Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-02-2008, 17:16   #341
octanedh
Stały bywalec
octanedh Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 27
Domyślnie Odp: Problemy techniczne

no to faktycznie dziwna sprawa, ale jesli piszesz ze nie "spalenizną" no to moze nic takiego. a co do wyjazdu do czech to nie ma co wyrokowac...
Stary 03-02-2008, 18:35   #342
Yacolek
Wariat
Yacolek Wkrótce będzie sławnyYacolek Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 106

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Mi tam takim "ciepłym plastikiem" to zasilacz od xboxa śmierdział pierwsze dwa tygodnie - ale to rok temu było No i router też tak miał... Ale jemu również przeszło po jakimś czasie

Może twój xbox przeżywa drugą młodość? :mrgreen:
Stary 05-02-2008, 08:35   #343
zvVierzak
Uzależniony
zvVierzak Zobaczymy co z niego wyrośnie

zvVierzak's Avatar

Miasto: Grodzisk Mazowiecki
Reputacja: 0

Lista Osiągnięć
 Donator Złomiarz Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 9

mój monitor lcd do Pieca też tak miał

zvVierzak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2008, 14:05   #344
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11208

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Widać musi się "przepalić" żeby dobrze działać
Stary 05-02-2008, 21:29   #345
kanon45
Nowy
kanon45 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Hmmm a teraz jeszcze np zauwazylem ze przy grze w cod4 konsola dziwnie jakby "pukala" plyta ale pozaty nic sie nie dzieje, plyta sie nie rysuje o co chodzi?
kanon45 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2008, 21:41   #346
zvVierzak
Uzależniony
zvVierzak Zobaczymy co z niego wyrośnie

zvVierzak's Avatar

Miasto: Grodzisk Mazowiecki

Lista Osiągnięć
 Donator Złomiarz Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 9

Mam takie pytanie
Chce reklamowac headset który dostałem do konsoli gdyż nie działają słuchawki(mikrofon działa)
Czy jesli zadzwonie na help line to wyślą mi nowy?
Czy bede musiał odesłać popsuty?

zvVierzak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2008, 21:42   #347
hectah
Nowy
hectah Zobaczymy co z niego wyrośnie

Witam, mam problem z wyświetlaniem, mianowicie moja konsola wróciła z naprawy (padła płyta główna), gdzie ją przetestowano i po podłączeniu, odcień koloru, jaki wyświetla mi się na monitorze jest różowy. Kręciłem coś tam w ustawieniach monitora, ale to nic nie pomaga, kolor ustawiony jest na 50:50:50 i rodzaj wyświetlania na standard (takie opcje były przed oddaniem konsolki do serwisu).
O co chodzi? Czy jest to wina mojego Xboksa 360, czy powinienem dalej grzebać w ustawieniach monitora? Proszę o pomoc.
hectah jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2008, 22:35   #348
Yacolek
Wariat
Yacolek Wkrótce będzie sławnyYacolek Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 106

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Sprawdź pod zwykłym TV, czy jest tak samo...
Stary 06-02-2008, 20:52   #349
hectah
Nowy
hectah Zobaczymy co z niego wyrośnie

to jedyne wyjście? Może miał już ktoś podobny problem i wie, jak go rozwiązać?
hectah jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-02-2008, 00:14   #350
octanedh
Stały bywalec
octanedh Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 27

Yacolek ma racje - sprawdz pod tv i bedzie wszystko jasne
Stary 12-02-2008, 11:14   #351
Klaudek
Nowy
Klaudek Zobaczymy co z niego wyrośnie

Po 5 dniach wrócił do mnie xbox360, ale jakiś taki odpicowany z wierzchu tzn jak nówka bo wyczyszczony.
Ale do rzeczy co mi się nie podoba !
I - xbox360 był otwierany normalne ale plomby stare są pozaginane i przygniecione obudową tak że ją w tych miejscach wygina.
II - miałem już dwa przypadki w pierwszym dniu że płyty nie widział z grą. - reklamować ?
III - dziwny pisk minimalny ale jest przy wsuwaniu napędu.
IV - pod spodem konsola jest lekko obita taka rysa na 5 mm i głębokości 1mm

Ta konsola poza tym grzeje się o wiele bardziej niż mój stary xbox360, może to i dobrze bo bardziej odprowadza ciepło ?
Jest cichsza w ogóle jej nie słychać, nawet w nocy, ani wiatraczków, ani napędu leciutki świst powietrza a przecież powinno być słychać pracę lasera tzn przesuwanie się go. Nawet nie ma charakterystycznego rozpędzania płyty, gry ładują się z tą samą szybkością. Co innego gdy nie mógł odczytać gry tykał bardzo. Gry których nie odczytał były bez rys.
Poza tym napis startowy po uruchomieniu konsoli jest 3 x dłużej na ekranie aż pojawia się po 20 sec napis Microsoft wcześniej tego nie zauważyłem.

Aha dodam jeszcze że obraz jest o wiele jaśniejszy i kolory są żywsze też dziwne nie ma mowy o mojej pomyłce. Różnica jest ogromna. Obraz jest czysty i bez błędów.

<br />
<br />
Klaudek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-02-2008, 15:17   #352
fragipl
Stały bywalec
fragipl Wkroczył na dobrą drogę

fragipl's Avatar

Reputacja: 13
Wyślij wiadomość przez ICQ do fragipl Send a message via Skype™ to fragipl

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Your e-penis must be huge! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Nie martw sie Kaludek, moim zdaniem wszystko jest ok oprócz tej rysy i piskom co mowiłęś, jak chcesz zadzwoń do miscrosoftu i złóż zażalenie

fragipl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2008, 09:50   #353
Phantom
Nowy
Phantom Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Phantom

Mam pytanie. Przy wchodzeniu do dashboardu (z gry) czasami podczas przyciemniania obrazu pojawiają mi sie na chwilę pixele (kilka kolorowych kwadratów) na ekranie. Nie wiem czy mam sie przejmować. Gry chodzą ok a sama konsola nigdy sie nie zawiesiła.
Stary 19-02-2008, 10:03   #354
Klaudek
Nowy

Cytat:
Napisał Phantom
Mam pytanie. Przy wchodzeniu do dashboardu (z gry) czasami podczas przyciemniania obrazu pojawiają mi sie na chwilę pixele (kilka kolorowych kwadratów) na ekranie. Nie wiem czy mam sie przejmować. Gry chodzą ok a sama konsola nigdy sie nie zawiesiła.
Może to oznaczać że zawita do ciebie RoD. Czytałem że podczas grania, gdy pojawią się jakieś nieprawidłowości, a płyta DvD jest czysta i nieporysowana może oznaczać to problemy ze sprzętem. Natomiast Ty piszesz że podczas wychodzenia też coś może się dziać. Natomiast czy wcześniej się u Ciebie tak działo ? Kiedy to zauważyłeś ? I czy przypadkiem to nie telewizor coś takiego robi przy zmianie częstotliwości bądź rozdzielczości. Ja na twoim miejscu pogrzebał bym w ustawieniach poziomu referencji dlatego że u mnie inaczej zachowuje się ekran na ustawieniu rozszerzonym a inaczej na średnim i standardowym.

Natomiast ja mam nie lada problem Xbox360 po wróceniu z naprawy (RoD-a) po tygodniu zaczął rysować mi wszystkie płyty. :evil: Wcześniej przed naprawą porysował mi forze2 tylko teraz porysował mi wszystkie jakie mam. Już pisałem na forum że forza2 wpadała w lekką wibrację, buczała a efektem tego było porysowanie jej. Teraz rysuje mi każdą płytę ! Dodam że problem z porysowaną forzą2 zgłosiłem do Microsoftu gdy oddawałem konsolę do naprawy. Co mogę teraz z tym zrobić ? Konsola leży stabilnie nigdy nie była odwracana nawet dotykana podczas pracy. Chyba żeby wyciągnąć płytkę :dunno:
I co mogę teraz z tym zrobić ? Jak nie uznają gwarancji to "sfles#%@e" cholerę. Choć bardzo bym tego nie chciał - xbl. Zadzwonię dzisiaj do Microsoftu i napiszę gdzie konsola idzie do flesha czy do Czech.
Jak myślicie jest szansa na wymianę przez Microsoft tego napędu ?

Xbox360 już w drodze. Microsoft zaskoczył mnie pozytywnie po raz drugi. Pani na infolinii kazała mi wybrać dwie gry które pędzą do mnie z Niemiec :wow: Wybrałem Vive pintę tą nową a drugą hmm ale obciach zapomniałem z wrażenia :dunno: Resztę opiszę jak dostanę konsolę s powrotem bo coś jeszcze mi obiecała ale nie chcę zapeszyć

Ps. Mam coraz większe podejrzenia że oni monitorują przez internet co się z daną konsolą dzieje. Ale to może moja chora wyobraźnia.

<br />
<br />
Stary 19-02-2008, 14:35   #355
litwin
Znajomy
litwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znają

litwin's Avatar

Miasto: Toruń
Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 26

mam taki problem, jak sie probowalem zalogowac jakis czas temu na XBOX live to wyskawiwal jakis blad, no niewazne i zalozylem drugie konto na ktorym w ogole nie gram, i teraz na xbox.com jak sie loguje to wlasnie mam to konto na ktorym mam O GS, i czy jest mozliwa zamiana tego konta co go nie uzywam na to moje na ktorym gram, czy np jak wykasuje to puste konto to bede mogl zalozyc na ten sam mail? bo na tym innym mam prawie 5000GS i troche szkoda a dopiero teraz sie zorientowalem
Stary 19-02-2008, 14:41   #356
Klaudek
Nowy

Może graj na starym dalej. Jak masz z nim problem to użyj "Przywróć Tag gracza". Ja po formacie Hdd miałem też podobny problem ale się udało. Pamiętaj tylko byś w konsoli zmienił kraj na ten co konto założyłeś. Dajmy na to że masz dwa konta na US i UK to by odzyskać obydwa musisz zmienić w konsoli swój rejon raz na US przywrócić konto, potem na UK i przywrócić następne.

<br />
<br />
Stary 19-02-2008, 20:21   #357
Phantom
Nowy
Phantom Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Phantom

Juz jednego RoD'a zaliczyłem i konsola wtedy zachowywała się inaczej. Wieszały się gry i to często, jak już zobaczyłem piksele na ekranie to sekundę po tym widziałem czerwone kołeczko. Co do TV to mam monitor i problem jakby pojawał się gdy się na niego przerzuciłem bo wczesniej mialem TV. Monitor jest 16/10 a sygnał w 16/9 może to dlatego. Pozatym to sie dzieje sporadycznie może raz czy dwa w miesiącu...
Stary 25-02-2008, 16:14   #358
Klaudek
Nowy

No i w dniu dzisiejszym xbox360 przywędrował do mnie. Na karcie diagnostycznej pisze że wymieniona została płyta główna po raz drugi (dziwne bo RoD-a nie miałem) i czytnik DVD. Wcześniej miałem czytnik LG który był bardzo głośny, a w dodatku rysował płyty. Dzisiaj zauważyłem że jedna z gier jest pęknięta w pół (przez cały promień płyty) w dwóch miejscach ! Trzyma się na aluminiowej folii mogę zrobić zdjęcia jak ktoś chce to zobaczyć. Wcześniej konsole reklamowałem że porysowała mi forze, na infolinii kobieta powiedziała że Microsoft takiej reklamacji nie uwzględnia. Po tym jak konsole mi odesłali porysowała mi prawie wszystkie gry, nieźle się wkurzyłem i z nerwami zadzwoniłem na biuro obsługi klienta, gdzie zostałem przeproszony, do końca mnie kobieta wysłuchała i zaproponowała dwie gry i kupon na 5 gier z xbl, nie wiem czy to będą punkty Microsoft, czy po prostu będę mógł wybrać pięć gier. Natomiast wspomniała o wymianie xbox360 na nowego. Nowego xbox-a nie dostałem, ale napęd został wymieniony na Benq. Wczytuje o wiele szybciej gry, jest dużo cichszy. Jak grałem w GOW to od nowości mój xbox doczytywał tekstury już podczas gry, przez jakieś 2-5 sec teraz czegoś takiego nie widzę. Tak samo w Colin Dirt menu przerywało przez parę sekund jak dogrywał czytnik. Teraz tego nie ma. Jedyne co mi się nie spodobało to że nie umiałem wsadzić HDD ! Męczyłem się dobre 15 min wcisnąłem na chama i musiałem delikatnie odgiąć obudowę po bokach - działa. Wcześniej HDD pasował jak ulał. Gier ani punktów Microsoft jeszcze nie dostałem. Do trzech tygodni mam czekać. Znowu Microsoft mnie pozytywnie zaskoczył mimo dwukrotnej awarii sprzętu, w sumie to tylko 2x po 5 dni go nie miałem. Da się wytrzymać. A gry które mi porysował oddam do renowacji. Myślę że i tak wyjdę z tego na plus.

<br />
<br />
Stary 25-02-2008, 21:15   #359
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Witam. Przy włączaniu miga prawe dolne światełko na czerwono i pojawia mi się czarny ekran z napisami "contact xbox.com/support blabla.." i napis E-74. Po przejrzeniu zagranicznych stron doszedłem do jednego wniosku: albo kabel się popsuł albo "Error in the "Digital Backbone" (CPU/GPU/RAM), this is usually caused by a cold solder joint between the GPU and the mainboard". Dodam, że dziś grałem w PGR4 to obraz się ostro sypał, po resie było OK, zagrałem z 2h, włączam po paru godzinach i wita mnie piękny smolisty ekran... Ktoś spotkał się z czymś takim, próbować coś robić czy oddawać do serwisu (jest na gwarancji)? POZDRO
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-02-2008, 08:40   #360
Klaudek
Nowy

Wszystko podłącz ponownie, wyjmij HDD i zobacz kolor światełka na zasilaczu - taki standard. Ale nawet się nie zastanawiaj dzwoń do Microsoftu będzie dobrze :tak:

Ps. Dla przypomnienia. Zapisz sobie SN konsoli na kartce jak zadzwonisz - będzie potrzebny. Zapakuj w pudło (ja owinąłem w gazetki z MM w celu unieruchomienia ) i zamawiaj kuriera po otrzymaniu mail-a od Microsoftu. W dwóch przypadkach mój xbox360 był po 5 dniach z powrotem w domu. Microsoft wyrabiał się na drugi dzień ale miałem takie szczęście, że konsola padała mi w środę w czwartek była w Microsofcie, a w piątek już pędziła do mnie. UPS w soboty i w niedziele w Katowicach nie pracuje, bo dostaje przesyłki z soboty w poniedziałek.
Jednym słowem WYSYŁAJ.

<br />
<br />
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania