Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-07-2017, 01:49   #1
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie PUBG

Nie wierzę, że nie powstał topic o tej grze. Nie wierzę. 4 miliony kopii sprzedane w early access, top 3 streamowanych gier na Twichu, ale OC żyje Destiny czy innym syfem AAA.

Każdy ma gugle, więc może sobie sprawdzić, dla mnie jest to ogromna fascynacja, mam nadzieję że będzie działało na konsolach, jest potwierdzenie trybu FPS na PC w najnowszym patchu, więc coś, na co czekali bardziej HC gracze.

Chcę wrócić do grania dla tej gry. Jebać AAA.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-07-2017, 04:18   #2
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: PUBG

Kto by się tym crapem przejmował.
Stary 14-07-2017, 07:52   #3
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Tytul za bardzo mi przypomina rakowe GTA Online zebym mial najmniejsza szanse sie tym syfem zainteresowac.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 14-07-2017, 08:39   #4
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Stary 14-07-2017, 08:42   #5
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Mi się gierka podoba, ale opinię tylko pokladam na streamach. Nie jestem pewien, czy zadziala mi w odpowiedniej jakości.

Gra jest idelna do coopa, az do 5 osób online w teamie z tego co ludzie piszą, pomimo lekkiego chaosu, daje rade
Stary 14-07-2017, 10:06   #6
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Damian wspiera i promuje nieskończone gry. Świat się kończy.
Stary 14-07-2017, 10:28   #7
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Boże co za gowno. Damian, przestań.
Stary 14-07-2017, 14:07   #8
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Zaraz jeszcze powie, ze Star Citizen to cudo 21 wieku.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 14-07-2017, 22:35   #9
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Luis nie daj sie hejterom. OCzywiscie PUBG GOTY Destiny ch.j Ile masz godzin na PC przegranych czy moze ogladasz tylko twitch na xbone?

Grasz w warframe?

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-07-2017, 08:13   #10
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 2705

troszkę inna gra ale to je dobre, tylko pieca trzeba mocnego
Stary 15-07-2017, 12:26   #11
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

a co ma piernik do wiatraka?
Stary 15-07-2017, 17:18   #12
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Ale hujstwo, już bym sobie wolał w coda pograć, ale dupne mapy i pełno kampy, nie to co w codach. Ta gra to taki biedniejszy i słabszy braciszek coda w 15 fpsach

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-07-2017, 20:12   #13
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Pograłbym w to kilka dni.
Stary 16-07-2017, 09:18   #14
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 2705

PUBG na pewno będzie na XOX w 4K i 30 Fps:P
Stary 21-07-2017, 23:45   #15
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Damian wspiera i promuje nieskończone gry. Świat się kończy.
Świat się dawno skończył. Jak Destiny 2?

Ciekawym, bo to jest jednak jakaś nowa jakość na rynku, może za rok, dwa albo dwa powstanie triple A na podobnych zasadach, nad którą każdy się będzie spuszczał.

Mnie ta gra interesuje po prostu, jak chcecie hejtować to walcie śmiało.Nic innego nie wychodzi co nawet wirtualnie by mnie zainteresowało. No chyba że CupHead.....

---------- Wiadomość dodana 21:45 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 21:41 ----------

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Boże co za gowno. Damian, przestań.
Przeglądałem oceny na Filmwebie, dałeś ostaniemu Terminatorowi 6/10, co klasyfikuje film jako 'niezły'.

Wrzuć mnie w 'ignorowanych' czy coś, bo Ci tylko będę zawracał łeb postami.
Stary 23-07-2017, 13:02   #16
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Niezły, bo lubię cała serię Terminatora i nie jestem pseudokrytykiem, który ocenia filmy na podstawie ich budżetu i kraju, w jakim powstały.

Obudź się Damian, obudź.
Stary 23-07-2017, 17:59   #17
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

6 w 10-stopniowej skali to nie jest jakieś szczególne wyróżnienie, dla filmu. Niektóre łby dają co drugiemu filmowi co oglądali 10. U mnie film, który mi się podobał to przeważnie 8, poniżej są już filmy średnie i słabe. Tylko nie stalkujcie prosze

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-08-2017, 00:05   #18
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Niezły, bo lubię cała serię Terminatora i nie jestem pseudokrytykiem, który ocenia filmy na podstawie ich budżetu i kraju, w jakim powstały.

Obudź się Damian, obudź.
'A co ma piernik do wiatraka', cytując Ciebie? Każda część z serii opowiada inną historię, ta przewraca wszystko do góry nogami, szcza na chronologię i jest beznadziejnie głupia. Nie mówiąc o CGI, które czasem jest fatalne, a to z T2 się jakoś broni. Ale nie, spoko, film jest 'niezły'.

Nie wiem jak można być fanem serii, i lubić to coś, ale najwidoczniej można. Chyba że nie jest się fanem serii, przyjmuje wszystko na twarz i bez krytyki idzie dalej. Co pasuje. Królik, ja jestem zawsze gotowy do dyskusji, zawsze byłem, ale obecnie na OC nie ma żadnych argumentów: jest postawa 'jesteś z nami albo przeciwko nam', co jest jeszcze głupsze niż ten ostatni Terminator.

Pseukrytyk? Co?! Że niby ja? OK, ja tu tylko swoje kwestie wypowiadam, jak każdy inny, kiedyś były długie bo mi zależało, teraz krótkie, bo mam mniej czasu i dyskurs na OC umarł. Jakby był jakiś w miarę ok, to czemu nie, popisałbym. Ale nie ma.
Stary 03-08-2017, 09:40   #19
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

zmieniły się preferencje PRO-OGARNIACZY z OnlineC.- wolą trzymać joya i zbierac aczki i trofiki niż pisać te długie i w większości nudne 'elaboraty"....i to mi się podoba : wystarczy spojrzeć na profile wroga,łiziego czy assa i wtedy można pojąć o czym ja piszę ,he he

---------- Wiadomość dodana 07:40 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 07:38 ----------

no i oczywiście IGORa-naszego lidera....of course
Stary 03-08-2017, 12:24   #20
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Damian, kiedy gramy w Battlefielda?

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania