Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-11-2017, 14:01   #8381
vagrant3
Uzależniony
vagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innych

vagrant3's Avatar

Miasto: W-wa
Reputacja: 860

Lista Osiągnięć
No-life? Aniołek Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Gears of War 4 2000/2000 - Koalicja to pazerne kurrwy na kasę, nie kupię od nich nic (mam nadzieję).[*] dla wszystkich, którzy kupili season passa, 5 nowych map 20+ remasterów i jakieś śmieszne premierowe mapy z kosmetycznymi zmianami - co za leniwe kurrwy. Pomijając pazerność to gra jest średnia, lepsza od judgment (ale to żadne osiągnięcie), stworzona tylko pod hordę, w inne tryby się nie opłaca grać, bo wpada żałosna ilość hajsu na te jebane skrzynki i xp'a. Ta gra to grind, nawet kampanie trzeba przejść z 5 razy (no chyba, że ktoś lubi się wkurrwiać to 3). Dobra starczy, RIP GOW, no chyba, że wydadzą remaster 2 albo 3 to się pomyśli. Pozdrawiam.
100% racji i gratki za calaka. po 100h (z czego funu było może z 50h) dalej jestem w gow4 nigdzie i nie wiem czy będzie mi się chciało to kończyć.
Stary 20-11-2017, 13:44   #8382
SephiroT
Nowy
SephiroT Wkrótce będzie sławnySephiroT Wkrótce będzie sławny

SephiroT's Avatar

Miasto: Gdzieś
Reputacja: 130

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame Star Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 27

Shadow of War
Quantum Break
Clicker Heroes
Destiny
Refunct
Wiedźmin 3 GOTY
Darksiders
Armikrog
Bayonetta
Fallout Shelter
Viva Pinata
Assassin's Cred 2
Inside
Pneuma

...mało tego ale na jakąś achiewke na forum styknie.
Stary 23-11-2017, 05:37   #8383
Shanga
Znajomy
Shanga Po prostu miły człowiekShanga Po prostu miły człowiekShanga Po prostu miły człowiekShanga Po prostu miły człowiekShanga Po prostu miły człowiek

Shanga's Avatar

Reputacja: 410

Hitman Rozgrzeszenie 1000/1000 całkiem przyjemna gra warto zagrać kto nie gral.
Tomb Raider Anniversary 1000/1000 po 6 latach w końcu zakończyłem tą grę. Ostatnim razem przy jednym achiv musiałem coś złe zrobić i nie wpadło myślałem że zglitchowalo się, a że była duża obniżka kupiłem i zakończyłem tą pozycje.
Shanga jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-11-2017, 21:01   #8384
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1169

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  
Liczba Osiągnięć: 18

The Turing Test - 1000G

Gra jak najbardziej w porządku, myślę że trochę niedoceniany łamigłówkarz. Jeśli chodzi o poziom trudności, to 'tak średnio bym powiedział'. Jest parę dość wymagających momentów, ale ogólnie rzecz biorąc nie wydaje mi się, aby przejście stanowiło jakieś wyzwanie, włączając zadania dodatkowe.
Stary 25-11-2017, 03:13   #8385
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2950

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Abzu 1000G - Bardzo dobra gierka na odstresowanie , znajdźki bardzo proste wystarczy się dobrze rozglądać.

KILLER INSTINCT 4935G - No troszka mi to zajeło ale wpadło według trueachievements 69 na świecie i 1 w Polsce. Mógłbym pisać jaka ta gra jest zaje*ista itd. ale nie mam na to czasu bo ide dalej cisnąć na multi.

Ostatnio edytowane przez Rashid PL : 25-11-2017 o 03:18
Rashid PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2017, 08:51   #8386
YuSuzuki
forever Charlie
YuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narody

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 6225

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

gratsy za killera, na tle tych największych serii DOa, VF, tEkkena gra wydaje się być niedoceniana , ale widzisz? pocisłeś i mosz przysłowiowego tysiaka i plus leci

znowu blokada, wrogu zrobisz z tym KIEDYŚ, COŚ?- ale chyba raczej na świętego nigdy...

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 25-11-2017 o 11:40
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-11-2017, 08:54   #8387
dark star
Stały bywalec
dark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innych

dark star's Avatar

Reputacja: 752

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Rashid PL Zobacz post
Abzu 1000G - Bardzo dobra gierka na odstresowanie , znajdźki bardzo proste wystarczy się dobrze rozglądać.

KILLER INSTINCT 4935G - No troszka mi to zajeło ale wpadło według trueachievements 69 na świecie i 1 w Polsce. Mógłbym pisać jaka ta gra jest zaje*ista itd. ale nie mam na to czasu bo ide dalej cisnąć na multi.
No Gratulacje stary nie jest to łatwa gra więc doceniam.
Stary 25-11-2017, 13:12   #8388
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10280

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ładnie Rashid.

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
znowu blokada, wrogu zrobisz z tym KIEDYŚ, COŚ?- ale chyba raczej na świętego nigdy...
Nie zrobię. Po coś ten limit jest.
Stary 30-11-2017, 01:00   #8389
Assassin
No-life
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 10834

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

DOOM 1580/1580 - Dobra kampania i dobre multi. Zwłaszcza z tego drugiego jestem zadowolony, bo jak grałem to nie mogłem nikogo znaleźć na ustawkę (z jeden prestiż wyboostowałem), więc musiałem wbić lvl i porobić inne acziwy normalnie. Jakieś 25h mi to zajęło bez 2x xp. Story spoko, odmóżdżające zabijanie demonów, trochę za dużo zbieractwa. Oczywiście wielki plus za udostępnienie tych słabych dodatków za darmo po jakimś czasie.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes 1000/1000 - Nie podobało mi się, odpaliłem, bo zastanawiałem się nad Phantom Pain, ale doszedłem do wniosku, że jak mam 150h+ poświecić to wolę Wiedźmina 3 przejść jeszcze raz w wersji GOTY. Acziwment za odblokowanie triali beznadziejny. Rozumiem zrobienie S rangi w każdej misji, ale przechodzenie każdej po 4 razy? Idź pan fchuj. Do tego te oznaczanie wszystkich wrogów na mapie...
Stary 02-12-2017, 00:45   #8390
PPWojtek
No-life
PPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narody

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 5607

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Deus Ex: Human Revolution 1250/1250 - Bardzo fajowe polecam hehe, szkoda tylko, że prace nad następnym deusem wstrzymane bo się MD Średnio sprzedał A uniwersum świetne.

Spoiler:

Spoiler:
You're next MARCIN
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2017, 21:10   #8391
Mariusz
Początkujący
Mariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innychMariusz Wzór dla innych

Mariusz's Avatar

Miasto: Rytro
Reputacja: 934

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Hall of Fame Star Aniołek Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 19

War Planet Online: Global Conquest 1000/1000

Świetna gierka dostępna na Smartphone z Windows Mobile 10.

Moderator na: http://tvpolsat.info
Moderator na: http://forum.naviexpert.pl
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania