Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-04-2012, 08:40   #1
polek23
Początkujący
polek23 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 40
Domyślnie Call of Duty: Black Ops 2

http://www.callofduty.com/?0#.T5S4J8IeGkc.facebook

Jak myślicie będzie nowy silnik ja na BO2 czekam bardziej niż na MW3.

Ostatnio edytowane przez wrog : 23-04-2012 o 14:30
polek23 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-04-2012, 14:02   #2
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Domyślnie Odp: Call of Duty: Black Ops 2

Ja tam jednak nie mogę się doczekać na MW3, kto się orientuje kiedy dokładna premiera?

A co do silnika każdy by chciał, ale żydkom z ameryki kasy szkoda

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-04-2012, 15:12   #3
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

To bedzie najbardziej rewolucyjne multi od czasow katerstrajka, mowie Wam.Bedzie mozna strzelac, klekac, a nawet lezec, bedzie nawet mozna strzelac w czasie skoku robiac mega obrot 360 z klikskolpem.Mapy beda cisane, ale to dobrze, bo bedzie sie jeszcze wiecej strzelac, a pewnie tez bedziemy sie respic na plecach wrogow, zeby wiecej strzelac.Ogolnie zapowiada sie masa strzelania, co lubie, bo lubie strzelac.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-04-2012, 15:49   #4
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

Dan Amrich:

"Jeśli twierdzicie, że Call of Duty nie jest warte Waszych pieniędzy, jestem w stanie uszanować ten pogląd. Inni ludzie (łącznie ze mną) cieszą się tymi grami i postrzegają cenę nowych map jako odpowiednią. Podejmujemy jednak różne decyzje, bo gracze nie są tacy sami. Mopim zdaniem gry z tej serii nie są tworzone na zasadzie kopiuj-wklej. Nie musicie lubić tego, jakie Call of Duty jest każdego roku. Mówienie, iż nic się tu nie zmienia, jest jednak niesprawiedliwe. Poczekajcie i przekonajcie się jak to wygląda - nie nastawiajcie się negatywnie."

info z ps3site.pl

hahaha niezle tam maja poczucie humoru
Stary 23-04-2012, 17:11   #5
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 

sorry ale kazdy fan znajdzie golym okiem roznice w kazdej czesci , moze dla ciebie kazdy cod wyglada tak samo ale dla kogos co srednio z kazdym codem spedza ponad 15 dni zauważy zmiany w mechanice poruszania sie albo tempo akcji na multi . ale wiem lepiej podazac jak baran za grupa niż miec wlasne zdanie (wszyscy hejtuja coda to i ja pohejtuje ) . prawda taka ze nikt nie zmusza cie do kupna gry ani nawet do ogladania trailerow a tym bardziej do kupna dlc (dlaczego nikt nie hejtuje halo w ktorym aby zagrac niektore tryby na multi konieczne byly dlc ? ).reasumujac i tak cod w pierwszy dzien w stanach pobije rekordy swiata oraz bf (ktory przez ponad tydzien sprzedazy mial sie slabo do statystyk coda)

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-04-2012, 17:18   #6
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

Coś w tym jest w MW2 się zagrywało do rana, a jak włączam MW3 to po godzine mam ochotę połamać płytę

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
Stary 23-04-2012, 19:15   #7
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

hubek: haha zabawny jestes, fajnie ze mnie od razu wrzucasz do grupki hejterow mimo ze gralem we wszystkie ostatnie cody i lubie ta serie
ale to co ten gosc pisze to bzdury, reklamuja sie ze tyle nowosci wprowadzaja a to gowno prawda, jasne nie jest to kopiuj-wklej (nie wiem czy skumales tutaj zart, ale widze ze chyba nie) ale glownie sa to male zmiany ew. zmiany na gorsze, czego mw3 jest idealnym przykladem. dla mnie to najgorsze multi od world at war, jak mw2 sie zagrywalem godzinami, black opsa tez to tutaj spieprzyli.
Stary 23-04-2012, 19:41   #8
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Lista Osiągnięć

tak na serio to mw3 nie ma tylu glupich bzdur co black ops w ktorym czasami mozna bylo strzelac sekunde wczesniej i robic dropa z famasem a typek i tak nas zabijal od tak poprostu a mw2 to juz nie wspomne ,milion kamperow ktorzy licza na nuka ,nozownicy z dopalaczem w dupie albo granatniki o mocy mlota thora . a ogolnie to uwielbiam ludzi ktorzy pieprza o zmianach , rewolucjach . jak dla mnie nowa grafa i tyle w temacie a czy oni kupia silnik , zrobia to mnie naprawde nie obchodzi bo w kwestii gameplay to ciezko jest juz cos zmienic ewentualny balans . prawda tak ze niedlugo wyjdzie crysis ktory pewnie niczym nie bedzie sie roznil od poprzednika a jeszcze potem bf ktory rowniez bedzie jechal na schemacie z poprzednich czesci . jak narazie wszystkie gry wychwalane pod niebiosa jada nie opartych do bolu schematach

Stary 23-04-2012, 20:18   #9
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

Wiadomo ze jedna marka sie trzyma jekigos schematu, ale bf poszedl sporo do przodu miedzy bc1 a bf3 roznice sa ogromne, wiadomo maja swoje wady szczegolnie ten zjebany balans i ciagle zmiany w trojce ale ida za ciosem i ciagle czegos probuja. Poza tym jak sam napisales 'jak dla ciebie', setkom osob ktorzy juz sie nie podoba taka formula i chca nowych pomyslow, mi tez sie to powoli nudzi. Nie mowie tez tylko o multi, ale o singlu tez, w black opsie przynajmniej dali fajna fabule, cos ciekawego co zostaje w pamieci, zreszta w mohu tez to bylo calkiem niezle a w mw ciagle skaczemu to tu, to tam ciagle niby giniemy, ale cudem przezyjemy itd. itp. za ktoryms razem juz to meczy i nie wywoluje zadnych emocji.
Stary 23-04-2012, 20:25   #10
PPWojtek
No-life

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

Akurat MW3 miało całkiem udaną fabułę, jedynka wiadomo zajebistae a to co zrobili w MW2 to cóż, trzeba to jakoś przełknąć i sobie wszystko poukładać o co twórcom tam chodziło.

Ale seria i tak zakończyła się dobrze, nie było jakiś wątków niedokończonych.

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
Stary 23-04-2012, 21:03   #11
hub3k pl
Wariat

hub3k pl's Avatar

Lista Osiągnięć

masz racje ze marka bf niby poszla do przodu ale widac ze z kazda czescia staje w miejscu i coraz bardziej sie pogrąża w debilizmach (naprawmy trąbienie w samochodach whoj z balansem przeciez moga potrabic itd.)

Stary 25-04-2012, 00:01   #13
[InSanE]
Uzależniony
[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych

[InSanE]'s Avatar

Reputacja: 805

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 4 The Players Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 18

Zawsze mnie rozpier.dala to podniecanie się tym multi, które jest takie same od pięciu lat. Dywagują, kłocą się... Przecież najważniejszy jest singiel i co znowu w nim fajnego i efektownego wymyślą. W Black Ops był zajebisty i oby był jeszcze lepszy oraz dłuższy, choć jak na CoD i tak był dość długi. Czym Wy tu chcecie się kuźwa podniecać? Ile można pieprzyć o tym samym multiplayerze. Co oni Wam nowego tu wymyślą?!
Mogliby jeszcze wpakować Spec Opsy zamiast zombiaków, ale jako że to Treyarch będzie robił, to zombiaki muszą być.

[InSanE] jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-04-2012, 00:10   #14
PPWojtek
No-life

PPWojtek's Avatar

Lista Osiągnięć

W sumie masz racje, ale rozpieprza mnie gdy ktoś już ma wyrobioną opinię na kilka miechów przed premierą gry.
Może coś uskutecznią, dla mnie między mw2 a BO był duży skok, oby tak było z mw3 i bo2

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
Stary 01-05-2012, 14:37   #15
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

No to oficjalnie już: http://callofduty.com/uk/en/blackops2

Stary 01-05-2012, 14:38   #16
daniob
Stały bywalec
daniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znają

daniob's Avatar

Reputacja: 613

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home 360 stopni Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki 
Liczba Osiągnięć: 6

Mialem to wlasnie wklejac... Co to ***** ma byc za szit? Tylko mi tu halo zelek brakuje ;/ Pjerdole, nie bedzie CoDa w tym roku, przenosze sie na zbieranie znaczkow.
Stary 01-05-2012, 14:46   #17
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

To po zdalnie sterowanych samochodzikach na baterie spodziewałeś się czegoś powazniejszego? Ja tam z checią ogram singla bo lubie. Multi wiem jak bedzie wyglądać.
Stary 01-05-2012, 14:47   #18
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

cod w przyszlosci? black ops mi sie kojarzyl z taka brudna wojna w kupie/sniegu 30 lat temu bez najnowoczesniejszej techniki a tutaj taka zmiana, moze byc ciekawie w sumie.
Stary 01-05-2012, 15:11   #19
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

A bedzie mozna szczelac i lezec rownoczesnie?
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-05-2012, 15:22   #20
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Tak, jeśli weźmiesz perka.

Może być spoko, BO podobało mi się bardziej, niż MW3 i z chęcią pogram.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania