Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Kinect

Kinect Wyginaj śmiało ciało!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-05-2011, 16:29   #601
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Kinect

Zakwasy są wtedy, kiedy mięśnie nie były w ruchu długo. Jak regularnie będziesz grał w Kinecta to będziesz jak Robert Burneika.
Stary 23-05-2011, 19:59   #602
morus
Stały bywalec
morus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykład

morus's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! No-life? Aniołek Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 21

Cool Odp: Kinect

Kinecta z bonusową grą można już kupić za trochę ponad 4 stówki
Gry na razie mocno casualowe, ale o to chyba w tym głównie chodzi - zabawa dla wszystkich (myślałem o nadchodzącym dniu dziecka)
Martwi mnie tylko jedna sprawa, a mianowicie DOSTĘP DO KONSOLI, jak się dzieciak z żoną wczują w to całe skakanie (żona to pewnie zaraz spuchnie, ale córka z ADHD to może sprzęt przyblokować na trochę), to ja jestem wyautowany na przynajmniej cały pierwszy tydzień albo dłużej - zależy od ich kondycji i samo zaparcia
Dajcie cynk jak to było u Was
morus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-05-2011, 09:12   #603
Kukles
Nowy
Kukles Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Zawiercie
Reputacja: 39

U mnie Kinect sprawdza sie głównie na imprezkach ze znajomymi. Samemu nie mam chęci w to grać ale jak wpadną ludzie co nie mają styczności z grami to jest idealny.
Kukles jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-05-2011, 23:38   #604
morus
Stały bywalec
morus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykład

morus's Avatar

Lista Osiągnięć

Talking Odp: Kinect

No, nie wytrzymałem i korzystając z nadchodzącego Dnia Dziecka kupiłem wczoraj Kinecta (niby dla córki). Pod pretekstem sprawdzenia czy wszystko ok. podłączyłem, odpaliłem
I SIĘ ZACZĘŁO!
Ludzie - jedno wielkie ZOO! Dziwię się że nikt jeszcze do nas nie przyszedł (sąsiedzi ,policja, proboszcz) pewnie to kwestia czasu.
Córka w niebo wzięta, ja też, nawet żona.
Już nie chodzi tylko o samą grę, ale o całą atmosferę wokół niej i emocje jakie ona potrafi w ludziach wyzwolić - dzisiaj np usłyszałem z ust mojej 9cio letniej córki:
MAMO, NIE SKACZ JAK MAŁPA! - dobrze że akurat nic nie piłem i że siedziałem na dupsku czekając na swoją kolejkę bo z pewnością nabawił bym się jakiejś kontuzji. Dla takich momentów człowiek żyje, żeby mnie tylko tak wszystko dzisiaj nie bolało.
Tak więc mamy w domu od wczoraj Dzień Dziecka dla wszystkich i oby tak dalej.
Stary 03-06-2011, 13:53   #605
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

u mnie było to samo, ale teraz już od pół roku prawie tylko stoi pod telewizorem i się kurzy...
Stary 03-06-2011, 15:52   #606
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Cytat:
Napisał Ownon Zobacz post
u mnie było to samo, ale teraz już od pół roku prawie tylko stoi pod telewizorem i się kurzy...
U mnie się kurzy ale to dlatego że nie mam w co grać, a Kinect Adventures prawie wycalakowałem

Chyba zakupie punkciki bo na MP pojawiło się pare gier na kinecta
Stary 03-06-2011, 16:01   #607
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  

no własnie nie ma... na child of eden poluję, co prawda bardziej dla samej gry, bo podobno z kinectem tak średnio się gra, ale i tak na pewno sprzęt będzie można wykorzystać

synowi się grać na kinectcie nie chce, zwłaszcza teraz jak już ciepło, to cały dzień na poza domem spędza, a sam się przecież nie będę wygłupiał ;]
Stary 04-06-2011, 10:34   #608
morus
Stały bywalec

morus's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał ckast Zobacz post
U mnie się kurzy ale to dlatego że nie mam w co grać, a Kinect Adventures prawie wycalakowałem
właśnie dorwałem od kumpla Kinect Sports to trochę poskaczę jak się ochłodzi, przy prawie 30C jakoś nie mam motywacji
co do Kinect Adventures to faktycznie calak wydaje się lekki i przyjemny (chyba ze ktoś nie lubi sie ruszać), czy odblokowałeś 2 tajne osiągnięcia? może pamiętasz co trzeba zrobić?
a tak w ogóle córka namawia mnie na zakup Dance Central, a żona na Your Shape: Fitness Evolved tylko nie wiem czy to nie za dużo szczęścia na raz
grał ktoś w te tytuły, warto wywlaić ok 200zł? - znając słomiany zapał obu moich dziewczyn boję się że gry wylądują na półce albo w ostateczności ja będę musiał założyć stary strój od Wfu i brać w tym udział.
może jest ktoś na forum kto miał styczność z tymi tytułami i może coś doradzić/odradzić?

Stary 04-06-2011, 11:20   #609
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 

Dance Central można wyrwać za 100-110 na allegro i jest to bardzo dobra inwestycja. Na poziomie łatwym nie potrzeba jakiegoś wielkiego zapału, bo większość ruchów wychodzi sama po chwili treningu. Oczywiście jak się nie waży 100kg i ma jakiekolwiek poczucie rytmu ;P

Do Your Shape potrzeba sporej ilości wolnego miejsca - w innym wypadku mogą być kłopoty z odczytywaniem ruchów. Jako instruktor fitnessu sprawdza się całkiem dobrze, jest nawet kilka fajnych minigierek... choć ogólnie jest to dla mnie produkcja przereklamowana. Cenowo podobnie jak DC, ja bym się mocno zastanowił przed zakupem

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-06-2011, 13:40   #610
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

r1p, nie przesadzaj z wagą, bo na dajmy 190cm 100kg to normal
Stary 04-06-2011, 14:17   #611
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał CzarO17 Zobacz post
r1p, nie przesadzaj z wagą, bo na dajmy 190cm 100kg to normal
Płeć piękna rzadko osiąga powyżej 180cm, a w takim kontekście padło zapytanie :P

Stary 04-06-2011, 19:52   #612
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Obgrałem demko Dance Central... i tancerz ze mnie kiepski

Poker Face na easy ogarniam jakoś ale reszta to dla mnie kosmos, normalnie jak drewniak się poruszam
Stary 04-06-2011, 20:12   #613
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał ckast Zobacz post
Obgrałem demko Dance Central... i tancerz ze mnie kiepski

Poker Face na easy ogarniam jakoś ale reszta to dla mnie kosmos, normalnie jak drewniak się poruszam
Hint: Poker Face na hard jest łatwiejsze od Poison na easy :P

Stary 04-06-2011, 20:25   #614
ckast
Wariat

Cytat:
Napisał r1p Zobacz post
Hint: Poker Face na hard jest łatwiejsze od Poison na easy :P
no właśnie poisona też obgrałem i odczułem skok poziomu trudności choć też grałem na easy
Stary 06-06-2011, 21:45   #616
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Kinect - temat ogólny

Oj po dzisiejszej konferencji jestem bardzo pozytywnie nastawiony odnośnie przyszłości Kinecta

Stary 07-06-2011, 10:54   #617
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

w końcu !
takiej sekcji brakowało na forum. brawo autorze pomysłu - kimkolwiek jesteś : ]
Stary 07-06-2011, 19:02   #618
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

Jedno ale Kinect obsługuje jezyk Polski ... raczej nie
Więc bez dobrej lub bardzo dobrej znajomości angielskiego jakoś kiepsko widzę granie w taki ME3 czy GR ......
Stary 08-06-2011, 07:16   #619
Rogal45
Znajomy
Rogal45 Jest wokół niego pozytywna auraRogal45 Jest wokół niego pozytywna auraRogal45 Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 217

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Na dobre i na złe 

Szkoda że ciekawie zapowiadająca się gra The Gunstringer trafi do sprzedaży w wersji pudełkowej a nie elektronicznej....... tak więc cena gry zapewne także wzrośnie ;/
http://livelog.pl/news.asp?ID=59706
Rogal45 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-06-2011, 12:08   #620
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Warto się zapoznać

Voice control po angielsku działa na kontach XBL PL?

Ostatnio edytowane przez Gambas : 23-06-2011 o 12:11
Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Kinect

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania