Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-07-2010, 18:24   #301
NoMoRe
Znajomy
NoMoRe Wkroczył na dobrą drogę

NoMoRe's Avatar

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni Achievement Whore Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 4

Domyślnie Odp: Red Dead Redemption

ja mam RDR od bodajże 2 dni i powiem Ci że tego się do gier serii GTA nie powinno porównywać. Mnie RDR porwał na maksa, to brzmi można powiedzieć monotonnie ale klimat tej gry tak zabija że ma się poczucie faktycznie bycia w tym świecie, jeździsz sobie przez dziki zachód tu się strzelają tu kogoś wieszają tu rozróba tu pomoc potrzebna. A misje? misje same w sobie tak wciągają i mają w ogóle inny klimat niż te z IV.

---------- Wiadomość dodana 18:24 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:56 ----------

a mam pytania dwa
1:
kumpel zabił przez przypadek misyjnego strange man'a, mam nadzieje że się koleś zrespi i misje będzie można odbyć?
2:
czy te kwiatki zbiera się dla funu, czy tylko dla tego master hountera? czy to jest na zasadzie że jak się zbierze w jednym miejscu raz to potem już nie można z tego samego czy po jakimś czasie znowu można zerwać z tego samego?
wiem że nie składnie itd ale mi się spieszy;P
Stary 16-07-2010, 18:56   #302
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Kwiatki są potrzebne do jednej[może więcej, na razie jeszcze nie obczaiłem] misji z Strangerem/ami. Mianowicie trzeba zdobyć 3 Sage, 3 Deserty i te 3 Białe[nie pamiętam już nazwy]
Stary 16-07-2010, 20:29   #303
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Kwiatki zbierasz przez całą grę, coby nabijać pasek survivalist. Oczywiście nie wystarczy zbierać co popadnie, tylko kwiatki, które aktualnie są wymagane. Jest 10 poziomów survivalist.
Stary 17-07-2010, 01:34   #304
NoMoRe
Znajomy

NoMoRe's Avatar

Lista Osiągnięć

co do kwiatków to dzięki za wiadomość, a co do strangerów to sprawdizłem sam, respią się
Stary 17-07-2010, 15:19   #305
Chmielu
Stały bywalec
Chmielu Wkrótce będzie sławny

Chmielu's Avatar

Reputacja: 91

Cytat:
Napisał Hosen Zobacz post
No jakoś ani ta fabuła mnie nie wciąga, ani misje (tudzież niewiadomego pochodzenia fail w misji, w ktorej jade koło babki a info jest, że się jej nie trzymałem), a muza to mnie całkiem dobija. Póki co.
ja mam rozwiazanie
znajdź pracę i zacznij coś robic wtedy każda godzinka przed konsolą będzie na wagę złota a ty przestaniesz marudzic i znowu będziesz czerpał przyjemnoś z grania :P
Stary 17-07-2010, 17:19   #306
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Cytat:
Napisał Chmielu Zobacz post
ja mam rozwiazanie
znajdź pracę i zacznij coś robic wtedy każda godzinka przed konsolą będzie na wagę złota a ty przestaniesz marudzic i znowu będziesz czerpał przyjemnoś z grania :P
Dobre, czyli jak będzie miał Hosen MNIEJ czasu na granie to wtedy nudną rozrywkę będzie doceniał bardziej aniżeli teraz kiedy akurat może (a może nie może...) akurat przeznaczyć więcej czasu na zmarnowanie?
Jak się ma mniej czasu to chyba nudna gra będzie bardziej boleć, bo chciałoby się poświęcić tą szczyptę czasu na rozrywkę na coś bardziej ekscytującego.
RDR, podobnie jak i GTA ma to do siebie, że może znudzić, co nie znaczy że gra nie jest bardzo dobra. Właściwie to ma wszystko aby przebić jakością GTA4, z tym, że mnie akurat przygody Nico nieco bardziej przypadły do gustu, a też momentami ogarniało mnie znudzenie.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-07-2010, 17:54   #307
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

No właśnie chodzi o to, że GTA 4 było dla mnie kozackie, ale od samego początku. tu jest inny klimat i tego nie neguje, ani nie oceniam po całości, bo nigdy tego nie robie, jak to niektorzy potrafią ocenić gre po becie/demie/acziwmentach, tylko dopiero jak skończe całość. Alfa Protocol tez mnie nudził, a po czasie wciągnął. Tu pewnie będzie ta sama opcja, tylko póki obowiązuje kombo upały + niechęć do wszystkiego, gra nie daje rady.
Stary 17-07-2010, 18:01   #308
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał Hosen Zobacz post
No właśnie chodzi o to, że GTA 4 było dla mnie kozackie, ale od samego początku. tu jest inny klimat i tego nie neguje, ani nie oceniam po całości, bo nigdy tego nie robie, jak to niektorzy potrafią ocenić gre po becie/demie/acziwmentach, tylko dopiero jak skończe całość. Alfa Protocol tez mnie nudził, a po czasie wciągnął. Tu pewnie będzie ta sama opcja, tylko póki obowiązuje kombo upały + niechęć do wszystkiego, gra nie daje rady.
Nie zapominaj o sasiedzie i jego pile.Mi sie wydaje, ze jesli ktos nie bawil sie w kowboii za dzieciaka, to z RDR nie bedzie mial takiego funu.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-07-2010, 18:12   #309
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Akurat się bawiłem i Lucky Luka z Terence Hillem dobrze wspominam . Opcja taka, że ciągle zaganiam bydło, albo robie inne gówno, w formie tutorialu i zwyczajnie mi się nie chce.
Poza tym, post PRLowska TV to głównie westerny, więc się tego widziało w cholere.

Ostatnio edytowane przez Hosen : 17-07-2010 o 18:16
Hosen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-07-2010, 19:41   #310
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Lista Osiągnięć

Powiem tak, gra nie ma takiego czegoś, że się chce grać non-stop. Włączam RDR, pogram[praktycznie zawsze nie dokończę misji], zastopuję, zobaczę co tam się dzieje na OC, sprawdzę maila i wyłączam xboxa. Może naprawdę mnie wkręci wtedy, gdy:
Spoiler:
Jasiu znajdzie swoją rodzinę[dzięki szyjeczka za spoiler ]
Stary 18-07-2010, 00:04   #311
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 909

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał CzarO17 Zobacz post
Powiem tak, gra nie ma takiego czegoś, że się chce grać non-stop. Włączam RDR, pogram[praktycznie zawsze nie dokończę misji], zastopuję, zobaczę co tam się dzieje na OC, sprawdzę maila i wyłączam xboxa. Może naprawdę mnie wkręci wtedy, gdy:
Spoiler:
Jasiu znajdzie swoją rodzinę[dzięki szyjeczka za spoiler ]
Spoiler:
Jak odnajdziesz rodzinę to zostanie Ci 7 misji typu, uczenie syna polowania itp ;]
Stary 18-07-2010, 12:55   #312
Chmielu
Stały bywalec
Chmielu Wkrótce będzie sławny

Chmielu's Avatar

Reputacja: 91

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Dobre, czyli jak będzie miał Hosen MNIEJ czasu na granie to wtedy nudną rozrywkę będzie doceniał bardziej aniżeli teraz kiedy akurat może (a może nie może...) akurat przeznaczyć więcej czasu na zmarnowanie?
Jak się ma mniej czasu to chyba nudna gra będzie bardziej boleć, bo chciałoby się poświęcić tą szczyptę czasu na rozrywkę na coś bardziej ekscytującego.
RDR, podobnie jak i GTA ma to do siebie, że może znudzić, co nie znaczy że gra nie jest bardzo dobra. Właściwie to ma wszystko aby przebić jakością GTA4, z tym, że mnie akurat przygody Nico nieco bardziej przypadły do gustu, a też momentami ogarniało mnie znudzenie.
Chodzi o to ze ja miałem to samo na ps2 studia nic nie robienie tylko sciąganie z netu co tylko się napatoczyło i gdzieś w któryms momencie nagle przestalem czerpac przyjemnosc z grania bo sie poprostu przejadlo wszystko, im czegos masz wiecej tym szybciej ci sie znudzi ze wszystkim takl jest, jak to mówią "za dużo to i świnia nie zje" :P i nie mam nic złego na myśli ale nie pamietam też zeby hosen pochwalił jakas gre ostatnio wiec to moze nie gry sa slabe tylko mu sie przejadlo granie .... sry za byki ale wczorajszy grill jeszcze w glowie szumi :P

Ostatnio edytowane przez Chmielu : 18-07-2010 o 12:58
Chmielu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-07-2010, 13:38   #313
NoMoRe
Znajomy

NoMoRe's Avatar

Lista Osiągnięć

offfftop!:P
Hosen niech robi to co lubi a i tak 99% graczy uzna RDR za cud pośród gier;P
Stary 18-07-2010, 16:23   #314
NoMoRe
Znajomy

NoMoRe's Avatar

Lista Osiągnięć

Jaka akcja, jeździem sobie na polowaniu w Tall trees (dosłownie 1,5 cm pod drugim "l" w wyrazie tall jakby ktoś chciał sprawdzić)
i poluje sobie na niedźwiedzia obok jakiegoś kampusu i poluje poluje a nagle takie J*B!!!! jakby dynamity dwa trzasnęły i patrze a kampus wyj*bał w powietrze razem z ludźmi xD
Stary 18-07-2010, 18:34   #315
Colin84PL
Uzależniony
Colin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL Celebryta

Colin84PL's Avatar

Reputacja: 2880

kampus w sensie rozbity namiot, 2 postacie i powóz? randomowe łepki rozbijają obóz i bawią się dynamitem. sam spotkałem ich parę razy. dodatkowo kiedy podejdziemy do nich bliżej możemy odpalić mini misję - przewieźć tnt do jakiegoś miejsca czy coś.

#uwolnicplusy
Colin84PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2010, 00:27   #316
NoMoRe
Znajomy

NoMoRe's Avatar

Lista Osiągnięć

nie nie, to był tego typu, gdzie mogłeś usiąść przy ognisku i posłuchać historii
Stary 19-07-2010, 00:44   #317
Colin84PL
Uzależniony
Colin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL CelebrytaColin84PL Celebryta

Colin84PL's Avatar

Reputacja: 2880

właśnie o to mi chodziło ;] następnym razem jak ich spotkasz to poświęć trochę czasu i obserwuj ich. ciamajdy + dynamit = niezła rozrywka.

#uwolnicplusy
Colin84PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2010, 01:07   #318
CzarO17
Fanatyk

CzarO17's Avatar

Lista Osiągnięć

Szkoda honoru na takie ciamajdy . Gra mnie wciągnęła dopiero od momentu, gdy:
Spoiler:
Armia wykorzystała Jaśka i chciała go ujebać, ale wpadła rebelia i go uratowała. Viva la revolution

Od tamtego momentu gram z wyciągniętym jęzorem.
Stary 19-07-2010, 12:46   #319
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Tak naprawdę gra spodobała mi się po ostatniej misji, tak, po ostatniej. Szkoda tylko, że nic więcej do roboty mi nie zostało. Pod koniec gry (Ci co skończyli to wiedzą) zrobiło się tak nudno i ślamazarnie, że praktycznie skreśliłem tę pozycję, ale to co serwuje ostatnie zadanie uratowało fabułę. Ogólnie tak jak Hosen stawiam GTA ponad RDR, ze względu na większe urozmaicenie... wszystkiego.
Stary 19-07-2010, 12:51   #320
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

GTA > RDR ?
a ja się tyle nasłuchałem, że RDR krótsze, ale misje bardziej urozmaicone niż to co w GTA. to jak to w końcu jest z tą grą ?
be jeśli to takie flaki z olejem jak GTA, to po RDR nie sięgam.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania