8 osob do odpalenia meczu, do tego za duże mapy - porażka. Najwyższa ranga mogłaby być za 5k puntkow, bo skoro potrafię zrobić 1k, to 5k rownież, na cholerę komu 40k?
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2009, 10:49   #2242
adi17messi
Nowy
adi17messi Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Poznań
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Na dobre i na złe Go! Go! PSP/Vita Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

Ja ostatnio zdobyłem calaka(mojego pierwszego) w Fight Night Round 3.
adi17messi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2009, 20:30   #2243
promilek
Stały bywalec
promilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebryta

promilek's Avatar

Reputacja: 2795

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 26

Kolejny łatwy calak NHL 2k6
Stary 11-08-2009, 00:51   #2244
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 891

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Na dobre i na złe  
Liczba Osiągnięć: 8

Pierwszy calak w życiu Burnout Paradise 1250/1250 bardzo przyjemna gra szczególnie online jest bardzo udany no i jedna gierka arcade Castle Crashers 200/200 najlepsza jak do tej pory gra arcade choć Splosion Man też jest bardzo uday a najbardziej coop przebija wszystko

Ostatnio edytowane przez SandSpol : 11-08-2009 o 00:56
SandSpol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-08-2009, 16:12   #2245
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Splinter Cell D.A - bez większego komentarza, singiel skończyłem wieki temu, multi poszło sprawnie pozdro dla PL GoNZo i dr M3000
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-08-2009, 00:31   #2246
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Na zakładce postęp osiągnięć pisze mi, że mam Calaka w small arms, choć nie mam do niego dodatku. To chyba liczyć go trzeba jako calaka, skoro pisze, że jest kompletny ? ^^

W fable 2 mam 1250/1350, wszystkie z podstawki i z StF, czy to też jest minicalak ?

W Fallout 3 minicalak(podstawka sama), a z takich prawdziwych to mam w Fifa Street 3(łatwy i przyjemny), Dash of Destruction(łatwy), Fifa 06 RTFWC(łatwy i przyjemny), Kung Fu Panda(czasochłonny), Assasin's Creed(łatwy i przyjemny) i Lego Indiana Jones(łatwy i przyjemny).
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-08-2009, 01:19   #2247
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Ja bym sobie tym głowy nie zaprzątał ; d
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-08-2009, 13:18   #2248
wolek92
Początkujący
wolek92 Wkroczył na dobrą drogę

wolek92's Avatar

Lista Osiągnięć
Cztery ściany Na dobre i na złe Go! Go! PSP/Vita 360 stopni 

Calak w Call of Juarez: BiB - 1000/1000 - naprawdę fajna gra. Multi przy ustawce idzie bardzo szybko, mimo wszystko pograłem sporo czasu dla przyjemności. Gra na very hard na pewno łatwiejsza niż Veteran w CoDzie - dużo osób tak to porównuje. Najtrudniejsze rozdziały dla mnie to 1-wszy i 3-ci. Polecam wszystkim 8/10
wolek92 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-08-2009, 15:09   #2249
Baczek PL banita
Banned
Baczek PL banita Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Bydgoszcz

Lista Osiągnięć
Złomiarz  Na dobre i na złe Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 14

Viva Pinata Party Animals 1000GS/1000GS
Baczek PL banita jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-08-2009, 22:24   #2250
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Calak w The Godfather II - gierka łatwa i nawet przyjemna. Calaka można zrobic trzy razy krocej niż w części pierwszej, ktora niestety zjada klimatem dwojeczke. Wg mnie w jedynce cięższy i przez to lepszy klimat nadawała nawet gorsza oprawa graficzna. Tu momentami wnerwiało mnie sztuczna ynteligencja naszych pomagierow, bo potrafili sie nieźle zawiesić. Al za to, że szybko i bezboleśnie dam 8=/10.

---------- Wiadomość dodana 21:24 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 21:19 ----------

Cytat:
Napisał Albii Zobacz post
W Fallout 3 minicalak(podstawka sama), a z takich prawdziwych to mam w Fifa Street 3(łatwy i przyjemny), Dash of Destruction(łatwy), Fifa 06 RTFWC(łatwy i przyjemny), Kung Fu Panda(czasochłonny), Assasin's Creed(łatwy i przyjemny) i Lego Indiana Jones(łatwy i przyjemny).
Musze sie odnieść do tego. Jakim cudem calak w KFP ma być czasochłonny??? Pande robi się w max 8h, więc jest to jeden z najkrotszych tysiakow do wyhaczenia, czyz nie?

Ostatnio edytowane przez zarzykrulezzz : 12-08-2009 o 22:34
zarzykrulezzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-08-2009, 23:18   #2251
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Musze sie odnieść do tego. Jakim cudem calak w KFP ma być czasochłonny??? Pande robi się w max 8h, więc jest to jeden z najkrotszych tysiakow do wyhaczenia, czyz nie?
Hmmm... Trzeba przejśc na warriorze wszystkie levele na 100%, wszystkie levele na dowolnym levie na 100%, przejśc na masterze, przejśc bez śmierci, a po za tym trudno się zabrać do tej gry...
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-08-2009, 23:23   #2252
Baczek PL banita
Banned

Lista Osiągnięć

no nie tak trudno nie którzy przechodzili najpierw na poziomie Master a potem wpisywali se kod na nieśmiertelność i zaliczało to do osiągnięcia, oczywiście robili to na poziomie Dragon Warrior czy jakoś tak .
Stary 12-08-2009, 23:36   #2253
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał Baczek PL Zobacz post
no nie tak trudno nie którzy przechodzili najpierw na poziomie Master a potem wpisywali se kod na nieśmiertelność i zaliczało to do osiągnięcia, oczywiście robili to na poziomie Dragon Warrior czy jakoś tak .
Czyżbyś coś o tym wiedział?
Tak na serio to KFP nie wydaje się trudnym calakiem ani też czasochłonnym, wystarczy tylko usiąść i się skupić Nie jest to Dragon Ball
Stary 12-08-2009, 23:39   #2254
Baczek PL banita
Banned

Lista Osiągnięć

[quote=colossuspl;93403]Czyżbyś coś o tym wiedział?

Coś tam wiem, wiem które parę osób zrobiło to nie uczciwie i wiem gdzie znaleźć ten kod ale ja nie robię tego nie uczciwie i nie podam nikomu .
Stary 13-08-2009, 03:26   #2255
Bender
Uzależniony
Bender Jest wokół niego pozytywna auraBender Jest wokół niego pozytywna aura

Bender's Avatar

Reputacja: 167

Lista Osiągnięć
No-life? Your e-penis must be huge! Achievement Whore Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 18

Splosion Man 200/200
Stary 13-08-2009, 12:03   #2256
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał Bender Zobacz post
Splosion Man 200/200
Szacun, że ci sie chciało na Hardcore przechodzić ;d
Chyba jedyny w Polsce jestes

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-08-2009, 12:59   #2257
SandSpol
Stały bywalec
SandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innychSandSpol Wzór dla innych

SandSpol's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 891

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Na dobre i na złe  

Cytat:
Splosion Man 200/200

woohooohoo naprawdę wielki szacun ja bym do głowy dostał jak bym hardcore grał widzę że Trialsa HD męczysz ja mam 130 G i 2 osiagnięcia zostały ale dla mnie raczej nie wykonalne trasy extreme może dam radę ale na pewno nie ten endurance 24 trasy bez wywrotki oO nikt na świecie jak na razie nie ma tego acha

Ostatnio edytowane przez SandSpol : 13-08-2009 o 13:01
SandSpol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-08-2009, 13:26   #2258
Baczek PL banita
Banned

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał SandSpol Zobacz post
woohooohoo naprawdę wielki szacun ja bym do głowy dostał jak bym hardcore grał widzę że Trialsa HD męczysz ja mam 130 G i 2 osiagnięcia zostały ale dla mnie raczej nie wykonalne trasy extreme może dam radę ale na pewno nie ten endurance 24 trasy bez wywrotki oO nikt na świecie jak na razie nie ma tego acha

Jak nikt nie zrobił tego osiągnięcia oprócz Bendera no to Bender ma pierwszy calak na świecie
Stary 13-08-2009, 14:36   #2259
adek goku
Początkujący
adek goku Wkroczył na dobrą drogę

adek goku's Avatar

Miasto: Wrocław

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Pokaż się! Hall of Fame n00b Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Splosion Man 200/200
Pare osób mi mówiło że za tą gre dostaję się jakieś nagrody w postaci Avatara czy czegoś innego to prawda ?

Nasze serca biją za Śląsk , słyszy cała Polska , że jesteśmy z drużyną Swą , żyjemy dla Śląska !!!
adek goku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-08-2009, 15:08   #2260
Baczek PL banita
Banned

Lista Osiągnięć

To Prawda .