Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-09-2008, 20:14   #21
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Domyślnie Odp: Wywalczone Calaki-Hakerzy robią 50.000 w godz.Czy to ma jeszcze sens?

wrog - nie będę odpowiadał za treści pisane na xboxonline, ja tego nie pisałem i w łapy innym nie patrzę. Gram uczciwie a sam nius powinien być tępiony mimo wszystko. Nie zauważyłem tego nawet.

Co do piractwa to się nie wypowiadam, bo każdy nim jest - nawet gówniana mp3 czy sofcik na kompie zalega każdego użytkownika tego syfu. Nie róbmy się święci, gram na oryginałach dopiero od czasu posiadania 360tki.
Stary 25-09-2008, 20:28   #22
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Wywalczone Calaki-Hakerzy robią 50.000 w godz.Czy to ma jeszcze sens?

Cytat:
Napisał Pawlok Zobacz post
dzięki za linka, dawno sie aż tak nie uśmiałem z M$ a robie to notorycznie hehehe

Ostatnio edytowane przez Frezer : 25-09-2008 o 20:30
Frezer jest offline  
Stary 25-09-2008, 22:22   #23
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Mnie dobija, że niedawno wszedłem na pewien leciwy serwis o Xboksie z online w nazwie i tam w newsie była podlinkowana instrukcja do obchodzenia zabezpieczeń Gamerscore...
Osz fak, nawet nie wiedzialem, ze teraz samemu mozna sobie 'hackowac' achievy

Wyszukalem tego newsa, przeczytalem tego tutka, 10-15 minut roboty i:
http://live.xbox.com/en-GB/profile/p...ag=czituj+i+ty

Jak dla mnie jest to zalosne, ZWYCZAJNY czlowiek moze sobie SAM odblokowac nawet te glitchniete achievy, z dowolna data, offline, nie offline... Zenujace jest juz to, ze MS wlasnych saveow nie potrafi zabezpieczyc, a tu tera mozna nawet swoj profil edytowac, uzywajac narzedzi, ktorych znalezienie zajmuje max 5 minut na necie.

Ostatnio edytowane przez juve26 : 25-09-2008 o 22:29
juve26 jest offline  
Stary 25-09-2008, 22:44   #24
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

O FU*K,podejrzewałem ,ze ten kto zna sie na HEXbicie to bedzie mógł edytowac po zmianie wartosci kodu,ale ze to jest takie proste i kazdy noob moze to zrobic to juz przegiecie.Najgorsze jest to,ze mozna dodawac gry których nigdy sie nie odpaliło,masaka, ale obiektownie mówiąc chyba nie da sie zabezpieczyc achievementów,nawet te co bedą w nowym xboxie,chyba,ze kod bedzie szyfrowany,ale to kwestia czasu wiec czitery zawszę będą.

Trzeba zaglądać w profile i patrzec czy komuś sie cos za szybko nie odblokowało,a MS powinnien udostępnic publicznie LOGI kiedy i kto był online -wtedy by sie porównało czy dany klient grał,czy bawił sie w hexbicie,pozdro

FireFlow jest offline  
Stary 26-09-2008, 09:36   #25
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Noooo kolesie którzy mieli calaki w Halo3 dostali gratis wykasowanie konta do 0 Sprawdzcie sami. Jednak m$ może jak chce.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline  
Stary 26-09-2008, 09:59   #26
gerber
Uzależniony
gerber Zobaczymy co z niego wyrośnie

gerber's Avatar

Miasto: Gryfów Śląski
Reputacja: 1

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Hall of Fame n00b Achievement Whore Mister Chief 
Liczba Osiągnięć: 5

I co z tego ? Jeśli sprawa jest tak banalna jak pisze juve tzn. że walka z oszustami jest bezcelowa...

gerber jest offline  
Stary 26-09-2008, 10:23   #27
Frezer
Banned

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lukkPL Zobacz post
Noooo kolesie którzy mieli calaki w Halo3 dostali gratis wykasowanie konta do 0 Sprawdzcie sami. Jednak m$ może jak chce.
Jakoś nie widze, w dalszym ciągu maja ludzie w Halo3 1750, zresztą pewnie taki kolesć który hakuje po wyczyszczeniu konta wgra sobie i tak osiągnięcia spowrotem hehehe, a najśmieszniejsze jest to że M$ sam sobie szkodzi olewackim podejściem do sprawy bo wiele osób wybiera xbubla ze wzgledu na gamescora a niedługo to juz będzie bez znaczenia przez głupote M$, jeszcze czekam na info że da sie zmodyfikowań konto na gold bez płacenia hehehe

Ostatnio edytowane przez Frezer : 26-09-2008 o 10:32
Frezer jest offline  
Stary 26-09-2008, 10:45   #28
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12519

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Mi jest żal takich ludzi jak ci z calakami Halo. Ja wole sobie zdobywać punkty samemu, dla własnej frajdy bo lubię jak coś zrobie i pojawia się informacja że odblokowano osiągnięcie za ileś tam pkt i ten dźwięk Jak ktoś sobie powiększa konto GS z pomoca hackowania a później gra z kimś online i dostaje baty to mi się na śmiech zbiera. Jakiś czas temu grałem z jakimiś Angolami w CoD4. Był jeden gościu co przez kilka rund ani razu nie zginął. Wszyscy się dziwili jak on to robi. W końcu jak ktoś zginął i był w jego Teamie (mówie o TDM) to ustawił sobie kamerę na niego i obserwował. Gościu podobno za każdym razem trafiał cię w łeb mimo iż celował np. obok ciebie na wysokości kolan z Beretty, a jak jeden go złapał i przywalił w ścianę obok niego rakietą (jakiś metr od niego) ten nie zginął tylko podbiegł do niego z nożem i go ciachnął. Po tym wszyscy wysłali skargę na niego za oszukiwanie (mi się nie chciało :P )
Stary 26-09-2008, 11:05   #29
HiTMAN47
Wariat
HiTMAN47 Wkroczył na dobrą drogę

HiTMAN47's Avatar

Reputacja: 41

juz ze 3 osoby maja calaka w nowym BIA choc by zdobyc acziva trzeba np.
- zagrac online 17 wrzesnia (nawet pirat byl dopiero 23)
- czy typu - While connected to Xbox LIVE, play the game once a day for 7 days /100 dni

http://www.mygamercard.net/leaderboa...=&c=&x=42&y=13

moze wraz nowym Xbox XP moze lepiej zabezpiecza gamerscory - bo tak naprawde on jest przechowywany (tzn aczivementy) w pliku save

szybki calak

Ostatnio edytowane przez HiTMAN47 : 26-09-2008 o 11:05 Powód: Automatycznie scalone podwójne posty.
HiTMAN47 jest offline  
Stary 26-09-2008, 11:05   #30
Frezer
Banned

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał HiTMAN47 Zobacz post
- czy typu - While connected to Xbox LIVE, play the game once a day for 7 days /100 dni

http://www.mygamercard.net/leaderboa...=&c=&x=42&y=13
dwie z tych trzech osób z calakiem w BIA już mają wyzerowane konta, co do mojej wcześniejszej wypowiedzi to sie pomyliłem w Halo3 też ju wyczyszczone konta mają jednak

Ostatnio edytowane przez Frezer : 26-09-2008 o 11:10
Frezer jest offline  
Stary 26-09-2008, 11:16   #31
HiTMAN47
Wariat

HiTMAN47's Avatar

Czitowanie GS przez hex to prawie to samo co granie w crapy/proste gry i podniecanie sie ze ktos skonczyl 101 gier retail... Wow, skonczylem 100 gier z czego 90 to gry pokroju Avatara, Cars, Jumper, Wall-e,itp - jestem super bo mam 1 miejsce w Polsce. Takie osoby u innych ktore normalnie zbieraja w trudnych grach jakies Gsy maja 0 respekt. Podobnie z piratami ktorzy pobiora sobie Merc2, GTA4 i Burnouta i sobie nabijaja... Sam mam grajac offline praktycznie polowie GSa z 40k ktore nazbieralo sie przez granie. I co? Jestem lepszy od tego co ma 100k czy 50 grajacych na piratach/crapach/glitchach,itp
HiTMAN47 jest offline  
Stary 26-09-2008, 11:17   #32
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Tu akurat niestety ludzie będą mieli calaki. Spójrz na niektórych co mają to osiągnięcie zdobyte. 14 września. Pewnie jacyś redaktorzy albo pracownicy tłoczni (jeden z nich ma nawet juz w profilu Saint's Row 2, Fracture itd.)

Cytat:
Czitowanie GS przez hex to prawie to samo co granie w crapy/proste gry i podniecanie sie ze ktos skonczyl 101 gier retail... Wow, skonczylem 100 gier z czego 90 to gry pokroju Avatara, Cars, Jumper, Wall-e,itp - jestem super bo mam 1 miejsce w Polsce. Takie osoby u innych ktore normalnie zbieraja w trudnych grach jakies Gsy maja 0 respekt. Podobnie z piratami ktorzy pobiora sobie Merc2, GTA4 i Burnouta i sobie nabijaja... Sam mam grajac offline praktycznie polowie GSa z 40k ktore nazbieralo sie przez granie. I co? Jestem lepszy od tego co ma 100k czy 50 grajacych na piratach/crapach/glitchach,itp
Bueheheeh rozbawiłeś mnie. Widzę że za mądry to Ty nie jesteś jesli takie bzdety wypisujesz

Jesteś najlepszy mistrzu Pasuje Ci teraz?

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games

Ostatnio edytowane przez lukkPL : 26-09-2008 o 11:21
lukkPL jest offline  
Stary 26-09-2008, 11:31   #33
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Kurde, az trzeba pochwalic MS, tak sie wczoraj meczylem z tym Halo i jednak zresetowali, hehe

Chociaz z drugiej strony, jak tak szybko moga resetowac, to czemu nie wezma sie za ludzi z czolowki swiatowej? >> Zwykle lenistwo, a na te Halo3 to pewnie ludzie narzekali, wiec postanowili ich uspokoic. Dobre i to.

Tez sie nie zgadzam, ze robienie achievow poprzez edycje profilu to to samo co granie np w Carsy. W Carsach trzeba przezyc ten ból grania, a poprzez edycje raz-dwa robisz co chcesz, jo.

Ostatnio edytowane przez juve26 : 26-09-2008 o 11:33
juve26 jest offline  
Stary 26-09-2008, 11:39   #34
HiTMAN47
Wariat

HiTMAN47's Avatar

nie jest to do konca to samo ale latwym sposobem mamy 1000gs tylko na co on komu w takiej grze? Skoro sprawa to bol to po co grac? Wieksza wartosc ma w BCR "Clear the game on Super Hard." za durne 5gs niz 1000gs w Avatarze czy Carsach - jesli gra ci sie nie podoba to ja zostawiasz a nie na sile cisniesz by dostac tam pare punktow i potem napisac COMPLETE RETAIL -51, ostatnie gry na 1000gs Cars i Chumps
HiTMAN47 jest offline  
Stary 26-09-2008, 11:46   #35
Frezer
Banned

Lista Osiągnięć

wzieli sie za Halo3 bo na tym mogli stracic dochody za dodatki które sa wymagane do calakowania, reszte gier i czołówke gliczerów mają oczywiscie w poważaniu typowe dla M$ hehehe
Frezer jest offline  
Stary 26-09-2008, 12:08   #36
lukkPL
Wariat

lukkPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
nie jest to do konca to samo ale latwym sposobem mamy 1000gs tylko na co on komu w takiej grze? Skoro sprawa to bol to po co grac? Wieksza wartosc ma w BCR "Clear the game on Super Hard." za durne 5gs niz 1000gs w Avatarze czy Carsach - jesli gra ci sie nie podoba to ja zostawiasz a nie na sile cisniesz by dostac tam pare punktow i potem napisac COMPLETE RETAIL -51, ostatnie gry na 1000gs Cars i Chumps
BCR? Rozwiń

Oj żeś się przyczepił Avatara. Jeden na milion gier. Już nawet niedawno pisałem w jakimś temacie. Gry "crapowate" (mające oceny 4-6) wcale nie oznaczają automatycznie prostego calaka! Zrozumcie to w końcu! Wymieniać?
Facebreaker (choć crap to to nie jest ale niech będzie) - mega trudna
Conflict Denied Ops - mam nadzieje że dziś w końcu wpadnie mi łaskawie calak po meczu na 16 osób. Z 12h juz poświęciłem siedzeniu w lobby. + dośc trudne singlowe ach.
Prizefighter - tylko 46 osób ma na swiecie. Trudne walki historyczne, tryb champion
The Incredible Hulk - w pip grania aby mieć calaka.
Iron Man - trudny na najwyższym poziomie trudności
Lego Start Wars II/TCS - mnóóóóstwo grania (choć Lego do crapów imho się nie zalicza, ale niech będzie ze to gra dla dzieci teoretycznie)
SEGA Superstars Tennis - trudne rangi AAA, sporo grania
itd.
Nie chce mi się wypisywać dalej ale naprawdę "crap" nie równa się łatwy GS. Czasem tak jest jasne, ale równie dobrze Bioshock, Assasin Creed, czy ostatnie Star Wars też mają łatwe calaki, a crapami nie są.

I na koniec: Chumps? Co to??

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline  
Stary 26-09-2008, 12:30   #37
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Lukk ale tu chyba nikt nie napisał że gra crapowata = łatwy GS Avatar taki ma to fakt ale np. moim zdaniem Ridge Racer nie jest jakiś odkrywczy, wtórny do bólu a jednak żeby mieć tam calaka to z tego co wiem trzeba srać żółtymi kupami Mój ziomek Japończyk, uwielbia tą grę (jak każdy skośny) a jednak ma w tej grze tylko 140 GS z tego co pamiętam.
Ale wracając do głównego tematu - jakby MicroSoft sie wziął za te glitchowanie gier i tych pieprzonych oszustów (Japan Top - gość na bank oszukuje - ma calaka w Geometry 2 ale ani razu jej nie odpalił) to zyskałby więcej w moich oczach niż od momentu gdy zakupiłem Xboxa jedynkę. Jak tu ktoś już napisał - to jest ich dziecko, ich twór a jednak maja go głęboko w... no właśnie
Stary 26-09-2008, 12:55   #38
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Lista Osiągnięć

GS zgliczuje,ale killi w girsach tym sposobem nie nabije i tak samo w wiekszosci gier,rankingi w grach są do wglądu,to taki gliczer i tak kiedys wpadnie i tak.

PS:Juve opowiadał ze kiedys to było trzeba sie namęczyc z gliczowanem (sejwy,kabelki itp),a teraz zmieniay 4D na 6C i Achievement unlocked-Parodia.Mam nadzieję,że nasz POLSKI ranking zostanie nieskażony-a reszte OLAĆ!!

FireFlow jest offline  
Stary 26-09-2008, 13:00   #39
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

FireFlow to odpal CoD4 i sprawdź gościa co jest na pierwszym miejscu w rankingu killi. Ma ich chyba kilkanaście trylionów a ma pierwszy poziom pierwszego Prestige`u. Da się nabić kille A ten gość tam jest odkąd mam Live (czyli od kwietnia) albo i dłużej i jakoś do tej pory nikt go nie dupnął, co niestety oznacza że Activision też olewa temat.

Cytat:
Napisał FireFlow Zobacz post
Mam nadzieję,że nasz POLSKI ranking zostanie nieskażony-a reszte OLAĆ!!
Na to niestety nie ma już chyba co liczyć... Nie wydaje mi się abyśmy nie mieli wielu oszustów naszych Polskich rankingach

Ostatnio edytowane przez Snake : 26-09-2008 o 13:00 Powód: Automatycznie scalone podwójne posty.
Snake jest offline  
Stary 26-09-2008, 14:23   #40
FireFlow
Fanatyk

FireFlow's Avatar

Lista Osiągnięć

w naszym RANKINGU TOP 100,chodzi mi o POLSKI,jest znacznie mniejsza migracja i nie ma co sie spodziewac,ze ktoś z zewnątrz nagle skoczy do 100,po tygodniu do 50 ,a potem do 10,od razu wpadnie

FireFlow jest offline  
Zamknięty Temat

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania