Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Muzyka

Muzyka Jakiej muzyki słuchasz?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-05-2012, 19:25   #1
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Ursynalia 2012 [Slayer, Gojira, Mastodon, Billy Talent, Limp Bizkit,Nightwish i inni]

Festiwal już za niecały miesiąc, więc trzeba temat założyć. Powtórką dla będących na Sonisphere będzie wystąpienie Gojiry i Luxtorpedy (na normalnej scenie, nie na wypierdku). Głównie wybieram się (w kolejności) dla Mastodona, Gojiry, Slayera, Luxtorpedy, Huntera, In Flames, Limp Bizkit i Nightwisha. Reszta mi jest raczej obojętna, co nie zmienia faktu, że chętnie posłucham

Idę pierwszy raz na Ursynalia i się tak zastanawiam, jak tam się pogodzą fani hh, techno, umiarkowani metalowcy i metale z krwii i kości

Ostatnio edytowane przez Gambas : 12-05-2012 o 19:32
Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-05-2012, 19:34   #2
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Ursynalia 2012 [Slayer, Gojira, Mastodon, Billy Talent, Limp Bizkit,Nightwish i

Slayer zabija scenicznie, to jest taka moc, potega i agresja, ze nikt nie moze sie z nimi rownac.Chyba moj pierwszy koncert emigracyjny to byl Slayer z Lombardo w Brixton Academy.

Illusion wrocili na dobre, czy tylko koncertuja?Swietna kapela to byla w polowie lat 90-tych, taki polski grunge.Pamietam, ze '2' nie wychodzila z walkmana.Ech, kuzwa, jaki ja jestem stary....
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-05-2012, 19:39   #3
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6377

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: Ursynalia 2012 [Slayer, Gojira, Mastodon, Billy Talent, Limp Bizkit,Nightwish i

AWOLNATION w Polsce i ja nic o tym nie wiedziałem..........
Chętnie bym się przejechał i zobaczył chłopaków na żywo, bo na Coachelli dali radę fest.

świetny kawałek jak i cała płyta "Megalitic Symphony"
Stary 12-05-2012, 19:54   #4
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Kurcze, szkoda, że będę się bawił tylko pierwszego dnia, ale Slayer to priorytet. Uwielbiam ich. Jeśli wyjdą i zagrają tylko godzinę to się wkuźwię.
Stary 12-05-2012, 20:09   #5
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

Na razie wiadomo tyle, że zagrają przed Limp Bizkit, jako przedostatni zespół. Timing mają podać na dniach.

Stary 12-05-2012, 20:22   #6
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Oj, oni dlugich gigow nie maja, wiec raczej godzina.South of Heaven i Raining Blood-wystarczy, czego chcecie wiecej.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-05-2012, 20:35   #7
Gambas
Wariat

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

Chociażby kawałków z nadchodzącej płyty, coś podczas letniej trasy mają zagrać

Stary 12-05-2012, 20:40   #8
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Chętnie usłyszę Fleshstorm lub Disciple. Starsze kawałki zawsze grają.
Stary 03-06-2012, 12:13   #9
Gambas
Wariat

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

Ojapierdole, to były na prawdę wspaniałe dwa dni a trzeci dzień właśnie się zaczyna! Slayer - miazga i tak jak mówił lvizzz - wystarczyło SoH i Raining Blood żeby ten występ zaliczyć do zajebistych. Miałem super miejscówkę po lewej stronie, na przeciwko gitarzysty z Exodus co zastępuje chorego Hannemana. Czysty rozpierdol, pogo przez cały występ, mniejsze lub większe - wszystko boli od tego piątku. Limp Bizkit nawet spoko, nie mój zakątek muzyczny ale można było posłuchać Wczoraj Orbita Wiru, Hunter, My Riot (wow, na prawdę spoko polski zespół), IN FLAMESSSSSSSS - power i to mocny, tyle że ja już nie miałem siły się przepychać do przodu, więc miejscówka raczej umiarkowana, ale wszystko było widać. Ilusion kurna to też niezły zespół, jakoś nigdy wcześniej nie miałem okazji ich posłuchać na żywo Wielkim zaskoczeniem wczorajszego dnia to Nightwish - ta nowa wolakistka ujdzie, gitarzysta tam ratuje sytuacje :P Występ jakiś taki przykrótki mi się wydawał, ale przynajmniej miałem jeszcze zajebistszą miejscówkę niż na Slayer'a - pod samę sceną, na przeciwko perkusji jakiś 6-7 rząd Dobra zabawa była i to się liczy. Oczywiście wiadomo, że dzisiajszy dzień zmiecie - Armia, Mastodon i Gojira to na pewno Slayera nie pobiją, ale mogą dorównać

Stary 03-06-2012, 20:19   #10
Yatza
Znajomy
Yatza Wkrótce będzie sławny

Yatza's Avatar

Miasto: Lubuskie
Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

[quote]Ilusion kurna to też niezły zespół, jakoś nigdy wcześniej nie miałem okazji ich posłuchać na zywo[quote]
poszperaj na jutubie albo najlepiej za zywca jedni lepszych na "zywca" w Polsce obok flapjack-a i Acidow "stagediving" kto jeszcze pamieta !?
hmmm czasy studeckie sie przypominaja :
acid
illusion
flapjack
dynamind
incrowd
nawet blenders
to byla zajawka .......
fuck ......
jaki ja stary jestem

Sent from my SGSII using tapatalk
Stary 03-06-2012, 22:20   #11
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8642

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał Yatza Zobacz post
Ilusion kurna to też niezły zespół, jakoś nigdy wcześniej nie miałem okazji ich posłuchać na zywo.
poszperaj na jutubie albo najlepiej za zywca jedni lepszych na "zywca" w Polsce obok flapjack-a i Acidow "stagediving" kto jeszcze pamieta !?
hmmm czasy studeckie sie przypominaja :
acid
illusion
flapjack
dynamind
incrowd
nawet blenders
to byla zajawka .......
fuck ......
jaki ja stary jestem
Zapomniałeś jeszcze o Tuff Enuff
Stary 03-06-2012, 23:47   #12
Gambas
Wariat

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

@up x2 to mam chyba wiele do nadrobienia, znam bardzo dobrze Acidów, ale nic poza tym

Właśnie wróciłem, bo jakoś BT mnie nie kręciło a i jutro obowiązki wzywają :P Ten dzień ewidentnie dopełnił moją opinię, że Ursynalia w W-wie nie ma sobie równych (bo w Polsce to Woodstock pewnie miażdży jak tak się slyszy), klimat niepowtarzalny. Dzisiaj wpadłem i trafiłem na Armie, ojapierdole ze ja tego wczesniej live nie słyszałem to wstyd. Legenda a ja jakoś nigdy się nie wziąłem żeby pójsć i posłuchać. Mieli niewiele czasu, ale zagrali chyba całą Legendę. Potem była Gojira, po raz drugi ich widziałem (pierwszy raz na Sonisphere 3tyg temu) i dzisiejszy występ zrobił na mnie dużo większe wrażenie. Miejcówke miałem o wiele lepszą, bo pod właściwymi barierkami a nie tymi dzielącymi resztę od GC jak na Soni. Set ten sam co ostatnio, ale bardzo przyjemnie, no i Panowie obiecali że będą u nas na pewno po wydaniu nowej płyty Potem była jakaś mierna kapela co to się Chemia zwie, nie moja bajka.
Potem Mastodon, moja gwiazda dzisiejszego dnia. Zagrali standardowy godzinny set z tej trasy czyli zaczęli Black Tongue a skończyli Creatures Lives. Między tymi były dwa kawałki nie z The Hunter - Crystal Skull i Blood&Thunder. Niesamowita atmosfera, tłum szalał i wszystko byłoby wspaniale gdyby nie to, że Brent (ten rudawy) non stop zapomina tekstu i coś mruczy To ma swój urok, ale już tyle koncertów się naoglądałem gdzie on coś robi nie tak, że na żywo mnie to nie jarało. No i pech na nim ciąży, któryś koncert kiedy jego mic wysiada i techniczni muszą ogarniać. Potem Jelonek, spoko i w sumie tyle, poszedłbym kiedyś na jego koncert, ale po 120% mocy na Mastodonie już wysiadłem przy Jelonku.

Z trofeów niestety ani pałeczki ani kostki...chociaż jedno i drugie latało koło mnie, ale to trzeba jednak mieć ze 190cm wzrostu żeby ogarnąć. No i każdy się rzuca jakby nie wiadomo co to za artefakt. Na osłodę zdobyłem autograf Branna Dailora (perkusisty) z Mastodon. Spoko człowiek musi być, szkoda że nie można było z nim dłużej pogadać

Stary 04-06-2012, 09:58   #13
Yap
Uzależniony

Yap's Avatar

Tasiemkę sprzedałem jakimś cudem więc wyjazd mi się zwrócił. Slayer pozamiatał. Troszkę za dużo brudasów, ale poza tym good miejscówka (to, że straciłem ją na korzyść trzody to inna sprawa), Slayer i ich przezayebiitość i pozamiatane. LB olałem bo po koncercie Kerry'ego i spółki tylko by śmiech ode mnie zebrali. W ucho wpadł mi Lipa z kapelą. Pierwszy raz widziałem ich live, ale pocisnęli tak jak trzeba. Na Lux Torpedzie dostałem rozwolnienia i nie doświadczyłem ich nudnego grania (wolałem Hansa w 52 Dębiec). Pierwsza kapela, którą widziałem (Amnezja?) z lepszej strony się zaprezentowała.
Pierwszy dzień udany jak nic. Szkoda, że nie było mi dane Illusion wchłonąć. Zawsze ich uwielbiałem.
Stary 04-06-2012, 10:55   #14
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Reputacja: 4063

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Zapomniałeś jeszcze o Tuff Enuff
http://youtu.be/Ka5ZegISlWM

O to, to, to.