Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-02-2014, 18:18   #2521
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Domyślnie Odp: W co teraz grasz na X360?

kurczę patrzę a tu Soul Calibur 2 HD za kilkanaście złotych,warto... mimo zjebanego online,powtórzę sobie całość, jak ktoś chce mogę się podstawić na ranking, ja teraz pokonałem 10 razy jenego hamburgera i online padł w 15 minut

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 19-02-2014 o 21:22
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-03-2014, 12:58   #2522
cowboyx
Nowy
cowboyx Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Pykam w DS2, mam z pakieciku jakby ktoś chciał - http://xprogamer.com/?product=dark-s...i-thief-bundle
cowboyx jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-03-2014, 23:36   #2523
narkkk
Nowy
narkkk Wkroczył na dobrą drogę

przechodze po raz drugi Dead Island i LA Noir
narkkk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-03-2014, 01:09   #2524
pic3k
Znajomy
pic3k Jest wokół niego pozytywna aurapic3k Jest wokół niego pozytywna aurapic3k Jest wokół niego pozytywna aura

pic3k's Avatar

Reputacja: 219

Lista Osiągnięć
No-life? 360 stopni  Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał cowboyx Zobacz post
Pykam w DS2, mam z pakieciku jakby ktoś chciał - http://xprogamer.com/?product=dark-s...i-thief-bundle
Co to ma być,reklama chińszczyzny ?
pic3k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-03-2014, 11:13   #2525
cowboyx
Nowy
cowboyx Wkroczył na dobrą drogę

Chińszczyzny? To znaczy? Wg. poradnika http://pokazywarka.pl/knsvk4/
cowboyx jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-03-2014, 11:16   #2526
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Przez te "bundle" sprzedać coś teraz na allegro po ludzkiej cenie graniczy z cudem.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2014, 13:04   #2527
flacha00
Znajomy
flacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumny

flacha00's Avatar

Miasto: Żnin
Reputacja: 1228

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Your e-penis must be huge! Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 15

borderlands 2
Stary 16-03-2014, 12:30   #2528
[InSanE]
Uzależniony
[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych

[InSanE]'s Avatar

Reputacja: 805

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 4 The Players Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Napisał r1p Zobacz post
Przez te "bundle" sprzedać coś teraz na allegro po ludzkiej cenie graniczy z cudem.
Te "bundle" są legalne, czy takie samo kombinowanie, jak z tymi kradzionymi punktami? Ostatnio taki wysyp tego na Allegro, że oczopląsu można dostać.

[InSanE] jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-03-2014, 12:33   #2529
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Wyciągają kody z konsol i robią z grami z nich nowe konta.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-03-2014, 22:12   #2530
High Glos
Stały bywalec
High Glos Coś z nim nie takHigh Glos Coś z nim nie tak

High Glos's Avatar

Reputacja: -180

Lista Osiągnięć
Promotor No-life? Aniołek Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Smile Odp: W co teraz grasz na X360?

Może się ktoś orientuje czy dodatki z Borderlands 2 GOTY działają bez połączenia z Xbox Live ???
Stary 18-03-2014, 15:24   #2531
venom-x
Nowy
venom-x Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 41

Witam.
Mam pytanko. Orientujecie się, czy w Homefront da się jeszcze pograć w multi?
venom-x jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2014, 15:32   #2532
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał venom-x Zobacz post
Witam.
Mam pytanko. Orientujecie się, czy w Homefront da się jeszcze pograć w multi?
Na ps3 serwery są wyłączone,wiecznie widnieje komunikat szukania optymalnej gry
Stary 18-03-2014, 16:52   #2533
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1430

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Walczę z najwyższym poziomem The force unleashed, bossowie to szczyt chamstwa i tanich chwytów:/
Stary 21-03-2014, 11:22   #2534
flacha00
Znajomy
flacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumny

flacha00's Avatar

Miasto: Żnin
Reputacja: 1228

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Your e-penis must be huge! Stary dziad! Swój! 

Cytat:
Napisał High Glos Zobacz post
Może się ktoś orientuje czy dodatki z Borderlands 2 GOTY działają bez połączenia z Xbox Live ???

instaluje sie z plyty przez odpalenie autostartu, wiec chyba nie ma potrzeby polaczenia z LIVE
Stary 21-03-2014, 13:11   #2535
Rogal45
Znajomy
Rogal45 Jest wokół niego pozytywna auraRogal45 Jest wokół niego pozytywna auraRogal45 Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 217

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 12

Przeszedłem Metro Last Light, niestety z tym "gorszym" zakończeniem. Teraz dokańczam inne osiągnięcia i będę się brał za przechodzenie 2 raz, tym razem nie zabijając nikogo xD (btw. Gierka jest mega klimatyczna ;] )
Stary 21-03-2014, 22:28   #2536
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Skończyłem niedawno Dishonored (świetna gra) i wróciłem do Borderlands 2. Nie wiem, powiedzcie, że jestem yebnięty, ale ta gra jest wciąż wciągająca. Nic innego mnie nie pochłania, a PS3 nie włączyłem już od dłuższego czasu.
Stary 22-03-2014, 09:28   #2537
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Obecnie na tapecie Metro Last Light...
Zawiedziony nie jestem, wszystkiego więcej i lepiej niż w 2033 choć zanosi się że też będzie nie za długa. Klimat dalej dobry choć powiedziałbym ze gra nieco cierpi na przypadłość dobrych sequeli. Wszystko niby lepiej zrobione ale Metro 2033 było pierwsze i tam tajemniczość i lokacje jakby bardziej wciągały. To samo miałem z Assasinem 1/2 czy Falloutem 1/2. Trochę mnie tylko drażni tępawe AI.

oraz The Lost Odyssey
Wielu mawia że to najlepszy jRPG w jaki grali ja aż tyle tego typu tytułów nie pochłonąłem niemniej jestem skłonny na razie przychylić się do tej opinii. Fajne story, technicznie wykonana świetnie a przejścia nomen omen świetnych wstawek FMV w grę są super. Acziki jak na jrpgi też niezbyt upierdliwe poza jednym kolekcjonerskim ale podobno są tam pomijalne tylko 2 przedmioty.

Uzależnienie od tanków pomimo calaczka też nie chce ustąpić. Codziennie z kilkanaście meczyków strzelić to obowiązek, czekam na klany i jakieś turnieje

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-03-2014, 11:17   #2538
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1430

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Wczoraj pograłem kilka godzin w Warface i muszę powiedzieć że jest spoko, w deathmatch'u trochę lagowało, ale główne danie to bardzo fajny co op. Będzie masa frajdy jak dopracują kwestie związane z połączeniem. Puki co osiągnięcia zostają, ale poziomy po wyjściu gry się zerują. Taki urok bety, albo znowu mi się coś spaprało z save'ami.
Stary 29-03-2014, 20:29   #2539
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  

Ogarnąłem wczoraj w końcu Mafię 2, bo demo mnie naprawdę zainteresowało.
Na początku wydawało się, podróbą GTA w latach 40. Wiadomo od pucybuta do gangstera #1 itp. Jednak z misji na misję atmosfera robi się coraz bardziej odpowiednia, jak w chłopcach z ferajny czy ojcu chrzestnym. Właśnie to mi przeszkadzało w GTA IV. Tam klimatu praktycznie nie było, tutaj gra trzyma się pewnego szlaku i człowiek czuje się w połowie lat XX. w, jak w domu. Dużo można pisać o muzyce, autach, które kreują świat, ale trzeba zaznaczyć, że to dialogi są szczególnie warte uwagi. Joe rzuca dobrymi hasełkami, bohaterowi jadą różne grupy społeczne i czarnuchów, a dziwnki koks i wóda to codzienność. Podoba mi się również, że gra trzyma poziom. Są nudniejsze momenty, ale zadania typu "pojedź z kuzynem na kręgle" to rzadkość. W większości to ciekawe wątki i próba dostania się do familli. Prawdziwa zabawa zaczęła się
Spoiler:
, gdy bogater wpadł do więzienia. Kreatywnie (przynajmniej ja nie pamiętam takiego wątku) i raz nawet zabawnie (np prysznic)
. Od tego momentu nie ma mowy o nudzie i chęci porobienia czegoś innego niż główne misje. Właśnie, tutaj jest problem, bo gra nie jest sand boxem. Niby mamy otwarty świat, ale Mafia choruje na to samo co LA Noir, czyli brak pobocznych zajęć. Jakieś dostawy aut, zbieranie gazet i listów gończych, nic wielkiego.
W ogólnym rozrachunku Mafia 2 to dobra gra. Czeka mnie jeszce kilka godz zabawy i liczę na niezłe wrażenia. Na calaka nawet nie mam co liczyć, bo jak zobaczyłem achiv. w dodatku typu :przejedź 1000mil to pasuję
Stary 29-03-2014, 21:15   #2540
YuSuzuki
Saudades...

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Igor "The Lost Odyssey
Wielu mawia że to najlepszy jRPG....." stary będziesz zachwycony, wszystko ,począwszy od genialnej muzy,postaci,oprawy,gra rewelacyjnie operuje emocjami,szczególnie tymi nieprzyjemnymi, i te dialogi ,dla mnie numer 2 po FF10

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania